Serie A (25): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:44

Arbuzini pisze:Wygrana bardzo szczęśliwa, przebieg spotkania sugerowałby zupełnie inny wynik. CIESZE SIĘ Z WYGRANEJ!
Ok, Eto'o nie strzelił na pustą, ale piłka dwukrotnie po strzale Matriego schowała się obok słupka. Nie bądźmy znowu tacy skromni. Po za niektórymi aspektami Juve gra coraz lepiej. Atak z Tonim i Matrim wygląda bardzo obiecująco. Ten pierwszy jak na swoje lata coś tam szarpie i dobrze się zastawia. A nasz nowy nabytek, każdy widzi - 3 mecze 3 bramki.
dzidzia pisze:Za tą stratę Pepe z końcówki powinni go powiesić! ale się trzęsę ... Wspaniali byli :dance: . A Matriego to ja po prostu kocham..
Jestem za! Za jądra go!


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:44

<<W@jTEk>> pisze:
Mietson pisze: Co ciekawe dokładnie takie same rezultaty w zeszłym sezonie - 1:0 u siebie i bez bramek na wyjeździe.
Że hę? W zeszłym sezonie:
Stadio Olimpico di Torino 2-1 dla nas
Giuseppe Meazza 2-0 dla Interu :!:

Najpierw Sorensen potem Pepe mógł nam zawalić mecz, całe szczęscie Etoo nie umiał trafić! :D
Chodzi o Sampe pewnie:)

Dzięki Panowie!!

Dobrze nawet nasz atak wyglądał. Toni mi się bardzo podobał. Mimo wzrostu potrafi fajnie grać.

Strasznie się cieszę z tego zwycięstwa :)
yanquez pisze:Pozdrowienia dla Pazziniego ;)
Dołączam się do gorących pozdrowień :)
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2011, 22:46 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:45

:dance: I mamy 3 punkty w meczu z naszym odwiecznym rywalem. Szkoda zmarnowanych sytuacji, ale jest baaaardzo dobrze więc się cieszmy :dance: Martwi mnie sprawa Matriego, co dokładnie mu się stało, bo niestety sytuacji nie widziałem i czemu został na boisku? :think:

FORZA JUVE!


dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:45

marek.siedlce pisze:
Antichrist pisze:
dzidzia pisze:Za tą stratę Pepe z końcówki powinni go powiesić!
Myslałem, że wtedy Eto'o strzeli, ale są 3 punkty dla nas. :) Forza Juve!
Aj Panowie, nawet nie mówcie... Na samo wspomnienie tej akcji mnie trzęsie :shock:
i Panie :wink:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:45

Coś mi się wydaje ze Chiellini się bedzie musiał przyzwyczaić do lewej obrony jako że Barzagli gra zaskakująco dobrze, tzn myslalem ze bedzie gral w miare poprawnie a gra naprawde dobrze.

Co do Matriego to kompletnie nie rozumiem zmiany Melo, bo Matri wyglądał na bardziej poobijanego :P

Mam nadzieje ze Matri się wykuruje na Lecce bo jest bardzo teraz potrzebny,

Ależ te 3 punkty były potrzebne...


Barnabhinio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2006
Posty: 28
Rejestracja: 01 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:45

Matri nawet z ta kontuzja pokazal sie lepiej niz Amauri przez caly sezon :)

Sorensen naprawde solidnie oprocz tej jednej wpadki to rowniez cieszy

Kielon ich porzadnie przetrzepal ^^


Na temat del neriego szkoda slow, zmiany fatalne i przede wszystkim jak zawodnik ma kontuzje to sie go zmienia, a nie schodzi zdrowy Marchisio (mimo ze Matri wrecz blaga o zmiane duzo wczesniej)pozniej kontuzja Melo i Matri musi do konca cisnac z prawdopodobnie zlamanym zebrem. Geniusz, powinni go do Realu wziac.


3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

Mecz wygrany chodź nie był to jakiś super mecz w naszym wykonaniu.
Widać jak się skupią i odpowiednio umotywują potrafią w tą piłkę kopać.
Matri- wreszcie jest jakis napastnik, którego piłka w polu karnym szuka ( może to on jej szuka :) ), jeśli dalej będzie pokazywał to co do tego meczu to wydaje mi się że można na niego odżałować troche kasy, choć tak jak mówię niema co popadać tak szybko w zachwyt, narazie jest bardzo dobrze.
Toni - na pewno ap sorbował swoją osobą obronę Interu, razem z Matrim nieźle się prezentował. Miło zaskakuje chodź byłem sceptyczny co do jego osoby w Juve.
Cała obrona całkiem nieźle, parę wielbłądów Sorensena ale można oko przymrużyć ;P.

Vicek dla mnie bezproduktywny, kompletnie nic nie wniósł do gry.

Teraz seria zwycięstw i wracamy do gry o LM.

Forza Juve !!


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

LuckyLuciano pisze:Ciekawe który się tak ucieszył, że w bokserkach po meczu latał po boisku? :-D
To był chyba Pepe :-D
Woody pisze:wie ktos co przed wyjsciem pilkarzy na stadion leciala za nuta?
Nie znasz? Chyba, że chodziło Ci o co innego :)


#AllegriOut
Franek205

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 85
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

FORZA JUVE!!
W końcu jakiś progres od początku roku. Oby już było tylko lepiej :)
Najlepsi: Matri, Chiellini, Sorensen i Barzagli. Iaquinta niewidoczny dzisiaj. Krasic :doh: ... z meczu na mecz coraz gorzej. Stacza się chłop z równi pochyłej. Jakby Eto nie spudłował to rzuciłbym wszystko, pojechał do Turynu i powiesił Pepe za męski organ rozrodczy...
Teraz tylko czekać do jutra i modlić się żeby nie było jakiegoś poważnego urazu Matriego i Melo. :pray:


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

Jutro egzamin , czytam notatki / oglądam mecz - podnoszę głowę i mało z krzesła nie spadłem - Eto'o nie trafia do bramki - na szczęście.
Ogólnie od ok 75 minuty nas przycisnęli , szkoda że pod koniec Matri nie strzelił na 2:0 , był by spokój . Ale i tak bardzo dobry dla nas wynik.
Oby tylko z jego (Martiego) żebrami było w porządku.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

Dali chłopaki radę. Nie ma to jak zwycięstwo nad interem. LM dalej w zasięgu ręki, trzeba walczyć. AVE JUVE!


FORZA JUVE!!!
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:46

Przepiękna chwila. Wygrana skromnym 1-0, ale jak bardzo jara! Ta wygrana nie dała nam żadnego pucharu finału, ani tego typu rzeczy. Wygraliśmy walkę o honor!!!
FORZA


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:47

Dzisiaj nie zasnę Ale kolegom internistom gul skoczył :) jutro będzie się czym chwalić :rotfl: :rotfl:


alesyfjapiepsze

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2011
Posty: 16
Rejestracja: 31 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:48

Genialny Chiellini. Prawdziwy lider. Dziś był wszędzie - boki obrony, skrzydło, pole karne Interu, środek obrony... 10/10

Beznadziejny Krasić!

Świetni Matri i Toni. Jak wspomniał ktoś wyżej - Matri z kontuzją groźniejszy niz zdrowy Amauri, prawie strzelił gola! Pominę ta zmarnowana setke, gdzie nie trafił z głowki z 5 metrów, ależ pech! Zwróciło nam sie przy strzale eto'o.

Wyróżnienie także dla Sorensena - całkowicie wyłaczył z gry murzyna z interu, jedna wpadka na koniec, ale to i tak nie przekresla jego dzisiejszego, dobrego wystepu.

Jak widzialem co robi Del Neri to myslalem, ze zartuje. W trakcie, gdy na boisku mamy dwie kontuzje - Matri i Melo - ten wpuszcza w ciemno Pepe i to nie za Krasicia, a za bardzo dobrego dziś Marchisio. O co tu chodziło? Matri do konca meczu spacerował po boisku z bólem żebra/mięśnia, wiec gralismy praktycznie bez jednego zawodnika. Głupota Del Neriego, ale szczescie mu dziś sprzyjało.

To co zrobił Pepe w koncówce to ... :doh: Nie wykupywać go.

W przyszłym sezonie w ataku chce zobaczyc Del Piero, Quagliarelle, Matriego, Toniego i Iaquinte. No chyba, że nie zdecydujemy sie na wykupienie Quagliarelli, wtedy trzeba bedzie sciagnac jakiegoś Rossiego, czy kogo tam. Matri wart 15 mln.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 22:48

Fonczek1947 pisze: Dla mnie Toni zagrał totalne dno. Kielon dzisiaj bardzo aktywny bałem się, że jakiegoś karnego da interowi, bo często miewał w takich meczach.
Nie zgadzam się. Świetnie przetrzymywał piłkę, celnie podawał, walczył, absorbował obrońców. Na prawdę bardzo dobry mecz Luki...

Choć oczywiście Matri... Prawdziwy cwaniak boiskowy! super mecz!


Zablokowany