Coppa Italia (1/2): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 08:00

Powiedźcie mi, gdzie się podziały posty z topica z meczu z Sieną bodajże 6 strona, gdzie ktoś z nas podawał dobre linki do "al dżaziry" :) Wraz z instalką i instrukcją da takiego klienta.
Bo zdaję się, że tam mecz dziś też poleci, a jakość tam była konkretna. Zapisał ktoś te linki może? :P

EDIT: Dobra znalazłem już :P http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... ht=#606161 :P


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 09:02

Al Jazeera transmituje wszystkie mecze Juve? Czy może większość? Bo wiem, że często mi się rzuca w oczy w tematach meczowych ale nigdy nie zwracałem na to większej uwagi..


AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 09:28

wie może ktoś czy RAI 1 będzie kodować dzisiejszy mecz?
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2012, 17:45 przez AkuqJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 09:31

Hoffman pisze:Al Jazeera transmituje wszystkie mecze Juve? Czy może większość? Bo wiem, że często mi się rzuca w oczy w tematach meczowych ale nigdy nie zwracałem na to większej uwagi..
No właśnie też się zastanawiam, jeżeli tak to beka zapodał niezłe źródło wysokiej jakości :)
Sam będę próbował na tym Simple TV chyba, że już ktoś wie, że to tam nie poleci dzisiaj.. (z przyczyny np, że nie mają prawa do Pucharu Włoch)


Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 09:37

hmm, z tego co pisał beka zrozumiałem, że w tematach meczowych na forum Juventuz przed każdym meczem pojawiają się linki

temat Milan-Juventus :wink: żeby przemieszczać się między tematami trzeba wcisnąć na dole strony "<<Previous Thread : Next Thread>>" - to tak na przyszłość

teraz trzeba tylko czekać aż ktoś coś zarzuci


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 10:46

Wg mnie Del Piero zagra od początku, to samo z Padoinem. Wnioskuje to na podstawie wywiadu Gazzetty z Conte.

Myślę, że spokojnie jesteśmy w stanie wygrać z Milanem.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 10:55

Przewidywany skład:

JUVENTUS (3-5-2): Storari; Caceres, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Giaccherini, Pirlo, Marchisio, Estigarribia; Borriello, Del Piero.
A disp.: Buffon, De Ceglie, Barzagli, Padoin, Elia, Matri, Quagliarella.

Vidal jest chyba w słabszej formie, bo Conte mu daję odpocząć, ale zobaczymy jak to będzie naprawdę.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 11:12

ewerthon pisze:Przewidywany skład:

JUVENTUS (3-5-2): Storari; Caceres, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Giaccherini, Pirlo, Marchisio, Estigarribia; Borriello, Del Piero.
A disp.: Buffon, De Ceglie, Barzagli, Padoin, Elia, Matri, Quagliarella.

Vidal jest chyba w słabszej formie, bo Conte mu daję odpocząć, ale zobaczymy jak to będzie naprawdę.
Super, czyli zagramy ofensywnie z Estigarribią. Dobry pomysł.
Ale nie jestem pewien co do Boriello w wyjazdowym spotkaniu. Oj będą gwizdy..


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 11:41

Ja tam w tym meczu licze ze wkoncu cos Pyrlo strzeli(kiedy on ostatni raz bramke strzelil? Pamieta ktos?)... Brameczka na San Siro przeciwko Milanowi napewno by smakowała niezwykle przyjemnie. A i frustracja milanistów sięgnęłaby pewnie zenitu. :lol:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 12:00

it doesn't matter pisze:Ja tam w tym meczu licze ze wkoncu cos Pyrlo strzeli(kiedy on ostatni raz bramke strzelil? Pamieta ktos?)...
Jeżeli mnie pamięć nie myli to ostatniego gola w barwach Milanu zdobył 2 października 2010 roku w wyjazdowym meczu z Parmą. Jednak napisać, że to był gol to za mało, bo to był Gol przez duże "G": http://www.youtube.com/watch?v=SZz91uBZSRE :bravo:. Natomiast w reprezentacji ostatnią bramkę zdobył 7 września 2010 roku w spotkaniu z Wyspami Owczymi: http://www.youtube.com/watch?v=BU6_J2sLWgc.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 12:44

pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:* - pozdro Panie Zet 8).
łohohoho, suchar na sześć karoli
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnim razem opowiedziałem suchara na 6 Karoli, w 1979 roku.

Ja w dzisiejszym meczu chce Padoina, nawet kosztem Estiego. Reszta skladu wporzo poza Boriello, dlaczego DP nie moze wyjsc z Quagiem? :roll: Rowniez chcialbym zobaczyc Caceresa w 3 osobowym bloku obronnym, co wedlug zapowiedzi ma szanse sie stac.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 13:17

Czy ktoś się nie orientuje czasem czy któryś z wymienionych kanałów na pierwszej stronie jest dostępny w pakiecie Cyfry+? :lol:


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 13:17

Fajnie by bylo Caceresa wkoncu mozna bedzie znowu zobaczyc ;) Tylko mam nadzieje ze z Borriello to bedzie pomylka , jakos nie przekonaly mnie do niego te minuty ktore spedzil na boisku wygladal na strasznie zagubionego


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 13:31

Ciekawe jak wyjdzie milan na to spotkanie. Conte niby chce wygrac puchar wloch, pewnie w sklad wejdzie kilku rezerwowych jak nie polowa. Nie chcialbym jedynie Boriello, widac ze nie odnajduje sie w taktych tym bardziej na boisku, zero kreatywnosci, mial okazje ze Siena bodajze, pilke mial na glowie i nie trafil w nią czysto, gdzieś na rzut rożny wybił, może miał za mało czasu nie wiem, ale jak wchodzi to nic ciekawego nie wnosi do gry, przewraca się i nic wiecej.

Boriello lawka, i moze byc dobry mecz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 13:44

Na satkurierze podają że mecz ma być także na niekodowanym od jakiegoś czasu Rai HD.


Zablokowany