Serie A (18): JUVENTUS 1-1 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:12

filippo0 pisze:Lichtsteiner jak zwykle trzymał poziom. On gra zawsze dobrze
O nie nie nie. Dzisiaj dwa razy nie potrafił przyjąć piłki przez co straciliśmy ją. Cały mecz był jakiś nerwowy.
tracerek pisze:Najbardziej smuci mnie forma Pirlo. Od dłuższego czasu jest bardzo niecelny i brak mu pomysłu na grę. W moim przekonaniu to on najbardziej zawinił przy bramce, bo nie poszedł za przeciwnikiem, tylko zatrzymał się i patrzył.
Za bramke obwiniam Marchisio i Bonucciego. Najpierw Marchisio stracił i poszła kontra, dwa błędy Bonucciego i gol.
pablo1503 pisze: Del Piero nigdy nie należał do piłkarzy grających głową, ale żeby zepsuć coś takiego... :think:
I tak był spalony...


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:12

Tydzien temu kibice byli podzieleni na dwie grupy: na tych co cieszyli sie ze zwyciestwa i na tych co marudzili na fatalna gre. Jak widac ci drudzy mieli racje.
Mamy kryzys, ktory sie poglebia z meczu na mecz. Moim zdaniem winny jest Conte i wystawianie tych samych pilkarzy + brak zmian.
Krasic wygladal jakby wzieli jakiegos przypadkowego kibica z trybun, tylko pytanie czy to wina Krasica czy Conte, ktory takiego kibica z niego zrobil.
Siedzi pol sezonu Del Piero z Krasicem na lawie/trybunach i nagle maja wejsc na 20min i uratowac mecz. Smieszne.
Matri parodia pilkarza jak zwykle.
WSZYSCY pomocnicy + Lichsteiner wygladaja na zmeczonych, graja kompletnie bez pomyslu.
Mamy szczescie ze gralismy z takimi ogorkami jak Lecce i Cagliari.
Do tego wszystkiego sedzia pomagal nam jak tylko mogl.
Na plus to ja widze tylko leniwego Czarnogorca.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:12

jarecki.k pisze:Coś czuję, że w przyszłym meczu zobaczymy obronę Lichy-Barza-Kielon-De Ceglie, dzisiaj nasz kuczer zagrał chyba najlepiej... Cały mecz grał po prostu swoje. Nie poznaje go, natomiast bonnu... nawet mi się nie chce pisac (ma asyste to wystarczy). Krasić :angry: ...
Odniosłem podobne wrażenie. Dziś De Ceglie chyba zagrał najlepszy mecz w tym sezonie. Chłopaczyna naprawdę się starał. Oby Conte poszedł po rozum do głowy i w następnym meczu nie wystawił Bonnuciego, a właśnie Kuczera na boku obrony.

Poza tym w ofensywnie dno. Zero indywidualności, zero pomysłu na grę. Jestem smutny i rozczarowany ;<


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:13

Musiał ich Conte nieźle zajechać w tygodniu, skoro Vidal ani Marchisio praktycznie nie atakowali. Zero rajdów, do jakich nas przyzwyczaili. Słaby cały mecz w wykonaniu drużyny. Od początku rywale byli szybsi i wyczuli, że mogą tu coś ugrać.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:13

Najbardziej wkurza mnie że Conte w ogóle nie daje pograć Elii.Przecież ten chłopak ma spore możliwości,dobrą technikę itd. To taki nasz Balotelli. Ale nie lepiej niech wejdzie beznadziejny Krasic albo ruszający się jak mucha w smole Del Piero. Krasić dziś postawił kolejny stempel nad swoim odejściem. 15 styczeń a wszystkie dziady dalej siedzą i kase biorą.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:13

pablo1503 pisze:
mateelv pisze:To co, w derbach za interem? :?
Nie sądziłem, że to kiedyś napisze, ale TAK :angry:
Ludzie, ogarnijcie się. Na mistrza nie mamy większych szans, więc módlmy się o zwycięstwo Milanu, co by Inter nie poczuł się za pewnie. W razie ich zwycięstwa zbliżą się do nas na 6 pkt... :|


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:14

Oj czepiacie sie, jest mercato, w srodku sezonu Mierny moze miec gdzies to, ze mamy partaczy w ataku i obronie, ale teraz Conte ma ku temu okazji by isc do naszego dyrektora i zrobic kolejna awanture.

I teraz sie modlcie o to, czego na czacie nie chcieli, zeby Inter wyg*ał z Milanem...

EDIT: @up No tak, lepiej zeby sie inter do nas nie zblizyl 6 pkt niz Milan coraz bardziej odlatywal...
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2012, 17:15 przez Bartek88, łącznie zmieniany 2 razy.





KLIK ==>www
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:14

typkens pisze: Poza tym w ofensywnie dno. Zero indywidualności, zero pomysłu na grę. Jestem smutny i rozczarowany ;<
Ja bym powiedział, że jeden rozgarnięty Vucinić to nieco za mało. Smuci też słaba dyspozycja Pepe :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:14

Nie wiem co Conte myślał sobie po meczu z Lecce? Że zagraliśmy dobre spotkanie czy jak? Kolejny raz we frajerski sposób zaczynamy tracić punkty. Dziękować naszemu guru Marotcie, który jako napastnika potrafi sprowadzić takiego asa jak Boriello.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:14

w dupie mam ten rekord. 2 pkt poszły się czesać. masakra, najchętniej wymieniłbym całą 11tke.

na krasicia to szkoda nawet bluzgów, co dotknął to spartolił. Lichy tracił piły proste. masakra a nie mecz.


srilanka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 54
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:14

pablo1503 pisze:
mateelv pisze:To co, w derbach za interem? :?
Nie sądziłem, że to kiedyś napisze, ale TAK :angry:
A moim zdaniem dużo lepiej będzie jak Inter dostanie tak ze 4-0. Może to ich trochę podłamie i zaczną gubić punkty. Naszym celem jest awans do LM i lepiej, żeby rozpędzeni Nerrazuri potracili trochę punktów, bo niebezpiecznie się do nas zbliżają.

Reakcja Agnellego po zawalonej setce Krasicia mówiła mniej więcej: wracasz chłopcze na Syberię.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2012, 17:16 przez srilanka, łącznie zmieniany 1 raz.


Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:15

risto pisze:link do bramki Vucinica

http://goalshighlights.com/2012/01/juve ... uary-2012/

ale uczepiliscie sie tego Bonucciego. Piszecie ze podal gdzies tam bez sensu ale i pare pilek odzyskal nawet wslizgiem. A ze nasz Lichsteiner 3 razy prostej pilki nie potrafil przyjac to nie wspominacie. Macie klapki na oczach co poniektorzy i caigle tylko Bonucci i Bonucci. Dla mnie gorzej zagral Pirlo, no i dlaczego Cossu doszedl do sytuacji zeby oddac taki strzal??

Dlaczego? Pirlo, Marchisio zrobili mu lotnisko do startu i biegl sobie z pomocy na brame. Jedynie mu przeszkodzil troche Barzagli co i tak nie mialo wplywu. Czy Bonuc by wybil pilke jak wybil czy by nie wybil i dal pilke temu czarnemu napastnikowi to i tak by byl winny.

Smieszni jestescie niektorzy naprawde!! Juz dawno nie napisaliscie ze Mirko to leń!!

Sorry, zapomnialem. Uczepiliscie sie Bonucciego. Nie jest najlepszym obronca ale nie piszcie ze zawalil bramke!
Uczepiliśmy się Bonucciego bo jak można wybijać piłke w miejsce gdzie jest zawodnik przeciwnej drużyny? No jak? Po drugie Cossu fakt mógł wbiec ale nie z pomocy, a z ataku gdyż Cossu grał dzisiaj SSa. 80 procent winy należy do Bonucciego. Niestety taka prawda.


Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:15

Wszyscy jeździmy po Bonuccim bo co z tego że zagra dobrze raz czy drugi nawet przez większość meczu jak w prawie każdym spotkaniu dostarcza 100% sytuacji drużynie przeciwnej i często powoduje to straty punktowe. Tak: Krasic jest dnem. Licht dzisiaj słabo, Pirlo gra padakę, Marchisio jak za najlepszych lat chowania się a Matri jest zupełnie nie w formie. Ale czy Cagliari miało jakąś klarowną sytuację? Nie ale strzeliło gola bo Leo nie sfaulował murzyna i wybił piłkę pod nogi Cossu. Moim zdaniem dało się ją wybić w bok albo wysoko w górę a nie idealnie do rywala. A jak nie to patrz błąd numer 1. Nie przegraliśmy meczu tylko przez Bonucciego ale popatrzmy na innych cieniujących: Pirlo asystował wiele na początku sezonu, Matri strzelił 7 bramek, Marchisio strzelił 5, w ważnych spotkaniach walczył, Licht gra w każdym meczu i ten jeden mecz może zagrać słabiej. A Bonucci niestety zawodzi kolejny sezon i mimo że stara się i czasem wychodzi mu wiele dobrych interwencji to jako obrońca w Juventusie nie może robić takich karygodnych błędów.


Juventus na zawsze!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:16

Krytycy transferu Vucinica gwałtownie zmieniają zdanie... :smile: Mniejsza o to, Lichy na najbliższym treningu powinien uczyć się przyjmować piłkę lecącą z góry...


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 17:16

I co zyskamy na zwycięstwie Interu w derbach? Bycie samodzielnym liderem przez tydzień? Forma Interu wyraźnie rośnie. Jak dziś wygrają, co wg mnie jest bardzo możliwe, to doskoczą do nas na 6pkt, a co to jest patrząc ile kolejek pozostało do końca sezonu. Najlepszy byłby remis, ale może lepiej nie liczyć na innych i zacząć wygrywać z przeciętnymi drużynami, bo samymi remisami awansu do LM nie zapewnimy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany