Transmisja w TV/Internecie - TUTAJ WSZYSTKO

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Fleku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2005
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2015, 17:33

Panowie, czy pojawiły się jakieś dodatkowe informacje w sprawie transmisji LM od sezonu 2015/16? Zgodnie z tym co jakiś czas temu przeczytałem TVP nie będzie miało praw do transmisji (wyjątek to chyba finał i polska drużyna).
Mam w tej chwili multiroom który rzadko jest używany, ale jeśli się powyższe potwierdzi to myślę że dodatkowe 10 zł nie będzie problemem.

Liczę że Serie A w przyszłym sezonie również będzie transmitowane, po części dla tych transmisji zdecydowałem się na ich ofertę.

Jeśli ktoś się zastanawia nad telewizją cyfrową to po niecałym roku użytkowania mogę polecić. Warto skorzystać z promocji jak będzie 12-miesięczna umowa. Przy przedłużaniu polecam złożyć pisemną rezygnację (to naprawdę działa, w niektórych firmach tylko wtedy można otrzymać promocje "na utrzymanie klienta"). Okolice 50-60 zł za full pakiet ncplus to nie są żadne bajki.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 17 marca 2015, 20:58

Fleku pisze:
Jeśli ktoś się zastanawia nad telewizją cyfrową to po niecałym roku użytkowania mogę polecić. Warto skorzystać z promocji jak będzie 12-miesięczna umowa. Przy przedłużaniu polecam złożyć pisemną rezygnację (to naprawdę działa, w niektórych firmach tylko wtedy można otrzymać promocje "na utrzymanie klienta"). Okolice 50-60 zł za full pakiet ncplus to nie są żadne bajki.
Zgadza się, ja sam złożyłem wypowiedzenie, po czy dzwonili do mnie z ofertą specjalną. Odrzuciłem ponownie. Na 2 dni przed koncem, gdy juz szykowalem powoli dekoder do oddania, zadzwonili ponownie z propozycją 49zł za all (bez hbo i filmbox)
Takze polecam powalczyć.


drewnaldinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 04 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2015, 21:55

http://www.mybeststream.com/p/mybest4.html

wie ktoś co sie dzieje z tą stroną bo od kilku dni nie ma żadnych transmisji.


Włos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2009
Posty: 34
Rejestracja: 27 października 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 14:23

Macie może jakieś dobre linki do transmisji, zwłaszcza LM? Pytam, bo wczoraj mecz z Borussią strasznie mi przycinał na którymś z polskich kanałów wziętych z soccer live. A może jest możliwość wykupienia czegoś lepszego za nieduże pieniądze w internecie ? Z góry dzięki za odp. :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 14:27

Włos pisze:Macie może jakieś dobre linki do transmisji, zwłaszcza LM? Pytam, bo wczoraj mecz z Borussią strasznie mi przycinał na którymś z polskich kanałów wziętych z soccer live. A może jest możliwość wykupienia czegoś lepszego za nieduże pieniądze w internecie ? Z góry dzięki za odp. :)
http://premium.futbolhd.tv/


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 15:20

vod onet, na Lm niezawodny


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 15:22

Za 11zł? Już lepiej nc+ kupić :-P


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 marca 2015, 15:40

Wykupiłem to,ale dziś nie widzę żadnych spotkań.Cholera.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 12:02

Ktoś pomoże ogarnąć transmisję na telefon z androidem? Zwykłe wchodzenie przez przeglądarkę na strony ze streamami nie pomagało.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 12:20

Kimi pisze:Ktoś pomoże ogarnąć transmisję na telefon z androidem? Zwykłe wchodzenie przez przeglądarkę na strony ze streamami nie pomagało.
https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... %20android

do wyboru, do koloru


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 13:34

Wchodzisz na stronkę rojadircta.me, klikasz wybrany, interesujący Cię mecz, lista z linkami się rozwija, następnie szukasz transmisji przy której w kolumnie 'type' widnieje adnotacja 'smartphone/table'. Klikasz, wybierasz odtwarzacz na swoim telefonie i oglądasz.
:ok:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 20:24

Kimi pisze:Ktoś pomoże ogarnąć transmisję na telefon z androidem? Zwykłe wchodzenie przez przeglądarkę na strony ze streamami nie pomagało.
A masz zainstalowanego flash player?
1. Sposób podał kolega Buffalo
2. Flash Player for Android + standardowa przeglądarka z androida (jeśli chcesz oglądać w przeglądarce)
3. SopCast for Android dzięki temu wszystkie strony z kanałami sopcast stoją przed Tobą otworem.
4. AceStream dostęp do stron z linkami moich ulubionych ace stream :)
*5. Jak będziesz się naprawdę nudził daruj sobie w/w punkty i zainstaluj na komórce mobilna wersję kodi i podane wtyczki kilka stron wcześniej.

Po wykonaniu wyżej wymienionych punktów pozostaje zabrać tablet/smartfon + % + fajki i wylegiwać się w jacuzzi oglądając mecz ulubionego Juventusu :-D (Jeśli wszystko zrobisz dobrze to żadna strona Cię nie zaskoczy brakiem możliwości obejrzenia meczu!)

Mam nadzieję, że pomogłem :C


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 21:17

filipoj pisze:
Kimi pisze:Ktoś pomoże ogarnąć transmisję na telefon z androidem? Zwykłe wchodzenie przez przeglądarkę na strony ze streamami nie pomagało.
A masz zainstalowanego flash player?
1. Sposób podał kolega Buffalo
Reszta sposobów zbyt skomplikowana dla zwykłego użytkownika telefonu :D
Rojadirecta, dzisiaj testuję, o ile transmisja o jakości 300kbps śmiga ładnie oto 2560 już nie a tylko te dwie mam do wyboru, które obsługują telefony.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 21:27

oto 2560 już nie
Nie dziwię się, Możliwe że zbyt słaby telefon by obsłużyć taki bitrate bądź zbyt wolny internet. Jeśli żadne z powyższych to pewnie kupa i wina transmisji, i jest to zależne od meczu


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 21:34

MCL pisze:
oto 2560 już nie
Nie dziwię się, Możliwe że zbyt słaby telefon by obsłużyć taki bitrate bądź zbyt wolny internet. Jeśli żadne z powyższych to pewnie kupa i wina transmisji, i jest to zależne od meczu
Xperia S
Dodatkowo sprawdziłem wszystkie strony ze streamami podane w tym temacie na pierwszej stronie i tylko rojadirecta nie próbowała mi wcisnąć wirusa, także chyba mam zwycięzcę. :ok:


ODPOWIEDZ