Serie A 13/14 (27): JUVENTUS 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 07:40

Wygranie wszystkich tych trzech spotkań byłoby zmazaniem z ogromną nawiązką plamy po porażce . Mamy na to szanse. Bolesna przegrana z Fiorentiną zostałaby łatwiej puszczona w niepamięć.
W optymalnym składzie i przy zachowaniu tak ostatnio brakującej w grze Juve koncentracji podczas całych 90min. nie powinni obawiać się Fiorentiny (a przynajmniej bardziej niż zwykle).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 12:25

A moim zdaniem porażka w pierwszej rundzie dobrze nam zrobiła, do momentu meczu z Fiorentiną regularnie wygrywaliśmy, ale styl nie był powalający na kolana. Męki z Chievo i Hellas, szamotanina z Milanem, kiepskie derby. Od momentu porażki we Florencji chłopaki wzięli się za siebie i oprócz efektownych zwycięstw gra nabrała wyrazu. Chyba uświadomili sobie, że nikt za darmo im trzech punktów nie odda. Idę o zakład (tzn. nie idę, bo nikt tego nie udowodni), że gdyby nie porażka we Florencji to mielibyśmy dzisiaj mniej punktów na liczniku, ale to tylko gdybanie.

Co do niedzielnego meczu to brak Rossiego nie będzie aż tak istotny jak brak Valero, uwierzcie mi, że widziałem Fiorentinę w tym sezonie już kilkanaście razy i wpływ tego zawodnika na grę Violi jest nieoceniony. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że to zupełnie inny zespół.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 13:47

Vincitore pisze: Co do niedzielnego meczu to brak Rossiego nie będzie aż tak istotny jak brak Valero, uwierzcie mi, że widziałem Fiorentinę w tym sezonie już kilkanaście razy i wpływ tego zawodnika na grę Violi jest nieoceniony. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że to zupełnie inny zespół.
:ok:

Oczywiście. Jeśli zagramy na swoim normalnym poziomie z tyłu to nic nam nie grozi. We Florencji Juventus pokazał jak się nie gra z Fiorentiną. Viola cierpi jak ma się bronić. W ataku pozycyjnym, już bez Valero ciężko będzie im sklecić ładną akcję. Mati Fernandez to nie ten poziom, na pewno uważać trzeba będzie na szybkość Caudrado.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 14:06

zoff pisze:
Vincitore pisze: Co do niedzielnego meczu to brak Rossiego nie będzie aż tak istotny jak brak Valero, uwierzcie mi, że widziałem Fiorentinę w tym sezonie już kilkanaście razy i wpływ tego zawodnika na grę Violi jest nieoceniony. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że to zupełnie inny zespół.
:ok:

Oczywiście. Jeśli zagramy na swoim normalnym poziomie z tyłu to nic nam nie grozi. We Florencji Juventus pokazał jak się nie gra z Fiorentiną. Viola cierpi jak ma się bronić. W ataku pozycyjnym, już bez Valero ciężko będzie im sklecić ładną akcję. Mati Fernandez to nie ten poziom, na pewno uważać trzeba będzie na szybkość Caudrado.
Gervinho został zneutralizowany na JS, podobnie bedzie z Cuadrado :>


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2014, 20:54

Kolejny ciężki mecz przed nami w porze śniadaniowej. Wiadomo, że połowa składu ma w nogach mecze reprezentacyjne ale to nie jest żaden argument. Naszym zawodnikom powinni tylko puść skrót meczu z Florencji a to wystarczy jako motywacja. Powinni ich zmieść...Gramy postawą bez Pirlo, wkraczamy w decydującą fazę sezonu zatem w grę wchodzą tylko 3pkt.

Co istotne gramy u siebie, miejscu które w końcu możemy nazywać swoją twierdzą. Gdyby nie ostatnie 5 min. z Galatą, bylibyśmy w LM i mówili o samych zwycięstwach na JS prócz remisu z ... Realem. Rekordy na bok ale jak jest możliwość to trzeba je bić.

Wygrywając odpływamy romie na... 14 pkt. Mając na uwadze ich potyczkę w Neapolu i możliwość straty pkt. możemy zabrać ich marzenia. Mam nadzieję, że tak się stanie. Im szybciej tym lepiej dla nas w kontekście LE.


Obrazek
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 11:16

Kod: Zaznacz cały

JUVENTUS: 

Ligowa forma u siebie: 
Zwycięstw: 13 
Remisów: 0 
Przegranych: 0 
Tyle w temacie końcowego rezultatu.

Co do obrazu samej gry.
Mam nieodpartą ochotę zobaczyć dziś na Juventus Stadium po prostu zemstę, chyba nie muszę pisać po raz n-ty za co. Pokażmy, że jesteśmy drużyną o co najmniej jedną klasę wyżej, a wynik z Florencji z pierwszego starcia był jedynie zwykłą wpadką, brakiem odpowiedniego nastawienia, koncentracji.
Wybijmy jednocześnie Fiołkom z głowy jakiekolwiek marzenia o wyeliminowaniu nas z LE. Wiem, to nie będzie proste. Wiem także, że jeżeli dzisiaj ich skopiemy oni też wzbudzą w sobie sportową złość. Ale niech poczują, że nie stać ich na nic więcej, jak wykorzystanie jednorazowo w sezonie naszego gorszego dnia. Co jak przypominam już się zdarzyło i nie wierzę, że Conte mógłby dopuścić się w szeregach ponownie takiego sromotnego rozkojarzenia.
Dziś chcę pokazania siły, w LE wystarczy mi najzwyczajniejszy awans, byleby nie w nerwówce, bo jak wiemy nasi nie mają do tego głowy.

Pozdrawiam, FORZA JUVE!


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 11:31

Podobno czeka Nas wspaniała oprawa na ten mecz :dance:
Oby tylko obyło się beż transparentów "nie na temat"..
Ogbonna ma zagrać w miejsce Bonucciego.

BUFFON

BARZAGLI - OGBONNA - CHIELLINI

LICHTSTEINER - VIDAL - MARCHISIO - POGBA - ASAMOAH

TEVEZ - LLORENTE

-----------------------------------------------------------------------------------------------
VARGAS - GOMEZ - CUADRADO

AQUILANI - PIZARRO - MATI FERNANDEZ

PASQUAL - SAVIC - RODRIGUEZ - DIAKITE'

NETO


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 12:17

Osvaldo nie ma nawet na ławce, czyżby dał już o sobie znać? :think: Oby nie. Skład najsilniejszy, czyli na LE możemy przygotować się na mieszankę wybuchową :wink:


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 12:24

Co z Bonuccim?

Dobra już wiem, czyli Bonuc zagra w czwartek ;) Oby Ogbonna niczego nie zawalił dziś.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 12:29

Kto przed monitorem zaspiewal razem z kibicami obecnymi na stadionie "Juveee! Storia di un grande amoree!" :?:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 12:30

Marchisio strzeli...

Do teraz mam przed oczami jego pierwszy gol dla Juve. Wygraliśmy wtedy 1-0 i Claudio powiedział, że mecz z Violą był pierwszym jaki w życiu widział z trybun... ehhh


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 12:30

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 13:17

Pomyśleć, że gdyby ta bramka padła z 10 lat temu przy ówczesnej pikselozie, to bym był święcie przekonany, że Pogba strzelił dzisiaj :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 13:17

Asamoah akcja klasy swiatowej, 1 zwodem oszukal 3 obroncow i walnął bramke nogą, która do nie dawna była mu potrzebna tylko i wyłącznie do wsiadania do tramwaju. Świetnie sie rozwinął.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 13:17

Gramy bardzo dobrze zważywszy ze Fiora nie przyjechala grac w pilke tylko murowac dostep do bramki, mamy sytuacje trzeba w 2 polowie wykorzystac jakąs i tyle.

ASAMOAH :bravo:


slabo Vidal, widac ze forma kompletnie go uposcila, to zle.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2014, 13:18 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany