LM 12/13 (gr. E) [04]: JUVENTUS 4-0 FCN

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 18:17

Jeżeli Nord coś tam utrze nam dzisiaj nosa i wyrzuci z karuzeli zwaną Liga Mistrzów to myślę, że każdy kibic na długo zapamięta nazwę tego klubu bez konieczności używania opcji: kopiuj i wklej. Nie dopuszczam do siebie takiej myśli jak z wielu z Was i wiele (:) ) ale trzeba sobie też uświadomić, że nie wiadomo jak zespół zareaguje na falę krytyki ze strony kibiców, obniżkę formy no i przerwanie passy spotkań bez porażki. Z jednej strony może uda się zdjąć presję, z drugiej może to być zapowiedź trudnych tygodni.

Co do napastników to już zwisa i powiewa mi kto wyjdzie. Może to być nawet Caceres i Pogba, bo gorzej niż te nasze kołki zagrać nie można, a lepiej jak najbardziej. To wstyd, że mistrz Włoch i najbardziej utytułowana drużyna z Półwyspu Apenińśkiego ma aktorów z przodu, a nie prawdziwych zawodowców. Co wymyśli Conte - zobaczymy. Oby ten wieczór z LM przedłużył nadzieję, a nie brutalnie je zakończył.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 18:49

Nie będzie meczu na SopCascie. Przynajmniej nie o ruskich. :/


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 18:53

No i tak możemy ruskim dziękować za wiele meczów Juve i to w jakiej jakości. Na szczęście chyba Italia 1 dzisiaj przyjdzie z pomocą :) bo mecz prawdopodobnie nie będzie kodowany, przynajmniej tak twierdzą wtajemniczeni hehe. Ja tam od razu załączyłem cyferkę żeby sprawdzić czy wszystko działa i może Canal Plus nie zmienił listy kanałów. Reszty linków nie ma co sprawdzać - niektóre pochodzą i przestają, reszta się wiesza. To nie oglądanie, ale cóż mecz nie zapowiada się dla postronnych kibiców jako szlagier.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 18:54

Pamiętając problemy ze znalezieniem sensownej transmisji dwa tygodnie temu teraz zapobiegliwie poproszę, żeby modzi nie zamykali tematu zaraz po rozpoczęciu spotkania coby ludzie mogli się podzielić linkami :)


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:20

od razu Wam zapodam to co 2 tyg temu wypaliło u mnie http://www.rojadirecta.me/goto/tv2.plan ... snba.info/

a więcej linków na rojadirecta.me


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:40

Nie ma nic gorszego, jak klatkująco-ścinająca transmisja na necie ze słabym poziomem gry Juve, czyli to czego doświadczałem w ostatnim spotkaniu Juve w CHL... dziś mam nadzieję, że poprawi się poziom gry! Nie wymagam za wiele :prochno:


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:43

Mate.G pisze:Nie będzie meczu na SopCascie. Przynajmniej nie o ruskich. :/
skad takie info?


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:50

KeRmit19 pisze:
Mate.G pisze:Nie będzie meczu na SopCascie. Przynajmniej nie o ruskich. :/
skad takie info?
Bo może koledze @Mate.G nie sprawiło problemu aby zajrzeć na dwie rosyjskie strony które dostarczają streamy dla wszystkich najważniejszych meczów w Europie ? I potwierdzam - na rosyjskim sopcascie raczej nie będzie. Może rumuński Digi Sport, ewentualnie jest jedna stacja skandynawska co czasem na sopcascie działa, ale potrafi występować niezła pikseloza. Cała nadzieja w Italia 1 :) i włoscy komentatorzy. To najwazniejsze. O właśnie ramówka naszego meczu na Italia 1 - ore 20.20 hehe.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:53

Oficjalny skład:

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Matri, Giovinco.

Dobrze ze jest Isla 8)
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2012, 20:00 przez Olek1987, łącznie zmieniany 1 raz.


Zero szacunku dla Pogby
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 19:59

Nie będzie bo ruska stacja nie transmituje tego meczu. Wystarczy zerknąć na ruskie forum z google tłumaczem.


J-d-U-o-V-m-E-inik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 20:01

OFICJALNE SKŁADY:
Juventus (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Marchisio, Pirlo, Vidal, Asamoah - Giovinco, Matri
ławka: Storari, Lucio, Caceres, Pogba, Giaccherini, Bendtner, Quagliarella

Nordsjaelland (4-2-3-1): Hansen - Parkhurst, Okore, Runje, Mtiliga - Adu, Stokholm - Lorentzen, Laudrup, John - Beckmann
ławka: Jensen, Gundelach, Christensen, Ticinovic, Issah, Christiansen, Nordstrand


Czyli jednak Gio i Isla.

EDIT:
spóźniłem się troszke
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2012, 20:02 przez J-d-U-o-V-m-E-inik, łącznie zmieniany 2 razy.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 20:01

na onecie mozna kupic za cale 6 zl. nie wiem jak to dziala, dzis bede testowal


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 20:04

Tarnos15 pisze:na onecie mozna kupic za cale 6 zl. nie wiem jak to dziala, dzis bede testowal
Testowałem parę lat temu z Bate, bo też nie było dobrych transmisji. Tamtą z czystym sercem mogę polecić. Może cena za duża, ale jakość wyborna, a na dodatek dźwięki trybun zamiast niekompetentnego komentatora.
Znowu Giovinco w pierwszym ? Jak dziś mnie nie zachwyci, stanę się oficjalnym hejterem. Wkurza mnie.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 20:13

Brutalo pisze:
Tarnos15 pisze:na onecie mozna kupic za cale 6 zl. nie wiem jak to dziala, dzis bede testowal
Testowałem parę lat temu z Bate, bo też nie było dobrych transmisji. Tamtą z czystym sercem mogę polecić. Może cena za duża, ale jakość wyborna, a na dodatek dźwięki trybun zamiast niekompetentnego komentatora.
Przesadziłeś :rotfl: jakość nie zachwyca, potrafi się ściąć na szybkim necie, za droga. Nie polecam. Zaczynam szukać transmisji jak coś znajdę to wrzucę. :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 20:22

Mam nadzieję, że Matri i Giovinco nie będą dzisiaj rywalizować o to, który bardziej zdoła wkurzyć kibiców w trakcie swojego występu. Strzelić bramkę drużynie o trudnej nazwie na własnym stadionie. W końcu to nie może być aż tak trudne?


Obrazek
Zablokowany