Transmisja w TV/Internecie - TUTAJ WSZYSTKO

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 20:28

bendzamin pisze:
pan Zambrotta pisze:odpowiednie pluginy, prosta instalacja i konfiguracja i odkrywamy nowy wymiar telewizji :D jak co, mogę pomóc w konfiguracji, naprawdę warto
Zainstalowałem Kodi, pobrałem wspomniany przez Ciebie plugin p2p-streams, potem trochę na czuja skonfigurowałem za pomocą jakiegoś tutka na YT listę website-parsers i mam tam wspomniane przez Ciebie livefootball.ws, do tego rojadirecta i parę innych serwisów. To wystarczy, czy polecasz zrobić coś jeszcze? Gdzie udało Ci się złapać wczoraj włoskie Sky Sport?
włoskie sky sport jest na Torrent-TV.ru (sports), głównie tam oglądałem wczorajsze mecze.

To jak wspomniałem chyba najważniejszy plugin - wszystko tam jest. Inni instalowali jeszcze X-navi (most popular 24h -> wyszukiwać kanały sportowe), mocno polecają również Vdubt25 ( ale nie umiem go zlokalizować.

Właśnie zainstalowałem sobie jeszcze Twitter feeds add-on, do katalogu C:\Users\[uzytkownik]\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\script.service.twitter wgrałem pliczek http://www.speedyshare.com/jzJgd/settings.xml
i zobaczę jak w trakcie meczów Stanowski i spółka będą komentować :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 20:31

bendzamin pisze:Zainstalowałem Kodi, pobrałem wspomniany przez Ciebie plugin p2p-streams, potem trochę na czuja skonfigurowałem za pomocą jakiegoś tutka na YT listę website-parsers i mam tam wspomniane przez Ciebie livefootball.ws, do tego rojadirecta i parę innych serwisów. To wystarczy, czy polecasz zrobić coś jeszcze? Gdzie udało Ci się złapać wczoraj włoskie Sky Sport?
O to jesteśmy w tym samym miejscu :P a jest może np jakiś plugin czy cuś odbierający polskie c+sport itp?


#AllegriOut
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 20:58

Szukajcie a znajdziecie :D
Istnieje polska strona która oferuje jakość HD (poziom weeb tv), oglądam tam od 4 miesięcy jeszcze nie miałem przycinki :) Co prawda płatna ale 2 zeta za sms to nie sporo :D

Podzieliłbym się... ale wtedy znając szczęście stronka potem padnie :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 21:00

Mate.G pisze:Szukajcie a znajdziecie :D
Istnieje polska strona która oferuje jakość HD (poziom weeb tv), oglądam tam od 4 miesięcy jeszcze nie miałem przycinki :) Co prawda płatna ale 2 zeta za sms to nie sporo :D

Podzieliłbym się... ale wtedy znając szczęście stronka potem padnie :prochno:
mówisz o futbolhd.pl? :prochno: również polecam :D


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 21:00

Nope i tak się dziwie, że jeszcze nie zyskała sporej popularności :D bo działa misternie 8)
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2015, 21:01 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 21:56

pan Zambrotta pisze:
wloski pisze:Opisz po krótce o tym.
W tym jest poblem, bo tego krótko się nie da opisać. Jak może będę miał czas, to przygotuję jakiś poradnik krok-po-kroku
https://seo-michael.co.uk/how-to-instal ... xbmc-os-x/
U mnie bangla. Dzięki Misiek.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2015, 22:28

No to jak juz parę osób z tego korzysta, to może warto przeszukać inne pluginy, dodatki do tego programu itd., a może trafi się więcej streamow włoskich, może polskich itd. Jak cos znajdę, to tez daam znać.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 11:01

pan Zambrotta pisze:mocno polecają również Vdubt25 ( ale nie umiem go zlokalizować.
https://seo-michael.co.uk/how-to-instal ... kodi-xbmc/
Działa. Polecam. Sky Sports 1 Italia w HD.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 11:59

Wszystko spoko. Dzięki za info o fajnym programie, jednak tak na dobrą sprawę czym to się rożni od sopcasta bądź acestreama?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 12:12

Poprostu pisze:tak na dobrą sprawę czym to się rożni od sopcasta bądź acestreama?
o to samo wczoraj pytałem Misia i powiedział, że jemu się mniej tnie a raczej praktycznie wcale Ace Stream mu się zacinał... mnie osobiście zacina się coś bardzo rzadko i jeśli już to z winy komputera który nie wyrabia (np ACS wraz z pluginem do FF zżera mi 99% CPU) dlatego nie wiem czy coś mi ten Kodi pomoże poza prostszym dostępem do linków...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 14:22

Program wydaje się być ciekawy. Co prawda jeszcze nie miałem okazji, aby w pełni przetestować plugin streamowy, ale na plus zaliczyć można to, że wszystko jest w jednym miejscu. Oglądałem kawałek meczu podlinkowany z livefootball.ws i to, co się rzuciło w oczy to fakt, że nie było reklam, które można spotkać oglądając z sopcasta. Być może to przypadek, a może tak już jest. Niestety, dwa lub trzy losowo wybrane linki nie działały i jeden z nich zawiesił mi kompa. Tak czy inaczej zamierzam go wypróbować, bo wydaje się ciekawym rozwiązaniem.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 18:38

Zainstalowałem ten dodatek, jednak sky sports italia nie chce mi się uruchomić, jak i wszystkie kanały z zakładki live sports. Czy też macie taki problem?


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 19:39

zakiii pisze:Zainstalowałem ten dodatek, jednak sky sports italia nie chce mi się uruchomić, jak i wszystkie kanały z zakładki live sports. Czy też macie taki problem?
Nie wiem dlaczego ale wszystkie ustawienia mam wg opisu a sopcast przy 90% ładowania mi wyrzuca a aceplayer w ogole sie nie laduje. ktos uporal sie z takim przypadkiem?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 19:42

Spróbujcie pobrać i zainstalować jakieś sensowne kodeki, u mnie pomogło.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 21:41

szczypek pisze:Spróbujcie pobrać i zainstalować jakieś sensowne kodeki, u mnie pomogło.
Ale mówimy o tym, że w XBMC(Kodi) nie odpala? Bo kolega wspominał o sopcaście, mi chodziło o problemy w samym xbmc.


ODPOWIEDZ