LE (gr. A) [04]: JUVENTUS 0-0 Salzburg

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 10:54

Obrazek Obrazek Obrazek

Liga Europejska (grupa A): JUVENTUS - Red Bull Salzburg

Czas:

2010-11-04 (czwartek)
godzina 19:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:
Rok założenia: 2005
Barwy: czerwono – biało – niebieskie
Przydomek: Die Bullen (Byki)
Prezes: David Neureuter
Menedżer: Hub Stevens
WWW

Sukcesy:

Mistrz Austrii: 2007, 2009, 2010

Aktualna sytuacja w tabeli grupy A:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
- - - - - VOD 54 - - - - -


A La Carte 7
Al Jazeera Sport +4
C+ Fútbol 2 (Spain)
Digi Sport (HU)
Eredivisie Live 2
Gol TV (America) **
Ictimai TV
Kanal 5 (Mac)
NTV+ Sport
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport Info (Portal)
STV 3 Slovakia
SuperSport 4 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
YES Sport 2
~ Sky Sport HD2 (Ger)

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://www.myp2p.eu/

źródła: www.juvepoland.com , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Teoretycznie to najsłabszy rywal w naszej grupie ale jak się przekonaliśmy w pierwszej konfrontacji Liga Europejska trzyma poziom i nie ma tutaj słabych rywali. Red Bull urwał nam 2 cenne punkty i teraz zajmujemy dopiero 3. miejsce w grupie. Trzeba więc zacząć w końcu odrabiać straty bo przecież nie chcemy zakończyć przygody w europejskich pucharach w fazie grupowej. Przede wszystkim nie możemy po raz kolejny zlekceważyć rywala. Nie mówię tutaj tylko o lekceważeniu w podejściu piłkarzy ale także przez trenera, który wystawił ostatnio dosyć rezerwowy skład. Myślę, że u siebie powinniśmy sobie spokojnie poradzić z Salzburgiem. Tak samo mówiłem przed meczem wyjazdowym – oby nie skończyło się tym samym wynikiem. Wszystko w nogach Bianconerich.
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2010, 18:57 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 11:02

Najwyższy czas na zwycięstwo w Lidze Europejskiej!

Z naszym mizernym atakiem bardziej liczę na bramki pomocników ;)

Na miejscu Del Neriego sięgnąłbym po kogoś z młodzieżówki, bo ciężko zagrać gorzej od Amauriego.

3-0


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 11:08

W ataku rzeczywiści będzie mały wybór, ale nam Amuri cudownie wyzdrowiał, choć niewiele to zmienia. W czwartkowy wieczór trzeba iść za ciosem i wygrać, bo jeśli się to nie uda, to małe szanse na wyjście z grupy. Trzeba pokazać, że to co Juventus gra w Serie A, wygrana z Milanem, potrafi przenieść do rozgrywek europejskich i również wygrywać, co się jeszcze nie udało w tym sezonie. Po ostatnich spotkaniach jest pewien optymizm, ale trzeba się mobilizować i wygrać, wtedy sytuacja w tabeli powinna ulec poprawie.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 11:33

Storari
Motta-Legro-Bonucci-Pepe
Krasić-Momo-Melo-Marchisio
DP-Amauri

to chyba jedyne możliwe rozwiązanie na ten mecz, jeśli nie chcemy wrzucić do składu jakiegoś juniora. Największym problemem wg mnie będzie brak Aquilaniego, ktory fantastycznie kieruje naszym środkiem, odwala kawał dobrej roboty. No i Amauri :) ciekawe czy nie spuchnie po 20 minutach z braku sił...no i jak kondycyjnie wytrzyma Alex. Do tego na ławce będą chyba sami juniorzy, kurcze, dobrze, że gramy z Salzburgiem, a nie z Manchesterm.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 11:33

Nie ma Quaglii więc atak Amauri-Del Piero... I raczej pewne jest że Krasic zagra cały mecz.
Trzeba wygrać ten mecz i wskoczyć na drugie miejsce ;)
Typ: 3-0 FORZA!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 11:39

No dobra, już bez jaj, porobiliśmy je z Lechem u siebie i ostatnio w Austrii na wyjeździe. Teraz w tych trzech meczach liczę na minimum 7 punktów. Bez dwóch zdań ten mecz trzeba wygrać, bo chyba nie zamierzamy się z Lechem do końca fazy boksować o drugie miejsce, litości :D. Ciekawi mnie to jak Del Neri rozwiąże problem lewej flanki. Gdyby był Chiellini to pewnie on by tam rozpoczął mecz, ale wątpię, nawet jeżeli kontuzja Giorgio okaże się mało poważna (obstawiam jakieś naciągnięcie) to Del Neri nie będzie chciał go forsować, zatem Simone "laga w przód" Pepe realny.

2:0.


thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 12:06

Dla mnie Juventus powinien już sobie odpuścić ten żałosny puchar "pocieszenia" i wyłącznie skupić się grze w lidze i zwycięstwach nad takim ogórasami jak Cessena.Dla mnie na taki 'puchar" szkoda zawodników ,a tym bardziej jak w meczu z Salzburgiem Krasić dostanie kontuzji.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 12:12

thor21 pisze:tym bardziej jak w meczu z Salzburgiem Krasić dostanie kontuzji.
Przecież kontuzji może doznać w każdym meczu. Ma nie grać żeby być zdrowym cały czas? Czy Ty się dobrze czujesz?

Mam nadzieję, że wreszcie wygramy w Lidze Europejskiej. Jak nie teraz to ja już nie wiem kiedy.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 12:20

W końcu trzeba odnieść pierwsze zwycięstwo w Lidze Europejskiej. Mam nadzieje, że Krasic zagra dobry mecz. Forza Juve


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 12:26

Mowilem ze rozniesiemy Lech u siebie... byl daremny i godny wstydu remis.
Mowilem ze pojedziemy z Red Bullem ostatnio.. kolejny remis..
Teraz juz nie mowie ze wygramy. Jedno jest chyba pewne.. Potrzebujemy 6 pkt.. z kim je zdobyc jak nie z Salzburgiem i Lechem?
@thor tez wg mnie ma sporo racji. Wygrac Puchar bedzie niezwykle trudno. Podejrzewam ze kasa z tego slaba.. czy nie lepiej skupic sie na Serie A, postarac sie zajac miejsce na podium, moze nawet powalczyc o scudetto
:prochno: Tak czy inaczej.. 2:1


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 13:56

Ostatnio Delneri wystawiał rezerwowy skład, bo tak chciał. Teraz zrobi to z musu. Nie będzie De Ceglie, Chielliniego, Grygery, Aquilaniego, Fabio, Martineza, prawdopodobnie Iaquinty... Zresztą do tego grona możemy też spokojnie zaliczyć Amauriego, który choć zdrowy, robi na boisku różnicę na korzyść rywala. Ciężko to będzie ogarnąć taktycznie. Na szczęście na puchar wraca Krasić, pewnie wypoczęty i pewnie podirytowany ostatnim zawieszeniem - spodziewam się konkretnej gry w jego wykonaniu.

Dla mnie osobiście LE nie znaczy zbyt wiele i zdecydowanie na lidze powinniśmy się skupić w szczególności. Nie znaczy to jednak, że mamy nie awansować z tak banalnej grupy, bo prawdą jest, że jesteśmy na 3 miejscu tylko i wyłącznie na własne życzenie. Nie mam jednak wątpliwości, że awansujemy do kolejnej rundy - to lekceważenie rywala, zwłaszcza tak słabego jak Salzburg, czy, o zgrozo, Lech nie wyszło nam na dobre, ale w rewanżach nic takiego nie powinno mieć już miejsca.

Teraz trzeba wygrać u siebie, bo raczej Lech większych szans na urwanie punktów City nie ma, mimo słabej w ostatnim czasie formy graczy Manciniego. Czekam na "polaczkowe" komenty :smile:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 14:14

No teraz obecna sytuacja stawia tak naprawdę Del Neriego pod ścianą.
Brak Kielona, w obronie jak utrata jednej nogi w ciele. Nie ma kogo na lewą obronę wstawić, na dodatek brak 2 podstawowych elementów drużyny - Quagiarelli i Aquilaniego. Vicek kontuzjowany więc nie ma wyboru. Musi być Amauri choć to jest tak jakbysmy grali 12 na 10 bo nigdy nie wiadomo po której stronie on gra. Ale z drugiej strony jeżeli w tym meczu nie bedzie kompletu punktów nasza sytuacja będzie źle wyglądać. Bez podstawowych zawodników myśle że udowodniliśmy że można grać w piłkę (wiem nie będzie qaugiarelli i Aquilaniego ale z Krasiciem) z wielkimi drużynami. Więc Redbull powinniśy roznieść.
A jeśli chodzi o mecze z MC to na przykładzie Arsenalu (niewiem czy ktoś oglądał) ale da się wygrać. Grali wysoko- pressingiem. Podczas rzutów rożnych dwójka stoperów rózniez baardzo wysoko co wiązało się z tym że jak MC wyprowadzał kontre to szybko kończyło się faulem arsenalu. Więc jeżeli DN to wszytko przeanalizuje myśle że będzie dobrze :D


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 14:49

Prawda jest taka, że chociaż ważniejsze jest wywalczenie awansu do Ligi Mistrzów to i w LE trzeba próbować ugrać jak najwięcej a wyjście z grupy jest wręcz obowiązkowe. Problemy kadrowe są znaczne, więc nasz trener ma trudne zadanie, żeby z tych zawodników, których ma stworzyć drużynę. Wydaje mi się jednak, że Krasić da Juventusowi zwycięstwo w tym meczu - obstawiam 2:0.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 15:56

Krasić sobie odpoczął w meczu z Milanem, za tydzień też nie zagra, więc liczę, że będzie chiał to sobie zrekompensować z Red Bullem. Serb ma potencjał, żeby wygrać ten mecz w pojedynkę. Liczę na jego popis.


Obrazek
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2010, 15:59

Vimes pisze:Krasić sobie odpoczął w meczu z Milanem, za tydzień też nie zagra, więc liczę, że będzie chiał to sobie zrekompensować z Red Bullem. Serb ma potencjał, żeby wygrać ten mecz w pojedynkę. Liczę na jego popis.
No, kurde... Chciałem napisać to samo ;)

2 : 1 dla nas.


Zablokowany