Serie A (19): Atalanta 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 19:54

Witam! Pierwszy post :wink:

Zgadzam się ,że zwycięstwo z Atalantą będzie bardzo trudne. Z obecną formą przydałby się mocny doping kibiców, a my gramy na wyjeździe. Szkoda tego Cagilari... W tamtym spotkaniu De Ceglie pokazał się z bardzo dobrej strony jak na niego i naprawdę chciałbym go zobaczyć ponownie już od pierwszego gwizdka. Mam też nadzieje, że Boriello szybko zrówna się kondycją z resztą składu, bo potrzebne są nam alternatywy w ataku. To kolejny ważny test w tym sezonie, Conte musi zadbać żeby drużyna go zdała. W końcu stawką jest lider po pierwszej połowie sezonu...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 21:17

Po wczroajszym meczu życzyłbym sobie obrony składającej się z Lichtsteinera,Barzagliego,Chielliniego na środeku i De Ceglie po lewej, bo na Caceresa raczej nie mamy co liczyć.
Objeliśmy pozycje lidera po tak słabym meczu, trzeba coś zmienić bo nie wyglądało to za dobrze. Pierwszą zmianą jaką bym dokonał na miejscu Conte to wstawienie FQ od 1 minuty (będzie gotowy nie?) i oczywiście rozszady w obronie tak jak opisałem wyżej.
Styczeń nam raczej nie sprzyja ale ten mecz trzeba wygrać bo potem mecz z Udinese.

Nie licze na jakieś fajerwerki a skormne 0-2 mi wystarczy :D

FORZA JUVE!


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 21:20

Daje 2zł że Elia od 1.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 21:28

Garreat pisze:Daje 2zł że Elia od 1.
ok to ja się z tobą zakładam ;D Elia na trybunach wyląduje ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 22:08

Garreat pisze:Daje 2zł że Elia od 1.
Wchodzę w to!
Vucinic - Matri - Pepe -> podstawowy atak na Atalante.
Krasić na trybunach, a Elia na ławce.
Podbijam do 5zł :whistle:
Tacchinardi pisze:Witam! Pierwszy post
Witamy w naszych szeregach 8)


Obrazek
Diego10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2009
Posty: 31
Rejestracja: 15 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 22:30

Pisze ze bedzie mecz w C+ na forum a patrzylem na rozklad C + i nie ma tam nic o meczu Atalanta-Juve


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:01

pablo1503 pisze:
dawid91 pisze:Słabszy niż Krasic
Nigdy w to nie uwierzę. Już bardziej mi się widzi, że Conte nie przepada za naszym czarnoskórym piłkarzem.
Ta, a czemu? Ela nie jest w typie Antonia?
pablo1503 pisze:
dawid91 pisze:Na miejscu Conte zmieniłbym taktykę na 4-4-2 z Matrim i Quagliarellą (jeśli się wykuruje) w ataku a Vucinicem na skrzydle
Pepe i Vucinić nie nadają się na typowych skrzydłowych do 4-4-2.
W FMie sobie nie radzili? O Pepe nie wspomniałem więc nie wiem dlaczego z nim wyjechałeś, już jest takim pewniakiem u ciebie? Ja na przykład posadziłbym go na ławce. A Mirko moim zdaniem mógłby grać na skrzydle, pokazał nie raz, że umie się cofnąć i odebrać piłkę. Ogólnie sprawia wrażenie że kumaty z niego gość. Na Atalantę jak znalazł.


FORZA JUVE!!!
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:04

Ja się moge załzyc o 10 ze DC od pierwszej minuty :]


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:16

jarecki.k pisze:Ja się moge załzyc o 10 ze DC od pierwszej minuty :]
A co nie jest ci potrzebne te 10 zł ? :smile:


Nie lubie oglądać takich meczy jak ten głównie dlatego ,że piłkarze nie są tak zmotywowani jak na mecze z lepszymi klubami i dlatego cieżeko jest wygrać takie spotkania .
Tak czy inaczej 3pkt. muszą być nasze.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:20

Diego10 pisze:Pisze ze bedzie mecz w C+ na forum a patrzylem na rozklad C + i nie ma tam nic o meczu Atalanta-Juve
Patrz dokładniej, na C+Gol HD leci o 20:40.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:32

dawid91 pisze:FMie sobie nie radzili?
Żałosna riposta :doh:
dawid91 pisze:O Pepe nie wspomniałem więc nie wiem dlaczego z nim wyjechałeś, już jest takim pewniakiem u ciebie?
Tak, jest pewniakiem u mnie. Podaj mi jakiegoś piłkarza, który mógłby grać z całkiem niezłym powodzeniem na prawym atak/skrzydło. Co prawda, ostatnio ma zniżkę formy, ale mam nadzieję, że to chwilowe.
dawid91 pisze: A Mirko moim zdaniem mógłby grać na skrzydle, pokazał nie raz, że umie się cofnąć i odebrać piłkę.
A co, w FMie to sprawdziłeś :prochno: ? To, że potrafi się wrócić i odebrać piłkę, nie oznacza, że mamy zrobić z niego stricte skrzydłowego. Bez sensu jest zmienianie pozycji naszego najlepszego ofensywnego piłkarza.


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2012, 23:51

pablo1503 pisze:
dawid91 pisze:O Pepe nie wspomniałem więc nie wiem dlaczego z nim wyjechałeś, już jest takim pewniakiem u ciebie?
Tak, jest pewniakiem u mnie. Podaj mi jakiegoś piłkarza, który mógłby grać z całkiem niezłym powodzeniem na prawym atak/skrzydło. Co prawda, ostatnio ma zniżkę formy, ale mam nadzieję, że to chwilowe.
I właśnie z powodu tej zniżki formy (niestety już od kilku meczy) wolałbym tam zobaczyć Del Piero :]


ObrazekObrazekObrazek
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 00:34

@Maras@ pisze:
pablo1503 pisze:
dawid91 pisze:O Pepe nie wspomniałem więc nie wiem dlaczego z nim wyjechałeś, już jest takim pewniakiem u ciebie?
Tak, jest pewniakiem u mnie. Podaj mi jakiegoś piłkarza, który mógłby grać z całkiem niezłym powodzeniem na prawym atak/skrzydło. Co prawda, ostatnio ma zniżkę formy, ale mam nadzieję, że to chwilowe.
I właśnie z powodu tej zniżki formy (niestety już od kilku meczy) wolałbym tam zobaczyć Del Piero :]
A w niektórych meczach miał po prostu farta.. Nikt nie mówi, że Pepe to słaby zawodnik, ale jeśli chodzi o potencjał do gry na skrzydle to Krasic i Elia mają go o wiele więcej. Mam nadzieję, że Conte jednak będzie potrafił go w nich na nowo wskrzesić...

Niewątpliwie jakieś przetasowania w pierwszym składzie są wskazane - dla ożywienia samej gry jak i dla elementu zaskoczenia. Sam trener przecież mówi otwarcie, że wszyscy wiedzą jak Juve gra i mogą się do tego przygotować..


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 10:07

Tak sobie zerknąłem na tabelę - spotykają się dwa zespoły, które najczęściej dotychczas w lidze remisowały. Mam nadzieję, że nie będzie X, bo to nas nie urządza ;/


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 11:19

Nie ma co sie spodziewac ze Conte wystawi Elie czy kogokolwiek innego mysle ze sklad na to spotkanie kazdy z nas zna :D Ciezki teren po ostatniej "porazce" i wczesniejszej slabej postawie z Lecce mam nadzieje ze chopaki pokaza takie zaangazowanie jak w pierwszych spotkaniach i bedzie lepiej z ta nasza mizerna SKUTECZNOSCIA . Licza sie tylko 3pkt . FORZA JUVE


Zablokowany