Serie A (26): Lecce 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:20

Wszystko wraca do normy. Miłe popołudnie, dobra gra i niezły wynik. Walczymy o LE?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:20

Eh, a ja głupi się łudziłem że coś się zmieniło :doh:


FORZA JUVE !!!
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:23

Mysle, ze idealnie ten mecz pokazal iz procz bezsensownych wrzutek Del Neri niczego tej druzyny nie nauczyl. Gdy nie ma skrzydel nie wiedza co maja zrobic z pilka, zadnego pomyslu na wyprowadzenie skladnej akcji... ZERO!
I swoja droga moze da to do myslenia mu, ze obrona z 3 obroncow z kielonem jest bardziej stabila i defensywna niz z czworki, kielonem na skrzydle, ktory sie rzadko wracal.





KLIK ==>www
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:23

Żenada, tylko tak można określić ten mecz. Obrona cienko, pomoc cienko, atak cienko. Tak jak myślałem, pożałujemy straty Ranieriego/Deschampsa jeszcze nie raz, bo na razie mamy miernego trenera bez sukcesów.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Żałosna drużyna.
Wygrywają z Interem robiąc nadzieje kibicom, aby za chwilę przegrać z jedną z najgorszych drużyn Serie A.


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Myślę, że można już usiąść i planować nasze letnie mercato z 4 milionami euro w kieszeni :prochno: Długofalowa strategia ukierunkowana na regularne wychodzenie z grupy Ligi Europejskiej też jest mile widziana :rotfl:

Chyba powinniśmy się pozbyć tych kilku dobrych graczy, których mam bo za dużo zarabiają. Trzeba budować drużynę tak jak Palermo czy Udinese bo na przyszłoroczne mercato będziemy mieli nie 4 mln a 4 euro.


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Generalnie dramat...a nawet gorzej. Cóż nie powinniśmy się nawet łudzic że w przyszłym sezonie ugramy kwalifikacje do LM, bo to już będzie wtedy naprawde graniczyc z cudem.

Miłego popołudnia!:)


JUVE PER SEMPRE!!!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Ja tylko żałuje, że Lecce nie wykorzystało wszystkich sytuacji bramkowych...

No nic, przeciwnik był trudny, grał bardzo dobrze, a w dodatku graliśmy na ich stadionie. Grając najmocniejszym składem mogliśmy maksymalnie walczyć o remis, ale już w pierwszym kwadransie gry pozbawiono nas nadziei na pozytywny wynik (czyt. remis). Mimo wszystko chłopcy rozegrali świetne spotkanie nie pozwalając na wiele bardzo mocnej drużynie z Via del Mare. Projekt trwa, idziemy w dobrą stronę.

:lol:

Pozdro panowie!


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Nieczęsto krytykuję naszego kołcza, ale zmiana storrari-krasic, była najgłupszym jego wyczynem w tym sezonie, udupił nas dzięki temu zupełnie i kompletnie. Szkoda Buffona i jego zagrania, nie wiem, jak mam się do całej tej sytuacji ustosunkować. Zmiana jakiej dokonał del neri była tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że aż mi się smutno zrobiło. Oczywistą oczywistością było ściągnięcie toniego, ja nie mam pojęcia czym on się kierował.


Obrazek
LuckyLuciano

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 grudnia 2010
Posty: 37
Rejestracja: 26 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Dobra, zobaczymy co na to Lazio, Roma i Napoli, bo Milan to raczej już nie nasza sprawa, kolesie walczą o scudetto. Roma jest też mizerna więc mogłoby się im nie udać, Lazio też czegoś wielkiego nie gra, jedynie Napoli ale oni też są w podobnej sytuacji co Milan. A co do meczu, katastrofa - tylko czekam na pierwsze wywiady pomeczowe i komenty DN'a "Gdyby nie ta kartka meczy potoczyłby się inaczej... myślę, że zaprezentowaliśmy dojrzały i przemyślany futbol, pech chciał, że przeciwnicy strzelili dwie bramki a my zero". Itp. itd. Porażka to głównie wina obrony.


Ave Juve! Ave!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:24

Dwa dobre mecze, derby nasze a z Lecce nie umiemy wygrać! Aaa przecież zapomniałem że ewentualna wygrana byłaby trzecią z rzędu więc to było nie możliwe!

Widać że jeszcze nie jesteśmy w stanie walczyć o CL. Udine i Lazio pewnie dzisiaj uciekną.
Przez ostatnie ponad 20 minut graliśmy 10 na 10 a nie potrafiliśmy nawet strzelić bramki! :shock:

No nic swego zdania nie zmienie, GIGI BUFFON winowajcą tej porażki.

I albo się coś zmieni i ugramy CL albo Giuseppe "oko na maroko" Marotta out i Lucjan zrobi coś z tym syfem!

Za tydzień Bologna, znając życie zremisujemy a z Milanem wygramy po ładnym meczu :angry:

!FORZA JUVE!


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:25

X_ray pisze: Gratuluje wyrachowanego myślenia zza klawiatury kompów. Mając czas na wyciagniecie wniosków i zastanowienie sie. On nie miał, obrona zawaliła a bramkarz ma nie wpuścić bramy i tyle. Zejdźcie z Buffona :roll:
Może i masz rację z tym zastanawianiem się... Gigi odruchowo wybił piłkę, penie nawet o tym nie myśląc. Może powiem inaczej:
Z perspektywy pozostałych 80minut bardziej opłacalne byłoby wpuszczenie bramki niż strata zawodnika...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:25

Lecce lepiej konstruuje akcje grając na czas niż my przez ałe spotkanie :prochno: Z takimi zawodnikami i tym trenerem to nie odbudujemy Juve. Dalej jesteście zdania, że Kielon powinien grać na lewej bo tam się bardziej przydaje? Melo powinniśmy sprzedać póki jest coś wart i kupić środkowego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Marchisio robi postępy pierwsze celne podanie miał chyba w 82 minucie... Świetna gra pozwoliła nam na oddanie chyba jednego strzału w całym meczu. Buffon mógł odpuścić w tamtej sytuacji...


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:25

Szkoda, że już nie ma Intertoto ;)


Obstawiałem 3:0 i byłem blisko. Błąd Buffona, fatalna gra całego zespołu. Bo nie ma co się oszukiwać, ale Lecce powinniśmy ogrywać nawet w 9-tkę.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 14:25

Buffon ratowal nam niezliczona ilosc meczy jednak tutaj... Buffon przegral nam mecz w 12'. Moglibysmy miec jakies wytlumaczenia co do ... Manningera gdyby to zrobil... ale nie do Buffona. Ja od niego troche wiecej oczekuje. Gdyby zostal w polu karnym bylaby duza doza prawdopobienstwa ze to wyciagnie, juz nie mowiac o tym ze lepiej bylo to puscic... niz przez caly mecz grac w 10tke... Buffon pokazal ze jeszcze troche wody uplynie zanim zacznie bronic jak stary dobry Gigi. Cala reszta jest tylko konsekwencja czerwonej Buffona.
evilboy pisze: Błąd Buffona, fatalna gra całego zespołu. Bo nie ma co się oszukiwać, ale Lecce powinniśmy ogrywać nawet w 9-tkę.
US Lecce - Internazionale FC 1 : 1
US Lecce - AC Milan 1 : 1

Wiesz takie przekonanie ze ... z takimi to powinnismy wygrac w 9tke to nalezy wlozyc miedzy bajki.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 14:29 przez marcinek, łącznie zmieniany 1 raz.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Zablokowany