Serie A (22): JUVENTUS 1-2 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:11

Meczu nie oglądałem, ale patrząc na sytuację Juve w tabeli to szkoda mi Del Piero... Nie zasłużył na to, żeby ostatnie lata jego kariery wyglądały tak jak wyglądają...


FORZA MILAN!
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:14

Dragon pisze:Panowie, może wyciskacz lez? http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 6242&hl=pl# Są już materiały na minimum kolejne 2 części...
Mi już nawet piwo nie smakuje przy naszych meczach....wolałbym nie żyć, niż oglądać taki upadek...
Nie dam rady Bracie tego obejrzeć ;(


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:16

moze na wyrost ale: "sezon 2010/11 oficjalnie uznaje za zamkniety" i obym sie mylil.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:22

nie no nie przesadzaj z ligi juz nie spadniemy:D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:23

Dragon, tym linkiem rozbiles mnie calkowicie :płaczę: najgorsze ze pozostalo nam tylko ogladanie historycznych meczow :płaczę:
smierc Avvocato byla chyba poczatkiem konca, bez niego nie ma juz nikogo kto moglby postawic nas na nogi. Elkanowie i Andrea sa do niczego. Moggi moglby to zrobic ale to pewno nie realne.
znow wywalono kase w bloto, i to wiedzac ze zima nie bedzie kasy by w razie czego ratowac sytuacje. znow mamy mase kontuzji. czy ktos cos z tym robi?! caly czas slyszymy o PROJEKCIE, nowym stadionie, zamydla nam sie oczy farsopoli i odebraniem scudetto interowi. caly czas gramy Grosso i Grygera. czy ktos to w koncu zmieni, czy trzeba by kibice wyszli na ulice i cos zdemolowali?! a moze mozna urzadzic pogrzeb Juve, bo jesli nasza przyszlosc ma tak wygladac to moze lepiej to skonczyc.
jeszcze dojdzie do derbow Turynu w serie b... :angry:

aha, no i cieszy powrot Buffona, kilka razy ratowal nam tylek. ale z taka defensywa nawet bedac w zyciowej formie nie wyciagnie wszystkiego... :angry:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2011, 23:33 przez JuveForeverPoznan, łącznie zmieniany 1 raz.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:30

Ten mecz jednym słowem można nazwać tragedią. Wolę oglądać Martineza w ataku niż Amauriego, ale za to boki obrony jak były i są tragiczne. Teraz trzeba czekać na przełamanie złej passy. Pewnie w niedziele, bo na środe są nikłe szanse;(


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:30

Brak mi słów po prostu. Jest coraz gorzej. To znaczy nie zagraliśmy wcale gorzej niż niecały miesiąc temu z Parmą, ale wtedy były nadzieje na zimowe mercato. Zimowe mercato właśnie się skończyło, kupiliśmy Toniego, który dzieli pokój szpitalny razem z Amaurim, VI i Q. oraz Barzagliego, który wydawał się niepotrzebny, ale pasuje jak ulał na czerwoną kartkę Bonu :angry: . Nie mamy zawodników! To jest po prostu chore. Możemy narzekać na Del Neriego, ale on nawet nie ma jak zmiany na boisku dokonać. Napastnika mamy równo jednego, w pomocy właściwie jedynym zmiennikiem jest Momo. Czekam z resztą na kolejnego newsa pomeczowego: "do grona kontuzjowanych dołączyli dziś: Del Piero, Melo i Chiellini" :angry: . Sytuacja kadrowa jest tragiczna.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to do golu Claudio nie było tak źle. Kilkoma ładnymi interwencjami wykazał się Gigi, reszta coś tam próbowała z mniejszym bądź mniejszym powodzeniem. Potem wszystko posypało się takim tempem, że ledwo nadążałam nad fatalnymi zagraniami naszych zawodników. Krasic i Aqua grają beznadziejnie (przede wszystkim w porównaniu do nadziei jakie w nich pokładam), Alex gra bardzo dobrze, ale trochę za bardzo egoistycznie. Cała reszta nie była dziś zła (zastrzegam, że mam na myśli do gola Marchisio, bo potem był koszmar), Martinezowi dałabym jeszcze szanse, bo póki co jest mało skuteczny, ale przynajmniej wprowadza jakąś dynamikę, której tak brakuje jak na boisku jest Amauri. Gdyby go nie było to nie dość, że też byśmy przegrywali to jeszcze nasze mecze byłyby śmiertelnie nudne :doh:


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:47

Vimes pisze:. A to czy będziemy na miejscu piątym czy piętnastym po prostu mi wisi. Po co nam Liga Europejska? Nawet jakbyśmy ją wygrali milion razy z rzędu to i tak jeden triumf w Lidze Mistrzów jest wart więcej.
Co z tego że jeden triumf w Lidze Mistrzów jest więcej wart ? Juventusu w Lidze Mistrzów długo nie zobaczymy i jeżeli zakwalifikujemy się do Ligi Europejskiej drużyna MUSI potraktować serio te rozgrywki. To też europejski puchar.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:52

Nikt nie powinien się wypowiadać. Zrobić ciszę medialną do Wielkanocy i koniec. Krasić niech wraca do Rosji. Tak samo jak postąpili z Diego. Obaj niewypały. Żadnej taktyki konsekwentnej nie ma realizowanej. Ambicją więcej nic nie da się zrobić. Bonucci niech lepiej w ataku pogra.
Nikt nie przejmuje się tym, że wogóle można coś wygrać. Niech Juve zajmie ósme miejsce bo znów w przyszłym sezonie wszyscy będą narzekać, że grają tylko w Lidze Europejskiej. Więcej nam nie trzeba. Czekam na jutrzejszą wypowiedz Legrottaglie.
Niech już teraz jadą na wakacje bo potem w czerwcu i lipcu czasu nie będzie na wypoczywanie to niech już teraz wyjeżdżają.


Obrazek
Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:52

dziwicie się, że Alex gra samolubnie, a co ma innego robić? zagra do Krasica, to ten leci bez głowy, najwyżej obiegnie obrońcę albo i nie i straci, zagra do Martineza to znowu ten popróbuje swoich sztuczek i też straci, a wycofywanie piłki non stop do Aquilaniego albo Melo to też nie jest to. O Marchisio nie mówię, bo on na tym skrzydle to...ech, szkoda gadać. Kiedyś mógł sobie klepnąć a to z Nedvedem a to z Camorem, z kimkolwiek dosłownie, bo każdy umiał coś sensownego z tą piłką zrobić, a teraz? Co jeden z jego kolegów to gorszy...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 23:57

Milos chociaz biega i cos tam chce zrobic - dzisiaj 2 razy byl faulowany gdy ogrywal obronce Udine - a gwizdek milczal - to mu sie odechcialo - dizwicie sie ?? bo ja nie .


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:05

Dragon pisze:Panowie, może wyciskacz lez? http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 6242&hl=pl# Są już materiały na minimum kolejne 2 części...
Mi już nawet piwo nie smakuje przy naszych meczach....wolałbym nie żyć, niż oglądać taki upadek...

mamy gola sezonu :ok:
eech przygnebiajacy filmik, ale jakos tak mnie wzmocnil duchowo... Wiara czyni cuda...


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:08

no to fakt, od momentu gdy Krasic mial 3 czy 2 mecze odpoczynku przez to ze go zdyskwalifikowali za udawanie faulu to teraz moga z nim robia co chca i zaen sedzia nie gwizda, na jego miescu te bym sie wkurzyl, a co do Diego to panowie no lepiej gral niz Aqua czy Krasic...


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:09

Jak ja się ciesze, że nie musiałem tego oglądać. Ciesze się, że przegraliśmy, bo jest szansa, że jeszcze kogoś Marotta sprowadzi - mam nadzieje, że dziś sobie coś uświadomił.

To w przyszłym sezonie też "odpuszczamy" LE i walczymy o Scudetto?

:rotfl:


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:09

pakman pisze:Milos chociaz biega i cos tam chce zrobic - dzisiaj 2 razy byl faulowany gdy ogrywal obronce Udine - a gwizdek milczal - to mu sie odechcialo - dizwicie sie ?? bo ja nie .
Ja się dziwie! Jakoś łatwo go w takim razie zniechęcić... Wspomnę jeszcze, że sam sobie zapracował na to, że rzadko mu gwiżdżą.
Poza tym to brawa za robienie wiatru. Mi też chciałoby się grać w Juve, tylko że jestem za słaby, tak więc to słaby argument. To troszkę za mało na noszenie tej koszulki. Gdyby umiał dryblować to by znalazł się przynajmniej raz sam na sam z bramkarzem, potem zostałoby już tylko trafić w bramkę...
Dziś zagrał po prostu słabo. Niestety nie ciągnie drużyny w kryzysie, a powinien jeśli ma być filarem Juve.
Gotti pisze:Jak ja się ciesze, że nie musiałem tego oglądać. Ciesze się, że przegraliśmy, bo jest szansa, że jeszcze kogoś Marotta sprowadzi - mam nadzieje, że dziś sobie coś uświadomił.
Nie liczyłbym na to. A jeśli ktokolwiek miałby to sobie uświadomić to Rodzina, Andrea, czy Elkan, bo już nie wiem czy Andrea to Andrea Agnelli, czy Andrea Elkan... Marotta nikogo nie sprowadzi, bo klub sam ma się finansować, a pieniędzy nie ma, bo tamten rok był słaby. Ten też będzie więc koło się zamyka?
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2011, 00:15 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany