LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 11:06

Olek1987 pisze:Tak czytam te wasze posty i co jakiś czas ogarnia mnie śmiech :lol: Sorry, ale jak widze, jak ktoś pisze, że trzeba się obawiać Peszki, albo, że On coś może nam zrobić to nie mogę się powstrzymać.

Boicie się niedoszłego rezerwowego Panatinaikosu ? :lol:

Przecież to jest cień zawodnika z sezonu 09/10.
Zgadzam się, Peszko ostatnio nawet dobrze pilki nie potrafi wrzucić a Lech to już nie ten sam Lech co rok temu, przegrywają ze Sparta Praga w polskiej lidze się meczą i graja słabo. Moze nie wygramy 4 czy 5:0 ale o wygrana powinnismy byc spokojni, w końcu to Lech a nie np: Chelsea


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 11:10

mateo369 pisze:
Olek1987 pisze:Tak czytam te wasze posty i co jakiś czas ogarnia mnie śmiech :lol: Sorry, ale jak widze, jak ktoś pisze, że trzeba się obawiać Peszki, albo, że On coś może nam zrobić to nie mogę się powstrzymać.
jeśli nie odebrałeś wypowiedzi pana Zambrotty na temat Peszki jako ironii to naprawdę winszuję :lol: ogarnia mnie śmiech, nie mogę się powstrzymać :rotfl:
ale i tak nic nie przebije tego co napisałeś tutaj, wypowiedź roku, naprawdę :rotfl:
Nie odnosiłem się do wypowiedzi pana Zambrotty, a jesli chodzi o link ktory podałeś, to jesli nie widzisz tam ironii to naprawdę "winszuję, ogarnia mnie śmiech,nie mogę się powstrzymac" :rotfl:


Zero szacunku dla Pogby
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 11:30

Olek1987 pisze:Nie odnosiłem się do wypowiedzi pana Zambrotty
przejrzałem cały temat i nikt tutaj nie napisał (poza ironią Zambrotty, której nie zrozumiałeś), że obawia się Peszki więc albo potrafisz czytać w kogoś myślach albo próbujesz robić ze mnie durnia
Olek1987 pisze:a jesli chodzi o link ktory podałeś, to jesli nie widzisz tam ironii to naprawdę "winszuję, ogarnia mnie śmiech,nie mogę się powstrzymac" :rotfl:
prawie Ci uwierzyłem, że to była ironia, naprawdę :lol:
__________________________________

Kłopoty Lecha przed meczem

Już widzę jak Del Piero ustawia piłkę na 30 metrze a Kotorowski ma kisiel w majtkach :smile:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 11:47

Bardzo ciekawe tematy macie, w 100% związane z meczem :)
Jak czytam wypowiedzi lechitów to też nie wiem czy to ironia czy są tak łatwowierni. Komentatorzy i inni dziennikarze mówią, że Lech nie ma co się bać, że Juve to nie ta sama drużyna co kiedyś...
Lech nigdy nie był taką drużyna jak Juve i pewnie nigdy nie będzie...
Naszych dwóch zawdoników z pierwszej jedenastki kosztuje tyle co ich cały skład...
A Buffon zarabia tyle rocznie, co całą drużyna Lecha...
Niech mecz skończy się wynikiem 10-0 i w końcu skończy się takie gadanie.


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 11:56

[RA]MACIUS pisze:
pan Zambrotta pisze:to już nie amiczka ?
A co to ?
Jak sądzę zdrobnienie od Amiki, Amiki Poznań. Wszak Lech Poznań gra na licencji Amiki Wronki w polskiej lidze i na ich punktach rankingowych w europejskich pucharach. Potwierdza to UEFA, na swej stronie napisali, że najwyższa porażka LECHA w pucharach to 0:5 z Rangersami :lol:
Nie ma co się bać. Kuchenki są bez formy, ostatnie zwycięstwo ze Śląskiem na farcie.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:25

Ja powiem tyle, że w kontekście tego meczu troszeczkę boli mnie fakt (mam takie wrażenie, oby niesłuszne), że dochodzi do podziału kibiców Lecha na Legie czy Lecha na Juve czy też do wszelkiego rodzaju napinek. Jesteśmy kibicami Juve czy nie?

Ja powiem krótko jestem Polakiem i 100% patriotą. Nie jestem kibicem Lecha ani Legii, ani w ogóle żadnej innej drużyny w takim stopniu co Juve (mimo, że czasami jeżdżę na mecze pewnej polskiej drużyny - nie ma żadnej potrzeby wymieniać nazwy). Zależy mi na dobrych występach polskich drużyn na arenie międzynarodowej (obojętnie co by to za drużyna nie była) oraz na rozwoju polskiej piłki. Życzę Lechowi wyjścia z grupy, ale z drugiego miejsca.

Dodam, że dla mnie JUVE jest tym pierwszym, jedynym ukochanym klubem i obojętnie z jakim klubem, by nie grali jestem za Juve (chyba, że z reprą, ale to niemożliwe).
Natomiast wiem, że niektórzy są pewnie bardziej związani z swoim polskim klubem, a inni są podzieleni - ich mi najbardziej szkoda, ale mimo wszystko wymagałbym wzajemnego poszanowania i nie obrażania się nawzajem.

Nie wiem po co to piszę, ale jakoś tak musiałem, to z siebie wydusić. :think:
PS. Moje słowa nie są kierowane do żadnych konkretnych osób.


Obrazek
hazet

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2010
Posty: 23
Rejestracja: 12 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:31

Jak to będzie z tym meczem w tv4 mecz zaczyna się o 19.00 w gazecie tv i na stronie tv 4 napisane jest, że mecz się zaczyna o 21.00 a na program.wp.pl, że zaczynają nadawać od 18:30. Czyli w końcu mecz będzie na żywo czy powtórka od 21:00 ?


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:40

hazet pisze:Jak to będzie z tym meczem w tv4 mecz zaczyna się o 19.00 w gazecie tv i na stronie tv 4 napisane jest, że mecz się zaczyna o 21.00 a na program.wp.pl, że zaczynają nadawać od 18:30. Czyli w końcu mecz będzie na żywo czy powtórka od 21:00 ?
No szczerze powiem, namieszali z tym.
Mam nadzieję i zakładam, że to na stronce TV 4 mają uchybienie.


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:41

Przez grubo ponad 16 lat swojego zycia mieszkalem w Polsce, w Poznaniu, ok 700m od stadionu lecha. Lwia czesc moich znajomych regularnie chodzi na mecze ´kolejorza´. Ale dla mnie liczy sie tylko Juventus, lech mi jest obojetny, tak jak inne ...ekhm... ´druzyny´ z naszej zalosnej polskiej ligii. Lech jest teraz naszym rywalem, zero sentymentow. Nie da sie ukryc ze jest to druzyna przynajmniej o 2 klasy gorsza od naszego Juve, licze ze bez wiekszego wysilku Juventus ´lyknie´ zimnego leszka, bez zagryzki.
Stracenie chociazby jednego gola nie biore nawet pod uwage.

Nie moge sie doczekac tego meczu.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:49

ArtHur pisze: Nie ma co się bać. Kuchenki są bez formy, ostatnie zwycięstwo ze Śląskiem na farcie.
Do czego to doszło... żebyśmy niepokoili się przed meczem JUVENTUSU z mistrzem Polski... :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 13:51

Kadra Lecha na mecz z Juve:
Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Gerard Bieszczad
Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Seweryn Gancarczyk, Marcin Kamiński
Pomocnicy: Luis Henriquez, Sławomir Peszko, Dimitrije Injac, Kamil Drygas, Sergei Krivets, Semir Stilić, Jakub Wilk
Napastnicy: Artur Wichniarek, Artjoms Rudnevs, Joel Tshibamba

źródło


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 14:03

hazet pisze:Jak to będzie z tym meczem w tv4 mecz zaczyna się o 19.00 w gazecie tv i na stronie tv 4 napisane jest, że mecz się zaczyna o 21.00 a na program.wp.pl, że zaczynają nadawać od 18:30. Czyli w końcu mecz będzie na żywo czy powtórka od 21:00 ?
Mecz jest o 19.00...


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 14:04

Sprawdziłem w cafe futbol ostatnim. Podawane było, że relacja na TV4 zaczyna się o 18.55. Także hazet - spokojnie :)


Obrazek
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 14:17

Elo Melo:) pisze: Kadra Lecha na mecz z Juve:
Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Gerard Bieszczad
Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Seweryn Gancarczyk, Marcin Kamiński
Pomocnicy: Luis Henriquez, Sławomir Peszko, Dimitrije Injac, Kamil Drygas, Sergei Krivets, Semir Stilić, Jakub Wilk
Napastnicy: Artur Wichniarek, Artjoms Rudnevs, Joel Tshibamba

źródło
Po wypisaniu kadry Juve często są komenatrze - "kiepsko to wygląda"
To jestem ciekawe jak wg. was tak kadra wygląda, która ma nas ograć :C


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 14:18

Ponadto na oficjalnej stronie pojawiły się sylwetki naszych piłkarzy, oto i one :) :

Bramkarze
Orońcy
Pomocnicy
Napastnicy

+
Juve w pucharach
zapowiedź meczu


Zablokowany