Serie A (25): Milan 1-1 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Czarek_88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 stycznia 2012
Posty: 52
Rejestracja: 26 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:36

Jak nie zmienimy ustawienia to będzie dramat
Co robi na boisku Boriello?
Na boisko Pepe Giak i ADP
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2012, 21:37 przez Czarek_88, łącznie zmieniany 1 raz.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:36

pierwsza porazka zbliza sie wielkimi krokomi. gdyby nie błąd sedziego byloby juz po meczu. najlepszy zdecydowanie Vidal. jedyny cos probuje. w 2 połowie chcę zobaczyc chociaz charakter, ktorego w 1 polowie nie bylo. wiedzialem ze tak bedzie. DO BOJU BIANCONERI!!!

PS: Bonucci :angry:
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2012, 21:38 przez mazi12, łącznie zmieniany 1 raz.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Ten sędzia to jest pomyleniec. Nie widziałem ani jednego meczu, który prowadzony byłby bez żadnych kontrowersji z udziałem tego typa. Musimy liczyć na cud, taki jak z meczu w Neapolu. Powinien wejść Giaccherini i Vucinic.


Obrazek
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Trzeba przyznać, że Bono ma fantazje. W jednej akcji zaliczyć asystę i bramkę. Czapki z głów.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Czyżby deszczowy był na czacie? :P

Generalnie nie istniejemy w tej pierwszej połowie. Milan nas ciśnie aż żal patrzeć. Sędzia popełnia sporo błędów(czy przypadkiem jak pan T. sędziował kiedyś mecz Juve nie było podobnie?), ale nie uznanie bramki dla Milanu to już mistrzostwo świata...
Oczywiśćie brawa dla Bonucciego- piękne podanie i rykoszet...
Krótko mówiąc- mam nadzieję, że Conte solidnie ich opier... w przerwie. W sumie siebie też może, bo niektóre jego decyzje są niezrozumiałe...
Mam nadzieję, że w drugiej będzie lepiej. Wierzę że Conte zdziała cuda :)

E: wpadłem na taki pomysł- czy Bonucci przypadkiem nie jest agentem morattiego? Przecież on praktycznie w każdym meczu prezentuje groźne akcje przeciwnikom... :roll:
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2012, 21:43 przez artur07, łącznie zmieniany 1 raz.


_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Oby drugie 45 minut jakoś lepiej wyglądało, bo nas wypunktują jak Arsenal.
?Bonuczi?


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Na razie gramy wujowo. O tym, że powinno być 2:0 wiadomo. Przez pierwsze pół godziny wyglądało to jak mecz z pierwszej rundy tylko w odwrotną stronę.
Druga połowa coś powie o tym na ile jesteśmy w kryzysie, a na ile ta połowa akurat była zła. Zmiany w ataku niestety nie przyniosły korzyści. Forza!
Mimo wszystko wpuściłbym ADP w takich okolicznościach przyrody i Giacca za Estigarribię.
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2012, 21:39 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale ja chcę DE CEGLIE oglądać w pierwszym składzie, a nie tą karykaturę piłkarza Estigaribię.

Powinno być 0:2.

Jak coś się po przerwie nie zmieni to dostaniemy w dupsko 0:2 albo 0:3... :(


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:37

Boriello out, dawać Vucinica. Za Estiego wolałbym widzieć Caceresa, gorzej nie zagra.
Ciekawe, czy odezwie się ten koleś, który z uporem maniaka próbował nam wmawiać, że Bonnu jest dobry, bo jako jedyny stara się wybijać piłkę z głową :prochno:
Ale nie załamuje się, od poczatku sezonu wiadomo, że Milan jest dużo lepszy, a my jesteśmy na początku drogi. Przyda się taki zimny prysznic. Po meczu napiszę kilka spostrzeżeń. Teraz liczę na remis, porażką też się nie przejmę.


kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:38

Bonucci i ... WSZYSTKO JASNE 8)


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:38

No cóż, nastroje jak w przerwie meczu z Napoli :/ I oby odpowiedź była podobna.
Bo na razie na plus tylko Buffon i Vidal. Cała reszta gra piach.


Przede wszystkim nie ma połączenia między napastnikami a pomocnikami- wszystkie piłki zagrywane do przodu są czyszczone przez Milan, brakuje elementu zaskoczenia. A nawet jak piłka dojdzie do Fabio czy Marco, to Ci mogą sobie co najwyżej podłubać w nosie, bo natychmiast są potrajani, a podać nie ma do kogo:/


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:39

Łukasz pisze:1. Sędzia okradł Milan.
2. Ktoś jeszcze broni Bonucciego? WON!
Niestety ale gramy dziś na prawdę słabo i jesteśmy tłem dla Milanu. W ogóle jakoś brak w nas agresji (tej pozytywnej) i pomysłu na grę.

To co zrobił Bonucci woła o pomstę do nieba :/ Miał dzisiaj 2 takie straty ale jedna zakończyła się stratą bramki.

Esti na początku popisał się ładnym odbiorem, po to żeby chwilę później zachować się fatalnie.

W środku pola jedynie Vidal coś gra. Marchisio w ogóle niewidoczny :/

Oj bierzmy się za siebie bo inaczej na prawdę czarno to widzę (tym bardziej że już powinno być 2:0 :( )


ObrazekObrazekObrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:39

Milan miażdży nas naszą własną bronią. Gramy na stojąco, praktycznie nie ma wymienności pozycji i liczymy na łaskę sędziego. Zła dobrana taktyka, a drużyna po prostu została zajechana przez Conte, bo piłkarze nie są w stanie dać z siebie tyle i ile w poprzedniej rundzie. Niestety karny członek dla naszego trenera za tą połowę.

Jedynymi zawodnikami zasługującymi na wyróżnienie w tej połowie są Vidal i Buffon. Niech się Markucjo lepiej przebudzi, bo coś mu się życiówka skończyła. Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie trzeba będzie zatrudnić nie minimum jednego środkowego pomocnika, a dwóch.


Franusss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:39

Co to za zespół w koszulkach w zebrę ? .... BO NIE MOGĘ GO POZNAĆ :/ .... Masakra co się dzieje. To samo co z Realem podczas meczów z barceloną nie dobrze ! Przy meczach z najważniejszym rywalem nie mogą się skupić.


"Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie."

José Mourinho

JUVE JUVE FORZA JUVE !
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2012, 21:39

Co myślał Conte wystawiając Estigarribię? Czemu gra Bonucci a nie Caceres? Czemu na boisku nie ma Vucinica?
Ktoś znajdzie jakieś racjonalne wytłumaczenie?


Obrazek
Zablokowany