LM 12/13 (gr. E) [05]: JUVENTUS 3-0 Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:20

Przestańcie kalkulować! Mamy wygrać i tyle... jak nam się nie uda, to mamy ograć Ukraińców - proste. Nie ma sensu liczyć, przeliczać, wierzyć w tych, tamtych - awans jest w naszych rękach i to jest najważniejsze. Jeżeli jesteśmy dobrzy, to wygramy i wyjdziemy z grupy.


J-d-U-o-V-m-E-inik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:33

Co w przypadku naszej ewentualnej wygranej z czelsi będzie lepsze:
-wygrana szakhtaru z duńczykami (wtedy moglibyśmy "umówić" się na remis, ale wyszlibyśmy z 2 miejsca)
- remis albo porażka szakhtaru (wtedy remis dawał by nam 1 miejsce, ale szakhtar grałby na 100%)

Oczywiście to drugie jest mało prawdopodobne.

Jak uważacie?


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:37

Wszyscy (3/4 wszechwiedzacego nieomylnego ludu JP) mowia ze Vucinic przechodzi obok meczow, i jest czlapakiem.

OKEJ. :D
To odpowiedzcie mi na pierwsze pytanie: skoro czlapie, i gra marnie, A MIMO TO strzela gole i asystuje, to o ile razy jest lepszy od Giovinco ktory zapieprza od 1 do ostatniej minuty jak maly samochodzik, a mimo to tego nie robi, albo robi w mniejszym stopniu niz Vuci? :prochno:
I na drugie pytanie: Ile goli strzelilby/wykreowalby Vucinic, gdyby mu sie chcialo jak Giovincowi?

Bo dla mnie wniosek jest jeden. Konus na lawke z Chelsea, od 1 minuty - Szwagier.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
rupieć

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2011
Posty: 34
Rejestracja: 02 października 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:38

Niby dlaczego Szachtar miałby odpuścić w meczu z Juve, po naszej ewentualnej wygranej z Chelsea? Przypominam, że zwycięstwo w LM = kasa, a sam Szachtar nie należy raczej do drużyn, które się zadowalają remisem.

Trzeba przestać kalkulować i po prostu czekać do jutra, bo tak naprawdę to może paść każdy wynik.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:41

rupieć pisze:Niby dlaczego Szachtar miałby odpuścić w meczu z Juve, po naszej ewentualnej wygranej z Chelsea? Przypominam, że zwycięstwo w LM = kasa, a sam Szachtar nie należy raczej do drużyn, które się zadowalają remisem.

Trzeba przestać kalkulować i po prostu czekać do jutra, bo tak naprawdę to może paść każdy wynik.
bo Lucescu (trener Szachtaru) udzielił wywiadu, że jest fanem Juventusu, więc moze jednak ;)


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:49

Dobry Mudżyn pisze:To odpowiedzcie mi na pierwsze pytanie: skoro czlapie, i gra marnie, A MIMO TO strzela gole i asystuje, to o ile razy jest lepszy od Giovinco ktory zapieprza od 1 do ostatniej minuty jak maly samochodzik, a mimo to tego nie robi, albo robi w mniejszym stopniu niz Vuci?
Giovinco - 5 bramek, 2 asysty,
Vucinić - 3 gole, 1 asysta. Tyle w temacie, obowiązek kazał mi te kłamstwa zweryfikować :prochno:

Oby Licht zagrał na prawej, bo Isla jest może minimalnie lepszy w ofenstwie, ale za to słabiej broni.
Oby Vidal z Marchisio sie spieli na 100% bo od nich będzie zalezało w dużej mierze to, czy uda nam sie przejąć inicjatywe.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 15:55

J-d-U-o-V-m-E-inik pisze:Co w przypadku naszej ewentualnej wygranej z czelsi będzie lepsze:
-wygrana szakhtaru z duńczykami (wtedy moglibyśmy "umówić" się na remis, ale wyszlibyśmy z 2 miejsca)
- remis albo porażka szakhtaru (wtedy remis dawał by nam 1 miejsce, ale szakhtar grałby na 100%)

Oczywiście to drugie jest mało prawdopodobne.

Jak uważacie?
Słuchaj, na chwilę obecną jak rzucisz okiem na tabelę to nasza sytuacja jest bardzo nieciekawa. Po dwóch meczach z totalnym outsiderem jesteśmy na trzecim miejscu, bukmacherzy prędzej widzą w kolejnej fazie Szachtar i Chelsea, wybrnięcie z tej sytuacji będzie naprawdę dużym wyczynem. W tej chwili drugie miejsce brałbym w ciemno. Tym bardziej, że na dobrą sprawę w wielu grupach zarówno ewentualny rywal z pierwszego, jak i z drugiego miejsca prezentować będzie mniej więcej podobny poziom (wyjątkiem są grupy G i H). Dyskusja zresztą bardzo teoretyczna, nie wierzę że Ukraińcy zgubią punkty z Duńczykami.
rupieć pisze:Niby dlaczego Szachtar miałby odpuścić w meczu z Juve, po naszej ewentualnej wygranej z Chelsea? Przypominam, że zwycięstwo w LM = kasa, a sam Szachtar nie należy raczej do drużyn, które się zadowalają remisem.
Jeżeli ktoś pisze o "odpuszczeniu meczu", to przecież nie w takim sensie że na boisko wyjdzie 11 juniorów, którzy będą sobie żonglować piłką, truchtać, spacerować i strzelać z połowy. Chodzi o to że Szachtar nie będzie mieć aż takiego ciśnienia jakie miałby, gdyby potrzebował do awansu zwycięstwa. Ukraińcy z pewnością pokażą kawał dobrej piłki, będą starali się wygrać, ale nie za wszelką cenę. W 80 minucie przy stanie remisowym nie będą dawać z siebie 110%, wypruwać z siebie flaki i biegać non stop od obrony do ataku jak Lichtsteiner żeby tylko władować gola. Tylko tyle i aż tyle.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 16:19

pan Zambrotta pisze:wtedy musimy też zremisować z chelsea 0:0 lub 1:1. Każdy remis powyżej 2:2 daje awans czelsi. A co w przypadku remisu 2:2 ? :think:
dziwiłeś mi się, jak ostatnio pytałem, czy w przypadku równej liczby pkt. liczy się bilans bramkowy czy bilans bezpośrednich pojedynków a tymczasem u Ciebie widzę problem z matematyką na etapie 1 klasy podstawówki :P Jakkolwiek zdobyte 4 pkt. dają nam awans. Ja liczę na zwycięstwo z angolami i remis z Szachtarem, choć 6 punktami i 1 miejscem też nie pogardzę :wink:

Teoretycznie nawet 2 remisy mogą dać nam awans (wtedy pytanie Zambrotty ma nawet sens) no ale w zwycięstwo Duńczyków z Chelsea lub Szachtarem to chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzą.

Koniec gdybania - trzeba jutro wygrać, koniec kropka!


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 17:00

Najważniejsze jest to, że awans nadal zależy tylko i wyłącznie od Juventusu, nie trzeba się na nikogo oglądać i liczyć na dobre wyniki w innych meczach. Jak nie awansujemy to wyłącznie z własnej winy i tyle. Whoscored.com typuje nasze zwycięstwo, więc chyba trzeba się martwić, ich statystyki są fajne, ale typy sprawdzają się chyba rzadko, a może to tylko moje subiektywne wrażenie :think:.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 17:01

Dante93 pisze: Giovinco - 5 bramek, 2 asysty,
Vucinić - 3 gole, 1 asysta. Tyle w temacie, obowiązek kazał mi te kłamstwa zweryfikować :prochno:
Giovinco - 629min na boisku.
Vucinić - 520min na boisku.

Jeden i drugi nie grają na miarę swoich możliwości.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 17:18

Dzisiaj rano pojawily sie newsy o tym, ze niepewny jest wystep Vucinicia. Whoscored.com 'wyrzuca' go ze skladu, jako kontuzjowanego. Na szczescie, jak podaje TuttoJuve, szwagier naciagnal czape na uszy i trenuje z druzyna.

Trzymam kciuki, zeby nic sie nie pogorszylo i Czarnogorzec byl w stanie wyjsc jutro na boisko.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 17:29

bendzamin pisze:Dzisiaj rano pojawily sie newsy o tym, ze niepewny jest wystep Vucinicia. Whoscored.com 'wyrzuca' go ze skladu, jako kontuzjowanego. Na szczescie, jak podaje TuttoJuve, szwagier naciagnal czape na uszy i trenuje z druzyna.

Trzymam kciuki, zeby nic sie nie pogorszylo i Czarnogorzec byl w stanie wyjsc jutro na boisko.
A Dziovinek zaciera rączki:D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 18:36

iltalismano pisze: A Dziovinek zaciera rączki:D
Że będzie mógł znowu marnować mnóstwo sytuacji, nie strzelać bramek i żadna kara w postaci ławki/dodatkowego treningu go za to nie spotka...


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 19:56

Problemem tego Giovinco jest to, że on za bardzo chce się pokazać. Nie gra tak, by drużyna na tym zyskiwała, tylko żeby on zyskiwał, za bardzo chce zwrócić na siebie uwagę - takie moje zdanie, bo jak inaczej wytłumaczyć to, że gość biega jak szalony po boisku przez ~90 min i nie strzela bramki, a marnuje za to z 5 sytuacji, gdzie normalny napastnik strzelił by chociaż jedną bramkę.

Btw. Zapomniałem już, jak zawsze było szczekanie na obrone i Bonucciego, a teraz cisza :wink: Oby tylko po meczu z Czelsi się to nie zmieniło.


Obrazek
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 20:09

bendzamin pisze:Dzisiaj rano pojawily sie newsy o tym, ze niepewny jest wystep Vucinicia. Whoscored.com 'wyrzuca' go ze skladu, jako kontuzjowanego. Na szczescie, jak podaje TuttoJuve, szwagier naciagnal czape na uszy i trenuje z druzyna.

Trzymam kciuki, zeby nic sie nie pogorszylo i Czarnogorzec byl w stanie wyjsc jutro na boisko.
Jedną z jeszcze niedopracowanych rzeczy na WhoScored jest lista kontuzji. Nie brałbym tego serwisu jako wyznacznika kontuzji, często zdarza im się "spóźnić" o jeden mecz z dowiedzeniem się czy gracz jest zdrowy. Myślę, że nasz sztab postarał się o obecność Mirko, szczególnie, że to jeden z najważniejszych meczy sezonu, szczególnie patrząc na okoliczności. Chciałem go już z Lazio, bo spodziewałem się zastoju w wypadku nie strzelenia bramki w pierwszej połowie. Według mnie, Mirko to oczywisty wybór na Chelsea - sprawdza się w ciężkich meczach i nie bawi się w niepotrzebne sprinty jak Giovinco. Liczę na jego techniczny strzał i sprytne podania. Sebastian mógł podać do Quagliarelli będącego w lepszej sytuacji z 2 razy podczas meczu z Lazio, u Czarnogórca oczekuje większego altruizmu.


Obrazek
Zablokowany