Coppa Italia 12/13 (1/2): Lazio (2-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:46

Stało się bardzo dobrze. Tak słabego Juve jak ostatnio to ja nie pamiętam za Conte. Niech chłopaki przestana pierdzielić o 3 koronach, a zaczną myśleć o tym czy oby na pewno będzie LM w przyszłym sezonie bo coraz gorzej to wygląda i na dzień dzisiejszy może być ciężko obronić tytuł w Serie A.

Proszę odświeżcie mi pamięć bo ja nie jestem ostatnio ze wszystkim na bieżąco, ale ile goli zdobyliśmy w tym sezonie z rogów? Bo mam wrażenie że my przy rogach nie istniejemy już od dłuższego czasu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:46

Masakra..bramka na 2-1 zero krycia, potem to co zrobili Giovinco i Marchisio woła o pomstę do nieba, no i główka Vidala :doh:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

filippo pisze:Marchisio przegrał nam mecz, sorry ale do pustaka trafić MUSI

rozumiecie?

M U S I
Musi to ta piłka trzepotać w siatce po uderzeniu Giovinco.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Dlaczego Claudio tego nie trafiłeś? Przez to ta porażka bardziej boooli!

Ale graliśmy źle i w tej formie z Celticiem byłyby duże problemy. Przegrywamy "must win game", co nam się nie zdarzało. W kolejnym meczu wiemy, że musimy zaatakować, ale nie układa się nam w środku, brakuje sytuacji. Giovinco się wywraca, Quaga nie było prawie, a Vucinicia nie było.
Myślałem, że fuksiarska bramka Vidala, to będzie przełom. Trzeba się szybko ogarnąć! Najgorsze, że nawet ogórki nie będą przyjeżdżać na ścięcie.
A mieliśmy bez LM zyskiwać. Niech ten styczeń idzie w pi.du !
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 22:49 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

NIGDY nie chcę już widzieć Giovinco na boisku!

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy stawiają go na równi z Vuciniciem...


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Nie mamy napastnika. Jak się ma trzy sytuacje, to dwie trzeba wykorzystać, a my niestety wykorzystujemy jedną na pięć albo i dziesięć.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Peluso w 3 meczach <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 3 bramki. Transfer roku. Markiz za coś takiego powinien dostać <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od kolegów.

Yy nie wiem co powiedziec, jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> poprostu to zagrali... Conte niby jest świetnym motywatorem ale ewidentnie się pogubi. Jego Juventus z miesiąca na miesiąc grał co raz gorzej i teraz widzimy apogeum. Gramy naprawde fatalnie. Gdyby nie Pirlo pewnie nic by się pod koniec nie zmieniło.

Licze na fest wzmocnienia jutro. Z czymś takim nie damy rady obronić scudetto.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

My naprawdę nie mamy ataku...

Nikt się nie nadaję, no może Beltrame :prochno: :prochno:

To tylko PW ale niezłe frajerstwo...
Gio i Markiz na prawdę powinni to trafić jak nie jeden to drugi :/
yanquez pisze: Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy stawiają go na równi z Vuciniciem...
Obaj są siebie warci.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 22:48 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Giovinco!! Jego OD RAZU trzeba sprzedac i dolozyc na kogos na koga da sie patrzec i kogos kto sie przewraca sie przy 3/4 kontaktach z pilka.. Pozal sie Boze napastnik ze strzalem siedmiolatka.. Jak nie umie nikogo przejsc to niech nawet nie próbuje... Stracilem cala cierpliwosc do tego zawodnika..
Przegralismy na wlasne zyczenie. Awanas mielismy 1 metr od bramki...
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>..
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2013, 22:49 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pana jak moglismy to przegrac??? Jak tego nie wykorzystalismy w 94???? Conte to tez frajer, na taki mecz wystawil 2 sklad//?? <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> go do konca juz chyba, dobrze ze odpadlismy , bo skompromitowalismy sie w dzisiejszym meczu tworzac zagrozenie w 91 minucie, to jest hańba, to jest skandal, nie wiem co juz powiedziec. Plakac sie chce, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 18 rok z rzedu potraktowalismy te rozgrywki jak zlo konieczne , i pozniej mamy tak jak mamy. Conte niech idzie do konca sezonu na trybuny, bo bez niego gralismy lepiej/

Ja wiem ze juz nie wiem co mowie, ale jestem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze masakra. To najgorszy nasz mecz od nie pamietam kiedy. To juza za czasow Amauriego gralismy lepiej. To jet kompromitacja, nie wiem kto powiniem za to odpowiedziec


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Jak mozna bylo stracic zaraz po strzeleniu bramke. Dlaczego Gio tego nie strzelil i dlaczego Marchisio tego nie dobil :angry: Jestem tak "cenzura" jak nigdy. Niech sie Conte wezmie za ustawienie tego zespolu bo juz kombinacyjnie pograc nic nie potrafia.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:47

Storari też dzisiaj tragedia.. Przy pierwszym golu zawalił Peluso, ale do takiej wrzutki bramkarz wyjść musi to samo przy drugim.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:48

Wojtek pisze:VIDAL!!!!!!!!!! I powinno byc 2-2 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Lazio nieziemski fart, tyle.
:angry: :angry: :angry:
To nie Vidal ale Marchisio

Niestety bez napastnikow nie mozna liczyc tylko na pomocnikow zeby zdobywac gole. Moze wrezcie ktos zrozumie ze poczebni sa dwa napastnicy kalibru Cavaniego!


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:48

To są zwykłe szmaty, nie napastnicy. Wymiotuję patrząc na te gęby. DNO!!!


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 22:48

MishaAveJuve pisze:to co zrobił Giovinco a później Marchisio w ostatniej (chyba ostatniej tak mi się zacięło a później był w sumie koniec) woła o pomstę do nieba, o ile jestem w stanie usprawiedliwić Claudio to Sebe napewno nie.
Jak już usprawiedliwiać, do obydwóch albo żadnego. W sumie Claudio miał jeszcze lepszą okazję, bo pustą bramkę.


Zablokowany