Serie A 13/14 (10): JUVENTUS 4-0 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
revelJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 23:07

alina
pierwsza nie była perfekcyjna, widziałem to dokładnie w powtórce. Była mocna i okropnie podkręcona. Co do drugiej. Albo za wysoka albo Llore za późno skoczył. Nie licząc tych dwóch wg ciebie ,, setek,, wg mnie zagrał nie ,,nie najlepiej,, ale bardzo dobrze.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 23:16

Pajo1906 pisze:Juventus Turyn - Catania

Sky Calcio 1 HD | Komentarz Włoski |


624x352 | AVI | XviD |
Wszystkie Bramki Spakowane RARem

ZippyShare.com
http://adf.ly/YX79p

1280x720 | MKV | HD |
Wszystkie Bramki Spakowane RARem

ZippyShare.com
http://adf.ly/YX9Fy


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 23:21

widziałem jedynie skrót, ale podobało mi się podziękowanie Leo w stronę Chelliniego za interwencję w drugiej połowie.

brama Pirlo nice hand ;)


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 23:22

revelJuve pisze:alina
pierwsza nie była perfekcyjna, widziałem to dokładnie w powtórce. Była mocna i okropnie podkręcona. Co do drugiej. Albo za wysoka albo Llore za późno skoczył. Nie licząc tych dwóch wg ciebie ,, setek,, wg mnie zagrał nie ,,nie najlepiej,, ale bardzo dobrze.
Fajnie, że słowo 'setka' dajesz w cudzysłów, skoro ja tego nie napisałem. O ile ostatnio jestem pierwszy do chwalenia Llorente, to dziś lekko zawiódł. Te dwie sytuacje to nie setki, ale od kogo mam wymagać strzelania takiego czegoś, jak nie od niego? Matriemu bym nie wypominał, ale od tego Llorente jest, żeby takie akcje kończyć.


revelJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2013, 23:29

alina
napisałeś ,, perfekcyjne wrzutki,, perfekcyjne zagrania przecież łatwo wykończyć


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 06:43

Specjalnie dla Aliny: De Ceglie zagrał najlepszy mecz od trzech lat :prochno: . Ostatnio mu tak wszystko wychodziło w spotkaniu z Milanem w październiku 2010. Jak ma grzać ławę tak jak w tym sezonie (już listopad, a zaliczył dwa spotkania) to nie mam nic przeciwko żeby został!

Wie ktoś jakim ustawieniem grali po wprowadzeniu Motty?


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 06:54

ewerthon pisze:Specjalnie dla Aliny: De Ceglie zagrał najlepszy mecz od trzech lat :prochno: . Ostatnio mu tak wszystko wychodziło w spotkaniu z Milanem w październiku 2010. Jak ma grzać ławę tak jak w tym sezonie (już listopad, a zaliczył dwa spotkania) to nie mam nic przeciwko żeby został!

Wie ktoś jakim ustawieniem grali po wprowadzeniu Motty?
Mi sie wydaje że po prostu Marchisio poszedł na podwieszonego napastnika Isla przeszedł na środek pomocy, a Motta na prawą. Ale i tak długo sie zastanawiałem co to jest :-D


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 07:28

Co do obrazu gry, wszystko już zostało napisane. Tevez jest przesympatycznym typkiem, ta jego dziecięca radość po strzelonym golu i to w jaki sposób celebruje - bezcenne. Wiatraczek Bonucciego też robi robotę. :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 07:47

LL zagrał poprawnie/dobrze tylko pierwsze 20 może 30 minut, w momencie gdy podanie z boku boiska nie kryty wykopał wysoko w aut na swojej połowie jakby stracił pewność siebie, nie pamiętam już później żadnego ciekawego zagrania z jego strony, klepki czy coś... co do tych wrzutek PDC to oczywiście jak zwykle w jego wykonaniu były świetne i tak jak napisał alina od kogo wymagać wykańczania takich jak nie od niego? tzn oczywiście ja nie wymagam bo nigdy nie zgadzałem się ze stwierdzeniem, że on gra dobrze głową, wzrost nie mówi przecież o tym czy ktoś gra dobrze głową czy nie ale do tego prawidła trzeba chyba dojrzeć co stwierdzam po czytaniu tego forum a także ogólnej opinii o piłkarzach wysokich

co się tyczy jeszcze De Ceglie to zastanawiam się, czemu to nie on wrzuca z rzutów rożnych (oczywiście gdy już jest na boisku) tylko ciągle Pirlo, który tego ewidentnie nie potrafi... no ale to już sprawa Conte ;] mnie natomiast ostatnie "częstsze" granie PDC napełnia obawą czy aby Antek nie szykował go na mecz z realem... czy powinienem się już zaczynać bać?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 08:10

Dla mnie rozegranie piłki między LL, a Carlosem (po której padła bramka)- akcja marzenie :happy: Faktycznie patrząc na radość Teveza po strzelonych bramkach, można mieć takie wrażenie, jakby właśnie samemu strzeliło się gola dla Juve :smile:
I jeszcze jedno: Czy ten piłkarz z numerem 11 to na pewno był De Ceglie :?: Normalnie nie poznaje kolesia. Walczył, nawet trochę pobiegał, starał się robić wrzutki. Wszystko poszło tak, jak powinno- szkoda tylko, że znowu Fiorentina zrobiła na złość- tym razem przegrywając...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 08:33

alina pisze:Szkoda też tego flopa Pirlo w polu karnym
A czy Pirlo nie moze sie zdecydowac czasem na strzal. Symulacja, jak i wgl wbieganie w pole karne calkiem nie potrzebne. Kolejny raz Pirlo stoi twarza do bramki na 17-18 metrzei tylko mysli jak zagrac. Moglby czasem zaskoczyc i cos przykrecic na bramke, bo na pewno potrafi a bramkarze juz chyba sie tego nie spodziewaja po nim.


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 12:45

Niestety nie mogłem wczoraj obejrzeć spotkania i widziałem tylko skrót. Możecie napisać jak zagrał Caceres?

Fajnie się Seba zachował w polu karnym przy golu Bonucciego :)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 12:57

whitesignus pisze:Symulacja, jak i wgl wbieganie w pole karne calkiem nie potrzebne.
IMO symulacji nie było. Faulu na karny też nie, ale tam był kontakt. Na moje oko Pirlo się potknął - czy to zasługuje na żółtą kartkę? :prochno:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 13:48

Lucas87 pisze:I jeszcze jedno: Czy ten piłkarz z numerem 11 to na pewno był De Ceglie :?:
Tak, to był De Ceglie - zdradziło go to charakterystyczne garbienie się przy bieganiu :smile: Ale tak poza tym, to faktycznie, koleś nie do poznania - zwłaszcza przy streamie cierpiącym na pikselozę :prochno:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2013, 13:49

Maly pisze:LL zagrał poprawnie/dobrze tylko pierwsze 20 może 30 minut, w momencie gdy podanie z boku boiska nie kryty wykopał wysoko w aut na swojej połowie jakby stracił pewność siebie, nie pamiętam już później żadnego ciekawego zagrania z jego strony, klepki czy coś
Rozumiem, że asysta Ci umknęła?


Zablokowany