LE (Q3): JUVENTUS 1-0 Shamrock

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:14

Jak on zakonczy kariere to kurde poprostu az nie che myslec, musi przedl;uzyc kontark bo bez niego nas nie ma


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:15

im lepszy alex tym lepszy bedzie diego


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:17

Będę nie raz w tym sezonie na niego narzekał, ale... On jest wielki. Czego jak czego, ale techniki i piłkarskiej klasy odmówić mu nie sposób.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Xerxes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:18

Amauri tydzień temu się chyba wystrzelał już na pół sezonu.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:20

ciezki mecz dla wysokich zawodnikow, ale powalczyl cos ale wiadomo napastnik musi strzelac bramki


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:20

Xerxes pisze:Amauri tydzień temu się chyba wystrzelał już na pół sezonu.
A Trezeguet utył, czemu nikt na to nie narzeka??
Wstrzymaj konie, jeszcze strzeli.


Xerxes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:26

mnowo pisze:
Xerxes pisze:Amauri tydzień temu się chyba wystrzelał już na pół sezonu.
A Trezeguet utył, czemu nikt na to nie narzeka??
Wstrzymaj konie, jeszcze strzeli.
Przecież ja nie narzekam ja tylko snuje przypuszczenia, nic więcej. Użyłem słowa "chyba" nie widać.


sleezer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 18
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:27

Xerxes pisze:
mnowo pisze:
Xerxes pisze:Amauri tydzień temu się chyba wystrzelał już na pół sezonu.
A Trezeguet utył, czemu nikt na to nie narzeka??
Wstrzymaj konie, jeszcze strzeli.
Przecież ja nie narzekam ja tylko snuje przypuszczenia, nic więcej. Użyłem słowa "chyba" nie widać.
Mnie się tam wydaje, że mimo całej niechęci, powinno się mu kibicować, a nie wręcz liczyć na to, że nie strzeli...


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:37

19 pisze:ciezki mecz dla wysokich zawodnikow [...]
ciężki dla wszystkich, mokro, myślałem, że będzie ostra kopanina, a nie było aż tak źle

Motta znów ładny mecz, Sissoko wraca do formy, ALEEEEX strzelił przepięknie

trzeba pracować dalej, przydałby się jakiś mocny zespół na sparing-partnera


Xerxes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:39

sleezer pisze:
Xerxes pisze:
mnowo pisze: A Trezeguet utył, czemu nikt na to nie narzeka??
Wstrzymaj konie, jeszcze strzeli.
Przecież ja nie narzekam ja tylko snuje przypuszczenia, nic więcej. Użyłem słowa "chyba" nie widać.
Mnie się tam wydaje, że mimo całej niechęci, powinno się mu kibicować, a nie wręcz liczyć na to, że nie strzeli...
Ja tam w niego wierzyłem i wierzę. Uważam, że jego problemem jest brak klasowych skrzydłowych przez co nie wykorzystuje się jego najlepszych atutów m.in. siły fizycznej, skoczności czy świetnej gry głową. Gdyby mial 4 dobrych zawodników po bokach to by strzelał pewnie ok. 15 bramek na sezon. Pisząc dobrych mam na myśli takich, którzy potrafią wrzucić piłkę prosto na 7-8 metr od bramki, nie tak jak Molinaro - za wysoko, za nisko, za mocno, itp. Wiele razy pisałem słowo w słowo na stronie w komentarzach do różnych informacji o jego osobie tylko pod innym loginem - Samael - (ten jest mojego brata).


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:40

Oglądałem jedynie ostatnie 10min meczu(niestety, albo stety?) także nie mogę się wypowiadać w kwestii całej postawy Juventusu.
Ale jak dla mnie, mimo złych warunków pogodowych wynik 1-0 U "siebie" z drużyną pokroju Shamrock Rovers to dla mnie straszna porażka. Czyżby Nasza gra była, aż taka słaba i mizerna?
Wiadomo najważniejszy awans, ale jeśli z taką drużyną mamy problemy to nie wiem co będzie jak trafimy na jakąś Spartę Pragę czy Austrię Wiedeń.

Podobno gol Alexa( z czego bardzo się cieszę) był jakiś ładny:) Muszę zobaczyć powtórkę!


ania21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:40

No... taką bramkę jak Alex zaprezentował dzisiaj widziałam ostatnio na mundialu ;D Świetna, tylko szkoda, że jedyna, w sumie mogłoby być coś więcej...

Ale jednak JUVE bez Alexa nie istnieje...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:41

Szału nie było, ale biorąc pod uwagę panujące dziś warunki... Alex huknął aż miło - po raz kolejny udowadnia, że jest najlepszy z wolnych. Cudowne trafienie. Ogólnie spotkanie cholernie nudne. Podobała mi się i to bardzo gra Motty oraz Lanzafame. Amauri też się dzisiaj ładnie zastawiał. Operację - "ogór" czas zamknąć - teraz czekamy na kolejnego rywala. Oby nie był to Lech, bo przydałaby się w końcu jakaś polska drużyna w pucharach 8)


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:42

Nie był to porywający mecz, ale przewaga Juve była bezdyskusyjna. Zasłużyliśmy na wygraną i awans do kolejnej rundy. Warunki na boisku były fatalne, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale poradziliśmy sobie nie najgorzej. Piękna bramka DelPiero - Diego może się od niego dużo jeszcze nauczyć zwłaszcza w tej materii.
Obrona zagrała nieźle, choć nie bezbłędnie. Środek pola poprawnie (Sissoko lepiej niż w poprzednim meczu). W ataku znów dobrze zagrał Amauri - mam nadzieję, że ta zwyżka formy nie będzie chwilowa i będziemy mogli się cieszyć jego grą przez cały sezon. Po zmianie Treze niewidoczny, ale nie oceniam - nie miał zbyt wiele czasu żeby się pokazać.
Cieszy awans, cieszy zwycięstwo - teraz czekamy na Lecha :pray:


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 22:42

Jak panowie odczucia na temat gry Lanzafame? Na pewno jego gra wyglądała lepiej od Pepe i podoba mi się jego gra z pierwszej piłki i to przyjęcie piłki, którym gubi obrońcę (jak u Seby). Wiadomo, że to ogórki, ale kto wie - może z tego chleba coś będzie. A wtedy za rok wraca Seba, na prawej będzie Krasic i Martinez a Pepe niech wraca do Udinese :P :wink:


Zablokowany