Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 11:54

pan Zambrotta pisze:Chciałem przypomnieć, że w poprzedniej rundzie jak jechaliśmy do Rzymu, każdy zakładał że pykniemy najsłabszą Romę od lat pięciopakiem, żądaliśmy nawet przetestowania w drugiej połowie takich graczy jak Pazienza, krasić, czy EE.
Skończyło się na wymęczeniu 1:1. Strzeliliśmy dosłownie jedną bramkę obsmiewanej formacji obronnej Romy.
:bravo:

Tak jak juz pisalem w temacie o meczu z Lazio, do konca juz nie bedzie meczu ktory jest latwy.

A tak wogole, wie ktos jak wyglada sytuacja Ceseny? Jesli dzis przegraja z Palermo, to spadna z ligi? Bylo by to dobrze dla nas z mysla o spotkaniu w srode.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 11:57

Możemy się spodziewać trudnej przeprawy, ale szczerze powiedziawszy nie rozumiem nastrojów w obozie Romy... Wielki optymizm, podobnie jak w przypadku ich kibiców. Trochę obiektywizmu.

Musimy być w pełni skoncentrowani, bo atak rzymianie mają niezły, z kolei trzeba wykorzystać fakt, że ich defensywa nie radzi sobie najlepiej. Trener dzisiejszego rywala zapewnia, że jego piłkarze zagrają otwartą piłkę, a wiemy, że w takiej sytuacji bramki zdobywa się nam zdecydowanie łatwiej. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Zespół pod każdym względem mamy lepszy, ale nasi muszą to jeszcze udowodnić na murawie.

Liczę na to, że kibice będą 12. zawodnikiem, który pomoże nam osiągnąć kolejne, jakże istotne zwycięstwo. Pokora, koncentracja, serce do gry, "0" błędów - tego oczekuję od naszych piłkarzy.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:05

Trzy kolejki temu Napoli też grało otwartą piłkę - jaki był wynik każdy pamięta. Mam jednak nadzieję, że nie powtórzy się historia z Lazio, gdzie mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, a wykorzystaliśmy zaledwie dwie.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:08

spodziewam się ciężkiej przeprawy, jednak zakończonej dla nas pomyślnie. Roma przed nami nie klęknie na kolana, a tak naprawdę nie wiadomo do końca czego można się spodziewać po tej drużynie. grają w kratkę, ale mimo wszystko są groźni. mam jedynie nadzieję, że ta dwutygodniowa przerwa w grze nie wpłynie negatywnie na formę naszych graczy.

kto by nie zgrał i obojętnie jakim systemem, to liczę na zwycięstwo, bo strata punktów dzisiaj w dużym stopniu oddali nas od mistrzostwa. dzisiejsze spotkanie będzie prawdziwą próbą charakterów, oby zwycięską.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:24

białas pisze:spodziewam się ciężkiej przeprawy, jednak zakończonej dla nas pomyślnie. Roma przed nami nie klęknie na kolana, a tak naprawdę nie wiadomo do końca czego można się spodziewać po tej drużynie. grają w kratkę, ale mimo wszystko są groźni.
Starcie z Romą przypomina mi pojedynek z Napoli. Mam nadzieję, że wynik będzie podobny.
Bo wtedy też mieliśmy respekt do rywala, ale wiedzieliśmy, że na wyjazdach to inna drużyna.
Gramy u siebie, luz blues, jestem spokojny.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:30

Ten mecz może się skończyć naprawdę różnie. Na 99% go nie przegramy (bo to nie w stylu Conte :)) ale remisu już nie można wykluczyć. Z drugiej strony, kolejna trójka do zera wcale mnie nie zdziwi.

W ataku liczę na Q i Mirka, żadnego Borriello!

Co do Romy to ja liczę na to, że Enrique zostanie bo jego projekt może w końcu zaskoczyć. W gruncie rzeczy, jestem kibicem calcio więc liczę na to, że dobrze będzie szło włoskim drużynom w pucharach (oczywiście, z jednym drobnym wyjątkiem o którym chyba nie muszę mówić). Muszą wzmocnić skład, szczególnie obronę, bo "Ksiar" przebija wszystkie Bonuce i Ranokie.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 13:15

Powiem tak - jeżeli Roma zagra otwartą piłkę, to będzie oznaczać tylko tyle że Luisa Enrique należy wywalić jak najszybciej, bo popełnia kardynalne błędy i nie rozumie o co chodzi we włoskiej piłce.
Prawdę powiedziawszy wydaje mi się że jeszcze w tym sezonie w żadnym meczu porażka nie była tak blisko - jakby Totti trafił tego karnego to byłoby napraaawdę ciężko. A ta sztuka prawie wygrania z Juventusem udała im się dlatego, że narzucili styl którego Stara Dama nie lubi i który jej nie leży, a jako że mają lepszych piłkarzy niż Chievo czy inna Bologna, tym skuteczniej mogą napsuć krwi. I jeżeli Roma chce również teraz wywieźć dobry rezultat, musi po prostu zabić grę. Ustawić autobus pod polem karnym, liczyć na to że akurat Marchisio, Pepe czy innemu Vuciniciowi nie wyjdzie strzał miesiąca.
Zgadzam się z wami że Roma to zespół nieprzewidywalny, że strzela dużo goli, dużo traci, ale mimo wszystko chyba jednak za dużo warunków musiałoby zostać spełnionych jednocześnie żeby w otwartej grze mieli nas wypunktować. Prędzej jestem sobie to w stanie wyobrazić po meczu takim jak to 1-1, dlatego mam nadzieję że zapowiedzi Hiszpana nie są tylko zasłoną dymną.
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2012, 13:35 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Radgos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2007
Posty: 38
Rejestracja: 30 września 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 16:48

Milan właśnie przegrywa swój mecz z Bolonią. Wyśmienita okazja, ażeby odskoczyć im na 4 punkty :)

@EDIT:
ok.... jestem jakiś pechowy... :S Tak czy inaczej mecz trzeba wygrać, a jest on chyba najtrudniejszy z pozostałych. Jeśli nie na 4, to chociaż na 3 z dala od nich!


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 16:58

Jesteśmy w komfortowej sytuacji, teraz możemy nawet zremisować , a i tak wygramy scudetto:] Czy to będzie pierwszy sezon Ibry we Włoszech bez mistrzostwa ? :C Myślę że wygramy ten dzisiaj, chodź zważywszy na mecz Milanu przestałem się tak bać, ponieważ Milan czeka jeszcze słaba, chodź broniąca się przed spadkiem Genua i zawsze trudny przeciwnik Inter. My natomiast mamy po Romie dwie zdegradowane drużyny, aktualnie w bardzo dobrej formie Lecce i wyjazd do Trieście(nie wiem jak to odmienić) :D


Edit:

Zapomniałem, że świętować mistrzostwo będziemy u siebie w domu z Atalantą.

Jak nie zdobędziemy mistrzostwa z aktualnym terminarzem to będzie tylko i wyłącznie frajerstwo!


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:21

Normalnie mam "kisiel w porach" i pewnie nie tylko ja :P Jestem przekonany o dzisiejszej wygranej Juve. Niemniej przeraża mnie myśl, że Pirlo może zostać wyłączony z gry przez Rossiego. Dlatego też mam nadzieję, że LE ustawi Włocha w formacji defensywnej.


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:35

Całe włochy dziś wieczorem będą miały zwrócone oczy tylko na jeden stadion. Gdyby się powtórzył wynik z PW byłbym bardzo zadowolony ;) Forza Juve!


Z Juventusem od 2004 roku!
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:37

z nerwów nie wiem co mam z sobą zrobić. żeby to był już 13 maja, my z przewagą 1-2 punktów przystępujemy do ostatniego meczu... zwariuje do tego czasu.
boję się tego meczu, do tego przeważnie nie wykorzystywaliśmy szansy odskoczenia Milanowi. nawet w razie porażki pozostaniemy liderem, ale ważne są tylko 3 punkty!
myślę że lepiej jeśli wyjdziemy 3-5-2, tyle że z Caceresem. w tym ustawieniu większa szansa że wejdzie Alex, a na jego kolejną bramkę w naszym domu liczę bardzo.

Magica Juventus, Vinci Per Noi !

ten mecz to nasz moment prawdy...
It's the moment of truth
You're giving it all
Standing alone, willing to fall
If you can do it
Get up and prove it
Get up and show them who you are
It's the moment of truth
It's all on the line
This is the place
This is the time


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:44

Mnie też już roznosi przed wieczornym meczem i nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu, a tutaj jeszcze 3 godziny do meczu. Jestem podjarany jak nigdy. :D

Musimy to wygrać, musimy.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:52

Widzę, że nie jestem jedyny którego tak nosi głównie od wczoraj, a z każdą minutą emocje dają się we znaki, nie mogę sobie znaleźć miejsca :lol:
Myślami już jestem przy 20.45, im bliżej meczu tym bardziej boje się żeby czasem głupio nie stracić punktów :? Mam nadzieje, że dziś nasi zagrają tak jak nas przyzwyczaili do gry z mocniejszymi rywalami.

Nie ważne ile, nie ważne jak, ważne 3 punkty :pray:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 17:52

annihilator1988 pisze:Normalnie mam "kisiel w porach" i pewnie nie tylko ja :P Jestem przekonany o dzisiejszej wygranej Juve. Niemniej przeraża mnie myśl, że Pirlo może zostać wyłączony z gry przez Rossiego. Dlatego też mam nadzieję, że LE ustawi Włocha w formacji defensywnej.
De Rossi Pirlo niegroźny. Pirlo próbują przeszkadzać napastnicy, albo trequartiści przeciwnika (Destro, Sneider, Emanuelson).


Zablokowany