Serie A (16): JUVENTUS 2-0 Novara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 22:30

Dante93 pisze:Nie mówie, że nie zasłużyl na WIĘCEJ GRY, bo może i na tyle zaslużył. Ale nie zaslużył (jak narazie) na to żeby być podstawowym zawodnikiem :wink: Bo na nim sily ofensywnej obecnie opierać nie idzie. Może sie myle, zobaczymy :P
Też nikt nie mówi, że powinien być naszym podstawowym zawodnikiem. Jednak po ostatnich występach śmiem twierdzić, że kilka razy pokazał swój talent i waleczność, pokazując też to że naprawdę mu zależy. Nasz najbliższy mecz może być naprawdę świetną okazją na to żeby w końcu zagrał w większym wymiarze czasowym (tym bardziej że przecież nadal nie ma Vucinica) i jestem zdania że mógłby nawet wejść od pierwszej minuty.. .Zobaczymy czy podobnego zdania jest nasz trener (który na szczęście w dwóch ostatnich meczach dał mu mniejszą lub większa szansę - i myślę, że się nie zawiódł)...


ObrazekObrazekObrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 23:07

Kolejny mecz z cyklu: "musimy wygrać". Jeśli chcemy walczyć o mistrza, musimy inkasować komplet oczek na takich rywalach jak Novara. Nie ma innej opcji. Życzyłbym sobie w podstawowym składzie FabioQ. Esti kompletnie mnie nie przekonuje, jego gra jest szarpana i raczej nie wygląda na zawodnika, który potrafi wziąć ciężar gry na siebie. Po drugie pewnym jest, że mecz z Novarą to będzie głównie atak pozycyjny więc, bardziej przydałby się ktoś jak Fabio czy Alex do przetrzymania piłki, niż ktoś do kontrataków.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 13:33

Każdy mecz jest trudny ale myślę ze w tym meczu możemy pozwolić sobie na trochę zmian składzie.

Liczę że zobaczymy dłuzej Elię może od pierwszej minuty, myślę że zasłużył na szansę. Chociaż znając Conte zmian dużo nie będzie i pewnie wybiegnie Matri, Pepe i Esti/Giach. W obronie będzie musiał zagrać De Ceglie, ale miejmy nadzieję że z takim przeciwnikiem nie popełni jakiegoś decydującego błędu.

Liczę na 2-3:0 dla nas.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 14:03

podobno estigarribia moze zagrac na lewej obronie, podoba mi sie ten pomysl


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 15:22

19 pisze:podobno estigarribia moze zagrac na lewej obronie, podoba mi sie ten pomysl
Skąd to podobno?
Mi się ten pomysł nie podoba. Esti jak wchodził z ławki, to grał dobrze, natomiast jak grał w pierwszej 11, to grał tak se :think:
Wolałbyym zobaczyć w tym miejscu Del Piero, albo Q. a w 60-70min. Elie. :prochno:


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 15:37

na tuttojuve jest taki sklad
buffon lichy barzagli chiellini de ceglie pirlo marchisio giaccherini del piero pepe matri
na solo juve jest napisane ze estigarribia ma zagrac nie wiem skad maja ta informacje


petre

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 20
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:49

Będzie ciężko ale liczę na wygraną i żadnych kontuzji. Chociaż Novara może faulować jak i Cesena.

BTW dzisiaj na Sportitalia 1 na 12.5w o 14 będzie mecz primavery Juve - Lazio


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:11

Virgil pisze:Każdy mecz jest trudny ale myślę ze w tym meczu możemy pozwolić sobie na trochę zmian składzie.

Liczę że zobaczymy dłuzej Elię może od pierwszej minuty, myślę że zasłużył na szansę. Chociaż znając Conte zmian dużo nie będzie i pewnie wybiegnie Matri, Pepe i Esti/Giach. W obronie będzie musiał zagrać De Ceglie, ale miejmy nadzieję że z takim przeciwnikiem nie popełni jakiegoś decydującego błędu.

Liczę na 2-3:0 dla nas.
Dzisiaj czytałem wypowiedź Conte, w której mówił, że będziemy potrzebowali zawodników o dużej technice, bo Novara będzie się murować. Wychodzi na to że na skrzydle może zobaczymy Elię (tym bardziej że Esti testowany jest na lewej obronie :P), a może i Alex więcej pogra...


ObrazekObrazekObrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:47

pablo1503 pisze:
19 pisze:podobno estigarribia moze zagrac na lewej obronie, podoba mi sie ten pomysl
Skąd to podobno?
Mi się ten pomysł nie podoba. Esti jak wchodził z ławki, to grał dobrze, natomiast jak grał w pierwszej 11, to grał tak se :think:
Wolałbyym zobaczyć w tym miejscu Del Piero, albo Q. a w 60-70min. Elie. :prochno:
Del Piero czy Quagliarella na lewej obronie?? To nawet w FIFIE byłoby dość dziwnym rozwiązaniem.
@Maras@ pisze: Dzisiaj czytałem wypowiedź Conte, w której mówił, że będziemy potrzebowali zawodników o dużej technice, bo Novara będzie się murować. Wychodzi na to że na skrzydle może zobaczymy Elię (tym bardziej że Esti testowany jest na lewej obronie :P), a może i Alex więcej pogra...
Ameryki nie odkrył - z drugiej strony nie chce mi się wierzyć w tego Alexa od początku w pierwszym składzie.
19 pisze:na tuttojuve jest taki sklad
buffon lichy barzagli chiellini de ceglie pirlo marchisio giaccherini del piero pepe matri
na solo juve jest napisane ze estigarribia ma zagrac nie wiem skad maja ta informacje
Do tej pory wyglądało mi na to, że Quagliarella będzie mieć pierwszeństwo przed Alexem do gry. Nie wiem czy ten skład to wymysł dziennikarzy, czy ostatnim występem Fabio zepchnął się za kapitana w kolejce do miejsca w składzie.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 13:52

@Maras@ pisze:potrzebowali zawodników o dużej technice, bo Novara będzie się murować.
Kurna, co to jest 'duża technika'?



Jak bym wyszedł skladem jak z Gazzetty, ale z Q zamiast ADP i Pazienzą za Giaca:

Obrazek


EDIT:
@Maras@ pisze:
alina pisze:
@Maras@ pisze:potrzebowali zawodników o dużej technice, bo Novara będzie się murować.
Kurna, co to jest 'duża technika'?
Np. To że Alex, Elia czy Vucinic, są w stanie dużo więcej zrobić z piłką niż choćby Esti... potrafią przedryblować, zagrać niekonwencjonalną piłkę (np. lobem), potrafią zagrać "z klepy"... Ja tak to widzę...
Mnie tu chodzi o język polski :) Albo 'dobra technika', albo 'duże/małe umiejętności techniczne'. Wybacz, że się czepiam, ale mnie ukuło w oczy.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2011, 14:29 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:00

alina pisze:
@Maras@ pisze:potrzebowali zawodników o dużej technice, bo Novara będzie się murować.
Kurna, co to jest 'duża technika'?
Np. To że Alex, Elia czy Vucinic, są w stanie dużo więcej zrobić z piłką niż choćby Esti... potrafią przedryblować, zagrać niekonwencjonalną piłkę (np. lobem), potrafią zagrać "z klepy"... Ja tak to widzę...


ObrazekObrazekObrazek
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:04

Ciemność widzę, jak De Ceglie wyjdzie w podst. składzie :o
Mam nadzieję, że jak już faktycznie się pojawi na boisku od początku, to że chociaż zaprezentuje przyzwoity poziom na tle takiego rywala :)
Cieszyłbym się, gdyby Del Piero zaczął od początku, jednak jego umiejętności i wola gry są bezcenne. Jestem przekonany, że on mógłby bez problemu zastąpić Vucinica i poprowadzić grą w ataku.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:39

zahor pisze:Del Piero czy Quagliarella na lewej obronie?? To nawet w FIFIE byłoby dość dziwnym rozwiązaniem
:smile: Moje czytanie ze zrozumieniem chyba schodzi na psy.


Obrazek
Damiankarol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:59

Potrzebna nam jest siła ognia i fantazja, nieszablonowość.
Dlatego; Paziena - Pirlo - Marchisio //Q(Pepe)- Matri- Alex.

Liczę na spokojny mecz i kontrolowanie wyniku.


Forza Juve !! Forza Alex !!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 14:59

alina pisze:Jak bym wyszedł skladem jak z Gazzetty, ale z Q zamiast ADP i Pazienzą za Giaca
Q już ostatnio dał popis, tak "duży", że chwilowo wyleciał mi z głowy pomysł z nim w pierwszej "11". Alex to też raczej średnia alternatywa, przy całym szacunku dla Il Capitano. Według mnie czas na Elię od pierwszej minuty, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko pobożne życzenia, Conte nie zdecyduje się na Holendra.
Jeśli chodzi o Giaccha i Pazienze, to akurat na ten mecz Emmanuele może być lepszym wyborem, z tego względu, że jest zawodnikiem bardziej ofensywnym.

De Ceglie aka Kuczer [']
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2011, 15:01 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Zablokowany