Serie A 12/13 (10): JUVENTUS 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 16:19

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 10 kolejki SerieA 12/13: JUVENTUS - Bologna

Czas:

31.10.2012 (środa), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1909
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu
Prezes: Albano Guaraldi
Menedżer: Stefano Pioli
Oficjalna strona Bologna FC 1909

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 4


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2



Ostatnie mecze:
(28.10.2012) – Bologna 1:3 Inter (SerieA)
(21.10.2012) – Cagliari 1:0 Bologna (SerieA)
(07.10.2012) – Fiorentina 1:0 Bologna (SerieA)
(30.09.2012) – Bologna 4:0 Catania (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Alberto Gilardino (5 goli w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Alessandro Diamanti
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

. 1. JUVENTUS
. …
. 17. Bologna

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(28.10.2012) – Catania 0:1 JUVENTUS (SerieA)
(23.10.2012) – Nordsjaelland 1:1 JUVENTUS (Champions League)
(20.10.2012) – JUVENTUS 2:0 Napoli (SerieA)
(07.10.2012) – Siena 1:2 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Sebastian Giovinco, Andrea Pirlo, Arturo Vidal (3 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z BOLOGNĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Bologna

Wg Tuttosport:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport HD1
C More Live (nor/swe) / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
ESPN (uk/ie) / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
OTE Sport 1
OTE Sport HD
Sky Calcio 1 / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 2 (israel)
Sport TV2 / HD
SuperSport 1 (alb) / HD
TRK Futbol (ukraine)
TV4 Sport Xtra HD (swe)
CYP: Cytavision Sports 1
NOR: C SPORTS online
SWE: C SPORTS online


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)


źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 30 października 2012, 13:02 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 16:30

przewidywany skład z gazetty trochę mnie martwi :think: Bo dla trójki naszych obrońców i Pirlo czy Asy sobotnie starcie z interem byłoby trzecim meczem pod rząd granym co 3 dni,żeby nam tylko nie spuchli...

Poza tym Licht w pierwszym? Niestety ale Stefek od dawna nie zachwyca.Ale z powtórki napadu Miras-Nicklas ucieszyłbym się. Od nich to aby tylko Gila nic nie ukąsił...

co do ich najlepszego asystenta Diamantiego to musimy uważać,szczególnie na jego rożne a właściwie...to nasi tifosi muszą uważać,http://www.youtube.com/watch?v=qWNEEjzu77k :smile:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 16:41

ja bym dał troche odpocząć !! mój skład :
Buffon-Barzagli Bonucci Caceres- Isla Marchisio Pogba Asa De Cegile -Quagirella i Giovinco


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 16:52

Antek666 pisze:Poza tym Licht w pierwszym? Niestety ale Stefek od dawna nie zachwyca.


No Lichy jest trochę drewniany w tym ataku, bo o gry obronnej to większych pretensji do niego mieć nie można (choć i tak nie ma porównania do zeszłego sezonu). No ale jego ewenualnie można zmienić. Może ten Isla by w końcu coś pokazał, albo Pepe (?) - co tam się w ogóle z nim dzieje? Gadał z nim ktoś ostatnio?
30Juventus30 pisze:ja bym dał troche odpocząć !! mój skład :
Boże... znowu zacznie się wymienianie połowy składu, żeby biedne chłoposzki sobie odpoczęły?


Co do mecz... chyba jeden z najłatwiejszych do tej pory, bo Bologna na razie spisuje się bardzo słabo. Innego rozwiązania niż gładkie 3pkt nie widze.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 17:38

szycha21 pisze:Gadał z nim ktoś ostatnio?
Taaa... przesyła całusy.
szycha21 pisze:Boże... znowu zacznie się wymienianie połowy składu, żeby biedne chłoposzki sobie odpoczęły?
Się przyczepiłeś. Chętnie zobaczyłbym w pierwszym składzie Isle, Caceresa, albo chociaż dwie zmiany w okolicy 60 minuty (np. Marrone za Pirlo).

Mam nadzieję, że nasi kopacze nie zepsują nam nastrojów przed weekendem i zgarną komplet w przyzwoitym stylu. Bologna nie zachwyciła w meczu z mediolańczykami, Diamanti pauzuje. Tylko forma naszych napastników stoi na przeszkodzie by zdobyć 3 pkt.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 17:43

Ostatnio w naszej grze fajerwerków nie ma. Dlatego spróbowałbym 4-3-3...
Zapewne Lichy na skrzydle by się ogarnął. Na lewą dać Kielona. W środku "Marcyśo", Pirlo i Pogba. Gio, Bendtner i Pepe na atak...
Tylko czy Conte i spółka wpadną na coś takiego?


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 17:46

Kubba pisze:Ostatnio w naszej grze fajerwerków nie ma. Dlatego spróbowałbym 4-3-3...
Zapewne Lichy na skrzydle by się ogarnął. Na lewą dać Kielona. W środku "Marcyśo", Pirlo i Pogba. Gio, Bendtner i Pepe na atak...
Tylko czy Conte i spółka wpadną na coś takiego?
Marne szanse. Taki ustawienie dla np Lichego jest idealne. W 4-3-3 spisuje się świetnie. W 3-5-2 już dużo gorzej. Niestety w Juve nikt nie będzie zmieniał taktyki dla jednego zawodnika. Wszystko się zmieniło od kontuzji Pepe w meczu z Atalantą. Fajnie by było jakby wrócili do tego ustawienia. Nawet na jedną połowę żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. To Bologna, a nie Chelsea więc można w drugiej połowie przejść z powrotem na 3-5-2 i dobrze zakończyć ten mecz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 17:47

Kubba pisze:Ostatnio w naszej grze fajerwerków nie ma. Dlatego spróbowałbym 4-3-3...
Zapewne Lichy na skrzydle by się ogarnął. Na lewą dać Kielona. W środku "Marcyśo", Pirlo i Pogba. Gio, Bendtner i Pepe na atak...
Tylko czy Conte i spółka wpadną na coś takiego?
Pewnie nie, ale może to i dobrze. Nie wiem, czy dobrym pomysłem byłoby żonglowanie taktyką w środku tygodnia mając przed sobą mecz z Interem.
jackop pisze:Bologna nie zachwyciła w meczu z mediolańczykami, Diamanti pauzuje. Tylko forma naszych napastników stoi na przeszkodzie by zdobyć 3 pkt.
Jakoś tak się dziwnie zdarzało w ostatnich czasach, że te teoretycznie najłatwiejsze mecze remisowaliśmy... :x Chociaż pełna zgoda, mecz z gatunku "trza wygrać"


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 17:55

pumex pisze:
Kubba pisze:(...)
Pewnie nie, ale może to i dobrze. Nie wiem, czy dobrym pomysłem byłoby żonglowanie taktyką w środku tygodnia mając przed sobą mecz z Interem.
Ja jakoś nie widzę tego problemu zmiany taktyki. W 3-5-2 gramy od dłuższego czasu, dlatego wprowadzenie przynajmniej na pierwsze 45min 4-3-3 bankowo nie odbije się na grze naszego zespołu z Interem. I tak pewnie będziemy grać padkę... ale ostatecznie pewno wygramy
:smile:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 19:46

Jak dla mnie mecz może być bez historii, mają być 3 punkty i tyle.
Tak swoją drogą to wyśmiewany i niechciany przez niektórych forumowiczów Gilardino pyknął już dla naszych rywali 5 brameczek, mam nadzieję, że nasi napastnicy zepną wreszcie poślady i zaczną strzelać bo Alberto jakimś b.dobrym napastnikiem nie jest a strzela więcej w drużynie broniącej się przed spadkiem.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 21:57

Markiz tez ma nie zagrać i teraz jest pytanie kto za niego wq opcje są 3 brane pod uwagę : Gacek, Padoin i Luca, tylko zastanawia mnie czy Conte na siłe nie chce zrobić z Marrone zawodnikac typowo defensywnego, a wydaje mi się, że swietnie by zastąpił Markiza na jego pozycji.
W zeszłym sezonie naprawdę się sprawdzał w Serie A, pięknie umiał rozegrać a i przypakować do siaty też.
I nie wiem czy ta pozycja Luki jest spowodowana jakimś odkryciem jego defensywnego talentu czy raczej potrzebą chwili.
Mocno kibicuje mu i mam nadzieję, że za 2-3 będzie stanowił o sile ławki Juve, a nie będzie tylko małym dodatkiem do 18 meczowej.
Ostatnio zmieniony 29 października 2012, 22:19 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 22:10

Robaku pisze:... tylko zastanawia mnie czy Conte na siłe nie chce zrobić z Marrone zawodnikac typowo defensywne, a wydaje mi się, że swietnie by zastąpił Markiza na jego pozycji.
W zeszłym sezonie naprawdę się sprawdzał w Serie A, pięknie umiał rozegrać a i przypakować do siaty też.
O to to... ja osobiście też wolałbym Luce od Giaca czy Padoina. Kiedy grał, zaliczał naprawdę solidne występy. Jego styl gry pasuje do tej pozycji. Według mnie to właśnie Luca powinien być zmiennikiem Markiza a nie jak to było w ostatnim meczu - Pogba. Dla mnie Francuz nie nadaje się do gry ofensywnej.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 22:15

Gramy u siebie w dodatku z 17 drużyną ligi innego wyniku niż zwycięstwo nie może być jeszcze najlepiej , żeby wygrać z jak najmniejszym nakładem sił ponieważ trzeba upokorzyć Internistów bo za bardzo ostatnio skaczą i musimy pokazać im gdzie miejsce w szeregu. Ostatnimi czasy typuję cały czas skromne wyniki. Tak przed tym meczem jestem nastawiony na 3:0 po dwóch bramkach Giovinco i jednej Pogby ( takie szaleństwo ) :)


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 22:19

Robaku pisze:Markiz tez ma nie zagrać i teraz jest pytanie kto za niego wq opcje są 3 brane pod uwagę : Gacek, Padoin i Luca, tylko zastanawia mnie czy Conte na siłe nie chce zrobić z Marrone zawodnikac typowo defensywne, a wydaje mi się, że swietnie by zastąpił Markiza na jego pozycji.
W zeszłym sezonie naprawdę się sprawdzał w Serie A, pięknie umiał rozegrać a i przypakować do siaty też.
I nie wiem czy ta pozycja Luki jest spowodowana jakimś odkryciem jego defensywnego talentu czy raczej potrzebą chwili.
Mocno kibicuje mu i mam nadzieję, że za 2-3 będzie stanowił o sile ławki Juve, a nie będzie tylko małym dodatkiem do 18 meczowej.
no Claudio raczej nie zagra,ale może to i lepiej bo wykuruje się na inter.

O Luce słusznie piszesz. Nie rozumiem nieraz Conte,w kwestii Marrone też nie,bo tak jak piszesz w zeszlym sezonie pokazał,że ma dobre predyspozycje do gry w ofensywie,nawet rzekłbym bardzo dobre,a Conte robi z niego na siłę ŚO.

Poza tym ktoś jeszcze ma nieodparte wrażenie,że nasz trenerjo za Caceresem to nie przepada? Pamiętacie nawet w zeszłym sezonie gdy wpierw długo(porównywalnie do innych zimowych zakupów różnych drużyn) musiał czekać na swoją szansę,a gdy je dostał to rozwalił Milan i...powrócił na ławkę albo i wędrował na trybuny. Co mamy w tym sezonie? Wchodzi rzadko na i chyba niemalże tylko na ogony i nawet gol przeciw Napoli tego nie zmieni. Wolę widzieć Martina na środkowym obrońcy(którym notabene przed tym drugim podejściem do Juve był..) niż środkowego pomocnika-Marrone na tej pozycji. No i Licht dobrej formy to dawno nie miał ale i tak wychodzi w podstawie,a Urugwajczyk grzeje ławkę..

No i jeszcze te uparte wstawianie Giacka do środka pomocy,czego znając życie jutro uświadczymy :doh:

Chciałbym byśmy zagrali z Bolonią o tak:Gigi- Caceres,Bonuc,Kielon-Isla,Pogba,Pirlo,Marrone,De Ceglie-wąs i duński kloc :wink:

Ale...w zeszłym sezonie to właśnie nasi środowi rywale jako jedyni w lidze dwukrotnie zremisowali z nami,o czym chyba troszkę zapominają ci którzy liczą na łatwe i przyjemne 3 oczka,tym bardziej patrząc na to co my ostatnio gramy:think: Mimo to myślę,że ten powyższy "mój" skład podołałby na pewno i ogólnie myślę,że nawet jak wyjdzie Gacek za Markiza to i tak damy radę..
szycha21 pisze:Według mnie to właśnie Luca powinien być zmiennikiem Markiza a nie jak to było w ostatnim meczu - Pogba. Dla mnie Francuz nie nadaje się do gry ofensywnej.
to chyba nie widziałeś jego bramki w meczu z Napoli...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2012, 22:29

Antek666 pisze: Wolę widzieć Martina na środkowym obrońcy(którym notabene przed tym drugim podejściem do Juve był..) niż środkowego pomocnika-Marrone na tej pozycji.
Kwestia taka, ze w tej trojce obroncow srodkowy musi potrafic dobrze wyprowadzac pilke i grac dlugie podania. Caceres takich umiejetnosci raczej nie posiada i jesli jego bedziemy widziec jako srodkowego obronce, to na pozycji Kielona lub Barzagliego.

Jesli chodzi o absencje Marchisio, to ja bym w jego miejsce dal Asamoaha. Na lewej stronie ostatnio srednio mu gra wychodzi, a przeciez w Udine gral wlasciwie tylko jako srodkowy pomocnik i to raczej blizej lewej strony - idealny zmiennik Claudio. Na lewa strone wedruje De Ceglie i wrzuca pilki na glowe Bendtnerowi, ktory zaczyna mecz razem z Vuciniciem. Za Vidala Pogba, reszta pozycji - wiadomo. Tak bym to widzial.

Na wlasnym stadionie nie zgubilismy jeszcze ani punkciku, a Bologna jedyne punkty zdobyla w Rzymie ze Zdenkami, co zadnym wyczynem nie jest. Ma byc komplet, najlepiej, jesli przy okazji daloby sie to ogladac.


Obrazek
Zablokowany