Serie A (7): Chievo 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 14:58

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 7 kolejki Serie A Chievo-JUVENTUS

Czas:
2011-10-16
15:00

Miejsce:
Stadio Marc Antonio Bentegodi w Weronie

O przeciwniku:
Rok założenia: 1929
Barwy: Żółto-Niebieskie
Przydomek: Gialloblu, Latające Osły
Prezes: Luca Campedelli
Menedżer: Domenico Di Carlo
WWW

Ostatnie mecze:

21 września 2011
Chievo-Napoli 1:0

25 września 2011
Chievo-Genoa 2:1

2 października 2011
Cesena-Chievo 0:0

Historia spotkań Juventusu z Chievo

Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:
1.JUVENTUS
...
8.Chievo

Najlepsi strzelcy drużyn:

3- Marchisio (JUVENTUS)
2-Pellissier, Moscardelli (Chievo)

mecz na żywo w TV:

~ Al Jazeera Sport +1
~ Arena Sport 2 [MAXtv]
~ Arena Sport 3 (serbia)
~ C+ Aitio (finland)
~ C+ Fotball (norway)
~ C+ Fútbol (spain)
~ C+ Sport 1 (denmark)
~ Digi Sport (hungary)
~ Digi Sport 3 (romania)
~ ESPN (uk/ireland)
~ NTV+ Football
~ OTE Sport 3
~ Sky Calcio 1
~ Sport TV África
~ SportDigital.tv
~ SuperSport 1 [DigitAlb]
~ TPS Star
~ TV11 (sweden)
~ Al Jazeera Sport HD1
~ C+ Sport Extra HD (nordic)
~ ESPN HD (uk/irl)
~ Sky Calcio HD1
~ SuperSport HD1 [DigitAlb]

mecz w Internecie:
http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/

Przewidywane składy:
Chievo
JUVENTUS

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***
Po przerwie na mecze reprezentacji drużynę Juve czeka wyjazd do Werony. Teoretycznie przeciwnik ze słabszej półki, ale jak pokazują mecze w tym sezonie Gialloblu potrafili na własnym terenie pokonać wcześniejszych liderów Serie A, czyli Napoli i Genoę. Także zawodnicy Conte muszą uważać na tą nieprzewidywalną ekipę. Pod egidą obrony Juve powinien być kat Bianconerich Pellissier. Jednak jeśli Stara Dama zagra z takim samym zacięciem i agresją ze wszystkich meczów prócz z Catanią będę spokojny o wynik i powinniśmy ten mecz wygrać. Jednak wszystko wyjdzie na boisku. Forza Juve!!
Ostatnio zmieniony 14 października 2011, 22:18 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 15:07

po ostatnim meczu apetyty kibiców zaostrzyły się na jakieś 0-5 czy 0-4, trudno się dziwić. Myślę, że spokojnie 0-2,0-3 jesteśmy w stanie wyrwać z Werony w obecnej sytacji, Juve jest w dobrej formie i trzeba to wykorzystać i brać 3pkt, by nie remisować znowu z Catania czy Bologną...Ciekawi mnie formacja ataku, bardzo chciałbym Quagliarelle zobaczyć chociaż w 2 połówce. Tak czy inaczej liczę na dobrą postawę naszych kopaczy!
Ostatnio zmieniony 08 października 2011, 15:21 przez Andryk, łącznie zmieniany 1 raz.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 15:13

Przewiduje, ze Conte w nadchodzącym meczu zastosuje wariant z 2 napastnikami, aby dać odpocząć Marchisio i rozruszać pozostałych napadzirów Juve. Pewnie ucieszy was wiadomość, że Claudio swój uraz nazwał "lekkim skręceniem", co oznacza, że mógłby być dostępny już w nadchodzącym meczu ligowym. Mimo wszystko, chciałbym, aby Conte dał mu odpocząć, aby nie prowokować komplikacji ze skręconą kostką


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 15:17

Tu jeszcze trzeba tydzień przeczekać :)
Może zagra Elia albo Esti było by ciekawie zobaczyć też Fabio.Q...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 15:19

Liczycie na 3-0 na wyjeździe? Chievo potrafi urywać punkty najlepszym. Wiem, że powinniśmy ogrywać takich ogórków, ale boję się o remis. Nie wierzę w scudetto i zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wygramy z ogórkami na wyjazdach. 2-1 mi wystarczy.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 15:28

Sergio Pellissier :płaczę:


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 16:00

ja sie obawiam tego meczu niestety bo gramy w Weronie. Mam nadzieje na skromne zwyciestwo 0-1 albo 1-2. Wiem ze to Juventus i nie powinnismy sie bac po tym co zobaczylismy w ostatnim meczu, ale trzezwo patrzac to co sie dzialo w Boloni czy Sienie to troche mam obawy. Tym bardziej ze Napoli tam wlasnie przegralo.

Co do skladu to Marchisio jest w formie ale chcialbym Vidala zobaczyc. Esti i Elia pewnie zaczna na lawce jak zwykle a zaczniemy z Pepe i Krasiciem. I wydaje mi sie ze Krasic zejdzie na rzecz Esti albo Elii.

Atak wydaje mi sie Matri, Vucinic, a obrona Lichy, Barzagli, Bonucci, Chiellini :)


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 16:30

Trudny teren, niezły przeciwnik... Chievo już nie raz pokazywało, że potrafi sprawić sensacje i wygrywać z najlepszymi. Tak więc obstawiam wymęczone 1 : 0 dla Juve. Mam nadzieję, że któryś z napastników coś ustrzeli.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 16:35

Po przerwie na reprezentację zwykle nie błyszczymy. Czy to mecz z Milanem, czy z Chievo, 3 pkt należy zdobyć.


Day after day I'm getting better and better.
bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 16:58

Mam tylko nadzieję, że będą bobrze zmotywowani, bo Juve już nie raz pokazywało, że może ograć Milan czy Inter tylko po to, żeby kolejkę później dostać baty od ekipy tułającej się w drugiej połowie tabeli. Liczę oczywiście na 3 punkty i pokaz dobrego futbolu w naszym wykonaniu.


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 17:18

Licze na 3 punkty po ciezkim meczu, mysle ze bedzie to podebny mecz do tego ze Siena.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 17:35

Najbliższy mecz na pewno nie będzie należał do łatwych i przyjemnych. Gospodarze postawią na pressing oraz kontratak. Mimo wszystko Juve wygra 1-0 po golu Matriego, bądź Alexa. Pozwolę sobie wkleić fragment wywiadu z Ranierim. Pytanie dotyczyły, czy w opinii Claudio, Juve, Udine i Napoli są w stanie utrzymać dotychczasowe tempo " Nie sądzę by mieli aż tyle energii by cały czas grać tak jak dotychczas. Wierzę że nie mają i mam taką nadzieję". A ja mam nadzieję, że Conte i chłopaki dadzą "ostrego pstryczka w nos" Siwemu oraz jego zgrai najemników
Ostatnio zmieniony 08 października 2011, 17:48 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 17:45

W tym meczu dowiemy się sporo o Conte.
W poprzednich sezonach było tak, że po wygranej z rywalem z wyższej półki, przychodził czas na blamaż z ogórami.
Miejmy nadzieję, że Antek pokaże to, czego od niego oczekujemy.


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 18:21

Wg "Piłki Nożnej" będzie remis. Chievo gra zazwyczaj 4-3-1-2, więc zagramy pewnie znów 4-1-4-1.


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 października 2011, 20:34

Według Gazzetty, na ławce nie ma nawet Esti, a tyle wspominali o jego możliwości gry w następnym meczu. Dziwną sprawą jest też Grosso na lewej obronie, czyżby Conte miał zamiar mimo wszystko sforsować go do składu? Dlaczego nie Kielon, który dobrze się tam sprawował :)


Zablokowany