LE (gr. A) [05]: Lech 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 22:43

fruwajacy pisze:
leszekk10 pisze:
Znaczy się co? PyroFan i napinacz?

Lech u siebie jest mocny i niesiony dopingiem kibiców przy odrobinie szczęścia może namieszać nam w planach... ale chciałbym być dobrej myśli i wierzę, że 3pkt będą.
Siedzą na naszym bo na forum Wiary Lecha coś grzebią i nie można się tam dostać.

Oni są tacy jak interowcy...

:rotfl:


pcpcpc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 17
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 09:21

21:00 01.12.2010 Lech Poznań - Juventus Turyn - LE w necie Piłka Nożna
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewt ... ?p=409#409
lub
http://naszsport.iq24.pl/default.asp?gr ... 7&nr_str=1


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 10:34

Wie ktoś co i jak bo w radiu trąbią o przełożeniu meczu jak będzie zimno nie chce mi się na darmo jechać taki kawał


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
dimateo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 10:46

szczypek pisze:Plan jest prosty. Przyjechali do tego Poznania, co by tą Amicę pojechać. Chce, żeby w końcu sprowadzili kibiców tego zacnego klubu na ziemię, bo ci się za mocno spinają.

I zlitujcie się z tymi tekstami, że Liga Europejska jest nic nie warta. Jeśli Amica awansowałaby (ale nie awansuje) kosztem Juventusu to wyśmiałbym wszystkich, którzy próbowaliby to JAKKOLWIEK usprawiedliwiać. To żaden zaszczyt brać udział w tych rozgrywkach, ale to wszystko co możemy w tym sezonie osiągnąć na arenie międzynarodowej, dlatego trzeba robić wszystko, aby się to udało.

A no i
i Ty uważasz ze kibice Lecha sie napinaja:) a z 10 stron watku tego meczu to co to niby jest? pozdro wierni fani juve obyście o 23 byli juz za burta LE pucharu w ktorym nie warto grac


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 11:41

dimateo pisze:
szczypek pisze:Plan jest prosty. Przyjechali do tego Poznania, co by tą Amicę pojechać. Chce, żeby w końcu sprowadzili kibiców tego zacnego klubu na ziemię, bo ci się za mocno spinają.

I zlitujcie się z tymi tekstami, że Liga Europejska jest nic nie warta. Jeśli Amica awansowałaby (ale nie awansuje) kosztem Juventusu to wyśmiałbym wszystkich, którzy próbowaliby to JAKKOLWIEK usprawiedliwiać. To żaden zaszczyt brać udział w tych rozgrywkach, ale to wszystko co możemy w tym sezonie osiągnąć na arenie międzynarodowej, dlatego trzeba robić wszystko, aby się to udało.

A no i
i Ty uważasz ze kibice Lecha sie napinaja:) a z 10 stron watku tego meczu to co to niby jest? pozdro wierni fani juve obyście o 23 byli juz za burta LE pucharu w ktorym nie warto grac
Słuchaj pyrusie, to jest forum JP i tutaj się pisze o własnym klubie, a nie tak jak ty włazisz tutaj z buciorami i bredzisz o kuchenkach, mikrofalach i innym sprzęcie RTV i AGD...


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 11:49

Słuchaj pyrusie, to jest forum JP i tutaj się pisze o własnym klubie, a nie tak jak ty włazisz tutaj z buciorami i bredzisz o kuchenkach, mikrofalach i innym sprzęcie RTV i AGD...
Z jednej strony tak, z drugiej szacunek rywalowi się należy, a w każdym razie na pewno należy im się nazywanie ich po imieniu a nie Amikorz itp.

P.S. Bardzo liczę na Traore. Pierwszy raz go zobaczę w koszulce Juve dzisiaj i chciałbym, żebyśmy nie mieli dylematu, czy powinniśmy pozbywać się Grosso latem :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 11:58

Martwi mnie ta iście polarna aura... :think: Nasi nie są w ciemię bici, nie raz grali w ciężkich warunkach, Turyn też pogodą nie rozpieszcza, nie wspominając już o warunkach w Vinovo... Jednak przy tak niskich temperaturach, trzeba się mieć na baczności i unikać wszelkiego rodzaju nienaturalnych wygibasów, bo jeszcze się to skończy, nie daj Boże, jakąś kontuzją. Sama pogoda to równe warunki dla obu stron. Lech nie ma w tym aspekcie żadnej przewagi, bo Lechici również nie grają w podobnych realiach.
artur_89 pisze: Słuchaj pyrusie, to jest forum JP i tutaj się pisze o własnym klubie, a nie tak jak ty włazisz tutaj z buciorami i bredzisz o kuchenkach, mikrofalach i innym sprzęcie RTV i AGD...
Co sobie będziesz ręce frytkami brudził :smile:


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:01

Sajan pisze:Wie ktoś co i jak bo w radiu trąbią o przełożeniu meczu jak będzie zimno nie chce mi się na darmo jechać taki kawał
No to chyba jakieś wymyślone informacje, bo jeszcze wczoraj były wypowiedzi Del Neriego o tym, że już grywali w podobnych i to że warunki gry będą takie same dla jednych i drugich. Przy okazji mówił tez o tym, że na szczęście murawa jest w dość dobrym stanie i nie jest zamarznięta... Wydaje mi się, że mecz jest niezagrożony, chyba, że nagle spadłoby kilka centymetrów śniegu...
Po prostu trzeba ciepło się ubrać, założyć kalesony i jedziemy :P


ObrazekObrazekObrazek
maki13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 grudnia 2010
Posty: 1
Rejestracja: 01 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:12

Siema powiedzcie gdzie się w Poznaniu spotykacie obejrzeć meczyk? Oczywiście Ci co nie mają biletów. przyjechałem do brata ale on nie interesi się piłką a jestem Wielkim fanem JUVE pozdro


Braci się nie traci!!
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:13

nie wiecie czy na stadion mozna wziac aparat lustrzanke? Pytam bo nie wiem czy brac, a nie chcialbym miec klopotu pozniej z tym.

Zimno jest ale trzeba wygrac :) Mam nadzieje ze nic nie bedzie odwolane.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:21

risto pisze:nie wiecie czy na stadion mozna wziac aparat lustrzanke? Pytam bo nie wiem czy brac, a nie chcialbym miec klopotu pozniej z tym.
Daj sobie lepiej spokój. Nawet, jeśli wpuszczą Cię z nią na stadion, co wątpliwe, to problemów narobisz sobie wśród kibiców, a ci ponad podziałami brzydzą się dziennikarzami, za którego możesz zostać uznany.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:22

risto pisze:nie wiecie czy na stadion mozna wziac aparat lustrzanke? Pytam bo nie wiem czy brac, a nie chcialbym miec klopotu pozniej z tym.

Zimno jest ale trzeba wygrac :) Mam nadzieje ze nic nie bedzie odwolane.
Wiem, że było mówione gdzieś, jeżeli ktoś się wybiera na sektor przyjezdnych, żeby sobie darował tego typu sprzęty. Tam ma być doping, a nie strzelanie fotek piłkarskim celebrytom. Zdjęcia na pewno ktoś będzie robił, jak będzie to 20 osób, to śmiesznie to będzie wyglądało.

PS. żebyście po meczu nie stracili tych lustrzanek, zwłaszcza jak Juve wygra :think:


Tito81

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2005
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:24

risto pisze:nie wiecie czy na stadion mozna wziac aparat lustrzanke? Pytam bo nie wiem czy brac, a nie chcialbym miec klopotu pozniej z tym.

Zimno jest ale trzeba wygrac :) Mam nadzieje ze nic nie bedzie odwolane.
Bez problemu można wziąć aparat. Cyfrowy, lustrzankę czy jaki tam chcesz.

Najważniejszy dzień w życiu kibicowskim. Dwa ukochane kluby. Jeszcze parę lat temu takie spotkanie możliwe było tylko na kompie w Fifie :-D , a dziś LIVE!!! Wynik nie jest ważny. Kto wygra ten wygra. Troszkę żal, że nie będzie pojedynku Del Piero - Reiss, no i że Gigi nie przyjechał, ale nie można mieć wszystkiego.

Dla jadących na mecz. Od godziny 19:00 ulica Bułgarska będzie częściowo ZAMKNIĘTA. Także dojazd do stadionu po godzinie 19:00 przez ulicę Bułgarską (poza tramwajami) będzie NIEMOŻLIWY.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:24

maki13 pisze:Siema powiedzcie gdzie się w Poznaniu spotykacie obejrzeć meczyk? Oczywiście Ci co nie mają biletów. przyjechałem do brata ale on nie interesi się piłką a jestem Wielkim fanem JUVE pozdro
Hahaha dobry żart słowiku :D


dimateo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2010
Posty: 5
Rejestracja: 29 listopada 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 12:39

Sapo_Juve&Legia pisze:
maki13 pisze:Siema powiedzcie gdzie się w Poznaniu spotykacie obejrzeć meczyk? Oczywiście Ci co nie mają biletów. przyjechałem do brata ale on nie interesi się piłką a jestem Wielkim fanem JUVE pozdro
Hahaha dobry żart słowiku :D
też mi sie podoba doktorze samson:) Meczyk obejrzysz bez problemu w kazdej knajpie na rynku i w uliczkach przylegajacych tylko proponuje udac sie nieco wczesniej zajac sobie miejsce


Zablokowany