Sparing (29.07): JUVENTUS 1-0 CD Guadalajara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marchev'a

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 20
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 04:13

Moim zdaniem brak jakiejkolwiek taktyki (znowu). Bardzo dużo niedokładności, m.in. te niepotrzebne długie przerzuty. Za dużo próby gry z pierwszej piłki, w efekcie sporo strat. Motta po raz kolejny udowodnił swoją "klasę", o mały włos nie "wywalczył" karnego. Quagliarella oprócz bramki niczym nie zachwycił, w przeciwieństwie do Toniego, który przynajmniej się starał. Storari w bramce pewnie, jednak nie miał zbyt dużo pracy. Ogólnie przez cały mecz na boisku panował chaos, wygraliśmy tylko dlatego, że dopisało nam szczęście ; )


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 09:39

Hmmm... powiem Wam... trochę to niepokojące. 3 mecze, wszystkie raczej słabe w naszym wykonaniu. Bramki szczęśliwe, niezbyt pewna obrona, no nic, poczekajmy jak to się rozwinie...


Obrazek
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 10:24

Meczu tym razem nie widziałem, ale z tego co czytam to gramy taką samą padakę jak w poprzednich dwóch ,że o poprzednim sezonie nie wspomnę. Czy zatem przyczyna tkwi w ciężkich treningach , co poniektórzy sugerowali czy raczej w tym ,że mamy po prostu piłkarzy dosyć średnich nie potrafiących znaleźć pomysłu na grę. Nasze mecze cechuje mnóstwo niedokładności, nieumiejętność utrzymania się przy piłce, dalekie niecelne przerzuty. Tak to ma wyglądać w tym sezonie ? Dopóki nie nastąpi zmiana jakościowa w składzie drużyny , dopóty będziemy zmuszeni oglądać takie właśnie widowiska


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 10:29

Nie chcę Wam przypominać okresu przygotowawczego za Ferrary, gdzie wszystkie mecze prawie na +, a w sezonie lipa, niech teraz będzie więcej problemów niż później. Cieszę się z gola Q, oby forma wróciła.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 11:00

Nie ma co narzekać, 3 mecze co 2 dni więc na pewno zmęczenie było odczuwalne a do tego ciężkie treningi przy wysokich temperaturach. Wszystko zweryfikuje liga, więcej optymizmu :)


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 11:05

LordRahl pisze:Nie chcę Wam przypominać okresu przygotowawczego za Ferrary, gdzie wszystkie mecze prawie na +, a w sezonie lipa, niech teraz będzie więcej problemów niż później. Cieszę się z gola Q, oby forma wróciła.
Lipa zaczęła się dopiero w grudniu kolego.. Ja zawsze wierzyłem i dalej wierzę w Juventus nawet mimo, że nie powalamy póki co grą i gradem bramek. Myślę, że nie bez powodu nasi dostają niezły zapier*** na treningach i grają słabiej w meczach, to wszystko po to żeby nie było znów kryzysu w połowie sezonu.


Obrazek
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 11:19

dr.DeV pisze:
LordRahl pisze:Nie chcę Wam przypominać okresu przygotowawczego za Ferrary, gdzie wszystkie mecze prawie na +, a w sezonie lipa, niech teraz będzie więcej problemów niż później. Cieszę się z gola Q, oby forma wróciła.
Lipa zaczęła się dopiero w grudniu kolego.. Ja zawsze wierzyłem i dalej wierzę w Juventus nawet mimo, że nie powalamy póki co grą i gradem bramek. Myślę, że nie bez powodu nasi dostają niezły zapier*** na treningach i grają słabiej w meczach, to wszystko po to żeby nie było znów kryzysu w połowie sezonu.
Według mnie znacznie szybciej, w grudniu był już szczyt kryzysu ale lipa zaczęła się juz po wtopie w okropnym styl z Palermo, czy fatalnej grze w meczu z Bayernem, cudem uratowany remis 0-0, to się tylko pogłębiało.
Ale nie o tym temat, mam nadzieję, że drugie Twoje zdanie bd prawdziwe oby! Bo kryzys w połowie to już historia od powrotu do Serie A


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 11:37

Przepraszam bardzo (tutaj post skierowany do kogoś kto pisał o Claudio). Czy twoim zdaniem zawodnik grający playmakera (bo od odbiorów był Pazienza), który przez 45 minut nie zagrał żadnej dobrej piłki, którą mógł napastnik wykorzystać rozegrał w miarę dobrą połówkę? No proszę Cię, to ,że czasami fajnie przerzucił piłkę, czy zagrał "klepkę" z Q. niczego nie zmienia bo były to zagrania, które nic nam nie dały. Nie chcę wyjść na forumowego pesymistę i zrzędę, ale Juventus poziomem mocno zrównał się z Pogonią Szczecin, z całym szacunkiem ale nie mogą grać u nas obrońcy tacy jak Grygera czy Motta gdzie jakiś nieznany młody grajek robi z nich wiatrak, mijając jak tyczki. Żeby nie było, kilka plusów zauważyłem :D . Pozytywna gra Reto i Pazienzy. Jednak drugi z wymienionych zawodników zagrał b.dobrze w defensywie i słabo w ofensywie (oby nie był drugim Sissoko...). Oraz drugi mały plusik to gra Toniego.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 12:41

OMG, nie wyobrażam sobie drugiej połowy, skoro piszecie, że była gorsza od pierwszej :shock: Bo w pierwszej jedynym co mi się podobało był t-shirt Conte :) Dobrze, że zasnąłem i nie dotrwałem do drugiej.

Wiem że to jeszcze sparingi, ale ja tam poprawy nie widzę żadnej w grze. Śląsk Wrocław gra przy nas niczym Barcelona :C


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 16:19

Gramy jak za Capello do 1:0, ale gra oczywiście dużo gorsza :roll:

Fajnie że FQ strzelił. Z takim składem nie mamy szans na CL, musimy mieć tego lewoskrzydłowego!
To z kim następny mecz?


lose10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 19:40

Co by nie mówić.. Mecz w porównaniu do poprzednich dwóch o wiele lepszy :) na wyróżnienie zasługuje MARCHISIO mądra gra, bez głupich strat, jak na kapitana (tego meczu) przystało. W obronie Barzagli z Bonuccim zbyt wielu problemów nie mieli ale klasa rywala nie najwyższa.. Storari na +.
Motta. Ziegler dość przeciętnie (jednak mimo wszystko Ziegler nie miał z kim grać na swojej stronie). Pazienza bez szału, na + jedno podanie do Pepe :) Pepe dość chaotycznie, zaostrzał grę.. Pasquato słabiej niż ostatnio. Quagliarella bramka i parę ładnych choć nie do końca udanych podań. Toni jak narazie jeden z najlepszych w ofensywie.. Zgrywa, świetnie się zastawia, wymusza faule :bravo: reszta praktycznie nic ciekawego nie pokazała i tyle :wink: brakowało nam wczoraj tego ostatniego podania w paru sytuacjach.


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 08:30

Widzieliście ile Barcelona dostała od Guadalajary?? 4-1!!!!!


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 11:42

Skład Barcy:
Barcelona: Pinto, Piqué, Fontàs, Dos Santos, Cuenca, Abidal, Carmona, Thiago, Xavi, Keita, Villa oraz Sergi Gómez, Iniesta, Busquets, Pedro, Deulofeu, Armando, Muniesa, Riverola, Espinosa, Adriano, Balliu.

Nie wiem na ile Barca potraktowała ten mecz poważnie. Mecz o Superpuchar za 10 dni, więc Guardiola powinien już postawić na podstawową 11, tak jak Mou w ostatnim meczu z chińskim beniaminkiem (1:7). Brak Valdesa i Messiego jest widoczny :|


In Marotta I trust...
Zablokowany