Serie A (37): Cagliari 0-2 JUVENTUS [DPL na meczu!!!] - 30!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:34

Uspokójcie się, wychillujcie. Wszystko w naszych rękach. Nie myślcie na razie o tym. Puśćcie sobie "Koko koko euro spoko" :smile:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 22:37

Jak będzie wyglądała ta dzielona transmisja?


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2012, 23:00

pablo1503 pisze:Jak będzie wyglądała ta dzielona transmisja?
Pewnie podobnie jak tego typu transmisje na N przy okazji LM. Jest parę minut opóźnienia i zaczniemy od milanu, ale jak będzie sytuacja Juve to przełączają na tamten mecz. Powtórka, piłka od bramki, trzy minuty, a tutaj już rzut wolny dla interu. Znowu pięć minut w mediolanie i ważna sytuacja Juve. Osobiście wolę Digi Sport czy inne wynalazki z neta, niż coś takiego w przypadku meczu Juventusu.
Gdybym miał prywatny kontakt z Gigim, puściłbym mu Koko Koko. Na bank miałby lepszy humor :lol:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 09:55

Robaku pisze:Canal Plus przeprowadzi łączoną transmisje naszego meczu z debrami Mediolanu.
A można jakieś źródło tej informacji bo niczego takiego na c+ znaleźć nie mogę. Co do meczu to wykorzystaliśmy nasz "zapas" i trzeba 2 mecze wygrać, chyba że pomoże nam Interowska części Mediolanu.
edit
stahoo
Dzięki
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 10:25 przez Winner, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 10:17

C_Marchisio pisze:''Kilka ważnych uzupełnień ramówkowych dla fanów lig hiszpańskiej i włoskiej. W sobotę o 20:55 w CANAL+ SPORT HD transmisja z meczu Barcelona-Espanyol, a jednocześnie w CANAL+ GOL HD relacja ze spotkania Granada-Real Madryt. Natomiast w niedzielę mecz Cagliari-Juventus został przeniesiony z 14:55 na 20:45. Tym samym od 20:40 zrobimy w CANAL+ GOL HD łączoną transmisję z meczów Inter-Milam i Cagliari-Juventus.''

Info z oficjalnej strony C+ Sport z Facebooka.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 12:01

Jakiem macie typy? Na lewej pewnie Estigarribia. Do tego Borriello w ataku.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 12:09

alina pisze:Jakiem macie typy? Na lewej pewnie Estigarribia. Do tego Borriello w ataku.
Antonio nie ma już warunków do stawiania na Chelo, jak dla mnie De Ceglie lewa. Coby nie mówić gra tam zadziwiająco pewnie, a Caceres zdecydowanie woli prawą stronę i tam też widzę go z Cagliari. Lichy jakoś słabo ogarnia 3-5-2, a takim znając życie wyjdziemy. W ataku obok Mirko to w sumie jeden kij kto wyjdzie, bo żaden ostatnio się nie kwapi do strzelania bramek. Chyba najbardziej widziałbym Fabio mimo wszystko. Reszta to będzie standard.


Sapere Aude!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 12:10

alina pisze:Jakiem macie typy? Na lewej pewnie Estigarribia. Do tego Borriello w ataku.
A co jest właściwie z De Ceglie?

Może Conte zdecyduje się na 4-3-3?

Ważne, żeby Marchisio, Vidal i Barzagli uważali na kartki, bo będzie spore osłabienie przed Atalantą.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 12:11

alina pisze:Jakiem macie typy? Na lewej pewnie Estigarribia. Do tego Borriello w ataku.
Gazzetta podaje, ze tak, jak z Novara, czyli na lewej Giaccherini, a w ataku Borriello. Mam nadzieje, ze ten typ sie sprawdzi.


Obrazek
pudełko21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 marca 2010
Posty: 50
Rejestracja: 25 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 12:58

Miejmy nadzieję, że się chłopaki zbiorą do kupy po tym wszystkim. Liczę na Vucinicia i jego przebłyski geniuszu (oby częste w niedzielę), właśnie z takimi drużynami jak Cagliari jego rajdy, indywidualne akcje będą bardzo potrzebne. Fajnie by było, jakby Alex dostał 45 minut. Myślę, że ukułby coś wolnego. A może Matri wreszcie się przełamie?
Ech, kurde, jeszcze tyle czasu do meczu... To nie na moje nerwy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 13:01

Po tej kolejce mam przeczucię bedziemy świętować 30 mistrzostwo Włoch. Bądz co bądz Inter zawsze dobrze gra z przeciwnikiem zza miedzy. Remisem smierdzi na kilometr, poza tym Milan gra piach podobnie jak Inter.


Z Calgiari na neutralnym terenie, które jest praktycznie utrzymane w Seria A problemów być nie powinno, no właśnie nie powinno. Jako,że jestem w Polsce na urlopie, pomodlę się w niedzielę w meczecie za 1 :0 dla Bianconerich, a szczególnie za skuteczność, bo tylko ona nam przeszkadza w pewnym zdobywaniu kompletu punktów.


FORZA JUVE, FORZA GIGI.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 13:13

Jestem spokojny o wynik. Myslę, że szanse powinien dostać Matri u boku Mirko, FQ jest strasznie bezproduktywny. Co się dzieje z Pepe?


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 13:33

Meczu z Cagliari obawiałem się najbardziej z tych, które zostały nam po spotkaniu z Romą. Dobrze, że gramy na neutralnym stadionie i że nasz mecz został przesunięty na tę samą godzinę co spotkanie Milanu z Interem. Jestem bardzo ciekawy jak chłopaki zareagują po wpadce z Lecce. Niemniej, przewiduje trzy opcje, nasze zwycięstwo (w moim przekonaniu najbardziej prawdopodobne) bądź naszą pierwszą w sezonie porażkę (po kontrze w końcówce w przypadku hurrra ataków Juve przy 0:0). Ewentualnie będzie remis (tego obawiam się najbardziej). Na Inter nie liczę, chociaż życzę nam wszystkim żeby nas mile zaskoczyli (ale sądzę, że Moratti chciałby aby Juventini poczuli ból, którego smak poznali Interiści po porażce w ostatniej kolejce z Lazio w sezonie 2001/02).


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 13:40

Dzięcioł pisze:Niemniej, przewiduje trzy opcje, nasze zwycięstwo (w moim przekonaniu najbardziej prawdopodobne) bądź naszą pierwszą w sezonie porażkę (po kontrze w końcówce w przypadku hurrra ataków Juve przy 0:0). Ewentualnie będzie remis (tego obawiam się najbardziej).
Obrazek

Nie ma się co patrzeć na Milan, mamy wygrać to mistrzostwo, a nie liczyć że Milan je przegra na własne życzenie. Jest lekki cykor, ale pozostaje wierzyć w Antonio. Tak czy siak Allegri będzie miał wytłumaczenie w przypadku ewentualnego drugiego miejsca bez względu na to jaki wynik ugrają z interem.


Sapere Aude!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2012, 13:47

Dzięcioł pisze:Niemniej, przewiduje trzy opcje, nasze zwycięstwo (w moim przekonaniu najbardziej prawdopodobne) bądź naszą pierwszą w sezonie porażkę (po kontrze w końcówce w przypadku hurrra ataków Juve przy 0:0). Ewentualnie będzie remis (tego obawiam się najbardziej).
Czyli jak, wygramy, przegramy, albo zremisujemy? Kurde, dobrze, ze mi hajsu ostatnio troche wpadlo, lece do buka sie oblowic, mam nadzieje, ze sie nie mylisz.
Dzięcioł pisze: Na Inter nie liczę, chociaż życzę nam wszystkim żeby nas mile zaskoczyli (ale sądzę, że Moratti chciałby aby Juventini poczuli ból, którego smak poznali Interiści po porażce w ostatniej kolejce z Lazio w sezonie 2001/02).
inter na pewno nie odda bez walki derbow Mediolanu, do tego granych "u siebie". Ich motywacje moglaby podbic tez strata punktow przez napoli i udinese.


Obrazek
Zablokowany