Serie A (32): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 15:51

hehe dobre :) ciekawe jak Milanowi to wyliczyli :) Powinni miec jakies 5-10 pkt mnie i walczyc z Lazio o 3 miejsce :) dobre :) ale prima aprilis byl juz tydzien temu :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 17:16

Oglądałem ostatni mecz Lazio z Napoli i muszę powiedzieć, że mimo iż Rzymianie wygrali dość efektownie 3-1, to wrażenie na boisku zostawili raczej kiepskie (nie mówiąc o naszych niedawnych rywalach z Neapolu). Ogólnie rzecz biorąc cały ich mecz wyglądał nie za ciekawie - piłka włoska w najnudniejszym wydaniu, poza dwoma chwilami, dla których warto było tamten mecz oglądać (przepiękna asysta piętką Lavezziego na 1-1 i wspaniała bramka Mauriego nożycami na 2-1).

Pozostaje wierzyć, że nasi chłopcy podejdą na pełnym zaangażowaniu do środowego meczu (jak z Palermo czy Napoli), w końcu gramy znów przy komplecie publiczności, no i przeciwnik to obecnie trzecia drużyna ligi. Myślę, że jeśli podtrzymamy koncentracje i intensywność gry, to przy zachowanym czystym koncie możemy strzelić od 1 do 3-4 bramek. Byle dopisało nam szczęście, bo bezsprzecznie jesteśmy obecnie zespołem dużo lepszym od Lazio.


Pozdrawiam!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 20:04

A tak psy na nim wieszali wszyscy ! A chlop sie pozbieral po tych wpadkach kilku i teraz jest silnym punktem Najlepszej defensywy w Serie A Smile
Takie wyroznienie cieszy i oby bylo ich wiecej ! Brawo Leo !!
No i co z tego? Ile meczy zagrał na wysokim poziomie? 4-5? Mnie przekona dopiero gdy rozegra na solidnym poziomie, bez większych kiksów jakieś pół przyszłego sezonu + dobre mecze w LM, najlepiej z jakąś drużyną z topu. Tyle na ten temat. Ale oczywiście pochwalić go można za postawę w ostatnich meczach i podziękować za decydujące gole.

Lazio trzeba rozwalić, nie ma innej opcji. Są w przeciętnej formie, gramy u siebie i jesteśmy w gazie, w dodatku mamy wielki cel do zrealizowania, a do tej pory pokazaliśmy Milanowi, że nie odpuścimy i presja nas nie zje.
Do meczu z Atalantą i Cagliari jestem spokojny.
Idealny moment by drużyna poczuła presję walki o mistrzostwo, drugie miejsce praktycznie pewne, więc jeżeli nie teraz to kiedy?
Od meczu z Violą oglądamy bajkę, niech to senne marzenie trwa do końca sezonu!


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 20:40

Imo teraz już nie ma podziału na łatwe i trudne mecze.
Teraz zostało nam łącznie 8 finałów i każdy kolejny mecz trzeba traktować jak mecz o mistrzostwo.
Mamy przewage i jeżeli sami nic nie popsujemy to scudetto jest nasze, nei musimy suie na nikogo (poza sobą) oglądać i to jest najlepsza z mozliwych sytuacji - wiemy o co gramy i licza sie tylko zwyciestwa.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 20:59

Jeszcze 2 dni do meczu - szkoda ze to nie dzisiaj :/ Jutro licze na Chievo i sensacyjne 1-1 !! :) Znajomi nie moga sie nadziwic serii meczow Juve bez porazki :) wiec tez beda ogladac mecz z Lazio :) nie mozemy zawiesc:)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 22:33

pakman pisze:Jeszcze 2 dni do meczu - szkoda ze to nie dzisiaj :/ Jutro licze na Chievo i sensacyjne 1-1 !! :) Znajomi nie moga sie nadziwic serii meczow Juve bez porazki :) wiec tez beda ogladac mecz z Lazio :) nie mozemy zawiesc:)
Mam w klasie milaniste ;) ziomek był taki pewny awansu z barceloną i zgarnięcia scudetto, a teraz powoli mu koparka opada :D chociaż na scudetto jeszcze szanse mają to ja mówie, że do puki Juve nie przegra meczu w lidze to nie straci tytułu!


siemian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2012
Posty: 37
Rejestracja: 15 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 01:53

Łoles pisze:Imo teraz już nie ma podziału na łatwe i trudne mecze.
Teraz zostało nam łącznie 8 finałów i każdy kolejny mecz trzeba traktować jak mecz o mistrzostwo.
Mamy przewage i jeżeli sami nic nie popsujemy to scudetto jest nasze, nei musimy suie na nikogo (poza sobą) oglądać i to jest najlepsza z mozliwych sytuacji - wiemy o co gramy i licza sie tylko zwyciestwa.
Dokładnie, liczę, że Conte nawet nie będzie musial specjalnie mobilizować piłkarzy do dawania z siebie 100% możliwości w tych pozostałych spotkaniach. W końcu to dla wielu z nich szansa na życiowy sukces i to w barwach tak wspaniałego klubu. 8)


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 10:42

Do meczu 1 dzień i 10 godzin. Ile można czekać?! :D

Czeka nas teraz ostatnia prosta. PRAWDZIWY sprawdzian w postaci 8 meczów. Niestety jestem pewien, że wszystkiego nie wygramy, bo taką passą to mogą się pochwalić Barca, Real, ManU itd. ale nie my. Na szczęście Milan z pewnością też straci punkty, mam nadzieję, że już dzisiaj!

Lazio Rzym - klub, który powinniśmy w naszej i ich obecnej formie zmieść z powierzchni ziemi. Jesteśmy w gazie, oni wygrali ostatnio ze słabiutkim Napoli. Na wyjazdach praktycznie nie istnieją, a Juve każdy mecz dominuje do bólu, dlatego powinniśmy spodziewać się meczu jak co tydzień, czyli kontroli przez całym mecz i mam nadzieję na strzelenie 2 czy 3 bramek przy jednoczesnym zachowaniu czystego konta.

Jednak Lazio to Lazio. Potrafi zaskoczyć ale chyba nie jutro. Jeśli stracimy 2 punkty, to z własnej winy i nieskuteczności. Jestem jednak dobrej myśli. Nie ma mowy o stracie kompletu. Liczę na chłopaków i Conte. Podwójna mobilizacja!!! :D


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 11:26

Też już nie mogę się doczekać. W ataku od pierwszych minut zobaczymy najprawdopodobniej Matriego i Vucinica. Mamy kilku zawodników, którzy muszą się pilnować, ponieważ kolejna żółta kartka eliminuje ich z następnego meczu m.in. Barzagli, Marchisio, Pirlo, Marti, De Ceglie i Gianccherini. Najlepsze jest to, że obaj trenerzy będą mieli do dyspozycji wszystkich swoich graczy więc zobaczymy drużyny w najsilniejszych składach. DO BOJU BIANCONERI!


Z Juventusem od 2004 roku!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 15:33

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=89790

Może dojść do kilku roszad w składach. Reja ogłosił, że kontuzji doznali Radu i Konko (w moim odczuciu poważne osłabienia), może nie wystąpić także Hernanes (wcześniej mówiło się o tym, że piłkarz rozpocznie mecz na ławce) - co do tego piłkarza ma jeszcze zostać podjęta decyzja.

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=89770

Conte podczas konferencji prasowej poinformował, że z jakimiś problemami boryka się Marchisio, a w nocy gorączkę miał Bonucci. Stan obu piłkarzy ma zostać jeszcze oceniony.


NoWaCzEk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2005
Posty: 106
Rejestracja: 22 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 15:43

jareckijuve pisze:Też już nie mogę się doczekać. W ataku od pierwszych minut zobaczymy najprawdopodobniej Matriego i Vucinica. Mamy kilku zawodników, którzy muszą się pilnować, ponieważ kolejna żółta kartka eliminuje ich z następnego meczu m.in. Barzagli, Marchisio, Pirlo, Marti, De Ceglie i Gianccherini. Najlepsze jest to, że obaj trenerzy będą mieli do dyspozycji wszystkich swoich graczy więc zobaczymy drużyny w najsilniejszych składach. DO BOJU BIANCONERI!
Obaj trenerzy będą mieli do dyspozycji wszystkich swoich graczy? Najpierw dowiedz się dokładnie, a później pisz bzdury. Co do meczu, to mam lekkie obawy, ale nie przed porażką tylko remisem... Strasznie męczymy się do strzelenia pierwszej bramki. W Palermo, do momentu strzelenia bramki zawodnicy zachowywali się, jakby każdy z nich chciał sam mecz wygrać(bardzo niecelne strzały z dystansu). Padła bramka i wrócił spokój i mozolnie wypracowywane sytuacje(z każdą minutą coraz więcej). Jeśli strzelimy szybko bramkę, to możemy być świadkami egzekucji w postaci 4-5:0. Wszystko zależy od chęci i dyspozycji ofensywnych graczy. Proponuję, żeby w meczu żółte kartki dostali Barzagli i Pirlo. W ten sposób "wyczyszczą" sobie konto na mecz z Romą. Ten sezon jest zbyt piękny, żeby miał się tak szybko skończyć. Nowy stadion, świetna seria... Tu musi być 30 mistrzostwo i puchar Coppa Italia! ;) FORZA JUVENTUS!


NOI VOGLIAMO QUESTA VITTORIA!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 15:49

NoWaCzEk pisze: Co do meczu, to mam lekkie obawy, ale nie przed porażką tylko remisem... Strasznie męczymy się do strzelenia pierwszej bramki. W Palermo, do momentu strzelenia bramki zawodnicy zachowywali się, jakby każdy z nich chciał sam mecz wygrać(bardzo niecelne strzały z dystansu). Padła bramka i wrócił spokój i mozolnie wypracowywane sytuacje(z każdą minutą coraz więcej).
Nie bierzesz pod uwagę, że z Lazio ta gra będzie wyglądać inaczej. Rzymianie nie zamkną się raczej we własnym polu karnym i powinni się otworzyć. W takich sytuacjach gra się nam łatwiej. Jeszcze chyba nikt w obecnym sezonie nie grał z nami tak pasywnie jak Palermo.


NoWaCzEk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2005
Posty: 106
Rejestracja: 22 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 16:08

mrozzi pisze:
NoWaCzEk pisze: Co do meczu, to mam lekkie obawy, ale nie przed porażką tylko remisem... Strasznie męczymy się do strzelenia pierwszej bramki. W Palermo, do momentu strzelenia bramki zawodnicy zachowywali się, jakby każdy z nich chciał sam mecz wygrać(bardzo niecelne strzały z dystansu). Padła bramka i wrócił spokój i mozolnie wypracowywane sytuacje(z każdą minutą coraz więcej).
Nie bierzesz pod uwagę, że z Lazio ta gra będzie wyglądać inaczej. Rzymianie nie zamkną się raczej we własnym polu karnym i powinni się otworzyć. W takich sytuacjach gra się nam łatwiej. Jeszcze chyba nikt w obecnym sezonie nie grał z nami tak pasywnie jak Palermo.
W sumie masz racje;) A dodatkowym atutem będzie nasza wspaniała publiczność, co w sumie musi dać 3pkt. Zasłużyliśmy na to mistrzostwo. Po tylu latach posuchy jest szansa zrobić coś pięknego i ja w to wierze od początku. FORZA!


NOI VOGLIAMO QUESTA VITTORIA!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 16:27

Wynik jest zagadką, ale jedno jest pewne: jeżeli będzie remis/przegrana, wielu użytkowników zwali to na 3-5-2.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2012, 16:43

Osobiscie licze jeszcze na niespodzianke w Veronie dzis wieczorem :wink:
A co do jutrzejszego starcia, jesli zagramy w takim gazie jak ostatnio, to Lazio nie zostanie nic innego jak wyjmowac kilkukrotnie pilke z siatki.


Zablokowany