Serie A (29): JUVENTUS 2-0 Inter [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 22:47

Skibil pisze:
mateo369 pisze:
Kimi pisze: Rodzi się pytanie - dlaczego wciąż nazywają to spotkanie Derbami Włoch.
No właśnie dlaczego? przecież Juve nie zasługuje już na to miano, bo niesłusznie ale jednak graliśmy w 2 lidze. No ale nazwa Derby d'Italia jest już tradycją i to zawsze bedzie pojedynek Juve-inter.
Dokładnie o to mi chodziło. Graliśmy w drugiej lidze i teraz definicja Derbów Włoch powinna się zmienić z: "dwie drużyny które nigdy nie spadły z ligi" na "dwie najbardziej utytułowane drużyny" albo nie używać tego zwrotu w ogóle.
Nigdy nie spadliśmy z ligi. Zostaliśmy spuszczeni do drugiej ligi, relegowani z pierwszej. Ale jako jedna z dwóch drużyn, nigdy z tej ligi nie spadliśmy. Milan miałby podobną sytuację, ale po tym jak zostali relegowani i wrócili, w następnym sezonie już normalnie spadli.


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 22:50

My nigdy nie spadlismy, co najwyzej nas do drugiej ligi zepchneli, dlatego uznajemy te definicje za jak najbardziej aktualna :)

Edit: Szikit byl piewszy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 22:51

Kimi pisze:Rodzi się pytanie - dlaczego wciąż nazywają to spotkanie Derbami Włoch.
Wiem, że nie do końca o to chodzi w Twoim pytaniu, ale pokuszę się o interpretację. Wszyscy wiemy, że Inter wybitnie utytułowany nie jest, no właściwie oni muszą sobie te swoje braki rekompensować właśnie udziałem w takim meczu, zaszczytnym (bo takim jest możliwość gry z Juventusem) meczem.

Nie ma co dużo rozmyślać. Jedyny słuszny wynik to nasze zwycięstwo.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 23:09

Skibil pisze:Nie rozumiem, dlaczego wciąż nazywacie to spotkanie debrami Włoch. Po farsopoli to spotkania z Milanem (jako drugą najbardziej utytułowaną drużyną) powinny być derbami Włoch.
choćby dlatego, że to taki mały pstryczek w stronę kibiców Mialnu:P Historia tak nazwała te mecze i tego się trzymajmy!


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 23:14

Nie przegramy, DPL na meczu :D . Caceres za Lichego, w środku Bonucci i Chiellini. Vidal+Marchisio+Pirlo+Del Piero+Vucinic+Matri/Pepe ? Możemy mocniej z tym składem ? Jak obrona nie odwali nic strasznego, a atak wykaże się skutecznością... wygramy. Jesteśmy lepsi od interu w tym sezonie. Trzeba mądrze spędzić najbliższe 3 dni i mocno wejść w spotkanie z merdami.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 23:20

nie wiem czemu ale dzisiejszy mecz Man City - Chelsea troche mi sie skojarzyl wlasnie z naszym niedzielnym z Interem, podobne kursy u bukmacherow na City i na Juve, oboje gospodarze, i oboje zajmuja 2 miejsca w swoich ligach,. Chelsea jak i Inter slabiej grające w tym sezonie i zajmujące podobne miejsca w lidze.. i gdy Chelsea prowadzilo po golu z 60 min i tak pomyslalem, ze i my przegramy z Interem, ale koncowka nalezala do Man City i taki wynik i dramaturgie sobie życze 2:1 wygrac w koncowce, przegrywając 0;1 :)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2012, 00:41

rammstein pisze:nie wiem czemu ale dzisiejszy mecz Man City - Chelsea troche mi sie skojarzyl wlasnie z naszym niedzielnym z Interem, podobne kursy u bukmacherow na City i na Juve, oboje gospodarze, i oboje zajmuja 2 miejsca w swoich ligach,. Chelsea jak i Inter slabiej grające w tym sezonie i zajmujące podobne miejsca w lidze.. i gdy Chelsea prowadzilo po golu z 60 min i tak pomyslalem, ze i my przegramy z Interem, ale koncowka nalezala do Man City i taki wynik i dramaturgie sobie życze 2:1 wygrac w koncowce, przegrywając 0;1 :)
Ja życze nam wszystkim totalnej dominacji niczym wyjazd z Fiorentiną.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 01:01

yanquez pisze:Ciekawe, jaka będzie stawka na +2,5?
Widze, ze w okolicach 1.75 - 2.10 sie kreci.

Jesli Pirlo dobrze wejdzie w mecz, a Alex pogra chociaz ostatnie 30minut, to licze na 2:0.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 15:27

Akurat w tym wypadku liczę na zwycięstwo i nie ważne kiedy, ile, jak i kto strzeli 3 punkty muszą być z Interem, u siebie, na nowym stadionie. Oczywiście im więcej tym lepiej ale 3 punkty muszą być nasze.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 15:31

Musimy ich ulać! Kiedy jak nie teraz?


klusek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2012
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 2012

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 15:47

Podobno ADP wyjdzie w podstawie :bravo:

___________________________
http://tnij.com/forzajuve


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 16:16

klusek pisze:Podobno ADP wyjdzie w podstawie :bravo:
___________________________
http://tnij.com/forzajuve
Skąd wiesz? Conte Ci mówił :D

A tak poważnie... wole Dle Piero niż Boriello :dance: Nie mogę się już doczekać niedzielnego wieczoru.


FORZA JUVE !!!
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 16:27

Na wypuszczenie Adp nie ma co raczej liczyć. Conte w tym temacie pozostaje wierny swym Panom (jak ktoś już zauważył na forum, AA raczej nie ma problemu z tym że ich największa gwiazda nie gra - ba! nawet jest mu to na reke - o ile przy okazji nie jego to 'rada' udzielona Anotnio - Alex chce grać, nie gra, odchodzi z własnej woli, kibice płaczą ale do AA pretensji nie mają, proste?), i co raz bardziej wierzę w przekonanie, że i chęć osobistej vendetty nim kieruje (wystawianie Borka w ataku z pozycji siedzącego Alexa musi być cholernie bolesne).


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 18:01

klusek pisze:Podobno ADP wyjdzie w podstawie :bravo:
klusek pisze:Panowie kto to jest ADP ?
Jak długo żyje to takiego pajacowania to na tym forum nie widziałem jeszcze.

Interiści żartują, że szanse ich wzrastają dlatego, że są aktualnie na poziomie Catanii, Parmy czy innego Cagliari, a my z takimi zespołami sobie radzimy gorzej. Dowcipnisie.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 19:36

marek.siedlce pisze: A tak poważnie... wole Dle Piero niż Boriello
Co ty gadasz?!
Del Piero to taki wolny jest i mało strzela.
Boriello to przynajmniej walczy i chce mu się grać.

Chciałbym widziec inter na kolanach.


Zablokowany