LM 12/13 (1/8): Celtic 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:39

Mocno nas cisna, ale sedzia wcale nie sedziuje po hiszpansku. Rysiek trafil wreszcie na byczka rownie spietego co on :prochno:

Oni nie moga tak grac przez 90 minut, troche im sily musza w drugiej polowie opasc. Nam bardzo ciezko idzie wyprowadzanie pilki, mozliwe, ze to czesciowo przez trybuny.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

@pumex
Czy przypadkiem nie przypomina Ci ten mecz kilku spotkań z tego sezonu? Tak jak wspomniał fazzi m.in. meczu z Interem - szybko strzelamy bramkę, później nie wiadomo dlaczego oddajemy przeciwnikowi inicjatywę, przegrywamy walkę w środku pola (dysponując jedną z najlepszych pomocy na świecie), ciągle gramy długie piłki oraz mamy wiele niedokładnych piłek. Mam pewność, że nasi gracze cofnęli się z polecenia Conte, a ten chyba nie wyciągnął wniosków, że taka gra nam nie służy. Dzisiaj po pierwszej połowie to jedynie wyniki jest satysfakcjonujący, bo gramy beznadziejnie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

Wielki spokój Matriego i mamy przynajmniej korzystny wynik, więc nie jest tak źle. Nie wyzywałbym Celticu od słabeuszy, grają szybką piłkę, a my nie możemy im odebrać inicjatywy. W lidze, w pierwszej połowach, to się za często nie zdarza, bo raczej my nadajemy wtedy ton grze, bez względu już na jej jakość samą w sobie.
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 21:40 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

Celtic jak Ford Mustang, głośny, masa koni pod machą, ale na razie nie przekłada się to na osiągi. Do Ferrari jeszcze trochę brakuje. Zobaczymy na ile starczy im paliwa. Cóż powiedzieć, żrą trawę, faulują brutalnie, pressing na całym boisku. Robią wrażenie.

Jeśli chodzi o nas to:
- KAPITALNY początek Matriego - widać, że jest w swoim żywiole
- Peluso - nie wiem czy mu wyszło, ale gość ma znakomicie ułożoną lewą nogę
- linia Peluso-Caceres ZNACZNIE lepiej niż prawa strona, po początkowym onieśmieleniu czyszczą wszystko
- Szwagier - totalnie bezproduktywny; ewidentna pierwsza zmiana za tylko i wyłącznie... Anelke. Gio i Q na boisku zginą, potrzeba drugiego napastnika typu Matriego - postaw się, zastaw się
- Pirlo; to nie mecz dla naszego wirtuoza, zmiana za Pogbę to mus

Nerwy napięte jak postronki a serce bije szybciej od spadającego Tupolewa.

Forza JUVE !!!!!


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

pumex pisze:Przedziwny mecz, doprawdy przedziwny. Mamy ten korzystny wynik, nie straciliśmy bramki, ale nasza defensywa jako cała formacja gra wręcz tragicznie,
Jaki mecz oglądasz? To pomoc, a nie obrona dała się zdominować. Oby Conte nimi wstrząsnął, bo inaczej będzie lipa. Chyba trzeba wprowadzić do gry Pogbe i Giovinco około 75 minuty
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2013, 21:41 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

Pilkarze Celtiku graja z sercem jak zwykle stad zawsze lubilem ta druzyna i ich kibice. Jesli nie zdobedziemy drugiego gola to malo prawdopodobnie ze dzis wygramy. z tego co widac to bramka dla Celtiku wisi w powietrze.
Dobrze ze zaliczyli bramka dla Matriego bo to on zdobyl na poczatku bramka. To wazne dla niego ze gra coraz pewnie i skutecznie.


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:40

Właśnie z jednej strony nas cisną, ale z drugiej grają jak chamy. Sam nie wiem. Nie chce wyjść na płaczka, czy niesprawiedliwego, ale denerwuje mnie to. I z byle pierdoły gwizdy na trybunach. Oby druga połowa lepiej wyglądała. Forza!


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:41

Panowie wróciłem dopiero do domu. Proszę poratujcie transmisją!

Przejrzałem staty i wyglądają tragicznie (no może poza tą najważniejszą ;) ).


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:41

Wyszliśmy jak mecz w Londynie - pełne gacie i oddajemy pole rywalom. Pomoc nie funkcjonuje, zamiast szybko grać do przodu podajemy do Buffona, który wybija piłkę na oślep. Długie podania nie są złą myślą (przez większość meczu Vucinić i Matri mają naprzeciwko siebie jedynie dwóch rywali), ale z głową, na spokojnie. Powinniśmy ich klepać technicznie, ewidentnie widać, że Bonucci i Matri to wirtuozi przy graczach Celticu.

Zamiast Vucinicia warto zaryzykować Anelkę, wątpię by w warunkach jakie panują na boisku odnalazł się Giovinco, choć jego szybkość mogłaby być pomocna. Przy tak wysokim pressingu naszych rywali i ich atakach 8 graczami, raz po raz powinniśmy ich groźnie kontrować.

Vidal nie istnieje, trudne warunki do gry dla Pirlo, najlepiej wypada chyba Marchisio. Jeśli chodzi o obronę to na pochwały zasługuje Peluso.

Oby nasi obudzili się po przerwie, bo drwale nie będą marnować okazji bez końca.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:41

Peluso! :bravo: Jakby nie było to on zaliczył asystę :prochno: Jestem pewny że gdyby Marchisio nie dobił piłki to nie mielibyśmy gola "bo nie przeszło lini" a w rzeczywistości przeszło i gol na konto Matriego :bravo:

Mamy świetny wynik ale z 2-1 dla nas bede jeszcze bardziej szczęśliwy :D

Jaaaaaaaazda.

FORZA JUVE!!


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:42

2 polowa będzie lepsza w naszym wykonaniu. Conte już podczas pierwszej pokazywał żeby wyszli do przodu nie cofali się tak, ale z pozycji boiska jest trochę trudno dotrzeć do wszystkich. W szatni ich ogarnie :wink:
Co do gola to sędziowie się nie popisali i nadal nie wiem, po co jest ta dodatkowa para oczu koło bramki.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:42

Ja się obawiam, że ci z Celtiku to mogą tak grać całe 90 minut. Pomoc wygląda tragicznie, nie ma co do tego wątpliwości, zastanawiam się coraz bardziej nad tym, czy nie byłoby dobrze wprowadzić Pogbę kosztem któregoś z napastników.

Dobrze, ze gra Matri, który daje radę z obroncami Celtiku. Wyobraża sobie ktoś Gio na jego miejscu? Dramat

Dla mnie Matri mistrz w tym meczu


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:43

Czarno to widzę... To Celtic miał grać z kontry, a my mileliśmy kontrolować środek. My potrafiliśmy przez 90 min biegać jak głupi w meczach z Chelsea, to tak samo Celtowie mogą biegać z nami.

Musimy im szybko strzelić bramkę, aby trochę spokorniały ich ataki. Inaczej, gol dla gospodarzy to kwestia kilku akcji.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:43

Lypsky pisze:
Zamiast Vucinicia warto zaryzykować Anelkę,
No chyba nie, nie ma go w składzie. KĄTE wolał Quaglie i Giovinco na ławie niż Francuza :doh:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 21:44

mateelv pisze:
Lypsky pisze:
Zamiast Vucinicia warto zaryzykować Anelkę,
No chyba nie, nie ma go w składzie. KĄTE wolał Quaglie i Giovinco na ławie niż Francuza :doh:
Pewien jesteś?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany