Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:33

Pamietam jeszcze jak 6 kolejek temu myslalem sobie ze byloby ekstra po meczu z Roma miec 'tylko' 4 pkt starty do Milanu to bedzie jeszcze jakas szansa na majstra. A tu mamy 3...do przodu hehe:D


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:33

Nie chcę mi się rozpisywać, bo jest już późno i trzeba iść spać. Powiem tylko tyle, że jestem dumny z tych chłopaków! FORZA JUVE! Czas na Cesene.

Vidal <3


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:39

Jednostronny mecz z grającą w 10 Romą. Niby nic, a cieszy :smile:

Fajne bramki Vidala, cwany Pirlo, śliczna bramka Marchisio, dwie i pół asysty Vidala. Obra dziś bezrobotna. Ogólnie - na plus. A nawet na cztery plusy. Jeszcze trochę. Jeszcze chwila, jeszcze odrobina wysiłku... i będziemy pić i płakać z radości.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:47

Co wy macie z tym De Ceglie? facet jest mega przeciętny, zamiast dryblingu szczęśliwa przebitka i wrzuta w pole karne. Na Cesenę wystarczy, na Ligę Mistrzów już nie.
Lichy się nie nadaje do systemu 3-5-2, ale to wie już każdy.
W Scudetto zacznę wierzyć jak ogramy Cesenę.
Mecz Milanu z Genoą zapowiada się ciekawie, dzisiaj na boisko w Genoi wtargneli kibice i żądali oddania koszulek. Będą mieli niezłe motorki w d.upie na rossonerich.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:50

Co do De Ceglie pragne zauwazyc, ze 3/4 jego wrzutek gora nie trafia nawet w pole karne. Nawet dzisiaj. Przecietniak absolutnie nie na LM w przyszlym sezonie.


CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 00:54

Witam,jestem nowa ,wiec prosze o wyrozumialosc (P.S. nie mam polskich znakow) :D

Piekna pierwsza polowa,nie sadzilam,ze tak latwo nam pojdzie ,myslalam,ze troche sie z Roma pomeczymy ,Vidal jest genialny !
Del Piero powinien wejsc wczesniej,zeby postawic kropke nad i ,wtedy moglibysmy pozdrawiac kibicow Romy otwarta dlonia :lol:

druga polowa,smiertelnie nudna.... ale w pewnym momencie myslalam,ze rozwalimy Rome jakies 6 : 0 (mi sie snilo 8:0 ! :lol: ) az tak strasznie sie nie pomylilam :lol:

Nie rozumiem tylko co Boriello robi w Juve ,nie mowiac juz o tym,po "kiego" dziada Conte go wpuszcza na boisko.... ten pilkarz to jakies nieporozumienie,on nawet na lawce nie powinien siedziec.... :roll:

----

P.S. wiem ,ze to nie ladnie kogos poprawiac,ale robie to z sympati nie ze zlosliwosci :-D

"Juventino da nascita fino all'ultimo respiro... S&igrave;, siamo di nuovo grandi!"

powinno byc Juventino DALLA nascita'

:)


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:10

CuoreBiancoNero. pisze: Nie rozumiem tylko co Boriello robi w Juve ,nie mowiac juz o tym,po "kiego" dziada Conte go wpuszcza na boisko.... ten pilkarz to jakies nieporozumienie,on nawet na lawce nie powinien siedziec.... :roll:
Jeżeli miałbym się bawic w obrońcę Conte to widziałbym to tak:

- Quagliarella nie mógł zagrac całego spotkania, bo miał uraz w trakcie tygodnia
- Matriego nie chciał wpuszac, bo za parę dni następne spotkanie, w którym wystąpi od pierwszych minut (Quagliarella jest zawieszony na przyszłą kolejkę), więc nie było sensu go męczyc przy bezpiecznym wyniku.

Zobaczymy kto wyjdzie z Ceseną w ataku. Jeżeli Matri, to moje tłumaczenie trzyma się kupy a jeżeli wąsacz, to nie mam pytań wtedy.


onliforpipul
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:16

Witamy, witamy. :happy:

Panowie, patrzcie uważnie na wskaźniki fejmu :wink:


Teraz do rzeczy. Tak jak kilka osób pisało przed meczem, długa przerwa w oglądaniu Juve spowodowała u mnie spontaniczne ADHD, które tylko pogłębiało się z każdym obejrzanym w ten weekend meczem.

Na szczęście Vidal <3 w 8 min sprawił, by zapanował totalny luz i spokój o końcowy rezultat (chyba) najważniejszego spotkania zaczynającego ostatnią prostą maratonu po 3 gwiazdkę.

Znakomity występ Bianconerich (Boriello oddaj koszulkę :whistle:) i emocje, które sądząc po ilości ludzi nadal siedzących na forum, nie tylko mnie nie pozwalają zasnąć tej nocy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:18

To tłumaczenie jest jakby z d...y.
Matri nie gra w każdym meczu po 90 minut, żeby był przesadznie zmęczony wpuszczaniem go na 30-40 minut. Chyba, że mógłby zostać zawieszony przy jednej żółtej kartce, innego wytłumaczenia nie ma i mimo wszystko obawiam się, że zobaczymy Boriello w środe w pierwsze jedenastce.
Nie wiem czy to nie jest pewne preludium do spuszczenia Alessandro z Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:21

CuoreBiancoNero. pisze: P.S. wiem ,ze to nie ladnie kogos poprawiac,ale robie to z sympati nie ze zlosliwosci :-D

"Juventino da nascita fino all'ultimo respiro... S&igrave;, siamo di nuovo grandi!"

powinno byc Juventino DALLA nascita'

:)
Rzeczywiście. 8) Podpis wrzuciłem na szybko po którymś z wygranych spotkań, dlatego odmiana przyimka "da" musiała mi umknąć. :wink: Dzięki za uwagę. Swoją drogą - apostrofu przy słowie "nascita" nie ma. :)

Lamela po spotkaniu wyparł się, jakoby miał opluć Lichta - coś o symulacji przebąkiwał. :rotfl: Troszkę sobie odpocznie, młokos.


robocop1992

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2006
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:21

Nie mam pojęcia czemu czepiacie się Kutchera, być może przeciętniak, ale solidny i jak widać na lige styka. Na LM trzeba kogoś kupić i to jest normalka. Jeśli chodzi o Ryśka to totalnie nie nadaje się do 3-5-2... Caceres spisuje się w tej taktyce o niebo lepiej


CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:21

Zawidowianin pisze:
CuoreBiancoNero. pisze: Nie rozumiem tylko co Boriello robi w Juve ,nie mowiac juz o tym,po "kiego" dziada Conte go wpuszcza na boisko.... ten pilkarz to jakies nieporozumienie,on nawet na lawce nie powinien siedziec.... :roll:
Jeżeli miałbym się bawic w obrońcę Conte to widziałbym to tak:

- Quagliarella nie mógł zagrac całego spotkania, bo miał uraz w trakcie tygodnia
- Matriego nie chciał wpuszac, bo za parę dni następne spotkanie, w którym wystąpi od pierwszych minut (Quagliarella jest zawieszony na przyszłą kolejkę), więc nie było sensu go męczyc przy bezpiecznym wyniku.

Zobaczymy kto wyjdzie z Ceseną w ataku. Jeżeli Matri, to moje tłumaczenie trzyma się kupy a jeżeli wąsacz, to nie mam pytań wtedy.
Ja sie nawet zastanawiam po co wgole go kupili ... on nie pasuje do Juve,pozatym to chyba najslabszy pilkarz w druzynie,to nie jest zawodnik na taki klub jak Juve ..... a Conte sie uparl,zeby go gdzies wcisnac... :roll:

a wlasnie,co do Matriego .... tutaj tez nie rozumiem Conte... dlaczego go nie wpuszcza i nie rozumiem tez krytyki niektorych osob wobec tego pilkarza,moim zdaniem ma wielki potencial i jest naprawde swietny....
(i jako kobieta dodam,ze rowniez milo sie na niego patrzy :prochno: )

2 POST:
mrozzi pisze:
CuoreBiancoNero. pisze: P.S. wiem ,ze to nie ladnie kogos poprawiac,ale robie to z sympati nie ze zlosliwosci :-D

"Juventino da nascita fino all'ultimo respiro... S&igrave;, siamo di nuovo grandi!"

powinno byc Juventino DALLA nascita'

:)
Rzeczywiście. 8) Podpis wrzuciłem na szybko po którymś z wygranych spotkań, dlatego odmiana przyimka "da" musiała mi umknąć. :wink: Dzięki za uwagę. Swoją drogą - apostrofu przy słowie "nascita" nie ma. :)

Lamela po spotkaniu wyparł się, jakoby miał opluć Lichta - coś o symulacji przebąkiwał. :rotfl: Troszkę sobie odpocznie, młokos.
:-D

niektorzy pisza z apostrofem :wink:

seeee..... przeciez widac bylo jak go oplul :angry: dla mnie to jest dyskwalifikacja .


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 01:31

CuoreBiancoNero. pisze: seeee..... przeciez widac bylo jak go oplul :angry: dla mnie to jest dyskwalifikacja .
Dostanie na pewno. Tłumaczył się w ten sposób bodaj Sabatiniemu, który już teraz zapowiedział, że takiego zachowania u młodych w Romie nie będzie się tolerowało. :bravo: Koleś wyraźnie sobie nie radzi z emocjami - pamiętamy przecież dobrze, że równie idiotycznie zachował się w pierwszym spotkaniu w Turynie, przy okazji CI.

Vidal to geniusz. Walczy o każdą piłkę, a jego rola w każdym sektorze boiska jest po prostu nieoceniona. W ogóle znakomity występ pomocy... Marchisio przechodzi do historii jako ten pomocnik, który w jednym sezonie zdobywa najwięcej bramek. :bravo: Może coś jeszcze pyknie.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 02:17

Lamela, ten blazen, nie pierwszy raz pokazal ile faktycznie jest warty, Lichy musial mu przypomniec jaki jest wynik.

Szczerze przyznam, ze druga polowe ogladalem jednym okiem, bo troszeczke juz bylo bez emocji. Daruje sobie pisanie o Vidalu, Vucinicu, Marchisio itd, jeno wszyscy wiedza ze swietnie zagrali.

Najbardziej jednak swoim graniem zaimponowal mi dzisiaj Buffon, przeszedl 3 mega trudne levele w need for speed.

Oby tak dalej, teraz czas na cesene.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 02:30

mrozzi pisze:
CuoreBiancoNero. pisze: seeee..... przeciez widac bylo jak go oplul :angry: dla mnie to jest dyskwalifikacja .
Dostanie na pewno. Tłumaczył się w ten sposób bodaj Sabatiniemu, który już teraz zapowiedział, że takiego zachowania u młodych w Romie nie będzie się tolerowało. :bravo: Koleś wyraźnie sobie nie radzi z emocjami - pamiętamy przecież dobrze, że równie idiotycznie zachował się w pierwszym spotkaniu w Turynie, przy okazji CI.

Vidal to geniusz. Walczy o każdą piłkę, a jego rola w każdym sektorze boiska jest po prostu nieoceniona. W ogóle znakomity występ pomocy... Marchisio przechodzi do historii jako ten pomocnik, który w jednym sezonie zdobywa najwięcej bramek. :bravo: Może coś jeszcze pyknie.
Jeszcze go Vidal dogoni jak się tak rozpędzi! ; p

Cały mecz to czysta.. poezja i nuda zarazem mówiąc o drugiej części spotkania.. chyba Conte nakazał strzelić 4 bramkę żeby stłumic w piłkarzach Romy wizje magicznego comeback'u i szanować rywala nie łupiąc go do 7 czy 8 , a tak zapewne by się skończyło gdybyśmy grali na pełnych obrotach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany