Serie A (18): JUVENTUS 1-4 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:15

Po co u nas jest ten Traore?


wierzba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2009
Posty: 38
Rejestracja: 02 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:16



rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:17

Liczę na zwycięstwo, które jest jak najbardziej do zdobycia. Parma jest nisko w tabeli, aż za nisko jak na swój skład... Wszystko może się zmienić po przerwie, ale Juventus i tak powinien wygrać ten mecz. Stawiam na 3:0 dla Juve i jako strzelca Amauri. Nie ważne ile, ważne żeby coś już strzelił, bo facet się stara, a ma olbrzymiego pecha... Obstawiam taki skład:

--------------------Storari--------------------
-------Legrottaglie------Chiellini------------
--Sorensen (Motta)--------------Grosso---
--------------Felipe Melo--------------------
------------------- Aquilani (Marchisio)------
---Krasic-----------------Pepe (Marchisio---
--------------Quagliarella--------------------
-----------------------------Amauri-----------

Teraz jest więcej opcji, może wrócą niektórzy po kontuzjach, może nie. Mam nadzieję, ze Del Neri ułoży wszystko tak, byśmy mogli znowu cieszyć się ze zwycięstwa Bianconerich...


pcpcpc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 17
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:18



Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:26

CO JA MOWILEM?!!? ZADNEGO GROSSO!! :[
Czemu nikt mnie nie chce sluchac? :(





KLIK ==>www
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:23

Mam nadzieję, ze zawiesza frajera do końca sezonu. Inna decyzja komisji dyscyplinarnej będzie dla mnie skandaliczna i zupełnie niezrozumiała. Wstyd, że tacy ludzie reprezentują Juventus. Poza tym nawet mając 1,5 napastnika w kadrze było ciężko. Teraz zostało nam 0,5.

Kolejna boska zmiana Del Neriego. Ciekawe czy już szukają jego następcy czy zaczną dopiero po meczu w Neapolu? Ancelotti może będzie wolny już niedługo... No i jest jeszcze Benitez i może Hodgson :lol:

Gio brameczka, ładnie, ale to było do przewidzenia. Powinien pomachać Marottcie.


Obrazek
Silvanoshei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2006
Posty: 14
Rejestracja: 08 października 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:24

No na razie jakaś masakra na tym boisku się dzieje... Quagliarella schodzi w 5 min, ciekawe co mu się stało (za chwile zabraknie nam napastników do gry), Melo dostaje czerwoną, nieuznany gol dla Juve, za to punkt dla Parmy. Strach się bać co będzie w drugiej części spotkania... :pray:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:27

Boże jaki jestem zły..... zaraz wybuchnę.... kiedy ten koszmar się skończy?? Kiedy zobaczymy znów prawdziwy Juventus ???!!!!
Jak widać nic się w porównaniu z zeszłym rokiem nie zmieniło. Kolejna kontuzja już na początku meczu i zapewne wypadnie nam na kilka meczy nasz najlepszy napastnik. Melo.... Szkoda słów... co z tego, że gra lepiej niż sezon temu, skoro nadal jest IDIOTĄ !!!! Klub powinien wlepić mu taką karę finansową, żeby się posrał. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> inaczej nie umiem go nazwać. Amauri się ogolił, nic to jednak nie zmieniło, dalej jest bezużyteczny i więcej macha rękami niż gra.

Szacunek dla Seby za to, że on też okazał nam szacunek nie celebrując zdobycia gola. On wie, że kibice w Turynie zawsze go uwielbiali.

Ogólnie dalej żal.... Zaczynam się bać, że na LM przyjdzie nam dłużej poczekać, niż się spodziewamy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:31

Totalna porażka. Najpierw kontuzja naszego jedynego, co tu dużo ukrywać napastnika, potem powrót Melo do korzeni, nieuznana bramka (skądinąd myślę, że słusznie, lecz mogę się mylić - nie widziałem powtórki) i bramka strzelona nam przez Giovino. I najgorsze, że nie jest to wizja snuta przez thora21, tylko obraz pierwszej połowy meczu Juve - Parma...


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:32

Kontuzja, czerwona i 1-0, po prostu lepiej być nie mogło. Sędzia bez komentarza.
Reg pisze:Mam nadzieję, ze zawiesza frajera do końca sezonu. Inna decyzja komisji dyscyplinarnej będzie dla mnie skandaliczna i zupełnie niezrozumiała. Wstyd, że tacy ludzie reprezentują Juventus. Poza tym nawet mając 1,5 napastnika w kadrze było ciężko. Teraz zostało nam 0,5.

Kolejna boska zmiana Del Neriego. Ciekawe czy już szukają jego następcy czy zaczną dopiero po meczu w Neapolu? Ancelotti może będzie wolny już niedługo... No i jest jeszcze Benitez i może Hodgson :lol:

Gio brameczka, ładnie, ale to było do przewidzenia. Powinien pomachać Marottcie.
Może idź ochłon trochę.


#AllegriOut
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:33

Mecz ogólnie masakra. Nie rozumiem decyzji o zdjęciu Alexa tak wcześnie. Z Amaurim w ataku będzie nam bardzo ciężko o dobry wynik.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:35

Niech mnie ktoś uszczypnie, bo patrzę i własnym oczom nie wierzę. Co się dzisiaj wyprawia na tym boisku?! Najpierw kontuzja Quagliarelli, naszego najlepszego i najskuteczniejszego napastnika, która wygląda na dość poważną. Potem Melo zachowuje się jak totalny idiota kopiąc przeciwnika w twarz. Przecież za taki numer oprócz czerwonej kartki czeka go pięć meczów zawieszenia. Wybaczyłbym mu nawet katastrofalną stratę, ale nie katastrofalną głupotę. Na dodatek bramkę do szatni strzela nam Giovinco. Tylko Storari próbuje ratować nasze Juve. Czy Del Neri posiada jakiś plan awaryjny na wypadek otrzymania czerwonej kartki? Dlaczego grając na własnym stadionie z szesnastą drużyną w tabeli nie możemy przejść na ustawienie 3-4-2 i chociaż powalczyć o zwycięstwo, a nie bronić remisu?


Obrazek
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:35

Gramy żenująco.

Melo do momentu zejścia z boiska był najlepszy na placu. To co zrobił potem, będąc dwa metry od sędziego patrzącego prosto na niego, było tak głupie i nieodpowiedzialne, że na język cisnął się inne słowa. Nowy rok przyszedł, wraca stary Melo?

Przypominam sobie mecz Realu Madryt z Athleticiem Bilbao w grudniu. Podobna sytuacja, z którą Real sobie poradził grając w "10" i wygrał 1:0. A Juventus? No cóż pozostaje podziękować sędziemu, bo gdyby pozwolił dograć kontrę Parmy po kolejnym jakże idiotycznym zagraniu któregoś z naszych (Marchisio?) nieuchronnie padłby drugi gol.

Nieuznana bramka? Moim zdaniem słusznie, Mirante miał piłkę w dłoniach.

Karny? Chyba był, chociaż Krasić szukał bardzo mocno nóg rywala.

Zmiany? Pierwsza wiadomo, przy drugiej chyba powinien zejść Amauri, ale rozumiem taktykę Del Neriego: Krasić i Pepe będą wrzucać w pole karne, więc potrzebny jest rosły gracz.

Krasić? Zawodzi na całej linii. Szarpnął raz czy dwa razy, mnóstwo strat i nieudanych dryblingów.

Quagliarella? Wyglądało to bardzo źle.

Storari? Jeśli jeszcze on będzie musiał zejść z kontuzją, to mamy już dramat w kilku aktach.

Giovinco? Fajnie, że nie celebrował zdobytej bramki.

Ogólne wnioski: powtórzę raz jeszcze, gramy żenująco, oddaliśmy bodajże jeden celny strzał (wolny Del Piero). Faktem jest, że nie wszystko można tłumaczyć idiotyzmem Melo i kontuzjami. Pewna przyzwoitość potrzebna jest w każdej sytuacji. Czy Del Neri potrafi w przerwie wstrząsnąć tym zespołem?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:35

Świetnie rozpoczynamy rok 2011! Kontuzja Fabio (wg tuttojuve to zerwanie więzadeł w kolanie), Melo
kopie rywala czerwona kartka, alex schodzi, Amauri się przewraca, Giovinco nas karci...czy mamy jakieś szanse wygrać ten mecz ? :angry: :angry:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 13:37

tragedia...
najeżdżacie tak na tego Melo , no dobra nie potrzebnie to zrobił , ale sędzia gdyby był konsekwentny to by dał czerwo też Pacciemu czy tam Sracciemu który to pierwszy kopnął Melo , tak więc dla mnie to jest błąd sędziego.. brawo Giovinco :) niech dalej gra ten żałosny Grosso który robi cały czas lagę to na pewno daleko zajdziemy....


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Zablokowany