Serie A 12/13 (9): Catania 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2012, 21:25

gucio_juve pisze:Vucinić musi wyjść w pierwszym składzie, żeby przód w końcu ruszył.
I do tego pewnie musi wyjść Bendtner, bo Matri to drewno? A jak pierwszy będzie miał dzień stacza, a drugi pokaże dlaczego do tej pory grzał ławę to napiszesz że trzeba było postawić na Giovinco, bo on przynajmniej biega, i na Quagliarellę?
O ile nie jestem miłośnikiem karła, o tyle niestety muszę stwierdzić że nie ma absolutnie żadnej gwarancji tego że jak zamiast niego zagra Vucinić to akurat będzie lepiej. Nie w takim meczu z, bądź co bądź, popierdółkami. To że jeden z naszych napastników wchodząc z ławki pokazuje się dużo lepiej niż kolega absolutnie nie oznacza że w następnym meczu grając od pierwszej minuty ogarnie temat. Jeszcze tego nie zauważyłeś?


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 13:32

zahor pisze:
gucio_juve pisze:Vucinić musi wyjść w pierwszym składzie, żeby przód w końcu ruszył.
I do tego pewnie musi wyjść Bendtner, bo Matri to drewno? A jak pierwszy będzie miał dzień stacza, a drugi pokaże dlaczego do tej pory grzał ławę to napiszesz że trzeba było postawić na Giovinco, bo on przynajmniej biega, i na Quagliarellę?
O ile nie jestem miłośnikiem karła, o tyle niestety muszę stwierdzić że nie ma absolutnie żadnej gwarancji tego że jak zamiast niego zagra Vucinić to akurat będzie lepiej. Nie w takim meczu z, bądź co bądź, popierdółkami. To że jeden z naszych napastników wchodząc z ławki pokazuje się dużo lepiej niż kolega absolutnie nie oznacza że w następnym meczu grając od pierwszej minuty ogarnie temat. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
Po pierwsze, to „nie wkładaj mi w usta” słów, których nie powiedziałem. Nikogo z naszych zawodników nigdy nie nazwałem żadnym drewnem, a co do Matriego, to mam do niego szacunek, bo pamiętam w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH, co zrobił dla nas po przyjściu z Cagliari. Jednak większe prawdopodobieństwo jest takie, że Vucinić z Giovinco zrobią w ataku więcej Matri z Quagiarellą czy Bendtnerem, lub jakakolwiek inna kombinacja bez Czarnogórca. Dlatego napisałem, że Vucinić musi pojawić się w pierwszej jedenastce i pewnie Conte go wystawi.
zahor pisze: Nie w takim meczu z, bądź co bądź, popierdółkami.
Bardzo bym chciał, żebyś po niedzielnym meczu nie musiał przepraszać za te słowa..
zahor pisze: To że jeden z naszych napastników wchodząc z ławki pokazuje się dużo lepiej niż kolega absolutnie nie oznacza że w następnym meczu grając od pierwszej minuty ogarnie temat. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
Zauważyłem, że w meczu z Chelsea, Quagiarella strzelił bramkę, wyszedł na Chievo i dołożył jeszcze dwie. Potem słaby mecz CAŁEJ DRUŻYNY we Florencji i Quag nawet nie podnosi się z ławki w kolejnym meczu z Romą. Więc nie uważam, że naszym napastnikom brakuje umiejętności, tylko szukamy optymalnej dwójki do napadu w środku sezonu i to odbija się na formie naszych napadziorów.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 11:28

trzeba podtrzymać passę meczy bez porażki i tyle, za Vidala z chęcią od początku zobaczyłbym Pogbę a z przodu zdecydowanie ktoś z trójki Quag/Mirko/Gio ewentualnie w drugiej połowie Bendtner. Liczę na skromne 0-1 ale remis na trudnym terenie też zły nie będzie.


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 11:50

Mecz z Catanią tradycyjnie będzie trudny. Może i zmieniają się tam trenerzy, ale jedno pozostaje niezmienne póki co. Mają bardzo dobrych graczy ofensywnych.Barrientos, Papu Gomez, Bergessio, dobrze bijący wolniaki Lodi. Do tego dwójka naszych ex piłkarzy Legro oraz Almiron oni też w meczach przeciwko nam spisują się całkiem dobrze. Jednak jak przełamiemy ich atak to ich obrona już jest gorszą formacją. Pewnie będzie tak, że na początku meczu rzucą się na nas z agresywnym pressingiem, będą mocno nam przeszkadzać. My musimy z kolei być uważni i skoncentrowani w tylnych formacjach. Takie spotkanie wygrywa się cierpliwością, zacięciem i graniem swojej piłki. Przykładem może być mecz z Chievo. Pojedynczym jednostkom przychodzi obniżka formy jak Vidal. Niech sobie chłopak odpocznie, żeby trochę odsapnął. Na pewno wróci mu znów forma. Szansę powinien dostać Pogba, który będzie chciał wykorzystać kolejną daną mu okazję do grania. Cieszy też, że wraca Barzagli znów nasza obrona będzie bardziej pewniejsza i skonsolidowana. Na prawej stronie jakby zagrał Caceres bądź Isla. Lichy może sobie usiąść. Asa niech wraca na lewą, De Ceglie na ławę. Szkoda, że Giovinco stara się jak może, ale to i tak nie pomaga. Bo determinacji odmówić mu nie można, ale to jednak nie to. Cały czas wierzę, że jednak chłopak się odblokuje i zacznie strzelać. Atak Mirko może i jest bez formy, ale strzela chociaż. Quaglia lub Bendtner mogą zagrać obok Mirasa. Wynik pozostaje kwestią otwartą. Sycylia to ciężki teren, ale myślę że raczej nie przegramy. Będzie remis, albo minimalna wygrana po ciężkiej mordędze jak to w meczach ze Słoniami bywa.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 11:52

Ciekaw jestem tego srodka, dwoch rozgrywajacych Pirlo i Pogba, mozna spodziewac sie duzo kombinacyjnej gry i mam nadzieje, ze Vidal troche dychnie sobie i nabierze ochoty na gre, bo ostatnimi czasy cos jest nie tak z jego forma.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 13:43

Nie ma lekko musimy wywalczyc conajmniej 1 pkt choc ciezko sie gra n wyjezdzie z Catania.
Najlepiej byloby komplet punktowv zeby zapomnic o fatalna atmosfera po spotkanie LM.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 14:29

Alessio zapowiada, że chociaż zazwyczaj Juventus osiąga przewagę w drugiej połowie to jutro od pierwszej minuty podkręci tempo meczu z Catanią. Zobaczymy co wyjdzie z tych zapowiedzi. Zarówno LGDS jak i Tuttosport zapowiadają Pogbę w wyjściowym składzie, a SKY chyba jeszcze nie zdążyło zaktualizować swojego. Chciałbym również trochę dłużej zobaczyć na boisku Bendtnera, bo na podstawie tego co do tej pory zagrał trudno wyrobić sobie o nim zdanie.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 15:14

Zagramy bez Marchisio, nie ogarniam tych kontuzji za pięć dwunasta :roll:
Chyba uraz po tym blokowanym strzale z 1 połowy meczu z chłopami z 91r.
Czyli Vidal raczej musi wyjść w podstawie.
Trzeba to wygrać, będzie bardzo ciężko.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 15:21

Dragon pisze:Chyba uraz po tym blokowanym strzale z 1 połowy meczu z chłopami z 91r.
Tutaj napisali, że po uderzeniu w prawą kostkę odnowiła mu się jakaś stara kontuzja. Jeszcze Giaccherini mógłby zagrać za niego, ale to chyba byłoby za dużo zmian.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 16:10

Szczerze wole Gacka w podstawie, bo to typ lawkowicza, ktory mobilizuje sie mocno kiedy dostaje swoje szanse. Vidalowi przydalaby sie lawka. W ataku Vicek i Bendtner, uwazam ze ten duet moglby duzo zdzialac.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 17:19

A ja bym dał taki skład : Buffon-Lichsteiner Bonucci Barzagli Chiellini - Pogba Pirlo Asamoah - Pepe Bendtner Vucinić. Potem zmiany Caceres za Lichego,Isla za Pepe i Giovinco za Mirasa. Czemu Conte tak uparł się na to defensywne 3-5-2? W tym ustawieniu na skrzydłach jest 2 graczy a w 4-3-3 o dwóch więcej.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 17:37

Sorek będzie zjechany - nana na nana

Zaraz alina i wspólnicy zaczą po nim jeżdzic na na nanana że jest nie rozsądny bo nie mozemy grac 4-3-3 bo nie!

A propos ustawienia też uważam, że czasami wygląda to zbyt na siłę, jak w tamtym roku podobały mi się zmiany, przejscia nawet podczas meczu teraz jakos tego nie widzę

Czy to kolejny "Ciężki/niełatwy mecz"??


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 17:48

Sorek21 pisze:A ja bym dał taki skład : Buffon-Lichsteiner Bonucci Barzagli Chiellini - Pogba Pirlo Asamoah - Pepe Bendtner Vucinić. Potem zmiany Caceres za Lichego,Isla za Pepe i Giovinco za Mirasa. Czemu Conte tak uparł się na to defensywne 3-5-2? W tym ustawieniu na skrzydłach jest 2 graczy a w 4-3-3 o dwóch więcej.
Może i czasami zmiana ustawienia byłaby dla nas korzystna, jednak nie wiem dlaczego macie pretensje do 3-5-2? W tym roku obojętnie z kim gramy taka taktyka sprawdza się niemal w 100%. Tak naprawdę jedyny mecz po którym możemy mieć pretensje to ten wtorkowy (ale o nim już lepiej zapomnieć i nigdy do niego nie wracać). Poza tym dawno tak nie graliśmy...nawet w meczach towarzyskich nie stosowaliśmy tego systemu, więc nie wiem czy to dobry pomysł (na ten mecz, bo jak napisałem wyżej - czasami zmiana ustawienia mogłaby być bardzo korzystna)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 17:51

Gazzetta i Sky zaktualizowało składy i jest w nich... Bendtner (w pierwszej '11' rzecz jasna). Ciekawe... :think:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 18:01

MishaAveJuve pisze:Sorek będzie zjechany - nana na nana

Zaraz alina i wspólnicy zaczą po nim jeżdzic na na nanana że jest nie rozsądny bo nie mozemy grac 4-3-3 bo nie!
Pepe dopiero wrócił do zdrowia po kontuzji, w newsach piszą, że teraz musi odzyskać "match fitness", więc to chyba logiczne, że nie zagra od pierwszej minuty?


Obrazek
Zablokowany