Coppa Italia (1/2): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 05:20

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się, że przegramy, a tutaj takie zaskoczenie. I jeszcze jaki debiut Caceresa. Któż to wie - może sięgniemy w tym roku po dłuższej przerwie po CI.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 06:43

Martin drugi debiut marzenie , w obronie jakos nie blyszczal , ale nadrobil bramkami :D Borriello dla mnie to jest nieporozumienie wyglada jak dziecko we mgle , Estigarribia tez slabo . Cyganowi nie szlo trzeba bylo inaczej "zablysnac" znow bedzie przepraszal ? Mam nadzieje ze chama ktos ustrzeli niedlugo :P


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 07:57

Tego kretyna nie powinno się wypuszczać z klatki:
http://www.youtube.com/watch?v=iowhbAuUvlM

Brawo chłopaki! Ruleta Pirlo bezcenna...

@down here
przeczytajcie koniecznie ten artykuł!
"Urugwajczyk przejął bezpańską piłkę 20 metrów przed bramką Milanu i technicznym strzałem pokonał bramkarza Milanu Amelię. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie i Juventus przed rewanżowym meczem w Turynie znajduje się w komfortowej sytuacji."

"Swoich okazji nie wykorzystały asy gospodarzy Ibrahimović i Giaccherini."
:angry: :angry: :angry:
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2012, 08:36 przez yanquez, łącznie zmieniany 2 razy.


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 08:19



By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 08:47

yanquez pisze:
@down here
przeczytajcie koniecznie ten artykuł!
"Urugwajczyk przejął bezpańską piłkę 20 metrów przed bramką Milanu i technicznym strzałem pokonał bramkarza Milanu Amelię. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie i Juventus przed rewanżowym meczem w Turynie znajduje się w komfortowej sytuacji."
Czyli co, to nie prawda? Przecież tak się mówi, że dla gości bramki liczą się podwójnie. Chyba, że miałeś coś innego na mysli.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:03

To nie prawda, ale tak się mówi, więc imo nie jest to błąd. Natomiast Giaccherini [*]/ Eh, wiedza polskich dziennikarzyn...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:15

Osobiście mi ciężko oglądać takie mecze od strony merytorycznej. Emocje jednak zwykle biorą górę, przynajmniej za pierwszym razem. Paru użytkowników racjonalnie chłodno podchodzi do tej wygranej, ganiąc wręcz osoby, które po prostu wybuchają szczęściem. Ja mam na to jedno wyjaśnienie, w poprzednich sezonach doświadczyli wielu przykrych momentów z udziałem Juventusu - dlatego w takiej częściej sezonu wygrana z Milanem na ich terenie nie może po prostu nie cieszyć. Ma ktoś zdjęcie jak, albo urywek jak Pirlo robi ruletę?

Caceres zawalił przy bramce? Będzie ktoś to pamiętał? Nie, każdy będzie ten mecz kojarzył z fantastyczną drugą bramką. Forza Juve!


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:21

zoff pisze:Ma ktoś zdjęcie jak, albo urywek jak Pirlo robi ruletę?
Masz:
http://www.youtube.com/watch?v=Rub1fKpjTIo
Chociaż trzeba przyznać, że w trakcie meczu wyglądało to ZNACZNIE efektowniej...

Super zaliczka przed rewanżem. Mamy bardzo duże szanse... Mimo wszystko: Milan jest baaardzo słaby w meczach z rywalami z top7.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:25

z tą drugą bramką skojarzył mi się ten gol

ale bym się śmiał jakby Ibrę zawiesili też w CI :lol: a z tego co mówi Chiellini, to mu się należy. Puknąć Milan na SS to zawsze niesamowite uczucie, nieważne jakim składem, to zwycięstwo smakuje idealnie. Dla własnego smaku doprawiłbym je jeszcze lepszą grą Del Piero, no ale niestety, nie tym razem...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:26

yanquez pisze:Milan jest baaardzo słaby w meczach z rywalami z top7.
Fakt. Whoscored.com wrzucili w tym tygodniu małą tabelę drużyn bodaj top6. Milan na ostatnim miejscu z zaledwie 2 pkt. Co to oznacza? Że świetnie grają z słabiakami, regularnie wręcz wygrywając. A takie drużyny wygrywają Scudetto...


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:42

pablo1503 pisze: A może przejdziemy na 3-5-2 na stałe?
Buffon
Lichtsteiner - Barzagli - Chiellini
Pepe - Vidal - Pirlo - Marchisio - Caceres
Vucinić - ?(Del Piero, Q, Matri:doh:)
Przejście na ten system, gdy przyjrzeć się pracy Conte, jest baaardzo prawdopodobne. Natomiast jeśli 3-5-2, to na pewno nie w takim zestawieniu. Licht rywalizowałby o miejsce z Pepe, a na lewej pomocy byłby raczej DC (ewentualnie Esti, który oprócz biegania nie ma wiele do zaoferowania), bardziej nadający się od Caceresa (ten teoretycznie mógłby pograć półprawego stopera, choć mnie wczoraj w defensywie nie przekonał - grał tak, jak ostatnio, kiedy był naszym zawodnikiem) do tego systemu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:50

Nie wiem czy Pepe nadaje się do tego systemu? Skoro ofensywnie usposobiony Caceres miał problemy z grą defensywną to co do zaoferowania będzie miał Pepe - praktycznie napastnik? To jest idealna pozycja dla De Ceglie, Lichego, nawet Grosso. Ale chyba nie Pepe. Graliśmy tym ustawieniem bodaj w Neapolu. Pepe zagrał wtedy w środku o ile się nie mylę.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 09:56

zoff pisze:Nie wiem czy Pepe nadaje się do tego systemu? Skoro ofensywnie usposobiony Caceres miał problemy z grą defensywną to co do zaoferowania będzie miał Pepe - praktycznie napastnik? To jest idealna pozycja dla De Ceglie, Lichego, nawet Grosso. Ale chyba nie Pepe. Graliśmy tym ustawieniem bodaj w Neapolu. Pepe zagrał wtedy w środku o ile się nie mylę.
Też o tym myślałem, ale z drugiej strony - mamy mało stoperów i to Caceres musiałby łatać półprawego... A wtedy potrzebny jest równorzędny rywal dla Lichta... A środku zrobiło nam się ciasno.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 10:47

yanquez pisze:Tego kretyna nie powinno się wypuszczać z klatki:
http://www.youtube.com/watch?v=iowhbAuUvlM
Znalazł ktoś to zajście które pokazane jest z bliższa? Bo nie widać dokładnie.
zoff pisze:
yanquez pisze:Milan jest baaardzo słaby w meczach z rywalami z top7.
Fakt. Whoscored.com wrzucili w tym tygodniu małą tabelę drużyn bodaj top6. Milan na ostatnim miejscu z zaledwie 2 pkt. Co to oznacza? Że świetnie grają z słabiakami, regularnie wręcz wygrywając. A takie drużyny wygrywają Scudetto...
Dokładnie...gdybyśmy tylko regularnie ograwali ogórów to mielibyśmy teraz 10-12 pkt przewagi nad Milanem.
Ostatni kwadrans to akcje pod jedną i drugą bramką. Swoich okazji nie wykorzystały asy gospodarzy Ibrahimović i Giaccherini. Natomiast w 83. minucie swoją drugą bramkę strzelił Caceres.
Niewiem czy się śmiać czy płakać.

FORZA JUVE!!


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 11:33

Cytat ze strony acmilan.com.pl

"Wynik konfrontacji otworzył w 52. minucie José Martín Ceres."

Biedaki, nawet nie wiedzą kto ich zniszczył ;D


Jeśli ktoś ma problem ze wstwieniem do jednego składu Caceresa i Lichsteinera to odpowiedź jest prosta - Licy obrona, Martin prawy atak :D


Zablokowany