LE (gr. A) [05]: Lech 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 18:52

Powitajmy dumnych synów Juventusu i ich duchowego ojca Luigiego Del Neriego!
Chrystusie Niebieski!

Alez ta kadra NIEwyglada. :shock:


Make friends for life or make hardcore enemies!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 18:59

Obrona i atak wyglądają po prostu komicznie... Nawet "na Lecha" ta defensywa jest dziurawa jak polskie drogi. W ataku na zmiany nie ma co liczyć w trakcie meczu.

Jedynie pomoc wygląda spoko o bramce nie ma co wspominać


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 19:00

Ktoś tu chyba zapomniał, że w obronie będzie jeszcze Motta...

Ciekawe jak ten mecz będzie wyglądał. Na środę zapowiadają ponoć -11 i opady śniegu :D Chyba będzie trzeba wziąć ze sobą parasol i podwójne kalesony :D


ObrazekObrazekObrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 19:39

@Maras@ pisze:Ktoś tu chyba zapomniał, że w obronie będzie jeszcze Motta...
http://juventus.it/site/eng/NEWS_newsch ... 439906.asp

Motty nie będzie. Oficjalna wersja to ból pleców. Czy to prawda nie wiadomo, na pewno oficjalnej stronie nie wypada pisać, że jest za słaby..


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 19:41

Motty nie będzie. Oficjalna wersja to ból pleców. Czy to prawda nie wiadomo, na pewno oficjalnej stronie nie wypada pisać, że jest za słaby..
A to jak jest słaby to nie powinien po prostu na ławce usiąść? :) I tak chyba nie mamy lepszego kandydata (biorąc pod uwagę to, że Salihamidzić i Sorensen nie są zgłoszeni).


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 20:36

Motta w pierwszym składzie to osłabienie. Już lepiej niech zagra jakiś młodzik, który przynajmniej będzie miał full motywację do gry i pokazania się trenerowi z jak najlepszej strony.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 20:54

Nie wierzę w jakąś kontuzję Motty. Do tej pory jakoś nie było żadnego info odnośnie niedyspozycji Włocha. W temacie milczał także i Delneri. Alojz zdaje sobie sprawę, że wielkiego wyboru w defensywie to nie ma, a polarne warunki, jakie panują obecnie w Polsce sprawiają, że nasz kołcz woli dmuchać na zimne. Lepiej zbytnio nie ryzykować, bo mogłoby się to odbić czkawką w lidze. Swoją drogą Motta dostał być może kilka dni przymusowego 'odpoczynku'. Ostatnie spotkanie było tak fatalne w jego wykonaniu (mam tu nie tylko na myśli strzał życia na własną bramkę, ale ogólnie dyspozycję godną ligi polskiej), że Delneri miał prawo się zdenerwować, a brać tak niepewnego zawodnika na tak istotne spotkanie? To by była dopiero nieodpowiedzialność.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 21:17

Obecna sytuacja kadrowa to poniekąd wina samego Marotty i jego transfery za pięć dwunasta.
Olejmy ligę europejską, co to nas obchodzi? liczy się tylko liga.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 21:28

Mrozzi - w tej chwili w tej kadrze nie mamy bardziej pewnego prawego obrońcy. No bo kto, De Paola? Motta gra ostatnio fatalnie, ale jest obrońcą stosunkowo doświadczonym, nieco obytym na włoskich boiskach, czego nie można powiedzieć o młodzikach. A Pepe nie jest obrońcą, i dla niego to też nowość.

Prawdę mówiąc... wierzę w Marco Mottę. Ostatnio gra fatalnie, ale on ma umiejętności conajmniej na to, by być solidnym defensorem do tego dobrze grającym z przodu. Mam nadzieję, że on jeszcze przyciszy wszystkich krytyków, choć póki co robi wszystko, żeby było zupełnie przeciwnie.

Mecz z Lechem musimy wygrać, bo jesteśmy dużo silniejsi. Juventus nie powinien nigdy odpuszczać, nie lubię takich rzeczy w naszym wykonaniu. Oczekuję trzech punktów.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 21:37

Mati pisze:w tej chwili w tej kadrze nie mamy bardziej pewnego prawego obrońcy. No bo kto, De Paola? Motta gra ostatnio fatalnie, ale jest obrońcą stosunkowo doświadczonym, nieco obytym na włoskich boiskach, czego nie można powiedzieć o młodzikach. A Pepe nie jest obrońcą, i dla niego to też nowość.
Dlatego też uważam, że prawdopodobny jest jeden ze scenariuszy, o których pisałem. Włosi spodziewają się w Poznaniu miśków polarnych, mrozów rzędu -20, dlatego nie można się dziwić Delneremu, że nie powołał Motty. Mareczek jest na chwilę obecną JEDYNYM nominalnym prawym obrońcą w naszej drużynie, a liga to dla nas najważniejsze rozgrywki.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 21:52

mrozzi pisze:Nie wierzę w jakąś kontuzję Motty. Do tej pory jakoś nie było żadnego info odnośnie niedyspozycji Włocha. W temacie milczał także i Delneri. Alojz zdaje sobie sprawę, że wielkiego wyboru w defensywie to nie ma, a polarne warunki, jakie panują obecnie w Polsce sprawiają, że nasz kołcz woli dmuchać na zimne. Lepiej zbytnio nie ryzykować, bo mogłoby się to odbić czkawką w lidze. Swoją drogą Motta dostał być może kilka dni przymusowego 'odpoczynku'. Ostatnie spotkanie było tak fatalne w jego wykonaniu (mam tu nie tylko na myśli strzał życia na własną bramkę, ale ogólnie dyspozycję godną ligi polskiej), że Delneri miał prawo się zdenerwować, a brać tak niepewnego zawodnika na tak istotne spotkanie? To by była dopiero nieodpowiedzialność.
Z drugiej strony na cały mecz wpuścić jakiegoś młodzika z primavery, który nigdy nie grał na takim poziomie, to też nie wiem czy jest to jakieś specjalnie "odpowiedzialne" :) Ciekawe który chłopak dostanie szanse ?? Chyba, że Pepe pójdzie na prawą obronę a Lanzafame na lewe skrzydło...
Mati pisze: Prawdę mówiąc... wierzę w Marco Mottę. Ostatnio gra fatalnie, ale on ma umiejętności conajmniej na to, by być solidnym defensorem do tego dobrze grającym z przodu. Mam nadzieję, że on jeszcze przyciszy wszystkich krytyków, choć póki co robi wszystko, żeby było zupełnie przeciwnie.
Ja z każdym meczem coraz bardziej traciłem do niego cierpliwość a ostatni mecz z Fiorentiną to już istny dramat. Jeśli on jest solidny, to Grygera jest niczym Dani Alves, a chyba wszyscy wiemy jak jest na prawdę. Transfer prawego obrońcy (tak jak i lewego) jest konieczny jeśli chcemy mieć drużynę na poziomie, a dla Motty nie ma miejsca nawet na ławce... Po sezonie może wracać do Romy i na pewno nie uronię za nim ani jednej łezki :]
mrozzi pisze:
Mati pisze:w tej chwili w tej kadrze nie mamy bardziej pewnego prawego obrońcy. No bo kto, De Paola? Motta gra ostatnio fatalnie, ale jest obrońcą stosunkowo doświadczonym, nieco obytym na włoskich boiskach, czego nie można powiedzieć o młodzikach. A Pepe nie jest obrońcą, i dla niego to też nowość.
Dlatego też uważam, że prawdopodobny jest jeden ze scenariuszy, o których pisałem. Włosi spodziewają się w Poznaniu miśków polarnych, mrozów rzędu -20, dlatego nie można się dziwić Delneremu, że nie powołał Motty. Mareczek jest na chwilę obecną JEDYNYM nominalnym prawym obrońcą w naszej drużynie, a liga to dla nas najważniejsze rozgrywki.
Jeśli chodzi o ligę, to nie obchodzi mnie to że Motta jest jedynym nominalnym prawym obrońcą w tej chwili (ponoć Grygera już wróci lada dzień), ale wolę na prawym boku Sorensena, który niespecjalnie radzi sobie z podaniami, a tym bardziej rajdami po skrzydle, ale przynajmniej jest solidny w obronie. Na boku niech sobie hasa Milos...
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2010, 22:00 przez @Maras@, łącznie zmieniany 1 raz.


ObrazekObrazekObrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 21:59

nie wierzę w to, że na obronie zagra jakiś młodzik, a w bramce Manninger.

Storari - Traore, Chiellini, Bonucci, Pepe - Lanzafame, Melo, Marchisio, Krasic - Del Piero, Iaquinta

taki skład wyjdzie i nawet się ze mną nie kłóćcie, bo mam zły humor ;)


przez chwilę jako Marco Buffon
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 22:02

Tigmar pisze:nie wierzę w to, że na obronie zagra jakiś młodzik, a w bramce Manninger.

Storari - Traore, Chiellini, Bonucci, Pepe - Lanzafame, Melo, Marchisio, Krasic - Del Piero, Iaquinta

taki skład wyjdzie i nawet się ze mną nie kłóćcie, bo mam zły humor ;)
No ja się trochę pokłócę :P Melo ponoć nie wyjdzie w pierwszym składzie, bo nie jest w pełni sił (mówię to co słyszałem). Wielce prawdopodobne jest to ze od początku na środku zobaczymy Momo razem z Marchisio ;)


ObrazekObrazekObrazek
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 22:02

Tigmar pisze:nie wierzę w to, że na obronie zagra jakiś młodzik, a w bramce Manninger.

Storari - Traore, Chiellini, Bonucci, Pepe - Lanzafame, Melo, Marchisio, Krasic - Del Piero, Iaquinta

taki skład wyjdzie i nawet się ze mną nie kłóćcie, bo mam zły humor ;)
Taki skład nie wyjdzie!
Będzie ciekawie, ale kurde nie wyobrażam sobie nawet remisu, bo taki wynik uważam za porażkę...


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2010, 23:33

Tak jak ktoś napisał wyżej, można odpaść, ale ten mecz trzeba wygrać, bowiem kibice Lecha, będą się podniecać latami :rotfl:

"Wierzę że wspólnie uda się ich wybić z rytmu ale trzeba pomagać naszym dopingiem przez cały mecz bo może to się różnie ułożyć. Chwycić za gardło i dusić przez cały mecz na boisku jak i na trybunach. Jeżeli nam się to uda, to naprawdę wyjść z takiej grupy gdzie rozgrywa się dwumecze, kosztem naprawdę świetnej ekipy to fajna sprawa, będzie się czym chełpić przez lata."

PS. Znowu Borek z Kołtoniem mogą mieć orgazm, przed TV, jak Lech strzeli gola, także jak ktoś ma dzieci, to trzymajcie je daleko od telewizora. :prochno:


Zablokowany