Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 12:41

Odwołanie jak dla mnie to słuszna decyzja. Zachowanie niektórych jest godne pożałowania. Piermario miał także przyjaciół w Turynie z którymi reprezentował Italie w młodzieżowych rozgrywkach. Teraz dołączy do wielu znakomitych piłkarzy takich jak Marc Vivien-Foe, Puerta którzy zmarli robiąc to co kochali.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 12:48

FalsoVero pisze:Odwołanie jak dla mnie to słuszna decyzja. Zachowanie niektórych jest godne pożałowania. Piermario miał także przyjaciół w Turynie z którymi reprezentował Italie w młodzieżowych rozgrywkach. Teraz dołączy do wielu znakomitych piłkarzy takich jak Marc Vivien-Foe, Puerta którzy zmarli robiąc to co kochali.
Na pewno szkoda grajka. Ale czy potrzebne od razu odwoływanie wszystkich meczy we Włoszech? Minuta ciszy to też uczczenie śmierci.


Z Juventusem od 2004 roku!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 12:49

Proponuje odwołać wszystkie 6 kolejek i zagrać je po wakacjach przed nowym sezonem.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 13:01

Francesco Totti: nie ma słów, jest szacunek i cisza

Proponuję poczytać te kilka wypowiedzi a tym, którzy poddają w wątpliwość sens odwoływania całej kolejki radzę porządnie się rozpędzić i rąbnąć w ścianę. Zawsze to mniej głupich ludzi będzie.

Tutaj nie ma nawet nad czym dywagować, nie wiem po co w ogóle ta ankieta na głównej
Ouh_yeah pisze:Proponuje odwołać wszystkie 6 kolejek i zagrać je po wakacjach przed nowym sezonem.
miało być śmiesznie? nie wyszło. Liczę na kartkę za nabijanie


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 13:11

Nam jako kibicom to się może średnio podobać, przecież czekamy na mecz tyle czasu, a ty odwołują... i mi jako kibicowi też się wydaje że można by było ograniczyć się do opasek i minuty ciszy

ale jeśli sobie pomyślę, że miałbym grać w piłkę, gdzie mój kumpel wczoraj zmarł, to średnio to widzę. Widocznie liga mogła też sobie pozwolić na to, by przekładać kolejkę.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 13:24

Temat na razie zamykam, ponieważ najpierw czeka nas mecz z Romą, a dyskusja o odwołanym meczu idzie niepotrzebnie w złą stronę.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 22:57

Wykruszył nam się Fabio, więc trzymajmy kciuki za Matriego w środe, albo przynajmniej 60 minut dla Alexa, poza tym wpuścić Cesaresa, bo Lichy słabiej ostatnio w ataku, poza tym ważne z meczu z Cesenna będzie szybkie strzelenie bramki i wydaje mi sie, że większe szanse na to będzie miał Urus niż Szwajcar, a do tego dobrze bybyło jakby wykartkował się Barza, bo w meczu z Novarą też nie będzie jakoś szczególnie potrzebny - miejmy nadzieje, ale póżniej kilka ciekawszych spotkań, więc na Lecce, Atalante i Cagliarii lepiej nie żeby był "czysty".


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 23:22

Cesena ostatnio seria... pieciu remisow pod rzad :prochno:

Co tu duzo gadac, nie biore pod uwage innej opcji, niz nasza wygrana. Jestesmy w swietnej formie, dzisiaj na pelnych obrotach tak naprawde musielismy grac tylko przez 30 minut.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:06

Cesena... hmm.. niby powinni już odpuścić, bo przecież utrzymanie się w lidze jest dla nich już ekstremalnie niemożliwe, a tymczasem oni nieźle cisną jak na drużynę ich pokroju. Pięć spotkań z rzędu bez porażki.
Wiadomo, ogórki nam nie leżą, ale mam nadzieję, że mecz potoczy się po naszej myśli. Najgorsze co może się stać, to luz naszych w trakcie meczu


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:21

Mam nadzieję, że nie będzie żadnego klopsa w naszym wykonaniu. Nie, kiedy nasi piłkarzy wykonali już tyle roboty. Nie ma opcji, jak 3 kolejne punkty, potem następne i tak aż do samego końca. Myślę, że 2:0 jest jak najbardziej do zrobienia i taki wynik też obstawiam.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 10:34

Kurde po tym meczu będziemy znacznie mądrzejsi... Z pewnością natrafimy na autobus. Jeżeli będziemy potrafili udokumentować bramkami olbrzymią przewagę, którą z pewnością będziemy mieli, to pozostałe mecze nie powinny budzić lęku.

Zwróćie Koledzy uwagę na obronę Atalanty(!!! - 4 obrona w lidze) i Cagliari. W takich chwilach potrzebni są kreatywni napastnicy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:34

Zagrożeni są: Matri, Barz, Markiz, Giac i Kutcher, dobrze jakby się niektórzy wykartkowali bo jednak na ostatnie 3 mecze dobrze jakby każdy był dostępny, Bo jednak z Cesenna i Novarą trzeba sobie poradzić bezaplacyjnie coś musi wpaść, byle szybko tak jak wczoraj, bo im wcześniej worek się rozwiąże tym spokojniejsza będzie gra.
Kurcze tak niewiele, ale jeszcze tak daleko. Choć mam nadzieję, że po tych spotkaniach z dwoma outsiderami dołązymy kolejny punkcik przewagi na Milanem.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 20:12

mecz ciężki kolejny typu Juventus vs. autobus lub cały skład pks :< mam nadzieje na szybko strzeloną bramkę i kontrolowanie meczu przez pełne 90minut i kolejny mały kroczek w stronę upragnionego marzenia jakim jest scudetto nr 30 ;) stawiam 0-2 lub 0-3 aczkolwiek najważniejsze są 3pkt i nawet 0-1 bd cieszyło ogromnie :) oby seria Ceseny (5 remisów) została przerwana a nasza passa podtrzymana aż do końca! Forza Magica Juventus!


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 20:36

Conte poprosił Ferrarę o niepowoływanie Luki Marrone na środowy mecz reprezentacji U-21 ze Szkocją, bo martwi się o Marchisio i Vidala. Zdziwił mnie ten news. Czy ktoś zgosił jakiś problem zdrowotny, Conte chucha na zimne, a może chce dać szansę wykazania się Marrone w meczu z Ceseną?


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 21:33

Vimes pisze:Conte poprosił Ferrarę o niepowoływanie Luki Marrone na środowy mecz reprezentacji U-21 ze Szkocją, bo martwi się o Marchisio i Vidala. Zdziwił mnie ten news. Czy ktoś zgosił jakiś problem zdrowotny, Conte chucha na zimne, a może chce dać szansę wykazania się Marrone w meczu z Ceseną?
Na żadnym z włoskich portali o tym nie wspominają, więc raczej nie ma się czym martwić. Być może Conte będzie chciał dać odpocząć któremuś z naszych pomocników, biorąc pod uwagę grę co 3 dni. Może też nasz trener chce mieć do dyspozycji jednego zawodnika więcej w końcówce sezonu (nie ryzykując tym samym kontuzji w trakcie spotkania reprezentacji). Zresztą Marchisio i Giaccheriniemu brakuje jednej żółtej do zawieszenia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w poprzedniej rundzie udało nam się ograć czterech z pięciu rywali, z którymi jeszcze przyjdzie nam się zmierzyć w tym sezonie ligowym. Punkty straciliśmy z Cagliari, ale tym razem zmierzymy się z tym zespołem na neutralnym terenie. Ogólnie rzecz biorąc nie radziliśmy sobie w tym sezonie z ogórami, ale nie z tymi konkretnymi zespołami.

Cesena notuje ostatnimi czasy głównie remisy. Autobus postawią na pewno, ale jesteśmy w wybornej formie i 3 pkt muszą być. Woli walki, serca do gry nie powinno zabraknąć - Conte potrafi przecież zadbać o odpowiednią motywację. Liczę na pełną koncentrację i cyniczną postawę.


Zablokowany