Serie A 12/13 (31): JUVENTUS 2-1 Pescara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 15:28

Sorek21 pisze:W tym meczu Conte powinien testować już ustawienie na Bayern. Zdjąć klapki z oczu i porzucić to beznadziejne 3-5-2.

Buffon
Caceres Bonu Marrone Peluso
Pogba Vidal Giacherini
Anelka Quagliarella Vucinić


A na Bayern
Buffon
Caceres Barza Bonu Chiellini
Pogba Pirlo Marchisio
Anelka Quagliarella Vucinić
A co do testowanie ustawienia 4-3-3 przeciwko Pescarze innymi wykonawcami niż Ci, co zagrają z Bayernem (nie licząc ataku)? To już więcej da Conte pogranie sobie w FIFE 13, albo FMa...


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 15:54

Taaaaaaaa
Na pewno to co zadziała na Pescarę, zadziała na Bayern... Ohjo.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 15:59

Info z konferencji prasowej: jutro w bramce zagra Storari. Buffon zmaga się z przeziębieniem już od meczu z Interem, które powróciło po spotkaniu z Bayernem. Na pewno zagrają Asamoah i Marrone.


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 16:12

Sorek21 pisze:W tym meczu Conte powinien testować już ustawienie na Bayern. Zdjąć klapki z oczu i porzucić to beznadziejne 3-5-2.

Buffon
Caceres Bonu Marrone Peluso
Pogba Vidal Giacherini
Anelka Quagliarella Vucinić


A na Bayern
Buffon
Caceres Barza Bonu Chiellini
Pogba Pirlo Marchisio
Anelka Quagliarella Vucinić
I niby co to ma zmienić, skoro poza atakiem skład jest w ponad 50 % inny? To może miałoby sens, gdyby ten sam skład wybiegł na Pescare, co moim zdaniem świadczyłoby o kapitulacji w meczu z Bayernem. Poza tym Anelkę na prawej?? Jeśli już to Gio.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 17:17

Dobra, naprawdę nie ma co pisać, że to będzie ciężki mecz. Nawet ja pesymista nie dopuszczam takiej myśli. Typowy pojedynek do pierwszej bramki a tą mam nadzieję strzelimy jak najszybciej, później już pójdzie. Nie dajmy się zwariować, Pescara jest już 1 nogą w Serie B a i skład ma maksymalnie tylko na tę ligę. Ich ostatnia forma to dramat, nawet Novara czy Cesena takiej nie miały w poprzednim sezonie. Co więcej zagrają bez 2 nazwisk, ktore przewijają się w statystykach- Weiss i Celik, także mimo naszego rezerwowego składu nie mają prawa nam zagrozić.

Po cichu liczę, że przyjadą pograć w piłkę a nie stać 11 w bramce. Dla nich to przygoda, takich chwil już nie przeżyją, przed meczem już pewnie myślą, z którego z naszych zedrzeć koszulkę.

Niemniej jednak mam do rywali szacunek i ten mecz musimy wygrać nie tylko na boisku ale też w swoich głowach. Nie myśleć o Bayernie tylko skupić się na 3 pkt. a te są tak samo cenne jak każde inne. To jest piłka i wierzę, że Conte odpowiednio dobierze im się do tyłka i nie będzie grania na ,,chodzengo'' tylko zachrzanianie.

Mam nadzieję się jutro nie denerwować, 3-0 w pełni mnie zadowoli.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 17:40

pumex pisze:Info z konferencji prasowej: jutro w bramce zagra Storari.
Znam co najmniej dwóch forumowiczów, którzy będą z tego bardzo niezadowoleni. Jeden to Ouh_yeah, a drugi Lato1897 :prochno:.

Mógłby jeszcze Pirlo odpocząć, czasem lepiej zrobić sobie przerwę i odetchnąć.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 18:04

Jak wspomniałem wcześniej to mecz bez historii. Wygrac i zapomnieć.
Dobrze by było by zagrali ci którzy nie mieli wcześniej wielu okazji do zaprezentowania się. Isla, Giaccherini, Anelka, Pogba, Marrone, Caceres.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 20:51

Conte chce zobaczyć Juventus z pianą na ustach, ale pienić nie będzię się Anelka, który dostał wolne ze względu na sprawy rodzinne.


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 22:53

Szkoda tylko że nie cztery dni temu z godnym przeciwnikiem :/
Żadna to satysfakcja bić słabszego aż spuchnie! Mi wystarczy skromne 2:0 i niech lepiej zaczną myśleć o środzie. Conte twardziel ;)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2013, 23:43

Takie mecze jak ten z Pescarą wygrywa się najpierw w głowach, a dopiero później na boisku. Trzeba podejść poważnie do tematu pomimo rangi i formy rywala (1 punkt w drugiej rundzie). Tak więc jeżeli nasi chcą się bawić to niech się bawią, ale chcę widzieć szybkie 3:0 (a wiem, że to potrafimy, bo kilka razy w tym sezonie rozstrzygaliśmy mecze po kilkunastu minutach albo do przerwy).

Skład wcale najsłabszy nie jest, obawiałem się jakichś skrzydeł z Padoinem (chociaż widząc Lichego w pierwszym składzie, zaczynam się obawiać, że ten drugi jest przewidziany na Bayern i się oszczędza :prochno: ), mam nadzieję, że wstydu sobie nie narobimy.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że Pescara jako jedyna w tym sezonie pokonała Fiorentinę na wyjeździe, a jak wiadomo gdyby stworzyć tabelę tylko z meczów u siebie, to Viola byłaby w niej liderem.

Szkoda, że nie zagra Anelka, sympatyczny Mikołaj mógłby teraz dla odmiany przybiegnąć do Fabio, by wspólnie celebrować gola.

Gdyby była możliwość wzięcia 1:0 bez rozgrywania tego spotkania to biorę , bo nie cierpię takich spotkań


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 10:13

Tuttomercatoweb aktualizuje wyjściową jedenastkę:
Juventus 3-5-2 - Storari; Bonucci, Marrone, Peluso; Lichtsteiner, Vidal, Pogba, Giaccherini, Asamoah; Vucinic-Giovinco


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 10:43

ewerthon pisze:Tuttomercatoweb aktualizuje wyjściową jedenastkę:
Juventus 3-5-2 - Storari; Bonucci, Marrone, Peluso; Lichtsteiner, Vidal, Pogba, Giaccherini, Asamoah; Vucinic-Giovinco
Dobrze ze Conte zagra takim skladem a reszta niech sie przegotuje na wielki boj z bayernem.
Pytanie czy oznacza to ze w srode zagraja w ataku matri i fabio?
Szkoda ze Anelka nie zagra bylaby okazja pierwszego gola w barwach Juve.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 17:16

Juventus (3-5-2): Storari, Bonucci, Marrone, Peluso, Lichtsteiner, Vidal, Pogba, Giaccherini, Asamoah, Vucinic, Giovinco.

Bardzo fajny sklad jak na takiego przeciwnika. Tylko atak taki jaki jest..


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 17:22

Sklad chyba najbardziej optymalny w naszej sytuacji. Licze na wejscie w 2 polowie Isli i ladna bramke Pogby :smile:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2013, 17:22

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że jak Pogba lub Vidal nie strzelą, to nikt nie strzeli :doh:


Obrazek
Zablokowany