Serie A (19): Atalanta 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:48

Mam nadzieje, że Borriello wejdzie szybciej niż w 80 minucie, ale znając Conte...
Przyglądałem się temu "pracującemu" Marchisio i jakoś tej czarnej roboty nie widzę.
Vidal chyba zaczął pracować nad strzałami z dystansu :wink:


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:48

Jak dla mnie, to póki co ten mecz pokazuje, że potrzebujemy teraz środkowego pomocnika (Guarin), a nie obrońcę. Marchisio ma dziś problem z kontrolą piłki, Vidal mało widoczny- przez to nie mamy środka i ciężko rozegrać piłkę.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2012, 21:48 przez szczerbi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:48

gucio_juve pisze:Ja mam pytanie. Ma ktoś taką stronę, gdzie można obejrzeć statystyki piłkarzy np. kto ile przebiegł, kto ile miał strat, kto ile zrobił dośrodkowań itp??
Komentatorzy mówili, że mają takie statystyki ze strony Gazzetta dello Sport, ale nie wiem gdzie tego szukać ;-)


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:48

Nie cierpie tych kombinacji przy rzutach rożnych. Pilka ma iść w pole karna i nieważne czy górą, czy dołem. Żadne podania z powrotem do Pirlo bo nic z tego nie ma.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:48

No no no, Juventus ciśnie aż miło. Wydawało mi się, że tylko w środku pierwszej połowy trochę zwolnili, ale sytuacji mieliśmy co nie miara, przydałoby się trochę więcej precyzji, chociaż trzeba pogratulować bramkarzowi Atalanty za pare sytuacji, gdzie wyratował im tyłki. Wydaję mi się, że większość bramkarzy ze średniaków ma przeciwko nam jak to powiedział komentator na C+ dzień konia :prochno:
Na rawdę mecz się może podobać, jeszcze ten pocisk Vidala w poprzeczkę :pray: ałć i akcja Pepe(ładny zwód do lewej)
Myślę, że byłby ten strzał Arturo w jakiejś topce na 100%
Mam nadzieję, że wyjdziemy z marazmu uda się strzelić do 60 minuty jakąś brameczkę, a później zwiększyć prowadzenie. Przyglądam się Matriemu i czarno to widzę. Na tym +GOLU zawsze nas chwali za te wykonywane stałe fragmenty, a wydaję mi się, że Pirlo tylko podaje do bliskiego zawodnika, by ewentualnie ten znowu oddał mu tą piłkę. Z taka precyzją Andrea mógłby próbować czasem zagrać tą piłkę górą.

Nie ma chyba zawodnika z Turynu, który zasługiwałby na negatywne wyróżnienie(ten Matri tylko mało widoczny i pewnie w okolicach 70min wejdzie Boriello). Coś mi się wydaję, że DeCe w końcu zakotwiczy

Brawo chłopaki, mam nadzieję, że Atalanta trochę przyśnie, bo mimo naszej sporej przewagi trochę się nabiegali, a my będziemy grali swoje!
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2012, 21:50 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:49

nie narzekajcie za bardzo na Matriego bo był zaledwie 9 razy przy piłce w porównaniu do Pirlo który miał 47 kontaktów różnice widać gołym okiem

p.s. mniej kontaktów z piłką od Matriego maił tylko Buffon - 8 razy
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2012, 21:50 przez yamakasi, łącznie zmieniany 1 raz.


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:49

Filip pisze:
gucio_juve pisze:Ja mam pytanie. Ma ktoś taką stronę, gdzie można obejrzeć statystyki piłkarzy np. kto ile przebiegł, kto ile miał strat, kto ile zrobił dośrodkowań itp??
Komentatorzy mówili, że mają takie statystyki ze strony Gazzetta dello Sport, ale nie wiem gdzie tego szukać ;-)
Mówili, że mają statystyki ze strony legaseriea czy legacalcio czy jakoś tak. Tak usłyszałem.


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:50

yamakasi pisze:nie narzekajcie za bardzo na Matriego bo był zaledwie 9 razy przy piłce w porównaniu do Pirlo który miał 47 kontaktów różnice widać gołym okiem
Powiedz, że żartujesz :]


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:50

Jak dla mnie to świetne zawody rozgrywa też Pirlo. Posłał dzisiaj naprawdę wiele świetnych piłek. Najgorzej chyba tak jak mówicie Matri. Mi poza tymi sytuacjami co mówicie, zapadły w pamięć 2 złe przyjęcia prostych piłek z których mogło by coś być. Ogólnie całkiem fajny mecz, trochę pech że nic nie wpadło.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:51

yamakasi pisze:póki co najgorzej Vucinić..
Obrazek
Nie denerwuj.... Bo Cię zjemy!

Miło by było zobaczyć Boriello. Słabiej od Matriego raczej nie będzie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:51

Zaraz po przerwie powinien wejść głodny gry Boriello.Komentatorzy mówią że Juve gra dobrze ale brakuje kropki nad i .Tą kropką powinien być Matri ale znowu zawodzi.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 21:51

Dżakerini za Marchisio ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 22:41

"Znowu ten styczeń", "mocarna Atalanta". Gratuluję chłopaki.

Wygraliśmy w pełni zasłużenie. Matri jest bez formy, Pirlo za to do niej wraca. Wielki jego mecz.


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 22:42

Zaskoczyły mnie zmiany i stwierdziłem, że są dziwne, ale okazały się bardzo trafne! + dla Conte

Dzisiaj najlepszą formacją OBRONA - Pomoc , najsłabiej nasza linia ataku :(


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2012, 22:42

Obrona była dobra, dopóki nie wpuściło się Bonucciego.


Zablokowany