Serie A (37): Cagliari 0-2 JUVENTUS [DPL na meczu!!!] - 30!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 17:44

Ja chetnie


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 17:44

Ouh_yeah pisze:Pepe to największy jajcarz w obecnym składzie.
Ja gdzieś wyczytałem, że największymi pajacami (w sensie pozytywnym) są Vucinic i Vidal. Zresztą Mirko na prawie każdym filmiku coś wyczynia. Najpierw "ho, ho, ho, Marry Christmas", potem jakieś spontaniczne huki pełne radości w stronę tifosich i oblewanie wodą Giaccheriniego w trakcie wywiadu


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 17:53

Ouh_yeah pisze:
pablo1503 pisze:Na tego typu filmiki czekałem kilka lat. Pozytywna atmosfera w szatni/samolocie, wygłupy zawodników, chodzący 'człowiek kamera'
Pepe to największy jajcarz w obecnym składzie. Jak tylko gdzieś jest jakaś kamera to od razu leci się powygłupiać. Do każdego wywiadu w Trieście się wpierniczał :D Nawet jak Conte coś mówił do kamery przed drzwiami szatni to Pepe stał niedaleko i coś do niego wrzeszczał ;P

Za to Lichy wygląda na bardzo cichego i skrytego typa, zupełnie odwrotnie niż na boisku. On chyba w którymś z wywiadów po transferze coś takiego mówił.
Pepe i Vucinić. Najgłośniej wrzeszczy, co chwila coś gada. Na drugim biegunie Barzagli. Widziałeś go na jakiejś focie? Ja widziałem jak na jednej focie z fety jest sam i podpiera jakiś filar.


mambooocha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 135
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:18

czy wie ktoś jak można zamówić taką koszulkę z JuveStore bo dla mnie to jest trochę czarna magia, nie powiem ze nie :D


fino alla fine FORZA JUVENTUS!
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:20

mambooocha pisze:czy wie ktoś jak można zamówić taką koszulkę z JuveStore bo dla mnie to jest trochę czarna magia, nie powiem ze nie :D
Chodzą słuchy po forum ,że będzie zorganizowana taka akcja.


Zablokowany