Serie A 13/14 (18): JUVENTUS 3-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 11:29

Lucas87 pisze: Cóż, obyśmy w niedzielę, udowonili im, że mylą się w 100% :ok:
Czyli pokazali, że to Juventus ma lepszych piłkarzy, ale Roma jest lepszą drużyną :prochno:
@D@$ pisze:Ciekawe czy kibice Romy też mają ból tyłka, (podobnie jak niektórzy tutaj swego czasu) że Roma nie ma jednego super strzelca i jaki to wstyd.
Spoko, spoko, jeszcze się go zdążą nabawić, tak jak my, w Europie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 12:00

Adrian27th pisze:Pan Totti rzecze:

"Roma ma lepszy skład indywidualnie, lecz Juventus jest lepsza druzyna"

Ksiaze Rzymu chyba upadl podczas zabawy sylwestrowej na glowe.
Stwierdził, że Juventus jest lepszym zespołem pod względem doświadczenia oraz ogrania, co jego zdaniem stanowi jedyną różnicę. Odbiera swój zespół jako lepszy od naszego... Lepsi indywidualnie? Bez żartów... Rozumiem przedmeczowe prowokacje, ale takie banialuki? Na papierze to my jesteśmy lepsi, w realu wygląda to zresztą podobnie. My wygrywamy z maluczkimi z palcem w nosie, oni takiej mentalności nie mają. Są w gazie, nabuzowani, wygłodniali itd., ok, ale niech póki co darują sobie te teksty o Scudetto, bo na razie tracą 5 punktów, a ławki nie mają. Przypominam sobie Napoli, które buńczucznie zapowiadało walkę o majstra i do pewnego momentu dawało radę - potem po prostu puchło. W lidze dobra ławka jest kluczem do sukcesu. Dobrze powiedział Boniek - dla rzymian 2. miejsce byłoby jak mistrzostwo, trafili powiem na bijący rekordy Juventus. Gdyby nas nie było... Mogą tylko gdybać. Ci co bardziej ogarnięci kibice Romy (z większym stażem, obiektywnie podchodzący do kwestii zmagań ligowych) mówią wprost, że Juventus jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Widzą nas też na najwyższym stopniu podium na koniec sezonu.

Mówią "psy szczekają, karawana jedzie dalej". Z reguły nie reagowaliśmy jako zespół na zaczepki, prowokacje przed wielkimi meczami, po czym wychodziliśmy z nich zwycięsko (choćby mecze z Napoli). Skupmy się na sobie, a będzie dobrze.

Gramy u siebie, piłkarze i kibice oczekują tego spotkania z wielką niecierpliwością. Dajmy rywalom lekcję futbolu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 14:32

mrozzi pisze: Gramy u siebie, piłkarze i kibice oczekują tego spotkania z wielką niecierpliwością. Dajmy rywalom lekcję futbolu.
Cieszy mnie zawsze wlasnie to, ze za kazdym razem gdy jakikolwiek zespół buńczucznie sie przed meczem z nami wypowiada, zostaje sprowadzony na ziemie niczym

Milan 2:0
Napoli 3:0
Napoli 2:0
Napoli 3:0
Roma 4:1

Mam dziwne przeczucie że zrobimy im ladne kuku.
Tak bardzo nie moge sie doczekac.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 14:48

mrozzi pisze:
Adrian27th pisze:Pan Totti rzecze:
"Roma ma lepszy skład indywidualnie, lecz Juventus jest lepsza druzyna"
Stwierdził, że Juventus jest lepszym zespołem pod względem doświadczenia oraz ogrania, co jego zdaniem stanowi jedyną różnicę. Odbiera swój zespół jako lepszy od naszego... Lepsi indywidualnie? Bez żartów... Rozumiem przedmeczowe prowokacje, ale takie banialuki? Na papierze to my jesteśmy lepsi, w realu wygląda to zresztą podobnie. My wygrywamy z maluczkimi z palcem w nosie, oni takiej mentalności nie mają. Są w gazie, nabuzowani, wygłodniali itd., ok, ale niech póki co darują sobie te teksty o Scudetto, bo na razie tracą 5 punktów, a ławki nie mają. Przypominam sobie Napoli, które buńczucznie zapowiadało walkę o majstra i do pewnego momentu dawało radę - potem po prostu puchło. W lidze dobra ławka jest kluczem do sukcesu. Dobrze powiedział Boniek - dla rzymian 2. miejsce byłoby jak mistrzostwo, trafili powiem na bijący rekordy Juventus. Gdyby nas nie było... Mogą tylko gdybać. Ci co bardziej ogarnięci kibice Romy (z większym stażem, obiektywnie podchodzący do kwestii zmagań ligowych) mówią wprost, że Juventus jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Widzą nas też na najwyższym stopniu podium na koniec sezonu.

Mówią "psy szczekają, karawana jedzie dalej". Z reguły nie reagowaliśmy jako zespół na zaczepki, prowokacje przed wielkimi meczami, po czym wychodziliśmy z nich zwycięsko (choćby mecze z Napoli).
Spinasz się niepotrzebnie. Ja bym nawet nie zwrócił uwagi na taką wypowiedź. Jakiejś wielkiej zaczepki nie widzę, ot, chciał zmobilizować kolegów z drużyny. Do poziomu napięcia z Napoli czy Fiorą brakuje dość dużo.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 14:55

alina pisze: Spinasz się niepotrzebnie. Ja bym nawet nie zwrócił uwagi na taką wypowiedź. Jakiejś wielkiej zaczepki nie widzę, ot, chciał zmobilizować kolegów z drużyny. Do poziomu napięcia z Napoli czy Fiorą brakuje dość dużo.
Wiesz, może kieruję się emocjami, ale mam w pamięci ten chamski, umyślny faul na Pirlo w zeszłym sezonie. Szlag mnie wówczas trafił. Sędzia tego nie zauważył i potem zaważyło to na wyniku. Swoją drogą w wypowiedzi tej, o czym wcześniej nie wspomniałem (a powinienem) pojawił się fragment, w którym Totti wspominał o ciężkiej przeprawie każdej drużyny grającej w Turynie, jako że mają nam niby pomagać sędziowie...


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 15:03

mrozzi pisze:
alina pisze: Spinasz się niepotrzebnie. Ja bym nawet nie zwrócił uwagi na taką wypowiedź. Jakiejś wielkiej zaczepki nie widzę, ot, chciał zmobilizować kolegów z drużyny. Do poziomu napięcia z Napoli czy Fiorą brakuje dość dużo.
Wiesz, może kieruję się emocjami, ale mam w pamięci ten chamski, umyślny faul na Pirlo w zeszłym sezonie. Szlag mnie wówczas trafił. Sędzia tego nie zauważył i potem zaważyło to na wyniku. Swoją drogą w wypowiedzi tej, o czym wcześniej nie wspomniałem (a powinienem) pojawił się fragment, w którym Totti wspominał o ciężkiej przeprawie każdej drużyny grającej w Turynie, jako że mają nam niby pomagać sędziowie...
W której wypowiedzi? W tym wywiedzie z wczoraj? Czytałem różne wersje na różnych portalach i o sędziach nic nie ma.

Różnie to z Tottim bywa, bo często wypowiada się przychylnie o Juve (czy Conte, jak poniżej).
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... stwo/6qcxq


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 15:20

alina pisze: W której wypowiedzi? W tym wywiedzie z wczoraj? Czytałem różne wersje na różnych portalach i o sędziach nic nie ma.

Una volta (2005, ndr) ho detto che contro la Juve si gioca sempre 11 contro 14 e mi hanno deferito... - prosegue il capitano giallorosso -. Le cose sono cambiate? Qualche aiutino ce l'hanno sempre: l'evidenza è quella, c'è poco da fare. Involontario, spero. Ma dopo una, due, dieci volte devi stare sempre attento...


http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/R ... 7221.shtml


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 16:33

Nie mogę sie już doczekać tego meczu, długa przerwa zdecydowanie podkręciła apetyt na ten mecz ;)

Osobiście uważam, że padnie mało bramek, bo jakby nie patrzeć zobaczymy na boisku( o ile wyjdzie Barzagli) najlepszych defensorów w całej Serie A. Z jednej strony BBC a z drugiej BC (Benatia Castan). Ciekawe też kogo zobaczymy w Romie z przodu bo pewniakami są Totti i Gervinho, a o miejsce w 11 rywalizują Ljajic, Florenzi i Destro. U nas pewnie bez niespodzianek. Mój typ to 2-1 dla Juve ;)

Fino alla fine Forza Juventus!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 17:06

Wciagniemy Romę, jak ja aktualnie wciagam zeberka z ziemniaczkami.

Kim oni maja nas straszyc ? Murzynkiem bez mozgu ? Tottitm? Prosze was, wydaje mi sie ze niektorzy chyba troszke przeceniaja Rome, ok sa 2 sa bez porazki, ale sa za ciency w pasie zeby podskoczyc nam w walce o Mistrza.


Juve - Roma 4 : 1


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 17:09

"Pojedynczo jesteśmy silniejsi, jednak oni są mocniejsi jako grupa. Znają się dłużej. Wygrywali, a wygrane pomagają dojrzeć." - Buc Totti o Juve :)

Mam nadzieje że Lichy będzie miał szansę pokazać mu cztery palce :)

edit. Tak to jest jak się nie czyta wcześniejszych postów :P

edit 2. Totti nigdy nie miał klasy i zawsze był bucem, szanował tylko Del Piero.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2014, 17:14 przez Kucharius1, łącznie zmieniany 1 raz.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 17:09

Tottiego w żadnym wypadku nie można lekceważyć. Również De Rossiego. Totti mimo upływu lat ten swój geniusz zachował i tak jak Alex - tego się nie traci.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 21:49

Fajnie byłoby zobaczyć jakiś prowokacyjny transparent nawiązujący do zdobyczy klubowych Tottiego :D Liczę na 1-0 dla Juve, a w najgorszym razie na remis. Najważniejsze, aby przewaga nie uległa zmniejszeniu. Co do wypowiedzi Tottiego, to nie ma co komentować. W moim ocenie kluczem do sukcesu będzie podwojenie Gervinho i wyeliminowanie z dry Włocha i De Rossiego


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 23:24

Fajnie, że Totti podgrzał trochę atomosferę. Nie lubię miziania się po tyłkach, musi być jakaś rywalizacja nawet jeśli Roma nie ma szans na mistrzostwo tak jak w tym sezonie :P


FORZA JUVE!!!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2014, 00:10

Nie mogę się doczekać tego meczu, mam nadzieję, że zmieciemy ich z powierzchni ziemi tak jak Napoli, wtedy chyba nikt we Włoszech już nie będzie miał odwagi kwestionować naszej siły w tym sezonie na włoskich boiskach.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2014, 11:51

Poczytałem sobie komentarze tych kibiców Romy i mam nadzieję, że Lichy zamiast 4 palców pokażę im jutro całą dłoń.

Osobiście typuję 2:1


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany