Serie A (8): JUVENTUS 2-2 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:24

Alexis93 pisze:
rufi8 pisze:Parę remisów i już wszyscy załamują ręce. Owszem też nie jestem zachwycony z powodu tej niemocy, ale żeby od razu popadać w taki pesymizm. Liga jest długa i wszystko może się jeszcze zdarzyć. Trzeba się jak najszybciej ogarnąć i powrócić do zwyciężania.
Trochę ochłonąłem i muszę się zgodzić z tym komentarzem. Może i te remisy były frajerskie ale mam nadzieję że Conte dostał swoją lekcję. Obrona zresztą też. Dwa najbliższe mecze pokażą czy jesteśmy w kryzysie czy uchroniliśmy się przed nim. Na miejsce w tabeli nie ma póki co patrzeć, jest niesamowicie spłaszczona, póki nie wyklarują się pierwsze 3 miejsca a miejsca między 1 a 15 będą się zmieniać z każdą kolejką nie ma co się martwić miejscem w tabeli bo czy to będzie lider, siódme czy dziesiąte, ważniejszy będzie obraz gry. Z ciekawością będę śledził jutrzejsze wyniki, chciałbym aby Juventus nie wypadł za pierwszą trójkę ale jak już pisałem to nie istotne. Liczę na poprawę gry z Fiorentiną.
Conte juz dawno powinien wyciagnac te same wnioski. niepokoi fakt ze wiekszosc ludzi na tym forum, amatorow, widzi bledy wczesniej niz zawodowy trener Conte. ktory nie wiadomo czy jeszcze je dostrzegl i czy wyciagnie z nich wnioski. niby zagralismy 2 napastnikami, wiec jakis blad zauwazyl. ale Vucinic w 1 skladzie to WIELBLAD :angry:
bic na alarm trzeba juz teraz! w grudniu bedzie juz za pozno. nie stac nas na kolejny przegrany sezon poza LM. moje serce tego nie wytrzyma. wiem ze budujemy druzyne, wiem ze Conte sie uczy. ale nie kosztem Juve, i na boga, widok spacerujacego gracza w naszej koszulce :angry: to skandal i policzek dla nas kibicow i historii i tradycji Juve. tak jak traktowanie Alexa przez zarzad i trenera jest takim samym policzkiem dla nas. poprawa w nastepnym meczu to nic, niech wreszcie wygraja 3 mecze z rzedu( ktos pamieta kiedy ostatnio to sie nam udalo? bo ja juz nie :płaczę: )


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:25

marcepan pisze:Ja tam mysle ze wlasciciele g... zrobili od lat, teraz czekaja nas ciezkie mecze.
Znowu nawalimy,nasi wciaz mysla ze cudem sie uda wejsc do Lm i troche kasy bedzie to kupia niby 2,3 przecietniakow i bedzie super juve,nic ztego juz czekamy 4,5 lat i nic ztego nie ma,mnie to juz wkurza i moze nawet odpucze sobie z kibicowaniem mam 26 lat i studia podyplowe wiec wazne sprawey na glowie a na jjuve przez ostatnie pare lat sory ale szkoda czasu.poprostu chodzi o podejscie wlascicieli , nasi naprawde nie wiele robia,te statystyki to sciema z tego roku, nasi mieli w odpowiednim czasie pozyskac bdb graczy
Chłopie, lepiej usuń ten komentarz, szkoda czasu na Juve? To może przenieś się na kibicowanie Milanowi. Jeżeli dobrze rozumiem to jesteś kibicem sukcesów. Jest tragicznie od kilku lat z nami , jadę na zarząd, trenerów ale kocham i te barwy i niezależnie czy wygramy czy spadniemy to będę kibicować i zawsze znajdę czas na Juve.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:26

Wstyd jak zarząd traktuje Del Piero... :(.
Pozbyć się Vucinicia albo wysłać go na trybuny.
Jak Vucinic się pojawi w wyjściowym składzie na mecz z Fiorentiną to zwątpię totalnie w umiejętności trenerskie Conte...
W ataku na mecz z Violą Matri - Del Piero albo Matri - Fabio Q.
Ostatnio zmieniony 22 października 2011, 23:33 przez Arcadio Morello, łącznie zmieniany 1 raz.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:40

Conte OUT! :-D


Day after day I'm getting better and better.
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:42

Conte OUT!
Chyba pierwsze w tym roku 8)
Bedzie lepiej, bo gorzej być chyba obecnie nie moze.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:47

Dołująca postawa całej drużyny, dwa razy popełnili ten sam błąd. Zamiast walczyć w środkowej strefie boiska, to cofnęli się pod własne pole karne z nastawieniem na przeprowadzenie kontr.Taki sposób gry pozwolił gościom na uratowanie remisu :| Chcę wierzyć, że takie zachowanie nigdy się nie powtórzy. Chociaż kto ich tam wie. Utkwił mi jeszcze jeden fragment, w którym operator na samym początku spotkania pokazał małą dziewczynkę z mamą i miałem dziwne wrażenie, że to ta sama małą istota.
http://imageshack.us/photo/my-images/839/dzieckoo.jpg/ :think:


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:52

Dante93 pisze:
Conte OUT!
Chyba pierwsze w tym roku 8)
Bedzie lepiej, bo gorzej być chyba obecnie nie moze.
chyba dostrzegasz ironię? 8)


Day after day I'm getting better and better.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:57

Dante93 pisze: Bedzie lepiej, bo gorzej być chyba obecnie nie moze.
Zarejestrowałes sie 21 lutego tego roku, więc powinieneś wiedzieć, że owszem - może być gorzej :twisted:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 23:58

chyba dostrzegasz ironię?
Ależ oczywiście, taka podpucha, poszedłem w zaparte :smile:

Ale mówiąc tak całkiem serio to jeszcze chwila to i takie głosy sie podniosą :doh:

Edit: A forum śledze od hmm 2005-tego, Juventus od ehmmm pamięć zawodzi;P
Miałem raczej na myśli, że przy obecnej koniunkturze, czyt przy obecnej propagandzie sukcesu ('idziemy na mistrza') ale i, mimo kiepskich wyników, niezłej grze zespołu, teraz czas chyba na tendencje zwyżkową.

:pray:


darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:16

Mnie się ciągle wydaje że za bardzo kombinują z akcjami przed polem karnym. Nie raz jest dobra okazja do oddania strzału, a oni chcą z tą piłką wjechać do bramki. Zaczyna robić się lekka nerwówka. Trochę za dużo tych remisów. Do tej pory wyniki innych zespołów układały się pod nas, ale jeśli się to zmieni to spadniemy o kilka oczek. Oby po ostatniej kolejce były powody do radości.


marcepan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2011
Posty: 22
Rejestracja: 25 września 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:21

Ktos mi napisal ze wstyd za kaomentarze ale realnie mam racje,mam 26 lat i zaprzatac sobie glowe juve ktore jest cieniem dawnego klubu?
myslcie sobie co chcecie ale realnie patrzac to juve podnosi sie 5 rok i g...z tego jest,zobaczycie ze ten rok znowu zawalimy


liqu!d

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 214
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:24

Jestem zdumiony. Niby wola walki jest w tym zespole duża, ale wynik nie lepszy od tego co było w zeszłych latach. Od kilku meczy jest tak, że gdy strzelamy gola to dajemy się zepchnąć, zamiast zagrać tak jak na początku z Parmą, czyli wykorzystywać to, że przeciwnik się odkrywa i pyknąć jeszcze jedną bramkę.
Dzisiaj pała dla Conte za zmiany. Do tej pory go broniłem, ale dziś nie trafił zupełnie. Wprowadzenie Pazienzy to błąd. Wprowadzenie Krasicia to duży błąd. Zmiany z Alexem nawet nie ma co komentować. Moim zdaniem zmiany powinny być takie -> Alex za Vucinicia, Quag za Matriego i ewentualnie Elia za Estigarribie. Na logikę tłumacząc: Jeżeli wygrywam 2-1 i chcę abym mój zespół dłużej przytrzymywał się przy piłce i grał spokojnie, to wprowadzam zawodników, którzy są dobrzy technicznie i groźni w kontrataku, a nie Krasicia, który nie potrafi się utrzymać przy piłce.
Zespół się rozpada, akurat przed maratonem. To nam powinno dać odpowiedź kim jest Conte i na jakie miesjce zasługuje Juve w tabeli. Jutro tracimy fotel lidera, bo Udinese nie zlituje się nad nami tak jak my to ostatnio zrobiliśmy. Jeżeli Milan wygra, to już będzie bardzo blisko i cała przewaga pójdzie na marne.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:29

a moze warto sobie zadac pytanie, kto wierzyl ze ten juventus moze zdobyc scudetto?bo jesli ktos faktycznie uwazal ze stac to oczywiscie ma prawo po tym meczu ubolewac. ja uwazalem ze juve stac na pierwsza trojke i nadal tak sadze, remis z genua tego nie zmienia, szkoda pkt ale pisanie ze conte musi odejsc, ze agnelli z marotta tez to przesada, taka sama jak pisanie w pazdzierniku ze juve moze zdobyc scudetto


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:30

marcepan pisze:Ktos mi napisal ze wstyd za kaomentarze ale realnie mam racje,mam 26 lat i zaprzatac sobie glowe juve ktore jest cieniem dawnego klubu?
myslcie sobie co chcecie ale realnie patrzac to juve podnosi sie 5 rok i g...z tego jest,zobaczycie ze ten rok znowu zawalimy
To sobie odpuść , ja sobie liczę 33 wiosny , kibicuję od bardzo dawna i nie zamierzam zaprzestać bez względu na wszystko. Po prostu za długo w tym siedzę. Widać nie wszyscy wiedzą co znaczy być kibicem na dobre i złe.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 00:32

marcepan pisze:Ktos mi napisal ze wstyd za kaomentarze ale realnie mam racje,mam 26 lat i zaprzatac sobie glowe juve ktore jest cieniem dawnego klubu?
myslcie sobie co chcecie ale realnie patrzac to juve podnosi sie 5 rok i g...z tego jest,zobaczycie ze ten rok znowu zawalimy
az szkoda komentowac cos takiego. zal mi Ciebie. z klubem jest sie zawsze i na zawsze, na dobre i na zle. w zdrowiu i w chorobie, w biedzie i w bogactwie, dopoki smierc nas nie rozlaczy :C a myslalem ze sie pozbylismy sezonowcow.
cholernie sie boje o ten sezon i nasza przyszlosc. caly czas popelniamy te same bledy i nie wyciagamy wnioskow. kilka lat i nie pozbylismy sie jeszcze szrotu Secco, ciekawe ile lat bedziemy sie pozbywac szrotu Marotty :angry:


Zablokowany