Pre-season sparing (11.08.13): JUVENTUS 4-1 Primavera

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:43

pablo1503 pisze:Kim jest nasz David Luiz?
Widziałem gościa na filmikach w USA, ale do tej pory nie wiem o nim nic.
Ten Josipović... Damn! ma chłopak pojęcie o grze. Zwód na Leo? Klasa :bravo:
jak dobrze pisze to: Buchel środkowy pomocnik...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:47

Gra wyglądała już dużo lepiej niż w Stanach. Wiem, wiem... Graliśmy z młodzikami, ale mimo wszystko oglądaliśmy kilka ciekawych sytuacji. :wink:

Tevez bardzo fajna asysta plus spokój przy wykończeniu akcji. :ok: Dobre zawody Pogby.

Ten młody z Primki. :whistle: Niech się rozwija i może niebawem dołączy do pierwszego składu? :think:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 19:12

mambooocha pisze:
annihilator1988 pisze:Jezu, przecież Pogba kilka razy w poprzednim sezonie wystąpił na prawym skrzydle. Skleroza ? :doh:
to ja myślałem, że byłem pijany na większości meczów Juve w ubiegłym roku, ale Ty mnie przebiłeś :) odstaw alkohol :P
Przynajmniej w trzech meczach zastępował/zmieniał Lichego na prawym skrzydle.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 19:19

Nie zmieniał. Grał za Vidala jak coś na środku po prawej.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 19:31

annihilator1988 pisze:
mambooocha pisze:
annihilator1988 pisze:Jezu, przecież Pogba kilka razy w poprzednim sezonie wystąpił na prawym skrzydle. Skleroza ? :doh:
to ja myślałem, że byłem pijany na większości meczów Juve w ubiegłym roku, ale Ty mnie przebiłeś :) odstaw alkohol :P
Przynajmniej w trzech meczach zastępował/zmieniał Lichego na prawym skrzydle.
Też sobie czegoś takiego nie przypominam.

Mecz jak mecz, typowy sparing na jakimś festynie. Pochwalić można Teveza za spokój przy bramce.
Na minus obrona, jakoś tak chaotycznie to wyglądało, no i Giovinco pokazał kopię tego co mieliśmy nieprzyjemnośc oglądać w jego wykonaniu w tym roku. Q jak to on, przebił się przez gąszcz obrońców żeby huknąć w niebiosa :ok:
Co z Pepe, że nawet na takie meczyki nie wychodzi? Znowu tajemniczo zniknie na parę miesięcy?


#AllegriOut
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 19:35

jarmel pisze: Co z Pepe, że nawet na takie meczyki nie wychodzi? Znowu tajemniczo zniknie na parę miesięcy?
Zmienił profesję, oficjalnie został klubowym komikiem by podnosić morale drużyny i utrzymywać dobrą atmosfere w zespole.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:07

Mam nadzieję, że będzie skrót tego meczu na oficjalnym jutjubowskim kanale Juventusu, bo zazwyczaj takie rzeczy tam ładnie wrzucali. Chyba, że ma ktoś jakiś inny, to poproszę, bo na razie nic nie mogę znaleźć.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:30

Bazyliszek pisze:
jarmel pisze: Co z Pepe, że nawet na takie meczyki nie wychodzi? Znowu tajemniczo zniknie na parę miesięcy?
Zmienił profesję, oficjalnie został klubowym komikiem by podnosić morale drużyny i utrzymywać dobrą atmosfere w zespole.
No na to chyba wychodzi, tyle szumu było wokół niego na początku okresu przygotowawczego a tu klops, znowu zniknął.

Edit: italismano no niestety. Chyba nie ma osoby, która nie polubiłaby Simone, klub bardzo dobrze zrobił w poprzednim sezonie, że się na niego nie wypiął. Trzeba piłkarzowi pomóc w trudnych chwilach. No ale jeśli historia ma się powtórzyć to nie wiem czy jest sens po raz kolejny się w to pakować.
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2013, 20:52 przez jarmel, łącznie zmieniany 2 razy.


#AllegriOut
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:39

jarmel pisze:
Bazyliszek pisze:
jarmel pisze: Co z Pepe, że nawet na takie meczyki nie wychodzi? Znowu tajemniczo zniknie na parę miesięcy?
Zmienił profesję, oficjalnie został klubowym komikiem by podnosić morale drużyny i utrzymywać dobrą atmosfere w zespole.
No na to chyba wychodzi, tyle szumu było wokół niego na początku okresu przygotowawczego a tu klops, znowu zniknął.
Jak dla mnie, jeżeli znowu sa problemu z jego zdrowiem, powinnismy rozwiazac kontrakt. Rok to juz duzo, a 1,5 milion za komika to troche przepłacanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:41

Umieści ktoś jakiś skrót?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:52

iltalismano pisze: Jak dla mnie, jeżeli znowu sa problemu z jego zdrowiem, powinnismy rozwiazac kontrakt. Rok to juz duzo, a 1,5 milion za komika to troche przepłacanie.
Spokojnie... :stop: Póki co Pepe trenuje indywidualnie, z jego kondycją jest coraz lepiej. Od razu było wiadomo, że nie będzie gotowy na początek sezonu i rozumiem Conte - po co ryzykować.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 23:49

Push3k pisze:Umieści ktoś jakiś skrót?

Proszę :-D


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 01:04

Dzięki.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany