Serie A (24): Cagliari 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:03

Bartek(Juventino) pisze:
binio pisze:Wynik lepszy od gry, ale i tak widać zdecydowaną poprawę w stosunku do styczniowej padaki.

Marotta chciał iść minimalistycznie i zakontraktował Toniego, tyle że kontuzja popsuła mu plany i musiał postarać się o Matriego.
To nie ma nic do rzeczy, tym bardziej, że Matri został zakontraktowany kolejkę przed powrotem Toniego. Przyjście Matriego trzeba wiązać z odejściem Amauriego i oczywiście z dobrą wolą p. Celino, to oczywiste.
Może tak, może nie, za Marottą nie trafsz.
Toni wcale nie musiał wrócić już w tą sobotę, więc to też zapewne było na uwadze. A Amauri to cudem odszedł, zdziwiło mnie to bardzo.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:10

binio pisze:skompletowany atak na lata: Matri - FQ a z ławy DP i Toni. VI pewnie zdecyduje się odejść jeśli wykupimy pierwszą dwójkę.
Ta, zdecydowanie na lata. DP -38 lat Toni-34, FQ-po bardzo poważnej kontuzji nie wiadomo co z nim będzie i wielka niewiadoma Matri(chodz bardzo ładnie zaczął, to często u nas mamy dobre początki złego).

Co do meczu to jednak Buffon dał maksymalnie ciała z Palermo i wczoraj(z tym, że Piłkarze Caliari tego nie wykorzystali) Storari tez sie nie popisał w Pucharze wiec nie wiem co ma zrobić DN...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:16

Amauri strzela gola po asysciew Giovinco heheh rezerwy Juventusu prowadza 1-0 ! czyzby Brazol chce dogonic Cavaniego ??


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 15:30

I znowu identyczna sytuacja, i ładnie się Amauri złożył z przewrotki tyle że Boruk wybronił.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 16:24

jareckik pisze:
binio pisze:skompletowany atak na lata: Matri - FQ a z ławy DP i Toni. VI pewnie zdecyduje się odejść jeśli wykupimy pierwszą dwójkę.
Ta, zdecydowanie na lata. DP -38 lat Toni-34, FQ-po bardzo poważnej kontuzji nie wiadomo co z nim będzie i wielka niewiadoma Matri(chodz bardzo ładnie zaczął, to często u nas mamy dobre początki złego).
Już nie ironizuj, chyba że faktycznie myślisż perspektywicznie akurat o DP i Tonim.
Atak na lata może być FQ - Matri - ale nie musi, nigdzie nie napisałem że tak się stanie, tylko że może tak być.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 17:10

Wielkie brava po tym meczu. Juve posiada takich klasowych graczy, że musi wygrywać i wczoraj się dopiero o tym przekonaliśmy. 100 gol Toniego w Serie A - wspaniały zawodnik, zawsze chciałem go widzieć w Juve i zawsze go będę chwalił bo go lubię. Kolejny to Barzagli. Już dawno miał zostać sprowadzony do Juve. Na Mundialu w 2006 roku zastępował Cannavaro. Blok defensywny funkcjonował dobrze niż w ostatnich kilku meczach. Także miałem ten pomysł aby Chielliniego dać na lewe skrzydło obrony i to przyniosło widoczne rezultaty. To jego pozycja i już bym Go tam pozostawił. Pochwalę oczywiście Matriego. Nie jest łatwo przyjeżdzać na stadion na którym się grało parę lat po kilku dniach od wypożyczenia. Dwa gole dają mu podstawowe miejsce w składzie. Pozytywnie jestem nastawiony na kolejne dni i mecze.


Obrazek
Obrazek
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 18:06

figc1898 pisze:Także miałem ten pomysł aby Chielliniego dać na lewe skrzydło obrony i to przyniosło widoczne rezultaty.
Asysta - ok. Choć wydaję mi się, że Matri miał po prostu szczęście, że się tam znalazł. Gra Chielliniego na lewej to porażka. Albo się odzwyczaił od tej pozycji, albo jest bardzo kiepski.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 18:22

typkens pisze:
figc1898 pisze:Także miałem ten pomysł aby Chielliniego dać na lewe skrzydło obrony i to przyniosło widoczne rezultaty.
Asysta - ok. Choć wydaję mi się, że Matri miał po prostu szczęście, że się tam znalazł. Gra Chielliniego na lewej to porażka. Albo się odzwyczaił od tej pozycji, albo jest bardzo kiepski.
Dokładnie, gdyby nie asysta występ Kielona byłby bardzo przeciętny, dużo strat, nie pewnych zagrań, tak jakby "zesztywniał" przez tą grę na środku, jedyne co mi się podobało to jego parcie na bramkę przeciwnika...

oj ciężko będzie coś wymyślić na Inter...


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 18:38

Niech mi ktoś powie, dlaczego w 9. minucie Matri po prostu nie podciął tej piłki nad bramkarzem? Bez fapania, Panowie. Szału chłopak nie robi. Dwa razy znalazł się tam, gdzie być powinien, ale oprócz tego miał dogodniejsze okazje do zdobycia bramki, których nie wykorzystał.


Sky is the limit!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 18:59

po tym strzale, pomyslalem ze Matri boi sie strzelic bramkę, ale na szczescie zdobył nawet 2.. mam nadzieje, ze zacznie strzelac notorycznie, a nie tylko z Cagliari;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 19:35

Pawełek pisze:Niech mi ktoś powie, dlaczego w 9. minucie Matri po prostu nie podciął tej piłki nad bramkarzem? Bez fapania, Panowie. Szału chłopak nie robi. Dwa razy znalazł się tam, gdzie być powinien, ale oprócz tego miał dogodniejsze okazje do zdobycia bramki, których nie wykorzystał.
On tak właśnie gra. Pojawia się tam, gdzie być powinien, a oprócz tego dodatkowego szału za bardzo nie robi.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 19:40

Arbuzini pisze:
Pawełek pisze:Niech mi ktoś powie, dlaczego w 9. minucie Matri po prostu nie podciął tej piłki nad bramkarzem? Bez fapania, Panowie. Szału chłopak nie robi. Dwa razy znalazł się tam, gdzie być powinien, ale oprócz tego miał dogodniejsze okazje do zdobycia bramki, których nie wykorzystał.
On tak właśnie gra. Pojawia się tam, gdzie być powinien, a oprócz tego dodatkowego szału za bardzo nie robi.
Wole takiego niz Amauriego, ktory nie robi nic. Taki Treze po prostu. A sam sobie wypracowal akcje w ktorej strzelil drugiego gola, gdy najpierw podal do Chielliniego, wbiegl w pole karne i zdobyl bramke.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 19:46

Matri nie trenuje z nami jeszcze tygodnia. dajmy mu czas, w tych 2 spotkaniach stworzyl sobie wiecej sytuacji niz Ent przez caly sezon. wie gdzie powinien byc, nie macha lapami, nie poprawia fryzu, nie wywala sie bez sensu. bardziej powinnismy sie martwic bokami defensywy i brakiem skrzydel.
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2011, 22:20 przez JuveForeverPoznan, łącznie zmieniany 1 raz.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2011, 19:49

JuveForeverPoznan pisze:Marti nie trenuje z nami jeszcze tygodnia. dajmy mu czas, w tych 2 spotkaniach stworzyl sobie wiecej sytuacji niz Ent przez caly sezon. wie gdzie powinien byc, nie macha lapami, nie poprawia fryzu, nie wywala sie bez sensu. bardziej powinnismy sie martwic bokami defensywy i brakiem skrzydel.
Właśnie boję się, że po dłuższym trenowaniu z naszymi stanie się taki sam jak oni ;/ (patrz Krasic, Aquilani)

Co do meczu.... Brawo chłopaki! Tego potrzebowaliśmy (zwycięstwa) przed meczem z ynterem.


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2011, 02:34

Jezeli taki samym ustawieniem zagramy z interem to nas zjedza... mysle ze chiellini juz byl ustawiany na lewa pod maicona na inter, go przeciez gdyby gral tam grosso (inni kontuzjowani) to by go zajezdzil..., sorensena tez beda wkrecac jak nie wiem, i teraz trudno wymyslec kto moglby zagrac na prawej gdyby byl legro to on moglby, ale lepiej bylo go za free oddac(szczerze uwazam ze to by beznadziejny pomysl, a w przypadku gdy ktos z naszych srokowych bedzie kntuzjowany a drugi dostanie kartke? co jest bardzo mozliwe to ciekawe kim my bedziemy grac?) do tego jezeli snejider podtrzyma forme z ostatnich meczy a cambiasso bedzie gral swoje to bedzie miazga, cos mi jednak mowi ze to ustawienie 4-3-3 nie bylo przypadkowe pod koniec ze wlasnie takim wyjdziemy na inter, co bylo by bardzo sensownym pomyslem, z tym ze wtedy skrzydlowych napewno gral by w postawie Krasic i Martinez, co wydaje sie byc in naturalnymi pozycjami, ale co dalej? kto na szpicy? Toni czy Matri?, rownie dobrze moze zagrac na flankach Marti z Alexem, ale cos mi mowi ze pozniej w d polowie tak to bedzie wygladalo. no i ciekawe jak bedzie wygladala pomoc czy Momo w podstawie czy ktos z dwojki Marchisio Aqua bedzie na lawie? Obrona to wiadomo, mi pomysl z Chiellinim podoba sie bardzo, spokojnie on jedzie bedzie na tej lewej jezdzil na jak trzeba to on ciag na bramke ma, no i jeszcze jedno kto na prawej? moze Hasan? a jak nie to Grygera, bo sorensen sobie zwyczajnie nie poradzi(wyzej wymienieni tez nie no ale pewnie lepiej sobie poraza)
Jak widac wyzej bardziej mamy sklad na 4-3-3 , mozemy dokonywac roznych omodyfikacji tego ustawienia, z dwoma DEF. lub z jednym i mamy rezerwowych godnych, ktorzy w takim ustawieniu tez sie znajda.
Mam nadzieje ze DN wiedzial co robi i ze zaczniemy juz takim ustawiniem grac na dobre


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Zablokowany