Serie A 13/14 (12): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2013, 20:33

pumex pisze:Teraz serio. Kiedy dany zespół zmienia nastawienie i koncepcję swojej gry, skoro...
Nie chodzi o to, że nie wiedzą, kiedy przeciwnik coś zmienia (albo że nie wiedzą, że sami coś zmieniają :prochno: ). Bardziej o to, że (tutaj moja swobodna interpretacja tamtych wypowiedzi) próba wyróżnienia decyzji którego szkoleniowca miała większy wpływ na efekt przypomina próbę dojrzenia cząsteczek dwóch płynów tworzących mieszaninę jednorodną.

Dostałeś bramkę z kontry? To bardziej wina tego, że wyszedłeś z obroną za wysoko, czy tego, że przeciwnik się na to nastawił? Cofnięcie drużyny o kilka metrów w tył zapobiegłoby temu, czy musiałbyś cofnąć pod pole karne?
Przyciskają Cię i nie możesz wyjść z połowy? Większy wpływ na to ma fakt, że przeciwnik z całej siły chce odzyskać bramkę i wychodzi wysoko, czy może bardziej ty za mocno cofnąłeś drużynę? Jasne, że trenerzy mają swoje racjonalne pomysły na powody tego co się dzieje na boisku i według tego podejmują decyzje, ale mieć teorię, a wiedzieć to dwie różne rzeczy. Szczególnie, że jak (niestety :roll: ostatnio coraz częściej) Conte zaznacza, na boisku niekoniecznie dzieją się racjonalne rzeczy.

Bo to, że trenerzy mają alternatywne taktyki i za zmianami na tablicy wyników idą zmiany taktyczne z obu stron to naturalne jak dzień i noc :wink:


Dzięki ewerthon, dzięki Tobie wyobraziłem sobie miny kibiców i naszych piłkarzy, którym Pumi tłumaczy, jaki to ciężki mecz nas czeka z wymagającym Azerbejdżanem :prochno:

Bez pumexa forum JP nie byłoby takie fajne :ok:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 13:44

Dzis mecz ktore pokaze ile Napoli bedzie zagrozeniem w walke o tytul mistrza kraju. Licze ze dzis nasi zagraja zdeterminowani i beda tym razm skuteczniejsi w ataku.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 13:52

Mecz bedzie nudny, na slabym poziomie, zazwyczaj to tak gramy, wiec nie licze ze nagle sie cos zmieni jesli wygramy to jakies 1-0 moze 2-0.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 14:45

malo wazne jak, jakim skladem i ustawieniem, a nawet w jakim stylu, liczy sie tylko wygrana!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 16:43

Oczekuję ciekawego meczu, ale znając życie ruszy się dopiero w drugiej połowie, lub jeśli Napoli nas ukłuje..

Jednak jest to dość ważne spotkanie bezpośrednie, no i trzeba dotrzymywać kroku Romie, która nie zapowiada się żeby przegrała z Sassuolo.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 16:57

Nasi Zaza i Berardi dają nam opcję dogonienia dziś Romy :wink: :bravo:


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 16:57

mixery pisze:Oczekuję ciekawego meczu, ale znając życie ruszy się dopiero w drugiej połowie, lub jeśli Napoli nas ukłuje..

Jednak jest to dość ważne spotkanie bezpośrednie, no i trzeba dotrzymywać kroku Romie, która nie zapowiada się żeby przegrała z Sassuolo.
Trzeba wygrać, Berardi nawet nie grając w Juve nam pomaga :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 17:00

Jeśli zagramy dziś tak jak z Realem, o wynik będę spokojny. Roma nieoczekiwanie traci punkty z beniaminkiem (grazie Berardi), więc trzeba dać jasny sygnał i rzymianom, i neapolitańczykom, zwłaszcza że gramy u siebie.

Oczekuję walki o każdą piłkę, pressing przez pełne 90 minut, zaangażowanie i gorący trening kibiców.

Oby 3 punkty. :pray:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 17:06

Roma zremisowała to zacząłem się bać o 3 punkty.


Mam nadzieję, że nasi podejdą skupieni do tego meczu i odrobimy straty do piłkarzy z Rzymu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 17:16

juvemaroko pisze:Dzis mecz ktore pokaze ile Napoli bedzie zagrozeniem w walke o tytul mistrza kraju
Ja myślę, że dzisiejszy mecz nie musi niczego udowadniać. Napoli jest silne, czy się nam to podoba czy nie i na pewno są w ścisłym gronie kandydatów do scudetto.

Możecie się śmiać z moich dywagacji, ale zastanawiam się, na ile dzisiejsza wpadka Romy będzie dla nas dodatkową motywacją, a czy przypadkiem nie spowoduje efektu odwrotnego, czyli rozluźnienia w naszych szeregach i mentalnego poszerzenia marginesu błędu? :think:

Jakby Wam było jeszcze mało moich obaw, to dodam, że Napoli jest aktualnie chyba drużyną grającą najbardziej po europejsku spośród wszystkich uczestników Serie A, a z takimi lubimy mieć kłopoty. Tadammm :prochno:


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 17:44

pumex pisze: Możecie się śmiać z moich dywagacji, ale zastanawiam się, na ile dzisiejsza wpadka Romy będzie dla nas dodatkową motywacją, a czy przypadkiem nie spowoduje efektu odwrotnego, czyli rozluźnienia w naszych szeregach i mentalnego poszerzenia marginesu błędu? :think:
:ok:
Tak jak od kilku lat nasze mecze z Napoli rozstrzygają się w środku pola, tak obawiam się, że dziś obie drużyny mają za dużo do stracenia w razie porażki.
Z drugiej strony gdzie mamy wygrywać z Napoli, jeśli nie na JS?

Swoją drogą sympatyczne to Sassuolo. Najpierw przerwana passa Napoli, teraz potknęła się na nich Roma... Żeby tylko nam nie zrobili psikusa.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 17:59

Ja z kolei uwazam, ze skoro Sassuolo nie polozylo sie Romie, to i nam tez nie musi, wiec trzeba na nich uwazac, zeby po tylku "przypadkiem" nie dostac :prochno:

@down:
Ciekawi mnie czy nowe, odmienione Napoli będzie również grało jak banda dzikusów z nami? :think:
Wiele tu zalezy od Rocchiego, tudziez jego pomocnikow (czy pozwoli im grac na dzikusa, czy tez bedzie rozdawal kartki w sposob godny miana aptekarza, if you know what I mean ;-)).
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2013, 18:28 przez grande amore, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 18:02

Ciekawi mnie czy nowe, odmienione Napoli będzie również grało jak banda dzikusów z nami? :think: Czy może już się trochę ucywilizowali :whistle:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 18:12

mrozzi pisze:Jeśli zagramy dziś tak jak z Realem, o wynik będę spokojny.
A ja wręcz odwrotnie :prochno:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 19:29

Sposób na Napoli jest jeden:@ wyłącznie z gry Igły, Hamsika i Callejona. Proste, nie? :dance:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany