Sparing (01.08.12): JUVENTUS 1-1 Benfica

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

Na klopoty Krasic :prochno: Latwiej go bedzie sprzedac. No, bo przy calej mojej sympatii dla niego, nie widze go w nadchodzacym sezonie w naszej koszulce - i on by sie meczyl, i my.

Wyroznic za caloksztalt mozna Giovinco i Pirlo. Zganic Matriego i Quagliarelle. Ciezko mi ocenic Asamoaha, bo gral nie na swojej pozycji i nie rozumiem, dlaczego nie zamienil sie z Giaccherinim miejscami po wejsciu tego drugiego.

Za 10 dni gramy Superpuchar, wypadaloby sie do tego czasu troche ogarnac z kontuzjami. Jak nie wroca De Ceglie, Vucinic i nie daj Boze wyleci po dzisiejszym Marchisio, to bedzie ciezko.


Obrazek
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:56

Matri kolejny raz bardzo słabo, bez względu nawet na karny. Reszta jak na wymogi "sparingowe" dobrze.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:57

Krasic nadawałby się właśnie na takie końcówki, na podmęczonego rywala wpuszczać takiego jeźdzca to byłoby coś :P

oprócz tego Giovinco, Asamoah, Bonu na +, Podobał mi się również Pogba chodź krótko grał to widać duży spokój u niego, nie panikuje, oprócz tego dobre czytanie gry i dobre, celne przerzuty. Po tym co pokazał już wiem dlaczego Ferguson się wkurzał, gdy do nas poszedł :P mam nadzieję, że wyrośnie na kogoś pokroju Vieiry :)

Matri na -, tym karnym podsumował swoją całą dyspozycje od początku stycznia 2012. Juniorskie blędy w przyjęciu, zapomina o linii spalonej, co tu dużo mówić - DREWNO. Potrafi tylko czekać na dogodną piłke i wpakować ją z paru metrów do siatki. Niech już ten RVP przyjdzie bo on przynajmniej potrafi coś sam ugrać niż czekać na piłke, ma dobry drybling i technike i przedewszystkim dobrze ułożoną stope dzięki czemu strzela ładne bramki z dystansu i rzutów wolnych.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:57

Ladna tez asysta Untersee! Niezle zagral Giovinco, solidnie Vidal i Asamoah. Masi chyba blad przy bramce, ale fajne chlopak miewa te dlugie pilki. Marrone ma scial wlosy i wyglada koszmarnie, jednak radzil sobie na tym srodku obrony calkiem dobrze. Pozytywny sprawdzin, kilku mlodych sie pokazalo z fajnej strony, szkoda, ze znow najslabiej atak (Quag...).
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2012, 20:58 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:58

Na DVD z kompilacjami Krasicia Marotta będzie naklejał napis "Pomocnik, który w tydzień strzela więcej goli niż przez cały sezon" 0_o

Ktoś wie co z Marchisio? Byłem u kosmetyczki i depilowałem plecy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 20:58

Gol stracony na konto Masiego, brawo młody! świetna asysta ; )

Matri tylko potwierdził jakim jest drewnem, dwie sytuacje z II połowy:
1) Rzut karny - po primo wgl go nie powinno być, Matri chyba przewalił się przez własne nogi albo poporstu po lewej stronie głowy ma troche więcej włosów i go tak przechyliło. No i wykonanie jego, strzał najgorszy z możliwych.
2) Świetna piłka od Vidala no ale zanim Matri to zdąży przyjąć to obrońca Benfiki dawno by zdążył pobiec na drugi koniec boiska, przybić piątke Buffonowi i odebrać piłe Matriego.

Padoin - grał 90 minut bo w sezonie sobie za dużo nie pogra. Wogóle dla mnie to jest fenomen, cały mecz gra to samo. Dostaje piłke, przyjmnie ją i odegra do tyłu do najbliższego partnera :ok:

Ziegler - wiedzialem zmiane ale dopiero w 90minucie przypomiało mi się że on wgl gra, nic specjalnego.

Pogba - żadnych strat, chyba 100% celnych podań albo coś koło setki, grał troche za mało żeby go oceniać.

Krasic - cały czas szarpał, nie tracił głupio piłki. Drugi gol w drugim meczu jako SS. Jak myślicie Milos pracuje na swoje pozostanie czy raczej na podbicie swojej ceny rynkowej? ;d

Bounucci - zagrał 90 minut, to dobrze, bo byćmoże to jego ostatni mecz w Juve :(

Giovinco - kiedy zszedł to w polu karnym Benfiki niewiele się działo.

Asamoah - 4/6

Quagliarella - wywalczył rzut wolny, nic pozatym.

Fajnie że udało się zremisować ale wynik nie ważny, gra troche niedokładna, Pirlo bez formy, no ale wiemy że jak Pirlo słabo gra to Juventus też.

FORZA JUVE!!


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 21:00

deszczowy pisze:Ktoś wie co z Marchisio? Byłem u kosmetyczki i depilowałem plecy.





Nie wiem, ale nie czuł nóg.
Krasic znowu pokazuje że nie potrzebny nam Van Persie ani jakiś tam Cavani.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2012, 21:01 przez juventussek, łącznie zmieniany 2 razy.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 21:00

Pewnie mnie zjecie na śniadanie, ale bardzo mi się nie podoba 3-5-2. Często w naszym wykonaniu to wygląda na taktykę 8-0-2. Bardzo wielu naszych graczy jest dyskryminowanych przy tym ustawieniu np Lichy, Caceres, Pirlo. W pomocy to wygląda jakbyśmy w jednej linii grali , bardzo często nie ma łącznika między pomocą a atakiem, bo nasza pomoc gra zbyt głęboko. 3-5-2 sprawdzi się , jeżeli zagramy pressingiem na połowie rywala, dzięki temu nasi napastnicy będą częściej wykorzystywani. Można wiele zarzucić Matriemu, Fabio czy innym napastnikom , ale Panowie, przy takim zastosowaniu tego ustawienia, czy to Cavani czy to RVP , nic by nie zdziałali. Mam nadzieję, że Conte się zdecyduje na 3-4-3 lub 4-3-3. A jak chce się uporczywie trzymać 3-5-2 to niech chociaż zaleci chłopakom odbiór na połowie rywala i wysoko postawiona linia defensywy. Podoba mi się głód gry Krasica , może nie grał super, ale strzelił 2 bramki w 2 meczach, a chyba to najważniejsze w sezonie ;) Dałbym mu jeszcze szanse , jego chaotyczność może przynieść wiele dobrego. Młodzież mamy uzdolnioną , najwyższy czas z nich zacząć korzystać.

To moja własna opinia ;) Wiem , że to tylko sparing, ale.... rok temu też nasi grali na pół gwizdka , lecz akcji bramkowych mieli full ;) A mecz z Benficą , pokazał naszą słabą siłę rażenia.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 21:11

Sparing jak sparing. Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków. Kolejny mecz, w którym nie obyło się bez kontuzji. Mam nadzieję, że z Markizem jest wszystko ok i, że wyleczy się na Superpuchar, bo bez niego ze śmieciarzami będzie ciężko.

Jeśli miałbym oceniać poszczególnych graczy to zaimponował mi Bonucci, ale coż z tego, jak wychodzi na to, że za niedługo go chyba pożegnamy :cry:.
Pogba mimo, że zagrał kilkanaście minut to widać było, że chłopak cały czas chce być pod grą, imponuje spokojem. Oby tak dalej.
Matri tragedia, ale do tego już się przyzwyczailiśmy. Niezły występ Milosa, ale straciłem wiarę, że może się u nas na dobre odrodzić. Sprzedać go, póki jeszcze nie kaleczy.

Ale tak na serio, to kupe mnie ten sparing obchodził. Obecnie mamy inne, ważniejsze sprawy na głowie...


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 22:03

Z tego co piszecie, to meczylismy 3-5-2 i z tego co piszecie Krasic skorowal drugi raz. Ej, moze faktycznie cos z nim w ataku pokombinowac? :think:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 22:15

Jacky pisze:Z tego co piszecie, to meczylismy 3-5-2 i z tego co piszecie Krasic skorowal drugi raz. Ej, moze faktycznie cos z nim w ataku pokombinowac? :think:
Patrząc na to co wyprawiają Matri i Quag to nawet pomysł z Krasiciem wydaje się sensowny. Matri i Quag jakoś się zatracili. Ich gra wygląda strasznie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 22:23

A w sobote sparing z kim?

Widzialem tylko 55 min meczu i trzeba przyznac, ze Asamoah spoko, Gio spoko, Pirło jak zwykle spoko. Vidal niewidoczny.

No i Matri musi odejść.
Dawac Pazze za Alessandro gorzej byc nie moze.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 22:24

@up
w sobote sparing z Malagą


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2012, 22:45

Molek big fun juve pisze:Można wiele zarzucić Matriemu, Fabio czy innym napastnikom , ale Panowie, przy takim zastosowaniu tego ustawienia, czy to Cavani czy to RVP , nic by nie zdziałali.
Nikt od niego nie wymaga żeby przebiegł całe boisko z piłką i wbiegł z nią do bramki.
Dobrze by było gdyby wykorzystywał dobre sytuacje do zdobycia gola, które dziś popsuł...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 14:03

Jacky pisze:Z tego co piszecie, to meczylismy 3-5-2 i z tego co piszecie Krasic skorowal drugi raz. Ej, moze faktycznie cos z nim w ataku pokombinowac? :think:
Nie żartujmy z tym Krasiciem.

Ja dla odmiany łapię się za głowę, jak czytam opinie nt. wczorajszego meczu. To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Juve. Graliśmy z lepszym przeciwnikiem niż ostatnio, a gra wyglądała dużo lepiej. Benfica grała i próbowała zakładać pressing przez pierwsze 20-30 min (a Juve ćwiczyło wychodzenie spod pressingu - zero wybijania; od tego sa takie mecze), potem grało już tylko Juve. Ja widziałem dużo, dużo dobrej gry, schematów atakowania, etc. Odbieraliśmy im piłę dużo wyżej, niż oni nam. A przecież Pirlo i Buffon są jeszcze w mocno wakacyjnej formie. Tradycyjnie brakuje wykończenia i skuteczności. Przypominam, że Juve Conte w sezonie gra 3 razy lepiej, niż w okresie przygotowawczym.


Aha, Pogba mi się podobał. Niby krótko, ale i tak dało się zauważyć skill (vide: przyjęcie ze zmyłką a la Pirlo). Świetny Untersee.


Zablokowany