LM 12/13 (1/8): Celtic 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:55

Swietny wynik i dobra skutecznosc.
Ale czy taka gra mamy szanse przeciwko silniejszych druzyn w kolejnej rundzie?
Dzis Buffon dobrze zagral oraz obronce nie popelnili bledow. Ale jesli oddajemy pola rywalom to jest ciezko uniknac utrata gola przeciwko napastnikom bardziej doswiadczoni i skuteczniejsi.
Wazne tez ze mozemy sie skupic na Serie A oraz spokojnie sie przegotowywac na rewanz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:55

Kubba pisze:Ale na eleganckim farciochu polecieliśmy :dance:
Celtic nas zdominował, graliśmy piach przez praktycznie cały mecz, ale jak widać w naszym zespole mimo wszystko, jest trochę lepsza jakość. Brawa dla Celtów, bo ich gra na prawdę była imponująca.
Pieprzysz bzdury jak mało który. Fartem można wygrać 0:1, ale w 0:3 trudno doszukiwać się przypadku


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:56

Powiedzcie mi w 1/4 rywal będzie losowany czy mniej więcej wiemy kogo możemy trafić na pewno odpada Szachtar i Milan tak ?


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:57

Gigi - dzien konia bez dwoch zdan. Lepszy nawet od Marchettiego dzisiaj był. Barzagli znow czyscil jak xenna extra :lol: Caceres - jak wino - z meczu na mecz coraz lepszy. Ciesza gole naszych napastkow. My nie mamy ataku?? O.o Matri spelnil swoje marzenie, swoja droga :-D
Lichy mial wiecej szczescia niz rozumu, ze drugiej zoltej karteczki nie zobaczyl.
Po sedzim zas pozostanie niesmak.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:57

Nie chcę mi się dużo pisać, więc napiszę tylko, że byliśmy MEGA skuteczni. Świetny mecz Peluso i Caceresa, Buffon też nieźle. O takim wyniku nawet nie śniłem, więc jestem podwójnie zadowolony. Teraz dopełnić dzieła zniszczenia w Turynie.

Możemy być praktycznie pewni, że TVP nie pokaże naszego meczu rewanżowego, bo jest już prawie pozamiatane.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:57

jackop pisze:Takimi meczami wygrywa się Ligę Mistrzów. Totalne wypunktowanie rywala, kiedy ten ewidentnie siadł kondycyjnie.
Hoho, nie szarżowałbym z tym wygrywaniem LM. A Celtic zaimponował z jednej strony ogromną walecznością, z drugiej strony robili taki głupi (bo prawie bez przerwy) pressing, ze nie mogło im starczyć sił do końca meczu. No i nie starczyło.
Dla mnie numer jeden meczu Buffon. Dużo strzałów obronił, nie wypluwając żadnej piły. W momencie kiedy Celtic najbardziej napierał

PS. Przed meczem była mowa o jakimś obrońcy, który wraca z PNA, ma jeden dzień odpoczynku i jest zmęczony - to ten gościu co koncertowo zawalił im pierwszego i trzeciego gola?
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 22:59 przez Corcky, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:57

mnowo pisze:
Siewier pisze:
gucio_juve pisze:Ciekawe kto w 1/4.
strong return pisze:Teraz to już nieważne, grunt że awans jest już teoretycznie i praktycznie rozstrzygnięty, o grze większość zapomni, a rozmiary wygranej wzbudzą respekt, 8)
Oby w odróżnieniu od Was piłkarze pamiętali, że to jest sport i nie wiele trzeba, żeby się powtórzyło takie nie przymierzając Fulham :whistle:
O to to. Widzę nie tylko mi Fulham do czaszki zapukał.
Oczywiście bardzo się cieszę z wyniku :D
Fulham chyba dla wielu z nas jest czymś podobnym czym dla Milanistów Dudek dance :wink: Takie mecze na długo zostają w krwiobiegu :?


Trener Celticu żalił się przed chwilą na brutalną grę Juve i zero reakcji sędziego na faule w polu karnym, no i niepodyktowanie karnego :prochno:

Niby tak twardo grali, a momentami przewracali się jak panienki :doh:
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 22:59 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:58

Wkurzali Szkoci, którzy aktorzyli w polu karnym. Na stronie Piłki nożnej też fajnie o nas napisali. Teraz tylko Koncentracja w rewanżu i żadne odpuszczanie tylko zlanie ich kolejny raz aby nabrano przed nami zasłużonego respectu!


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 22:58

baka pisze:Powiedzcie mi w 1/4 rywal będzie losowany czy mniej więcej wiemy kogo możemy trafić na pewno odpada Szachtar i Milan tak ?
możemy dostać dosłownie każdego. Milanu ani Szachtara nie mogliśmy dostać w 1/8. A jeśli doczłapiemy się do 1/4, to tam już 'wolna amerykanka' :wink:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:00

baka pisze:Powiedzcie mi w 1/4 rywal będzie losowany czy mniej więcej wiemy kogo możemy trafić na pewno odpada Szachtar i Milan tak ?
Nie jestem do końca pewny, ale wydaje mi się, że w następnym losowaniu nie ma już ograniczenia odnośnie meczu z udziałem dwóch ekip z tego samego kraju. Zresztą, przychylam się do zdania Siewiera i Mnowo, na razie o tym nie myślmy. Po meczu z Turynie, jeśli nie stanie się jakaś tragedia będziemy mieli czas na analizę
Siewier pisze:Trener Celticu żalił się przed chwilą na brutalną grę Juve i zero reakcji sędziego na faule w polu karnym, no i niepodyktowanie karnego :prochno:
Nawet nie żartuj. Niech zobaczy powtórkę gry swoich, którzy wyglądali jak więźniowie na spacerniaku
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 23:01 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:01

Brawa dla Celticu za mecz. Zagraliśmy dzisiaj bardzo mądrze w defensywie. Głupia kartka Marchisio. Rewanżu nie odpuścić. Roma 0-4 Juventus.

PS
Zauważyliście to oglądając? :lol:
Obrazek


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:02

Lypsky pisze:
Kubba pisze:Ale na eleganckim farciochu polecieliśmy :dance:
Celtic nas zdominował, graliśmy piach przez praktycznie cały mecz, ale jak widać w naszym zespole mimo wszystko, jest trochę lepsza jakość. Brawa dla Celtów, bo ich gra na prawdę była imponująca.
Pieprzysz bzdury jak mało który. Fartem można wygrać 0:1, ale w 0:3 trudno doszukiwać się przypadku
A jak nazwać sytuację, w której z 10 świetnych (praktycznie "setek") piłek Celticu, wszystkie zostały schrzanione za lekkim, czy centralnym strzałem w Gigiego? Dla mnie w tym dużo szczęścia, owego fartu.

Szkoda Peluso, bo zagrał przyzwoicie :prochno:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:04

Kubba pisze:
Lypsky pisze:
Kubba pisze:Ale na eleganckim farciochu polecieliśmy :dance:
Celtic nas zdominował, graliśmy piach przez praktycznie cały mecz, ale jak widać w naszym zespole mimo wszystko, jest trochę lepsza jakość. Brawa dla Celtów, bo ich gra na prawdę była imponująca.
Pieprzysz bzdury jak mało który. Fartem można wygrać 0:1, ale w 0:3 trudno doszukiwać się przypadku
A jak nazwać sytuację, w której z 10 świetnych (praktycznie "setek") piłek Celticu, wszystkie zostały schrzanione za lekkim, czy centralnym strzałem w Gigiego? Dla mnie w tym dużo szczęścia, owego fartu.
Taaa, "setek". Mieli okazje, nie wykorzystali, ich strata.

Trochę mi szkoda Celtiku bo zagrali dobrze, na miarę swoich możliwości. Ale też ciężko mówić o dominacji. Cieszy skuteczność i dobra gra Matriego.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:04

Kubba pisze:A jak nazwać sytuację, w której z 10 świetnych (praktycznie "setek") piłek Celticu, wszystkie zostały schrzanione za lekkim, czy centralnym strzałem w Gigiego? Dla mnie w tym dużo szczęścia, owego fartu.
10 ?

10 ?

10 ?

Typie ogarnij. Mieli z 3-4 dobre akcje. Reszta to typowa słabość i nic więcej.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 23:05

baka pisze:Powiedzcie mi w 1/4 rywal będzie losowany czy mniej więcej wiemy kogo możemy trafić na pewno odpada Szachtar i Milan tak ?

W ćwierćfinale możemy już trafić na każdego :) Co do meczu to podobał mi się dzisiaj Peluso :)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Zablokowany