Serie A (17): Chievo 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:20

:doh:
Do końca wierzyłem w trzy punkty. Dwa stracone frajersko. Jestem fanem Sorensena (od MC :prochno: ).


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:22

Tak , ja mowie ze zdobedziemy scudetto jak w to nie wierzysz to tu wiecej nie pisz


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:22

Frajerstwo.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:27

juventini22 pisze:Tak , ja mowie ze zdobedziemy scudetto jak w to nie wierzysz to tu wiecej nie pisz
Raczej nie zdobędziemy Scudetto. Mogę prosić o wyjątek ? Mogę ? :pray:
Quaglia :!: ALE URWAŁ !!! DREAM GOAL !!! Ok, zaakceptowałem go, jest świetny. Potrzeba drugiego napastnika.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:33

Przeciętny meczyk, pechowy remis.

Na największy +: Storari :bravo:, Chiellini i Quagliarella
Na największy -: Giandonato, Aquilani i (niestety) Sorensen

Widzę najeżdżania na Vincenzo ciąg dalszy, ale o tym, że zliczył dzisiaj (i nie pierwszy raz w tym sezonie) asystę (przewrotką), jak zwykle nikt nie pamięta. Nawet newsmeni z juvepoland.
http://juvepoland.com/news.php?id=17774
Po podbiciu piłki w polu karnym, pięknie przewrotką uderzył na bramkę Quagliarella.
Wszyscy wiedzą, że Vicek w Juve powinien być maksymalnie rezerwowym, ale jeśli już gra, to postarajcie się oceniać go chociaż z minimalną dozą obiektywizmu. Tak, też widziałem tą zmarnowaną setkę, chociaż ta Milosa jakoś bardziej mnie ukuła.

Dołączam także do tych którzy uznają zmiany DN za złe. Wg. mnie Iaquinta (bardzo często nieprzyjemnie faulowany), Giandonato i Sorensen powinni zostać (bardziej przemyślanie) zdjęci z boiska w drugiej połowie. Zamiast tego urwaliśmy tylko kilka minut czasu (który sędzia doliczył na naszą zgubę) i otrzymaliśmy zupełny chaos na boisku.

Nie jest tak źle, ja przynajmniej wstrzymuję się z oceną nowego Juventusu do zakończenia letniego mercato. Wtedy będziemy gdzie stoimy (oby na 'pudle') i w co tak naprawdę mierzymy.

Co do FcB, to widzieliście pudło Messiego z wczorajszego meczu :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 19:56

Sorensen krył Pellisiera stojąc za jego plecami :bravo:


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:01

Ouh_yeah pisze:Sorensen krył Pellisiera stojąc za jego plecami :bravo:
Wy narzekacie na Sorensena, a ja sie zapytam jakim cudem w środku naszego pola karnego było tak dużo wolnej przestrzeni? Tym bardziej, że graliśmy 3ema środkowymi obrońcami?! :angry:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:02

wypowiem się tylko co do jednej osoby: Jakłinta, gościu jest wyższy od Q a głową gra beznadziejnie, nie potrafi przytrzymać piłki i wywalczyć rzut wolny tak jak Del Piero, nie macha tak fajnie rękoma jak Amaurii więc spadaj chłopie w lato razem z Amaurim w pakiecie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
srilanka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 54
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:02

Ouh_yeah pisze:Sorensen krył Pellisiera stojąc za jego plecami :bravo:
A kogo kryl Bonucci? Sracie na mlodego, a dzis po raz kolejny Chiellini musial zapieprzac w obronie za 2, bo Leo nie wiadomo co robil. Do tego to on byl przed Pelisierem, ktorego powinien przykryc, a niestety zdecydowal sie podbiedz do zawodnika, ktorego kryl juz Kielon.
Cobra pisze: Tym bardziej, że graliśmy 3ema środkowymi obrońcami?! :angry:
Wydaje mi sie, ze Legro gral raczej jako defensywny pomocnik.

Ps. Dlaczego po czerwie dla mlokosa nie wszedl Sissoko? :o :angry:
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2010, 20:06 przez srilanka, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:04

O niczym tak nie marzyłem jak o straceniu bramki w 92 minucie i stracie dwóch pkt dające 4 miejsce i to jeszcze przed świętami :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
W momencie straty bramki na boisku był Storari,7 obrońców,Hasan,Aqua i VI gdzie ONI byli przy stracie bramki??
Pozatym powinien zejsć VI a nie Quaglia bo Vicek sam nic nie potrafi zrobić.

PS.Który to już mecz Napoli wygrany w 90 minucie ? :angry:

Czekam na wzmocenia i może 2011 rok będzie lepszy FORZA JUVE!


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:05

pan Zambrotta pisze:Widzę wszyscy krzyżują Vicka, szkoda że złego słowa o Krasiciu nie mówicie.
Mając do wyboru Vicka i strzał w pełnym biegu z ostrego kąta i z podskakującą piłką, wybrał to drugie :?
Dziwisz się czemu mu nie podał?
Takiej miernocie to sam bym nie podał bo patrząc co wyprawia ten wicek to odnoszę wrażenie, że gra na ataku z przymusu bo na 15 sytuacji wykorzystuje 1.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:08

srilanka pisze: Ps. Dlaczego po czerwie dla mlokosa nie wszedl Sissoko? :o :angry:
Bo doznał przedmeczowego urazu. Gdyby nie to, pewnie zagrałby od początku, a tak - musiał grać Giandonato, a ponadto nie mieliśmy na tej pozycji praktycznie żadnego pola manewru, bo Salihali na środek pomocy w 4-4-2 się nie nadaje.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:12

<<W@jTEk>> pisze:O niczym tak nie marzyłem jak o straceniu bramki w 92 minucie i stracie dwóch pkt dające 4 miejsce i to jeszcze przed świętami :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
W momencie straty bramki na boisku był Storari,7 obrońców,Hasan,Aqua i VI gdzie ONI byli przy stracie bramki??
Pozatym powinien zejsć VI a nie Quaglia bo Vicek sam nic nie potrafi zrobić.

PS.Który to już mecz Napoli wygrany w 90 minucie ? :angry:

Czekam na wzmocenia i może 2011 rok będzie lepszy FORZA JUVE!
1) Storari, 7 obrońców, Hasan, Aqua i VI = 11. Siedmiu obrońców było razem z Hasanem.

2) Del Neri słusznie zrobił ściągając Quagliarellę i zostawiając Iaquintę. Nikt nie ma wątpliwości z kogo mamy większy pożytek w tym sezonie, ale to była zmiana sytuacyjna. Del Neri liczył, że Iaquinta powalczy w powietrzu z obrońcami Chievo, poprzepycha się, zastawi piłkę. Predyspozycje do tego ma lepsze od Quagliarelli, który jest raczej takim spryciarzem.

***

No nie mogę, dalej tego nie mogę odżałować. W ogóle to już drugie święta zepsute przez Pellissiera. Pamiętny hattrick na Olimpico był tuż przed Wielkanocą w 2009 roku i sytuacja była analogiczna - również mieliśmy niebywałą okazję by zbliżyć się do liderującego zespołu z Mediolanu (tego niebiesko-czarnego).


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:27

Mamy już taką tradycję z Chievo i Pellissierem. Cholernie boli ten gol stracony w 92 minucie, tym bardziej, że to był ostatni mecz w tym roku, mogliśmy utrzymać drugą lokatę, a nawet znacznie przybliżyć się do Milanu.
Jak można zchrzanić traką okazję, no jak? :angry:
Patrząc jednak z innej strony, równie dobrze mogliśmy ten mecz nawet przegrać. Karny obroniony przez Storariego dał nam bardzo dużo w tym etapie meczu.
Szkoda tylko, że marnujemy sytuacje i to bardzo dogodne. Mnie jednak to tak nie boli, jak niektórych użytkowników wypowiedzi. Jeździcie po Vicku, jak po łysej kobyle, a tak naprawdę to nie tylko on marnował sety. No ale przecież jak już zrzucać winę, to na jednego. Tylko niektórym wypadałoby cofnąć czas i pokazać, jak zachwalano Vicka za niedawne mecze, asysty i dobrą grę. Wszyscy widzieli dla niego miejsce w Juve, a teraz? Rozumiem gorycz porażki, nerwy, no ale bez przesady...
Cóż, zimny prysznic na koniec roku i gramy dalej. Nowy rok będzie obfitował w ogromne emocje, jakich nie mieliśmy od ładnych paru sezonów.
Trzeba myśleć pozytywnie.
Forza Juventus!!! :D


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
maati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2010
Posty: 82
Rejestracja: 26 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2010, 20:47

Bardzo boli ten remis tym bardziej, że mieliśmy taką dogodną sytuację do zbliżenia się do lidera. Ten mecz tylko bardziej uświadamia i pokazuje jak jest nam potrzebny solidny napastnik. Bez dobrego napastnika daleko nie zajedziemy. :angry: :angry: :angry:


Zablokowany