Serie A 12/13 (8): JUVENTUS 2-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:01

pumex pisze:
kosciu88 pisze:Gramy chyba zbyt ostroznie, moze wpuscic Matriego za Fabio :think:
A co miałoby to zmienić, skoro nasz wysunięty napastnik jest praktycznie pozbawiony jakichkolwiek piłek i wsparcia kolegów?! Gdzieś tam Sebuś sobie biega, czasami całkiem fajnie to wygląda, ale jednak Quag z tego nie ma żadnego wsparcia. Zmiana na Matriego moim zdaniem byłaby zmianą zmarnowaną
Matri moze i marnuje sytuacje ale potrafi zawsze sie znalesc i 1 lub 2 w meczu ma, dlatego bym go wpuscil. A moze Niclas wejdzie i cos z glowki wbije :D
Ostatnio zmieniony 20 października 2012, 19:01 przez kosciu88, łącznie zmieniany 1 raz.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:01

to moze niech ten Quag popatrzy na Cavaniego i przestanie stekac o wsparcie albo niech chociaz zacznie przyjmowac pilke i odgrywac do tylu...


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:09

KOMENTUJ MECZ JUVE NA CZACIE LUB FANPAGE JUVEPOLAND!


Obrazek
JuveMar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2012
Posty: 9
Rejestracja: 05 maja 2012

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:52

2-0 dla nas , niewiarygodne !!!!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:54

No i mam nadzieje, że tym golem Pogba zdobędzie większe uznanie u naszych trenerów i będzie choć czasami wychodził w 1szym składzie zamiast Pirlo. Murzynek jest dobry, co już kilka osób mówiła, a im szybciej zaczniemy na niego stawiać, tym większy pożytek będziemy mieli w przyszłości.

Caceres - idealna zmiana, może Lichtsteiner powinien odpocząć chwilę, a za niego właśnie Caceres ?

Giovinco - ten to mnie wkurzał cały mecz. Nie wiem, ale on mnie już chyba nie przekona do siebie. O ile byłem jego zwolennikiem przed odejściem, o tyle teraz wydaje mi się, że jest po prostu przeciętny i nie powinien grać w pierwszym składzie, a jeśli już ma grać to na średniaków, a nie takie Napoli. No ale dzisiaj rozumiem, wszak nie było Vucinica.

Napoli - agresywna i brutalna gra, aż dziwne, że żaden ich piłkarz nie wyleciał z boiska.



Jeszcze kilka słów o naszych komentatorach.
Po kilku ich błędach wyłączyłem Telewizje i załączyłem sobie streama.
No bez jaj żeby nie umieć wymówić nazwiska podstawowego piłkarza mistrza Włoch to już jest totalne dno komentatorskie. Za co oni biorą kasę ?


Czekam na powrót Conte, bo ewidentnie widać, że drużynie brakuje go na ławce i mimo że nie przegrywamy, to nasza
postawa pozostawia wiele do życzenia.


Aaa i mam nadzieję, że sprowadzimy tego Llorente w zimowym okienku, bo trzeba przyznać, że napastnika to my po prostu nie mamy.


Nie mniej jednak cieszy wynik, choć postawa tak jak wspominałem nie była najlepsza.


FORZA JUVE !!!

p.s. przepraszam za brak ogólnej składni tekstu, ale trzymają mnie jeszcze emocje.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:56

Chciałbym zauważyć jedną rzecz - REWELACYJNE ZMIANY. Nie wiem kto dokładnie za nimi stoi, ale dzięki nim wygraliśmy to.

Vidal i Lichtsteiner muszą sobie odpocząć. Na szczęście mają zmienników na poziomie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:57

W końcu. Zmiany. Zmiany. Zmiany. Nasza szeroka kadra dała o sobie znać.

Dobra gra i cudowna bramka Pogby. Także Caceres pokazał się z dobrej strony. Widać jaki głód gry panuje wśród zmienników. Ta sytuacja z końcówki i start do piłki w obronie. Tak świeżych zawodników potrzebujemy grając co 3 dni.

Napoli w drugiej części nie miało praktycznie nic do powiedzenia. Śmieciarze niech rozładowują frustracje gdzie indziej, bo Turyn jest dla nich za silny.

Szkoda, że Matri nie strzelił :(


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:58

Mimo zwycięstwa 2:0 słaby mecz w naszym wykonaniu. Szkoda, że już nie potrafimy zdominować przeciwnika tak jak rok temu...


FORZA JUVE!!!
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:58

Dobre zmiany i 2 ladne bramki, mamy dalej lidera i powiekszylismy przewage. :bravo:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:58

Super, sa 3 punkty i czyste konto :) Kluczem do sukcesu dzisiaj bylo calkowite 'wyciszenie' ofensywnego trio napoli, a bramki dla nas raczej kwestia czasu. Bardzo ladne uderzenie Pogby, z chlopaka po prostu musza byc ludzie.

U nas poza strzelcami najbardziej na '+' Marchisio i Chiellini.

Martwi mnie strasznie dyspozycja Vidala. Moze czas na troche Pogby w pierwszym skladzie?
Ostatnio zmieniony 20 października 2012, 20:00 przez bendzamin, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 19:58

Nie podobały mi się zmiany Angelo do 80 min.(spodziewałem się ofensywnych, a tu zwykła rotacja na pozycjach) Alessio musi uważać, bo zostanie jeszcze oskarżony przez prokuraturę o kontakty z ciemnymi mocami.
Choć Caceres dostał piłkę idealnie w tempo, niemniej Alex M i tak mógłby nie dać rady.(już raz wcześniej nie zajarzył, że ma strzelać) Strzał Pogby - klasa. Może i wymęczone, ale bezcenne 3pkt. Styl i lepsza grę trzeba zachować na listopad i grudzień.
Ostatnio zmieniony 20 października 2012, 20:01 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 20:00

Jak wchodzil Martin to sobie pomyslalem - co oni chcą powtórzyć jego wyczyny z Milanem?

A jak wykonywał rzut rożny Pirlo - to własnie trzymałem Gorący Kubek w dłoni i tak się zastanawiałem, a jak strzelą to co? Wyrzuce gorący kubek w góre - cały się poparze! Udało się bez poparzenia i ze strzeloną bramką.

Dzisiaj jakoś tak cały mecz czułem, że jedyna zagrożenie jakie możemy zaserwować neapolitańczykom to rzut rożny i się udało.

Pogba pięknie trafił, chyba coraz śmielej sobie działa w środku pola, jest coraz pewniejszy, inni mają do niego coraz większe zaufanie. Mam nadzieje, że wywalczył sobie tymi 15 - 20 minutami pierwszą 11 z Duńczykami koło Pirlo i Markiza (pozdro Pumex).

Caseres też móglby grać bo Kwadwo jest fajny, ale chyba trzeba mu dać odpocząć. Obrona dzisiaj cała dawała radę defensywnie, ofensywnie Lichy srednio, nie wspierał tak jak to robi normalnie, podobnie Asa.

Niestety jednoznacznie widać, że musimy się pozbyć 3 zawodników:
Quaq, Matri i Bendtner - jeśli Duńczyk nie wchodzi przy takiej dyspozycji Fabio i Alessandro to znaczy, że prezentuje sie jeszcze gorzej niż oni. No cóż szczerze - mam nadzieję, że w zimę pogodnimy jednego (obojętnie czy Matri i czy Qaug) i za śmieszną kasę przyjdzie Llorente, a w lato skończy się wypożyczenie Bendtnera i sprzedamy drugiego Włocha - i niech przyjdzie nawet Lewy bo to będzie wyglądało lepiej niż teraz.

A Gio fajnie, choć oczywiście więcej mógł zrobić.
Teraz 6 pkt z duńczykami i jest dobrze.
Ale mecz sam w sobie nie porywał. Napoli asekuracyjnie, Juventus jak to Juventus w tym sezonie, nie porywał a skutecznie.
Ale może jednak ta LM to nasz cel nadrzędny i Buffi i Vucinic szykowani są na środę.
Jeśli w srode wyjdzie - Miras i Gio a w pomocy Pirlo-Markiz- Pogba będzie dobrze.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 20:00

ewerthon pisze:Vidal i Lichtsteiner muszą sobie odpocząć.
Prawda. Smutna, ale prawda. Obaj nie są nawet namiastką zawodników z poprzedniego sezonu.

Odnośnie meczu, cytując Kazika M: "Yes, yes, yes!" Niezmiernie się cieszę, choć przyznam, iż widok Caceresa przy linii bocznej nie czynił mojej twarzy uśmiechniętą :wink:
Ostatnio zmieniony 20 października 2012, 20:02 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 20:00

Świetne zmiany. Trochę się zdziwiłem, że nie zszedł Lichy, ale to już nie ważne. Mamy 3pkt i liderujemy!
Ataku nie mamy, ale za to jest szeroka ławka i świetni zmiennicy!
Brawo Martin!
I jeszcze większe brawa dla Pogby!

Teraz czas na Duńczyków!


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2012, 20:01

Ale mam frajdę. Byłem święcie przekonany, że gramy o 21, i kiedy ogarnąłem poślady w końcówce, włączyłem, a tu... gol Caceresa :prochno:

Prosiłbym o streszczenie, co się działo wcześniej :)

Perfekcyjna zmiana Pogby. Widziałem przez te 15 minut też dużo ruchu i czucia pozycji u Alessandro "gram dobrze jak wchodzę z ławy" Matriego. Co miało spory udział w bramce Pogby.


Zablokowany