Serie A (19): Napoli 3-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 00:07

Jeśli zagramy mądrze to wygramy, już nie raz pokazywaliśmy że możemy wygrywać nawet w osłabieniu. Zdecydowanie trzeba uważać na koniec meczu, nawet łapać kartki, żeby tylko ukraść cenne sekundy "jeśli" będziemy wygrywać.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 01:12

ja mam nieodparte przeczucie,że Napoli nas pogrąży... :/ zawsze na ich terenie się ciężko grało,a teraz jedziemy w sporym osłabieniu do Neapolu, remis uznam za sukces


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 09:10

Miałem sen, naprawdę! Napoli grało z Juve wynik się zakończył 0:0. Pamiętam tylko ,że Toni strzelił gole, dobijając słupek Del Piero. Jednak sędzia go nie uznał dopatrując się spalonego, którego na 100% nie było...

Taki remis brałbym w ciemno, może to dobry prognostyk i coś z tego będzie? :D


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 11:37

Smok-u pisze:Miałem sen, naprawdę! Napoli grało z Juve wynik się zakończył 0:0. Pamiętam tylko ,że Toni strzelił gole, dobijając słupek Del Piero. Jednak sędzia go nie uznał dopatrując się spalonego, którego na 100% nie było...

Taki remis brałbym w ciemno, może to dobry prognostyk i coś z tego będzie? :D
Oby nie, ja liczę na trzy punkty po hat-tricku Toniego i trzech asystach Krasica. Musimy wygrać i stać nas na to :dance:


FORZA JUVE!!!
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 11:42

Oj, będzie ciekawie... Obie drużyny potrzebują zwycięstw, żeby walczyć o najwyższe cele. Myślę, że będzie dużo sytuacji z obu stron. Będzie trzeba uważać w końcówce, bo zauważyłem, że jak Napoli ma strzelić bramkę, to najlepiej na 1:0 w doliczonym czasie... Stawiam na 2:1 dla Juventusu i bramkę Amauriego. Powinien się wreszcie przełamać. Toni raczej jeszcze nie zagra, bo z tego co się orientuję w Genoi grał w innym ustawieniu. Musi jeszcze trochę potrenować. Niezależnie od składu, Bianconeri muszą wygrać, bo Milan na nikogo nie poczeka, a za Juve też jest parę klubów, które chcą się włączyć do walki o Scudetto i LM...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 13:32

dawid91 pisze:
Smok-u pisze:Miałem sen, naprawdę! Napoli grało z Juve wynik się zakończył 0:0. Pamiętam tylko ,że Toni strzelił gole, dobijając słupek Del Piero. Jednak sędzia go nie uznał dopatrując się spalonego, którego na 100% nie było...

Taki remis brałbym w ciemno, może to dobry prognostyk i coś z tego będzie? :D
Oby nie, ja liczę na trzy punkty po hat-tricku Toniego i trzech asystach Krasica. Musimy wygrać i stać nas na to :dance:
Bardzo optymistyczna wizja :D
Ale nie ma co ukrywać, bez Fabio i Melo też jak najbardziej stać nas na 3 punkty i po to tam jedziemy.


#AllegriOut
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 14:20

Będzie 3-0 dla Napoli. Jak zwykle wpierniczy nas Hamsik i jedną bramkę wsadzi nam Cavani.
beka pisze: ------------------ Storari ------------------
Grygera -- Bonucci -- Chiellini -- Grosso
------------------ Sissoko------------------
------------Marchsio - Aquilani------------
Krasić---------------------------------Pepe
------------------Del Piero-----------------
Ładnie rysujesz te składy, ale treść merytoryczna bardzo kiepska.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 14:56

zoff pisze:Będzie 3-0 dla Napoli. Jak zwykle wpierniczy nas Hamsik i jedną bramkę wsadzi nam Cavani.
...w 94 minucie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 15:31

Widzę, że jest wielu pesymistów
Myślę ,że nie będzie 3-0 dla napoli i obstawiam ,ze skromnie wygramy .
Mam nadzieję ,że Toni coś pokaże


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 16:06

Osobiście zaryzykowałbym z posadzeniem na ławce Aquilaniego. Pewnie, że w tak ważnym meczu, przy takich brakach kadrowych sadzanie na ławce kluczowego dla naszej płynności gry piłkarza może okazać się strzałem w stopę. Ale:
1) Po fajnym i obiecującym początku Alberto baaaardzo obniżył loty
2) Najwyższą formę pośród naszych wszystkich pomocników prezentuje obecnie Pepe - musi zagrać!
3) Na ten mecz w środku wolę Marchisio. Obaj z formą kiepsko, ale jakoś bardziej wierzę w charakter Claudio. Po upokarzającym laniu od Parmy będzie z siebie wypruwał żyły. Znaczy, taką mam nadzieję :roll:

O postawę Sissoko jestem spokojny. On w meczach z zespołami o większym potencjale ofensywnym od naszego prezentuje się zazwyczaj bez zarzutu. A dożyliśmy takich czasów, że Napoli ma od nas większy potencjał ofensywny...

Hm, co tu z tym atakiem zrobić? :think: Toni dopiero co przyszedł, ale w sumie co to ma za znaczenie? Że nie jest zgrany z resztą drużyny? Przecież nawet jakby był z nami od początku sezonu to raczej nie można byłoby spodziewać się kombinacyjnych akcji z Del Piero :wink: Tak więc jak dla mnie niech wychodzi w pierwszym.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 16:40

Wesoł pisze: Hm, co tu z tym atakiem zrobić? :think: Toni dopiero co przyszedł, ale w sumie co to ma za znaczenie? Że nie jest zgrany z resztą drużyny? Przecież nawet jakby był z nami od początku sezonu to raczej nie można byłoby spodziewać się kombinacyjnych akcji z Del Piero :wink: Tak więc jak dla mnie niech wychodzi w pierwszym.
Ano tragiczny wybór przed trenerem- Toni albo Amauri, nie chciałbym być na miejscu Del Neriego.
No ale może akurat piłka się odbije do bramki od głowy któregoś z nich ;)
Środek Aquilani i Claudio, skrzydła Pepe Milos i jedziemy z nimi, nie wygląda to aż tak źle.


#AllegriOut
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 18:14

Wesoł pisze:Toni dopiero co przyszedł, ale w sumie co to ma za znaczenie? Że nie jest zgrany z resztą drużyny? Przecież nawet jakby był z nami od początku sezonu to raczej nie można byłoby spodziewać się kombinacyjnych akcji z Del Piero :wink: Tak więc jak dla mnie niech wychodzi w pierwszym.
Toni już mówił, że niezależnie od systemu gry drużyny on gra zawsze tak samo. Lis pola karnego.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 18:30

Ouh_yeah pisze:
Wesoł pisze:Toni dopiero co przyszedł, ale w sumie co to ma za znaczenie? Że nie jest zgrany z resztą drużyny? Przecież nawet jakby był z nami od początku sezonu to raczej nie można byłoby spodziewać się kombinacyjnych akcji z Del Piero :wink: Tak więc jak dla mnie niech wychodzi w pierwszym.
Toni już mówił, że niezależnie od systemu gry drużyny on gra zawsze tak samo. Lis pola karnego.
Dokładnie. Amauri, Iaquinta grają też tak samo.


Obrazek
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 19:57

Jutro o 20:45 hit Serie A i mecz, który zakończy 19 kolejkę ligi włoskiej Napoli - Juventus. Obie drużyny nie najlepiej wznowiły rozgrywki Serie A w 2011 ( Napoli poległo z Interem 1-3 na San Siro a Juve z Parma na Olimpico 1-4 ) różowo nie jest ale walczyć trzeba !

Mecz z gatunku tych o 6 pkt .... różnica w tabeli wynosi tylko 2 pkt , sytuacja kadrowa jest zgoła odmienna Napoli w zasadzie w najmocniejszym składzie. Napoli w tym sezonie charakteryzuje się tym, że gra do końca dużo bramek strzela w ostatnich sekundach tak było przecież ze Steaua w LE tak było z Lecce , Genoa oraz Palermo wszystkie mecze wygrane po 1-0. Napoli ma niezwykłą siłę rażenia z przodu Cavani Hamsik Lavezzi, dodam tylko, że na gorącym terenie Stadio San Paolo Juve nie wygrało od 2001 roku także będzie masakryczne ciężko.

Juventus z tymi lepszymi nie przegrywa w tym sezonie tracimy pkt ale ze słabeuszami ... w meczach z Milanem , City czy też z Realem za ery Ranieriego też nikt nam nie dawał szans ... mam nadzieję że zepną dupę i będą zapi... bo tym muszą nadrobić absencje w składzie. Trzeba liczyć na stałe fragmenty oraz na jakiś element zaskoczenia ze strony Toniego o ile to możliwe ...

Fino alla fine FORZA JUVENTUS !!


P.s w Betcliku dają zwrot za 1 zakład do 55 zł i to postaram się wykorzystać :P


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2011, 20:20

Bardzo chciałbym, żeby zespół zareagował pozytywnie na ostatnie złe wydarzenia (Fabio, Melo, Parma), ale obawiam się, że niestety tak nie będzie... Delneri pewnie w ataku wystawi Alexa z Amaurim a na lewej obronie nie da szansy Traore tylko dalej będzie "grał" Grosso. A to spowoduje, że kiedy koło 60 minuty nadal będziemy przegrywać ze 2:0 to wejdzie Toni i pewnie coś strzeli po dośrodkowaniu z rożnego. A po meczu będzie wielkie cieszenie się jakiego to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zawodnika nabył Marotta, że już w debiucie gola strzelił a to, że przegraliśmy to nic, bo "patrzymy w przyszłość"... :angry:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany