Serie A (15): Catania 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 00:07

Dokładnie, Mecze z Palermo, Napoli i Catanią (choć z nimi to mniej) zawsze są dla nas mordercze i pechowe. Obyśmy dziś wygrali.

Dawno nie pisałem tu na forum, ale zasadniczo drużyna idzie w dobrym kierunku, brakuje przede wszystkim umiejętności dobicia rywala (Roma, Fiora, Lech). Liczę, że to przyjdzie z czasem.

Z Catanią tylko zwycięstwo!

Forza Juve


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 08:31

Posłużę się tu elementem rozmowy motywacyjnej w FM :
,, Ten mecz trzeba wygrać i tyle".
Inter stracił formę i trzeba to maksymalnie wykorzystać. To, że wrócą do lepszej formy jest chyba pewne, ale kiedy będziemy mieć nad nimi bezpieczną przewagę, mogą nas jedynie oglądać z tyłu. Tylko ta ekipa mnie niepokoi. Z resztą zespołów nie pownno być problemów, zważywszy, że w lidze idzie nam całkiem całkiem, choć brakuje tego kończącego tryumf dobicia przeciwnika.
Mam nadzieję, że chłopaki podejdą do tego spotkania z pełnym zaangażowaniem. Bardziej się obawiam takich meczy ze słabyszmi przeciwnikami, aniżeli Roma, Milan, czy nawet Inter :roll:
Mobilizacja Panie Del Neri, mobilizacja :bravo:
Każde zwycięstwo mnie usatysfakcjonuje, ale chciałbym, żebyśmy wygrali do zera. Z takimi zespołami nie wolno nam tracić goli, tym bardziej, że nie mamy najlepszego bilansu jeśli chodzi o stracone bramki.
Liczę na ciekawy mecz i skromne 2 : 0 dla Juve.
Forza Juve i pozdrawiam :happy:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 11:31

Spodziewam się ciekawego spotkania. Na tym etapie nie ma miejsca na błędy i potknięcia. Inter wczoraj przegrał, Lazio i Milan wygrali, więc trzeba dalej gonić czołówkę, bo Napoli też nie próżnuje. Trzeba wykorzystać każdą szansę. Wygrana w tym meczu to obowiązek.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 11:39

Patrząc na obecną sytuację w tabeli, to po prostu MUSIMY wygrać. Inter stracił punkty, a Roma wyciągnęła tylko jeden. Natomiast Milan wraz z Lazio powiększyli swoją pule punktów o trzy. Żeby nie odskoczyć od tej dwójki trzeba wygrać.
Rywal nie należy do najlepszych, więc jest ogromna okazja tego nie zmarnować.
Bonusem by było gdyby do wygranej przyczynił się Quagliarella i zachowalibyśmy czyste konto.

Znowu mecz Juve w Canal+. Extra.

PS
Tabo89 zmienił nick na "Ołówek"? Przyzwyczaiłem się do "Dzięki Tabo za akcję!" 8)


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 11:45

Jedno jest pewne, ten mecz trzeba wygrać. Zastanawiam się tylko w jaki sposób. Czy miażdżąc przeciwnika? Czy ledwo co wygrywając.
Patrząc na to, że Catania nie przegrała u siebie ani jednego meczu będąc z bilansem 8:3, to można mówić, że będzie ciężko. Do tego dodajmy fakt, że jesteśmy po LE. Więc będzie albo minimalne zwycięstwo, albo remis.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 12:17

2-0 dla nas gole FQ i Krasić.
Po porażce Interu musimy ugrać 3 pkt by zwiększyć przewagę i trzymać dystans do Lazio i Milanu.
Zostały nam tylko rozgrywki w Serie A i trzeba się tylko na tym skupić.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 12:50

Inter przegrywa z Lazio, Roma remisuje z Chievo, a nam przydałoby się wygrać to spotkanie. Moglibyśmy odskoczyć nieco im w tabeli i nie zostać w tyle względem Lazio i Milanu. Jednak znając nasze szczęście do takich sytuacji, to jakiemuś noname'owi wyjdzie strzał życia z 40 metra i będziemy się męczyć ; (


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 12:58

Ten mecz musimy wygrać, tym bardziej, że inni pogubili punkty i jeśli chcemy iść do przodu to 3 punkty trzeba zdobyć.
Mam nadzieję, że nie będziemy się męczyć tylko wygramy po ładnej grze.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 13:40

kolejny mecz oglądam w tv.chyba jeszcze tyle meczów nie oglądałem w tv.
Liczę na zwycięstwo!Mam nadzieje że się zrewanżują za te remisy bo już ich mam dość i jeszcze możemy stracić 3 miejsce bo już czuć oddech napoli na plecach


Obrazek
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 13:52

Jeżeli chcemy grać w przyszłym sezonie w LM, trzeba zbierać punkty w takich meczach jak dziś, chyba wszyscy sie z tym zgodzą.
Co do porażki Interu i remisu Romy (wiadomo jak nas cieszą niepowodzenia tych drużyn :C ),ale skoro mamy grać o jak najwyższe cele nie patrzmy w tył tylko przed siebie :wink:


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
maati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2010
Posty: 82
Rejestracja: 26 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 14:17

Ale Lazio wygrywa


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 14:35

typkens pisze:Inter przegrywa z Lazio, Roma remisuje z Chievo, a nam przydałoby się wygrać to spotkanie. Moglibyśmy odskoczyć nieco im w tabeli i nie zostać w tyle względem Lazio i Milanu. Jednak znając nasze szczęście do takich sytuacji, to jakiemuś noname'owi wyjdzie strzał życia z 40 metra i będziemy się męczyć ; (
niestety, ale Juve często się potyka wtedy gdy potyka się Milan czy Inter, więc trzeba uważać i nie oglądać się na resztę i zagrać swoje. Ja liczę na wygraną, drużyna co raz lepiej sobie radzi w lidze, z meczu na mecz Juventus jest i będzie silniejszy. Myślę, że 2-1 dla Bianconerich jest jak najbardziej w zasięgu.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 15:06

Catania jest groźna i nie można jej lekceważyć. Zaliczyli dobre wyniki z silnymi rywalami (1:1 z Lazio w Rzymie, 0:0 z Sampą w Genui). My natomiast jesteśmy na fali wznoszącej, w lidze gramy coraz lepiej i nie możemy pozwolić sobie na wpadki. W tym sezonie często brak nam szczęścia i remisujemy mecze które powinniśmy wygrać. Tym razem mam nadzieję, że tak się nie stanie.
Dzisiejsze 3pkt będą bardzo ważne dla sytuacji w tabeli. Bezpośredni rywale do awansu tracą punkty (Roma, Inter). Jutro mecz Napoli - Palermo, w którym ktoś punkty również stracić musi.
Podsumowując liczę na solidne zwycięstwo, powrót na miejsce lidera strzelonych bramek w lidze i zachowanie czystego konta :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 16:37

Najgorsze mecze dla nas. Szykuje nam się duża dawka nerwów. Catania jest w gazie i gra u siebie, bedzie nam piekielnie trudno zgarnąć z tego terenu 3 pkt. To będzie podobny mecz do tego z genuą, jak się dla nas ułoży pomyślnie to wygramy, a wygrać musimy bo to samo zrobili nasi rywale. Dosyć remisów, to do niczego nie prowadzi, to co, że nie przegrywamy, jak w końcowym rezultacie nam to nic nie daje (chociażby przykład LE).
Mamy skład, ktory spokojnie może rozbić catanię, a za tydzień stanelibyśmy przed szansą wskoczenia na fotel wicelidera.
FORZA RAGAZZI :!:


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2010, 16:40

Jestem skłonny odprawić czarną mszę w intencji Juventusu, wobec czego będziemy mogli być spokojni o wynik nadchodzącego wielkimi krokami spotkania.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany