Coppa Italia (1/4): JUVENTUS 3-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:14

Jestem bardzo ciekawy, jak Conte potraktuje CI... Ciekawe, czy wyjdziemy najmocniejszym ustawieniem, czy będziemy eksperymentować na tle mocnego rywala...

Trzeba zwrócić uwagę na jeden aspekt:
14dni - 5spotkań (m.in. Roma i Udinese)

Lichy wytrzyma?


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:17

wloski pisze:
białas pisze:Napoli być może odpuści ligę i skupi się na CI, itd. itp.
W ostatnich latach ten puchar traktowany jest jako wisienka na torcie. Nie sądzę, że Napoli poświęci siły dla jakiegoś tam sobie pucharu. Będą walczyć o miejsce premiowane awansem w LM i o jak najwyższe miejsce w LM. Puchar Włoch to przepustka do Ligi Europy, którą mają moim zdaniem zagwarantowaną, chyba, że się posypią w czasie sezonu, ale ja w to nie wierzę. Moim zdaniem ktoś z naszej pary wygra ten puchar.
z tymże Napoli w chwili obecnej ma 4 punkty straty do miejsca dające przepustkę do Ligi Europy i 7 do Ligi Mistrzów. czyli dużo, przynajmniej do LM. jeśli będą chcieli zagrać w przyszłym sezonie w Europie, a na pewno będą chcieli, to puchar jest dobrą ku temu okazją, bo jeśli teraz wyeliminują Inter, to w kolejnej rundzie trafią na Chievo lub Sieną a dalej to już tylko finał.

chociaż byłbym zadowolony gdyby to Juventus wygrał CI :D


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:23

yanquez pisze:Jestem bardzo ciekawy, jak Conte potraktuje CI...
Przeciez przed meczem poprzedniej rundy Conte wyraznie dał do zrozumienia, ze bedzie chcial zdobyc po 17(?) latach Puchar Włoch dla Juventusu.

Nie spodziwałbym sie wiec zadnych eksperymentów... Zwłaszcza ze gramy tylko w Serie A i Pucharze Włoch.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:30

it doesn't matter pisze:
yanquez pisze:Jestem bardzo ciekawy, jak Conte potraktuje CI...
Przeciez przed meczem poprzedniej rundy Conte wyraznie dał do zrozumienia, ze bedzie chcial zdobyc po 17(?) latach Puchar Włoch dla Juventusu.

Nie spodziwałbym sie wiec zadnych eksperymentów... Zwłaszcza ze gramy tylko w Serie A i Pucharze Włoch.
Mimo wszystko w meczu z Bologną dał odpocząć wielu zawodnikom, co nie sugeruje aż takiej chęci zdobycia za wszelką cenę pucharu. Liga zdecydowanie ważniejsza.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:33

it doesn't matter pisze:
yanquez pisze:Jestem bardzo ciekawy, jak Conte potraktuje CI...
Przeciez przed meczem poprzedniej rundy Conte wyraznie dał do zrozumienia, ze bedzie chcial zdobyc po 17(?) latach Puchar Włoch dla Juventusu.
No tak. I wypuścił głębokie rezerwy. Graliśmy wtedy:
Storari - Sorensen, B, B, DeCeglie - Marrone, Pazienza, Giac - Krasić, Quaq, DP

Prawie cały zmieniony skład, więc nie uważam, żeby Antek traktował ten puchar serio.

PS. Awatar REWELACJA ;)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:38

Jaki sklad by nie zagral to gramy u siebie i licze na zwyciestwo. W obronie pewnie eksperymentow nie bedzie bo i nie ma z czego wybierac, w pomocy od pierwszej minuty pewnie Marrone i moze Pazienza a w ataku Alex. Dalbym szanse Boriello.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:56

yanquez pisze:
it doesn't matter pisze:
yanquez pisze:Jestem bardzo ciekawy, jak Conte potraktuje CI...
Przeciez przed meczem poprzedniej rundy Conte wyraznie dał do zrozumienia, ze bedzie chcial zdobyc po 17(?) latach Puchar Włoch dla Juventusu.
No tak. I wypuścił głębokie rezerwy. Graliśmy wtedy:
Storari - Sorensen, B, B, DeCeglie - Marrone, Pazienza, Giac - Krasić, Quaq, DP

Prawie cały zmieniony skład, więc nie uważam, żeby Antek traktował ten puchar serio.
A moim zdaniem to własnie przeciwnik jakiego mielismy w poprzedniej rundzie jak i fakt ze gralismy w Turynie determinował taki skład jaki wtedy zostal wystawiony. A nie olewactwo ze strony Antoniego.

Teraz przyjezdza rozpedzona Roma, wiec watpie zeby Antek rowniez i tym razem wystawił skład porownywalny do tego jaki wystapil z Bologną.

Chociaz jak mamy gdzies wkoncu przegrac to niech bedzie to Coppa Italia a nie liga.
yanquez pisze:PS. Awatar REWELACJA ;)
Za jakies 4 miesiace bedzie oficjalnym herbem Juventusu :wink:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 12:10

Ja jednak bylbym skłonny dać pograć rezerwie :P Jednak Liga to priorytet, a odpoczynek paru osobom sie zdecydowanie sprzyda. Dlatego nie spinałbym sie i dał wykazać sie rezerwie. Zresztą, nie jest ona tak słaba, żeby nie mogła powalczyć na jakimś przyzwoitym poziomie z Romą.
Storari;De Ceglie, Chiellini, Bonucci, Motta(? :whistle: bo Lichemu to akurat by sie przydalo odetchnąć.);Marrone, Appelt(?), Pazienza; Estigaribbia, Quagliarella(ile on tak w ogole miał pauzować po tej operacji?), Elia.
Powiem tak dyplomatycznie- mam nadzieje, że tego meczu nie przegramy :smile: Więc może remis w 90. a potem zobaczymy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 12:11

Przed nami dużo ważniejszy mecz - spotkanie z Udinese, tak więc jestem zwolennikiem może nie tyle odpuszczenie CI, ale dania odpoczynku co niektórym. Na przykład na ławce powinien zasiąść Rysio, bo się zajedzie, a na mecz z Udine jak i na pozostałe spotkania SerieA musimy mieć wszystkich zdrowych i świeżych. Tylko kto za niego, skoro Sorensena już nie ma wśród naszych? Podobnie przydałby się odpoczynek Vidalowi, w jego miejsce Marrone. Borriello niech zagra w ataku, będzie podwójnie zmotywowany w meczu przeciwko Enrique.

Dla mnie wynik tego meczu ma troszeczkę drugorzędne znaczenie. Najważniejsze, żeby być dobrze przygotowanym na Udinese i wygrać sobotni mecz


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 12:26

tak jak mówi pumex, wynik spotkania z romą jest ważny ale nie najważniejszy, przede wszystkim niech odpoczywają Ci co muszą np. lichy, vidal. Jak dla mnie przygotować musimy się do meczu z udine który jest mega ważny. Mam nadzieje że mecz z romą rozstrzygnie się do 90 minuty oczywiście na naszą korzyść, stawiam 2-1


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 12:48

W tym meczu chce od 1 minuty Giaca,Marrone,Boriello i Del Piero. Ci dwaj pierwsi zagrali wczoraj świetnie i zasługują na to. Roma niby tam rozgromiła wczoraj rywala ale to tylko Cesena. My gramy u siebie i mocno licze na awans.
W przypadku ewentualnego zwycięstwa zagramy z kimś z pary Milan-Lazio?

Stawiam 2:1.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 13:35

Wojtek pisze: W przypadku ewentualnego zwycięstwa zagramy z kimś z pary Milan-Lazio?

Stawiam 2:1.
Ta jes. Masz tu drabinkę (posiada oczywisty błąd w "najsłabszym" ćwierćfinale)

Przypominam Panowie, że tutaj już zaczynają się dwumecze. Ważne abyśmy coś ustrzelili, a w tej materii ostatnio krucho u nas...

Edit: A nie... To jeszcze nie teraz :oops: :oops: :oops:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 14:38

RAI ] seca | Ident: 0030 | 10992 V
27500 Hotbird 13°E | 01/01/2012 |
Key 0D : F3 97 63 4F 49 1C CC 8E ==>
January 2012 (ACTIVE )


Mecz pewnie będzie na RAI. Dla wtajemniczonych podaję kluczyk.16 znaków i z czarnego ekranu robi się meczyk.Forza Juve !


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 14:51

Sorek21 pisze:Dla wtajemniczonych podaję kluczyk.16 znaków i z czarnego ekranu robi się meczyk.Forza Juve !
A dla nie wtajemniczonych? Jakiś szybki poradnik gdzie ten kluczyk wpisać? :wink:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 15:06

Rok temu wyeliminowała nas z tych rozgrywek właśnie Roma, a dzieła zniszczenia dokonał nie kto inny jak Mirko, dlatego mamy co najmniej 3 powody dla,których możemy awansować dalej:chęć rewanżu za ostatnią edycję, Vucinić tym razem jest po naszej stronie i ostatni powód najważniejszy,jesteśmy zdecydowanym faworytem tego dwumeczu z racji okupowanej pozycji w lidze i poprawy formy w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Dawno nie graliśmy jakiegoś dwumeczu,więc dla niektórych może to być nowe doświadczenie,w takich sytuacjach najważniejsze,aby u siebie zagrać na zero z tyłu a najlepiej jakby jeszcze zdobyć jakiegoś gola,w Rzymie wypadałoby coś ustrzelić i myślę,że to wystarczy.

Roma gra ostatnio dobrze,ale nie ma co ich wychwalać pod niebiosa za ostatni mecz,bo i rywal nie był klasowy,Totti się odblokował dlatego na niego bym uważał we wtorek.
Skład Juve w tym spotkaniu widziałbym następujący:
------------Buffon------------
Lichy----Andrea---Kielon---Cegła
-Marrone-----Pirlo-----Vidal-
-Del Piero--Boriello--Vucinić-


Zablokowany