LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:47

forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
A co w tym dziwnego? Ja kocham Juventus. Tylko Juventus. I niezależnie od tego, z jaką polską drużyną graliby moi turyńscy idole, uważałbym za każdym razem podobnie.

Nie wszyscy muszą być patriotami.

W twoich słowach ranga klubu z Poznania rośnie niebywale... A to tylko Lech - przeciętniak chociażby na skalę Europy Wschodniej... Czas najwyższy spojrzeć na całą sytuację trzeźwo i powiedzieć sobie prosto z mostu - Lecha na tle Juve NIE MA.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:49

Delneri nie lekceważy Peszki!
No i bardzo dobrze! Wiadomo... Peszko już nie jednego wkręcił w ziemię. Defensorzy muszą stać na baczności!

A tak poważnie, to mimo tego, że to tylko Lech obrona musi być nie do przejścia. Bardzo dobrze, że na ostatnich treningach trener skupił się na tym aspekcie gry.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:55

RDKA pisze:Pewnie masz racje i Juventus wygra, choć oczywiście jestem przekonany że Lech powalczy i łatwo nie będzie. Chodzi o zupełnie inną sprawe.. Dziwią mnie wypowiedzi ludzi którzy jadą Lechowi, że jest mierny i że wygrywa fartem.. Że Lech to nie Lech tylko Amica... Troche to durne. Ja nie mam zamiaru obrażać Juventusu choć wszyscy wiedzą, że też szału w lidze nie robi.. Nie mam zamiaru podważać jego wcześniejszych sukcesów, ani jego historii czy marki... choć wszyscy pamiętają wałki z sędziami w Seria A. Mam to gdzieś. Wkurzają mnie tylko to, że poniżacie mój klub.

Polscy kibice "Citizens" martwią sie na swoim forum jak zdobyć bilet na ten mecz a nie ile wp*** Lechowi... bierzcie przykład
W końcu mądrze napisałeś :) Podoba mi się ta postawa opisana powyżej, Jednak sądzę, że co poniektórych sprowokowałeś tu pisząc w swoim pierwszy poście o melach w twarz etc.

I zgadzam nikt nie powinien obrażać, wyśmiewać czy poniżać. Ja z swojej strony życzę Wam jak najlepiej na arenie międzynarodowej, ale nie w tym dwumeczu :)


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 18:10

Już raz gdzieś o tym pisałem... jest to delikatna sprawa. Każdy kibicowanie/miłość/sympatię odbiera na swój sposób, więc oskarżanie jednych, 'niech dostaną baty, to zejdą na ziemię', a drugich 'jak śmiesz nazywać się Polakiem, skoro chcesz klęski rodzimego zespołu?' jest trochę na wyrost. Obie strony maja rację. Jestem kibicem Juventusu od kilkunastu lat, sporo znaczą dla mnie te barwy, jestem z Nim bardzo zżyty i Kocham ten klub, ale jestem także kibicem polskiej piłki (mimo tego szamba na które musimy patrzeć). Sympatyzuję z Lechem, czy nie sympatyzuję, nie ważne, w tym meczu jestem neutralny. Juventus musi w końcu złapać rytm, musi zacząć wygrywać i nie może gubić pkt z teoretycznie słabszymi rywalami, tak więc liczę na wygraną. Z drugiej strony Jeżeli Lechowu uda się urwać punkty Juventusowi będzie to na plus dla polskiej piłki, plus do rankingów i plus dla chyba jedynej obecnie drużynie w Polsce, która może trochę przyćmić sytuację w polskiej piłce.
Ktoś napisał, że 'polaczki (:angry:)' się panoszą. Nie bardzo wiem jak mam to rozumieć, chodzi Ci o Poznaniaków ? Racja Pyrusy są specyficzni, ale izolowanie ich od reszty społeczeństwa tylko dla tego, że niektórzy potrafią mieć o sobie zbyt wysokie mniemanie (czy mają ku temu powody, czy też nie) jest głupie. To tak jakby mieszkańców Lubelszczyzny wyzywać od zacofanych. A może chodzi o sam klub ? A jak ma się taki klub mobilizować przed meczem ? Wychodzić z założenia 'o matko, jedziemy grać z jednym z największych klubów na świecie, nie mamy szans !' ? eLOeL.
Nie powiem, mnie także wkurza ta napinka na Lecha, bo media trochę przesadzają, przy czym zasypują wszystkich stekiem bzdur na temat Naszego Juve... ale takie są już te media, jest to Nasz jedynak w europejskich pucharach, także pompują balon.
Chcę aby Juventus wyszedł z pierwszego, a Lech z drugiego (co praktycznie i tak jest niemożliwe)
rafal-1897 pisze:Lech grał na licencji Amiki tylko jeden sezon (ten zaraz po fuzji). Od następnego sezonu gra na licencji "KKS Lech Poznań", więc nazywanie Lecha "Kuchenkorzem", czy "Amicą" jest kompletnie bezpodstawne. Z tego co się orientuję Amica istnieje tylko jako sektory młodzieżowe. Więc do wszystkich, którzy w jakiś dziwny sposób nie mogą się przestawić - to jest Lech, nie Amica. Co z tego macie? +5 do respectu? Jakieś dowartościowanie? Pomaga wam to w dalszej egzystencji? Poprawia samopoczucie?
Jedyny mądry ?
Wiesz o co chodzi ? o zazdrość, po prostu. Nazywanie Lecha, Arką jest żałosne, ale cóż, niektórzy mają kompleksy. Natomiast teksty, że Lech tytuł zdobył niezasłużenie, czy fartem, bądź jeszcze innym czynnikiem można skopiować i wrzucić do tego tematu

Co do samego meczu. Gdybym miał typować... strzelimy więcej niż jedną, ale nie więcej niż trzy, przy jednej bramce Lecha :wink:
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 18:16 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 18:12

W końcu mądrze napisałeś :) Podoba mi się ta postawa opisana powyżej, Jednak sądzę, że co poniektórych sprowokowałeś tu pisząc w swoim pierwszy poście o melach w twarz etc.

I zgadzam nikt nie powinien obrażać, wyśmiewać czy poniżać. Ja z swojej strony życzę Wam jak najlepiej na arenie międzynarodowej, ale nie w tym dwumeczu :)
Dzieki.Fakt troche z tymi melami przesadziłem ale uwierz mi irytują już 5 rok te same teksty o Lechu ze nie jest Lechem tylko Amiką ,przekręcanie nazwy itd..


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 18:14

umierajcie ze śmiechu

Uwaga cytuję:
"Prawdopodobny skład Juventusu na mecz z Lechem: Marco Storari - Marco Motta, Giorgio Chiellini, Nicola Legrottaglie, Zdenek Grygera - Milos Krasić, Mohamed Sissoko, Felipe Melo, Davide Lanzafame - Alessandro del Pierro, Vincenzo Iaquinta."

A ktoś tu mówił ostatnio, że w Onecie nie pracują <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...
mrozzi pisze:
forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
A co w tym dziwnego? Ja kocham Juventus. Tylko Juventus. I niezależnie od tego, z jaką polską drużyną graliby moi turyńscy idole, uważałbym za każdym razem podobnie.
Dokładnie.

A jeśli o mnie chodzi, to Lech nawet jak gra z Kuciapkami Pipidowo, to zawsze będę przeciwko Poznaniakom. Jedyny wyjątek od tej reguły, to hipotetyczny mecz z Interem...
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 18:19 przez yanquez, łącznie zmieniany 1 raz.


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 18:17

Hehe :rotfl: widziałem to i dodam do tego komentarz :prochno: "Del Pierro" :prochno:
Co do meczu to jestem całym sercem za Juve, mimo to życzę Lechowi jak najlepiej w europejskich pucharach, jednak nie w tym dwumeczu :wink: Obstawiam 3-0 lub 2-0 :wink:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 18:20

Polscy kibice "Citizens"
Ten zwrot to chyba oksymoron :D

Ale absolutnie zgadzam się z RDKA. Niektóre posty z tego tematu wyglądają jakby napisali je cierpiący na kompleks wyższości kibice Interu. Nie ma się co wywyższać i szydzić z Lecha, boisko wszystko zweryfikuje.


ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 20:11

słyszeliście przed chwilą dosłownie w "wydarzeniach sportowych " ekspertów dotyczących jutrzejszego meczu, według M.Kikuta, jakieś Pana z rzeczpospolitej i kogoś jeszcze jesteśmy skazani na porażkę raczej w jutrzejszym meczu, chcą wykorzystać naszą słaba dyspozycję :cry:


arur21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 9
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 20:23

ŁukaszzNTFanJuve pisze:słyszeliście przed chwilą dosłownie w "wydarzeniach sportowych " ekspertów dotyczących jutrzejszego meczu, według M.Kikuta, jakieś Pana z rzeczpospolitej i kogoś jeszcze jesteśmy skazani na porażkę raczej w jutrzejszym meczu, chcą wykorzystać naszą słaba dyspozycję :cry:
ciekawe co będą mówić po meczu jak Juve wygra z Lechem 2-0 albo 3-0 :)


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 20:25

Proszę nie śmiać się z Peszki, ponieważ jest on kibicem Juventusu od dziecka! 8)
Lech grał jeden sezon na licencji Amiki? Świetnie. Uciekł od kary za korupcję i przegrał z Rangersami 0:5!


pcpcpc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 17
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 20:32

19:00 16.09.2010 Juventus Turyn - Lech Poznań -LE w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp?gr ... emat=84755


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 21:31

RDKA pisze:
Marco Buffon pisze:
forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
nie fuksem? a kto po karnych wygrał (przegrał u siebie) z Mistrzem Azerbejdżanu ? :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Koledze chodziło o to że zasłużenie wygrał polską lige.. czytaj ze zrozumieniem. Fakt o ile z Interem Baku było szczęście, o tyle z Dnipro byli lepsi... i dostali sie zasłużenie.
pastuj buty kuchenkarzu.

Amica Wronki z Biedronki dostanie jakieś 0:5. Pozdrawiam


przez chwilę jako Marco Buffon
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 21:32

pastuj buty kuchenkarzu.

Amica Wronki z Biedronki dostanie jakieś 0:5. Pozdrawiam
... nie bede tego komentowac.. poziom 0


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 22:59

Marco ogarnij się :lol:

Stawiam dychę, że przy ewentualnym 2:0 Juve odpuści i bedzie wiozło wynik.


Zablokowany