Serie A 13/14 (13): Livorno 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:21

Akcja bramkowa - BAJKA :shock:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:28

A w innych meczach strzelają Immobile (4-1 z Cagliari, 1 gol) oraz Berardi (asysta Marrone) z Zazą (aktualnie 2-0 z Atalantą).


Llorente mistrz :bravo:


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:33

No i druga brama, Tevez tym razem - asysta Llorente.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:42

Mehehehe pisze:A w innych meczach strzelają Immobile (4-1 z Cagliari, 1 gol) oraz Berardi (asysta Marrone) z Zazą (aktualnie 2-0 z Atalantą).
Nie wiem jak było, ale WS zapisuje dwie asysty Marrone, zarówno przy bramce Berardiego, jak i Zazy.


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:48

Pierwsza połowa bardzo słabiutka, jednak w drugiej pojawiło się dużo życia. Do tego bramki co najważniejsze. Ta pierwsza wspaniała akcja, bardzo dobre zagranie Pogby i strzał Llorente. Cóż mecz może nie porywał, ale najważniejsze pkt.

PS. MAMY LIDERA ;)


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:55

Wojtek pisze:0:2. Tevez, "Dżorente".
FORZA JUVE!
Nie żebym się chwalił :prochno:

Llorente :bravo: Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Dziś gol i asysta, świetnie. Pogba dziś udowodnił dlaczego wygryzł Marchisio z pierwszej jedenastki.
Wiemy już że Asa nie zagra z Udine, więc chyba jesteśmy skazani na Peluso :/ Damy rade.

13 meczy bilans 11/1/1, kapitalnie :bravo: No i lider, przynajmniej do jutra, choć może się okazać że go nie oddamy juz do maja :smile:

FORZA JUVE!!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:56

Mecz do zapomnienia, punkty skasowane. Podobał mi się w tym spotkaniu Asa. Szarpał, próbował. Dobrze się na niego patrzyło.

Asysta Pogby - klasa! :bravo:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:56

Po sennej pierwszej polowie 2 to już inna bajka.
w 1 połowie Pirlo i Pogba imo najlepsi.
W drugiej swietny Pogba z Fernando. Dobrze ze Livorno mialo nieogarniety przód bo w 1 połowie wyszli z 3 kontrami po ktorych powinna paść min 1 bramka. Odnioslem wrazenie ze od 60 min podkrecilismy troche tempo ( Kopenhaga ). Padoin słabiutki chyba najsłabszy, Markiz tez nedznie :/


Juve, storia di un grande amore
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:56

fredi pisze:Pierwsza połowa bardzo słabiutka, jednak w drugiej pojawiło się dużo życia. Do tego bramki co najważniejsze. Ta pierwsza wspaniała akcja, bardzo dobre zagranie Pogby i strzał Llorente. Cóż mecz może nie porywał, ale najważniejsze pkt.

PS. MAMY LIDERA ;)
Llorente chyba na stałe "wszedł" do grupy juventinich :P cieszenie Teveza i ogólna relacja tej dwójki mocno cieszy. Cieszą bramki, szkoda, że duet Quag-Vucinic nie zagrali dłużej, bo pokazali próbkę możliwości :ok: .


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:57

Bardzo dobra postawa Lloretne, Asamoaha i Pogby w drugiej polowie. Vidal tez zagral na pozycji Bonucciego bardzo dobrze. Ciesza trzy punkty i mam wrazenie, ze pozycja Fernando w druzynie jest z meczu na mecz coraz mocniejsza.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:57

No, kurna, no! Nasza ofensywa rozkręciła się w drugiej połowie, choć przyznam, że po marnej pierwszej połówce raczej nie wierzyłem, że tak będzie. Nie były to fajerwerki, ale było lepiej.

Są trudne 3 pkt, Forza Juve!

Aha, IMHO Llorente man of the match :ok:
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2013, 16:58 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MaxFromJam_89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2011
Posty: 96
Rejestracja: 21 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 16:58

Najbardziej podobał mi się Pogba, Llorente oraz Asamoah. Szczególnie ten ostatni, mimo iż bramki nie strzelił ani nie zaliczył asysty to przy pierwszej bramce wykonał bardzo dobrą robotę. Odebrał, zagrał z klepki, następnie minięcie przeciwnika przyjęciem w środku pola i podanie do Pogby :bravo: Ogólnie był bardzo aktywny, pokazywał się do gry, strzelał. Takiego Asę w każdym meczu chcę oglądać.

Dodatkowo cieszy skuteczność napastników, dziś oboje strzelili a z meczu na mecz ich współpraca wygląda coraz lepiej. Boję się tylko żeby po powrocie Vucinica do pełnej dyspozycji Conte nie próbował rozbić teraźniejszego duetu.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 17:00

Pogby nie sprzedawać za żadne pieniądze! świetne warunki fizyczne, do tego kocie ruchy! już lepiej sprzedać Marchisio.
świetna asysta Pogby, bramka i asysta Llorente :bravo: do tego bramka Teveza :bravo: nasz geniusz transferowy sprzedał bombardiera do Milanu, w zamian sprowadził Llorente i Teveza :C :smile:
ważna wygrana bardzo niskim kosztem. chociaż na grę Padoina nie mogłem patrzeć. 6 punktów przewagi nad śmieciarzami, zwiększamy też dystans do Fiorentiny, i oby do interu i Romy też.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 17:10

Pogba, Llorente MVP. Kolejna bramka Carlosa bardzo cieszy. To są napastnicy. Oby Vucinić już pierwszego składu nie powąchał bo zwątpię w Conte. To samo Marchisio... dramat i jeszcze raz dramat. On przechodzi obok meczu... jeden strzał. Bajki o jego ciężkiej pracy dla zespołu już mnie nawet nie irytują, a śmieszą. Ciężką pracę dla zespołu to odwala Pogba.


:allegri: na śmietnik
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 17:11

Nedved1983 pisze: chociaż na grę Padoina nie mogłem patrzeć
A ja wręcz przeciwnie. Ostatnio mu ostro nie szło, ale dziś stawiam go na równi z Asą, Pogbą i poziom pod Llorente. W pierwszej czysto z tyłu, w drugiej czysto z tyłu, w pierwszej wyłożenie patelni Llorente na głowę i dwa wywalczone wolne w fajnym miejscu; w drugiej dwa miszczowskie dryblingi na skrzydle, wyłożenie strzału Pirlo i zrobienie miejsca Tevezowi na rajd zakończony strzałem obok słupka. Jak na zmiennika, który został ściągnięty za grosze, żeby był bardziej defensywną opcją dla drużyny- to jest masa.

Llorente zagrał połówkę na kosmicznym poziomie.


Zablokowany